Par traku jeb bija pelnījusi?

 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
28.03.2016 23:49 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Abi vienā maisā metami! Gan meitene, gan video redzamais 'vīrietis'. Gribētu arī redzēt, cik meitenes vajadzēja uzrunāt, lai kāda beidzot pateiktu jā, ko tad to nepublicē? Neticu, ka ar pirmo jau uztrāpija.
29.03.2016 00:37 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
1. Samelot, ka esi aizņemta ir labs atšūšanas veids, tāpēc nav jābrīnās, ka vienam pasaka, ka ir aizņemta, bet otram pasaka, ka ir brīva. Ja meitene saka, ka aizņemta, nav teikts, ka realitātē viņa ir aizņemta, bet tas var nozīmēt arī to, ka viņai tu neinteresē.
2. Pirmais klips ilgst pusotru minūti. Domāju, ka ja viņš to pusotru minūti būtu pacenties kaut ko jauku pateikt meitenei vai piedāvāt viņai aiziet uz restorānu vai teātri, tad varbūt viņa arī piekristu pat ja nebūtu tās mašīnas. Vai tiešām kāds puisis sagaida, ka pirmajā sekundē, kad viņš pienāks pie meitenes un pateiks "čau, tu esi skaista, iepazīsimies?" viņa kritīs viņam ap kaklu? Tā kā stulbs secinājums, ka pavedās uz mašīnu. Uz ko vēl pavesties, ja puisis neko citu bez mašīnas neparādīja?
3. Inky ieliktajā klipā - nu, ja man pienāktu tāds puisis pidžammā, man arī būtu WTF, ko tev no manis vajag. Jo mani nepiesaista dīvaiņi, kuri sabiedriskā vietā neprot apģērbties. Tas parāda viņu kultūras līmeni, pieklājību utt. Būtu puisis normāli apģērbusies - ne obligāti uzvalkā, bet vismaz džinsos, kreklā, tad, iespējams, būtu cita attieksme.
29.03.2016 00:39 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Es nevis čīkstu bet pieduros un nav ev jataisnojas cik profili man bijusi. Esmu laipns pret forsam,jaukam sievietem un rupjs pret tadam ka video redzamas vai vnk stulbam cacam. Tadam virietim ari jabut.
29.03.2016 00:42 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
1. Samelot, ka esi aizņemta ir labs atšūšanas veids, tāpēc nav jābrīnās, ka vienam pasaka, ka ir aizņemta, bet otram pasaka, ka ir brīva. Ja meitene saka, ka aizņemta, nav teikts, ka realitātē viņa ir aizņemta, bet tas var nozīmēt arī to, ka viņai tu neinteresē.
2. Pirmais klips ilgst pusotru minūti. Domāju, ka ja viņš to pusotru minūti būtu pacenties kaut ko jauku pateikt meitenei vai piedāvāt viņai aiziet uz restorānu vai teātri, tad varbūt viņa arī piekristu pat ja nebūtu tās mašīnas. Vai tiešām kāds puisis sagaida, ka pirmajā sekundē, kad viņš pienāks pie meitenes un pateiks "čau, tu esi skaista, iepazīsimies?" viņa kritīs viņam ap kaklu? Tā kā stulbs secinājums, ka pavedās uz mašīnu. Uz ko vēl pavesties, ja puisis neko citu bez mašīnas neparādīja?
3. Inky ieliktajā klipā - nu, ja man pienāktu tāds puisis pidžammā, man arī būtu WTF, ko tev no manis vajag. Jo mani nepiesaista dīvaiņi, kuri sabiedriskā vietā neprot apģērbties. Tas parāda viņu kultūras līmeni, pieklājību utt. Būtu puisis normāli apģērbusies - ne obligāti uzvalkā, bet vismaz džinsos, kreklā, tad, iespējams, būtu cita attieksme.


+++
29.03.2016 00:42 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Vai tiešām kāds puisis sagaida, ka pirmajā sekundē, kad viņš pienāks pie meitenes un pateiks "čau, tu esi skaista, iepazīsimies?" viņa kritīs viņam ap kaklu? Tā kā stulbs secinājums, ka pavedās uz mašīnu. Uz ko vēl pavesties, ja puisis neko citu bez mašīnas neparādīja?


Tieši tas,par ko es runāju.Piekrītu. :)
29.03.2016 00:43 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Nedomaju, ka ar elmo kadreiz sakritiis domas :D esmu 100% parliecinata, ja piebrauktu puisis nevis bentley, bet kaadaa vecaa mazdaa, taa "daama" ne par ko neseestos iekshaa un nevajadzeetu nekadas aizveshanas. Tikai ieraugot mashiinu vinjai automatiski steigties vairs nevajag nu un tas pie kaa skreeja tikties arii nav svariigs. Taadas meitenes/sievietes ir leetas, aciimredzot nabadziigas un peerkamas, man ir reaali kauns taadu vietaa! Runaaju gan par personu video, gan par taam paareejaam citaa krievu bagaatnieka video, kuras par 65€ gatavas izgjerbties uz ielas un tiiriit mashinas kapotu ar savaam biksiiteem. Man jau shkita, ka tadam lietam, kaa gods un pashciena nav cenas, bet acimredzot esmu smagi kluudiijusies :-|
29.03.2016 00:43 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Vīrietim jābūt pieklājīgam un savaldīgam. Rupekļi ir rupekļi.
29.03.2016 00:43 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
KitijaK- Vins speciali ta darija lai padomatu ka ir kads divainis kurs koljii meitenes uz ielas bet ar tādu auto. Normala meitene nepavilktos nekad uz ko tadu.
29.03.2016 00:44 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Vai tiešām kāds puisis sagaida, ka pirmajā sekundē, kad viņš pienāks pie meitenes un pateiks "čau, tu esi skaista, iepazīsimies?" viņa kritīs viņam ap kaklu? Tā kā stulbs secinājums, ka pavedās uz mašīnu. Uz ko vēl pavesties, ja puisis neko citu bez mašīnas neparādīja?


Un labas mašīnas dēļ uzreiz jākrīt ir ap kaklu?! Esmu liela materiāliste, bet šo gan nesaprotu!
29.03.2016 00:47 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
lindadada- Precīzi izteici manas domas! To pašu saku!! Ja nav pascienas- tad nav un tadas sluhas cienit nevajag un nav pelnijusas! Pret tadam tikai tā izturēties!

Un vispar mums daudz kur sakrit domas,tikai to biezi neesmu teicis :-D;-)
29.03.2016 00:47 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Elmo, vari griezt manus tekstus kā gribi, ja man priekšā būs 2 identiski vīrieši un viens ar naudu un labu darbu un otrs bez tā visa, izvēlēšo to ar naudu :D
Un vispār dzīvē cenšos sevi apkļaut ar pēc iespējas labāk situētiem cilvēkiem, te laikam lieki stāstīt, kā dažādi sakari, idejas, domāšanas stils etc uzlabo dzīves līmeni. Attieksme pret lietām tiešām pielīp un jau tagad 1000€ alga priekš manis kā cipars nav liels un ir ambīcijas sasniegt vairāk..
Nu nespētu būt kopā ar džeku, kas pelna minimālo/mazu algu un sūdzās, ka viss ir slikti, dzīve sūkā un neko negrib lietas labā darīt, kā tikai sludināt to forumos.. :)
Varu, protams, mēģināt atrunāties ar piemēriem no dzīves, bet ne es Tava domas mainīšu, ne vēlme man ir to darīt. Paliksim pie tā, ka esmu bad-ass-golddigere! :D

Ja nekāptu pavizināties, tad šīs links ir Tev:
http://www.davanuserviss.lv/davana/brauciens-ar-lamborghini-gallardo-rigas-ielas
Man patīk dzīvi baudīt kā ir, bet Tu varu maksāt arī 50€/10min :D
29.03.2016 00:49 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Un labas mašīnas dēļ uzreiz jākrīt ir ap kaklu?! Esmu liela materiāliste, bet šo gan nesaprotu!


KitijaK- Vins speciali ta darija lai padomatu ka ir kads divainis kurs koljii meitenes uz ielas bet ar tādu auto. Normala meitene nepavilktos nekad uz ko tadu.

Mīļie cilvēki, nejau mašīnas dēļ ir jākrīt ap kaklu. Bet ja meitene ir brīva, atvērta tam, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem, tad kāpēc nevarētu atbildēt puiša aicinājumam iepazīties uz ielas? Ja šis puisis nebūtu skrējis pie savas mašīnas, bet būtu sevi citādi labi prezentējis (kaut ko pateicis, kaut kur uzaicinājis vai vienkārši paņemtu ar savu harizmu), tad varbūt viņa arī tomēr piekristu, to neiedomājaties? Bet pēc šī puiša tizlajiem Youtube videoklipiem izskatās, ka viņam nekā cita bez mašīnas (naudas) nav, tāpēc viņš uzskata, ka visas meitenes grib tikai naudu. Ja nav personības un citu labu īpašību, tad tā varētu būt.
29.03.2016 00:51 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Vieniga sieviete pret kuru virietim ir jaizturas vienmer pieklajigi ir vina mamma. Parejas sievietes vai nu ir pelnijusas cienu vai labakaja gadijuma tadu attieksmi ka video ;-)
29.03.2016 00:51 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Deemons12- Es nevis čīkstu bet pieduros un nav ev jataisnojas cik profili man bijusi. Esmu laipns pret forsam,jaukam sievietem un rupjs pret tadam ka video redzamas vai vnk stulbam cacam. Tadam virietim ari jabut.

Mazliet nepareizi pateici - vīrietim jābūt laipnam pret jaukām sievietēm, bet tādas kā video vienkārši jāmet pāri. Tas, ka tu pieduries tādiem video vien parāda cik nepārliecināts par sevi esi. Nožēlojami.
29.03.2016 00:54 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Es, piemēram, uz ielas neiepazīšos, svešās mašīnās nekāpšu, bet nu taisīt par meiteni video un pazemot viņu nav vīrišķīgi. Es neuzskatu tādus par vīriešiem. Kaut kādi bērnišķīgi pretīgi jociņi. Labs humors ir super, bet nu šis ir drausmīgi.
29.03.2016 00:54 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
KitijaK, doma bija par to, ka manā video meitene koļījās pie tā džeka, kuram auto bija - sākumā to, kurš no mašīnas izkāpa, pēc tam to, kas pidžamā, pilnībā ignorējot džeku, kas no mašīnas sākotnēji izkāpa. Ja beigās izrādītos, ka mašīna pieder vēl citam cilvēkam, visticamāk, ignorētu pirmos 2 čaļus un skrietu pie trešā.
29.03.2016 00:54 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Mīļie cilvēki, nejau mašīnas dēļ ir jākrīt ap kaklu. Bet ja meitene ir brīva, atvērta tam, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem, tad kāpēc nevarētu atbildēt puiša aicinājumam iepazīties uz ielas? Ja šis puisis nebūtu skrējis pie savas mašīnas, bet būtu sevi citādi labi prezentējis (kaut ko pateicis, kaut kur uzaicinājis vai vienkārši paņemtu ar savu harizmu), tad varbūt viņa arī tomēr piekristu, to neiedomājaties? Bet pēc šī puiša tizlajiem Youtube videoklipiem izskatās, ka viņam nekā cita bez mašīnas (naudas) nav, tāpēc viņš uzskata, ka visas meitenes grib tikai naudu. Ja nav personības un citu labu īpašību, tad tā varētu būt.


Nu šeit tomēr ir ļoti redzami, ka interese parādās tikai pēc mašīnas parādīšanas. Te nav runa kā būtu, ja būtu, bet kā ir, kad ierauga mašīnu.
Es neaizstāvu video autoru, nesaukšu viņu par vīrieti un viņš arī neko vairāk par tādu meiteni nav pelnījis.
29.03.2016 00:55 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Ja es uzzinātu, ka man pazīstams čalis šadi izrīkojies, manas domas par viņu strauji kristos.
29.03.2016 00:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Inky- Nu viss skaidrs. :-P Kad sac palikt vecaks,sac novertet citas lietas nevis materialo. Man ir svarigi kai cilvekam var uzticeties,stastit visi kas uz sirds,savu personigi dzivi,lai vins visus uzmestu lai man palidzetu ja vajadzetu utt. Vienmer atbalstitu lai ko nedaritu. Bet tu drosi vari merit cilveki oec algas biezuma, no sirds novelu kaut ar tevi notiktu tas pats kas ar to damu video :-) Kad trapisisies kadam veikamigam "slimajam" ar kruto auto kurs tevi izvaros, cerams dziedasi citu dziezmu ;-)
29.03.2016 00:58 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Kads sakars tagad video nolikt video autoru? Vins ir prankeris, kuram ir loti daudz sekotaju,un labi (bet nezeligi) parada kadas tas debilas gold diggeres ir. Pareizi dara. Tas viss ir pieduriens bet pret sadam smaram savadak iztureties nedrikst.
29.03.2016 01:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits