Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes ārsta izvēle

 
Reitings 44
Reģ: 30.10.2010
Sveikas, meitenes!
Man ir jautājums par to, kā jūs esat izvēlējušās ģimenes ārstu un kāpēc?

Prasu, jo līdz pusaudžu vecumam man bija ārste pie kuras biju pierakstīta no dzimšanas, arī visa mana ģimene pie viņas gāja. Bet, bija situācija, kad ilggadējā ārste uzstādīja nepareizu diagnozi un ārstēšanu manai māsai, kopš tā laika pie viņas vairāk neeju. Tad vairākus gadus biju pierakstījusies poliklīnikā, kur viss notiek kā konveijerā, ne viņa atcerās vārdu, ne viņai interesē noskaidrot kaut ko vairāk par kādu kaiti. Iekšā, nosūtījums rokās, ārā. Es apzinos, ka ģimenes ārstiem ir daudz darba un daudz pacientu, bet gribētos, lai jūtos brīvi un varu jautāt ko vēlos par savu veselību.
Visam tam pa vidu, ģimenes ārste šobrīd ir dekrētā un viņu aizvieto cita, kas, protams, mani pat redzējusi nav.
01.04.2016 12:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
savu ārsti atradu nejauši , viņa pat ir saņēmu nomināciju , kā profesionālākais ĢĀ , bet man šķiet , ka viņa jaunus pacientus sen vairs nepieņam .
01.04.2016 12:04 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Man ir viena ģimenes ārste no dzimšanas. Viņas kā mediķa pakalpojumus neizmantoju, jo šajā ziņā viņa īsti zinoša nav, bet pie viņas griežos tikai, kad vajag slimības lapu vai nosūtījumu pie kaut kā, tādā ziņā esmu apmierināta.
01.04.2016 12:35 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Rīgā varētu būt ārkārtīgi grūti, jo ģimenes ārstu ļoti daudz. Mazākās pilsētās vieglāk; var draugiem paprasīt, var internetā pēc uzvārdiem kādu atsauksmi pameklēt. Pie savas gāju uz labu laimi, izrādījās normāla.
01.04.2016 12:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mana bija mazpilsētā, bet nu sapratu, ka vajag man Rīgā savu, tikai visu laiku vilku garumā un nesameklēju jaunu.

Kad pieteicās mazais, tad nekas cits neatlika kā meklēt Rīgā, meklējām vietā, kur dzīvojām un caur draugu/ paziņu kontaktiem, kuriem ir bērni. Pēc vienas ģimenes ieteikumiem aizrakstīju dakterei jautājumu vai viņa vispār pieņems jaunu ģimeni, jo daudzas nepieņem. Tad nu noveicās man un pieņēma mūs.

Bet kopumā vispār pat ļoti noveicās, jo daktere ir ļoti jauka, saprotoša un daudz ieinteresētāka kā mana bijusī, kura tik AB izrakstīja pie visām kaitēm. Šī daktere bērnam vispirms iesaka vieglākās zāles, kas man ir ļoti svarīgs rādītājs, lai es sāktu dakterei uzticēties.
01.04.2016 12:42 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.10.2010
Paldies tām, kas padalījās ar viedokli un pieredzi! :)

Es tomēr meklēšu jaunu ārstu, jo negribas gluži aiziet pēc papīriem un viss. Esmu ieinteresēta ģimenes ārstā, kuram nav vienaldzīgi tas, ko man vajag un ko es nesaprotu. Svarīgi ir tas, ka lēnām plānojam ģimenes pieaugumu un gibētos, lai nākotnē man nav jāuztraucas par to, ka ārstam būs arī vienaldzīga attieksme pret bērnu. :/
01.04.2016 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es joprojām eju pie savas ģimenes ārstes pie kuras biju pierakstīta kopš pašas bērnības. Arī savu eitu vedu pie viņas, tas nekas, ka nav īsti izdevīgi, jo viņa atrodas Sauriešos, mēs šobrīd dzīvojam Rīgā. Varbūt vēlāk pārvāksimies tur tuvāk. Bet es dakterei uzticos un nekas nav sajūtas, ka ir neieintersēta vai sūta projām. Tagad tur ir arī forša māsiņa tā kā es esmu ļoti apmierināta. Tieši šī iemesla dēļ negribēju meklēt ārstu Rīgā. Nav man problēma tos 15km ārpus Rīgas izbraukt.
01.04.2016 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits