Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par matu krāsām (padomi) ?

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Esmu mazliet nokreņķējusies. Esmu blondo (ne dabīgo) matu īpašniece. Taču, kā ne vienu vien blondīni, piemeklē dzelteno matu (manā gadījumā - sakņu problēma). Esmu mēģinājusi gan zilos šampūnus (kuri palīdz varbūt 5 no 10 efekta ziņā) un arī tonēt (tagad sēžu lillā matiem). :-D
Protams, efekts pēc friziera apmeklējuma ir feins - visi mati vienā tonī un nav dzeltenās nokrāsas (nevis kā man pēc drogu krāsu lietošanas). Tad nu sāku šķirstīt mājaslapas, kurās var iegādāties profesionālas krāsas un attīstītājus. Radās jautājums profiņam - ja parasti mans tonis ir kaut kas ar 9.1 vai 10.1 (pelnu, pērļu blonds) vai jāņem klāt 9 vai 12 % oksidētājs? Plus, vai pietiks tikai ar krāsu kas ir tulbiņā vai tomēr būs vajadzīgs tas violetais korektors (mazliet vienmēr friziere liek klāt), tikai nezinu kā tās krāsas jaucas. Zinu, zinu, ka nav labi nodarboties ar pašdarbību, bet negribas skraidīt ik pa 2-3 ned uz frizētavu, neesmu jau miljonāre.
Uzklausīšu arī citus ieteikumus. Var rakstīt privāti.
22.03.2016 21:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits