Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselības apdrošināšana privātpersonām+ Ģimenes ārsts Rīgā (Pārdaugava)

 
Reitings 18
Reģ: 25.02.2015
Sveikas! :)

1) Vēlos iegādāties veselības apdrošināšanu, pētu piedāvajumus- cik saprotu, tad privātpersonām ir divas iespējas If un Ergo.
Vai kādai no jums ir kāda no šīm apdrošināšanām? Kura, kāpēc tieši šī?
+varbūt vēl kāda kompānija sniedz šos pakalpojumus privātpersonām?

2) Mans ģimenes ārsts ir manā dzimtajā pilsētā un līdz šim (daudzus gadus) nejutu nepieciešamību meklēt Rīgā. Taču tagad sanācis ir diezgan daudz slimot un attālums apgrūtina komunikāciju, slimības lapu izsniegšanu utt. Zvanot uz nvd tālruni, teica, ka pēc tagadējās dzīvesvietas adreses man ir tikai divas iespējas valsts ģimenes ārstiem- Jūlija Ļeskova vai Astrīda Kalnāre. Internetā maz atsauksmju un tās pašas sliktas.
Varbūt kādai no jums ir kādi komentāri par jebkuru no šīm ārstēm?

Paldies. :)
17.03.2016 21:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu vari izveleties jebkura sev tikama poliklinika jebkuru sev tikamo arstu, ja vien vel vins var panemt. ;-) Ivelies un aprunajies vai var panemt tevi.
17.03.2016 21:18 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.02.2015
Njā, esmu bijusi pie vienas dakteres, ko man kolēģe ieteica, bet tur vairāk nebija iespējams pierakstīties (ja vien nedzīvoju konkrētā ielā), līdz ar to viņa man ieteica noskaidrot tos ārstus, kam mani onligāti ir jāpieņem.

Ja kādai ir kāds labs dakteris Iļģuciemā/Āgenskalnā, iesakiet, cerēšu, ka kāds foršais nav vēl pārslogots ar pacientiem. :)
17.03.2016 21:24 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.02.2016
Man ir If :-)
17.03.2016 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits