Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

angļu valoda!

 
Reitings 139
Reģ: 13.12.2015
Sveikas! Tām, kas kārtoja vakar (rakstisko) vai vakar un šodien (mutisko), kā gāja? Kādas tēmas bija? :-)
16.03.2016 22:11 |
 
Reitings 75
Reģ: 02.01.2016
Ar rakstisko gāja tīri ok. Uzdevumi nelikās pārāk grūti, izņemot vienu klausīšanās un vienu lasīšanas uzdevumu. Rakstiskajā daļā to formālo vēstuli uzrakstīju +/- ok, pārsprieduma tēma bija vieglāka. Cik saprotu, tad arī kārtoji eksāmenu, tad jau zini, ka tēma bija par to, vai vecākiem vajadzētu ierobežot bērnu laiku pie datoriem, telefoniem, planšetēm.
Šodien runāšanas daļā biju pati pēdējā. 1. uzdevums bija par ceļošanu, uz jautājumiem atbildēju labi. Dialogā man bija jārunā it kā pa telefonu ar tenisa kluba treneri, jānoskaidro informācija. Un 3. uzdevums... Ahh, es zināju, ka tas mani iegāzīs.. :-/ :D Tēma bija - opposites attract (pretpoli pievelkas). It kā viegla tēma, bet man vienkārši nebija ko teikt. Pateicu vienu teikumu vismaz 3 reizes, ieturēju vēl klusuma pauzi vienā vietā, kopumā pamatīgi izgāzos. :D
Vismaz labi, ka tas ir galā, 100% zinu, ka būšu nolikusi. Bet kāds būs rezultāts, nav ne jausmas. :D
16.03.2016 22:32 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Man likās, ka šogad bija ļoti, ļoti viegls:-D
Runāšanas tēmas visas vieglas pagadijās:-)
17.03.2016 11:30 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Bija par ceļojumiem 1mais, kūkas pārdošanu 2trais un laipnību 3ais.8-) 2trais klausīšanās likās grūts, tik ātri visu nobēra un veseliem teikumiem tur, kur tikai daži vārdi atbildē jāieraksta.:-D
17.03.2016 11:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits