Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Darbs
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
biezpienmaize
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
meitenes, vai varu taisiit biezpienmaizi bez mannnas?
receptees tikai mannna
help
0
0
17.03.2016 17:07 |
Madonna ar ložmetēju
3084
Reģ: 29.01.2009
Neticu, ka nav veikalā.
Vāciski mannas putra ir Grießbrei, iemet google Grieß, uzzināsi kā sauc tavā "galā". Pie bebju putram tochna būs (ar piejaukumu, bet droši)
0
0
17.03.2016 19:22 |
Chiepina
2547
Reģ: 29.01.2009
Biezpiena sacepumam ar sukādēm lieku klāt mannā, parastajai biezpiena plātsmaizei olu, bet apaļajām biezpiena bulciņām kartupeļu cieti- ar visiem variantiem sanāk labi.
Cik saprotu tev ir kartupeļu ciete- liec tik klāt un cep :)
0
0
17.03.2016 19:26 |
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
nu es melotu par to ka nav manna veikalaa, jau izpeeetiiju visu :) un pat jautaaju
0
0
17.03.2016 19:43 |
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
stiprais dzimum, nopirku cieti un kaut ko lidziigu mannai :p paldies jums
redzeeeshu riit kaaa buss :)
0
0
17.03.2016 19:44 |
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
ups nemelotu nevis melotu :D
0
0
17.03.2016 20:39 |
fejja
2872
Reģ: 26.10.2012
vāks, es izlasīju - "vai drīkstu taisīt biezpienmaizi bez mammas" :D nodomāju nu wtf :D
0
0
17.03.2016 23:06 |
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
vāks, es izlasīju - "vai drīkstu taisīt biezpienmaizi bez mammas"
:-D:-D:-D:-D:-D:-D patiesiibaaa jaa uz pirmo skatienu taa vareetu padomat, tie divi nn kaa mm :D hahaha
0
0
17.03.2016 23:35 |
vevay
1138
Reģ: 23.12.2013
taatad meitenes, pieliku gan to mannas pudding un kukuruuzas cieti, biezpienmaize sanaaca :)
0
0
18.03.2016 23:12 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
Kirbis32
Šodien, 22:56
Butterfly clothing
CallMeAnnika
Šodien, 21:59
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Helga Andersson
Šodien, 21:11
Viss par un ap NL
CallMeAnnika
Šodien, 21:06
USG precizitāte
debestinaa
Šodien, 16:17
Nogurums
Slacky
2026-06-21 01:27
Par attiecībām
Slacky
2026-06-21 01:22
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (15)
pikarika
celebrate
Annar
Kirbis32
Mazaa15
Sigita11
huitzitzilin
Rietumusawle
BugsPony
KatyB
lottinja
influencere
Tusnelda
CallMeAnnika
Huppoo
© 2022 Dieviete.lv