Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizliegtais auglis

 
Šodien te daudzas prāto par seksu mēnešreižu laikā..

Atbildes vienas nav.. Bet varu pastāstīt, kā uz to skatos es ;)

Asiņojoša vagīna= aizliegtais auglis. Un ja ir pareizā sieviete, tad es šo augli labprāt baudu.
Gan ar mēli, gan locekli. Tieši laikā, kad asiņošana ir visspēcīgākā.

Ja ikdienišķa vagīnas laizīšana ir mana vājība, tad vagīnas laizīšana mēnešreižu laikā ir tas, kas man sagādā kaut ko, ko par naudu nevar nopirkt.
Aprakstīt smalki es visu nemācēšu :D un nevēlos, bet ar īsto sievieti. Tas ir vnk neaprakstāmi (l)(l)(l)

Tur plusojās viss kopā, gan rakstura pārmaiņas, smaržas, garšas, pastiprināta jūtība tajā vietiņā, un daudzas , daudzas citas lietas :)
Tas ir kā labākais kaviārs pasaulē ! vispār, slikts salīdzinājums.. Nav nekā , pat ne Tuvu, tik lieliska..


Un nevajag ņemt tagad teikt, ka tur ir netīrs, ka ķermenis attīrās, baktērijas utt :D

es labi zinu kas tur ir - man skatienu aizsedz varavīksnes krāsas, kad to daru ! (l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)
15.03.2016 16:45 |
 
un ir bijis, kad ir recekļaina asins, lipīga ... nav tā patīkamākā krāsa šķietami. :D Ne arī smarža..

Bet, ar īsto kaķeni :) kad ir uzticēšanās īstais brīdis.. tā ir lieliska pieredze.

tas nav jādara vienmēr, kad ir reizes :D pietiek kaut vai 1x pagaršot.. sajust to visu :D lai saprastu. kas un kā :p
15.03.2016 16:51 |
 
tas ir mazliet citā plauktiņā liekams , kā tikai sekss ;)
tas ir kas cits.. kur tādi vārdi kā- netīrs, pretīgs. nav pieļaujami :D tad to nevajag, ja ar to asociējās jūsu sievietes asiņojošā vagīna ;)
man tas ir vnk svētais mielasts ;)
15.03.2016 17:05 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Vot Tev gan gara mēle, ja vari vagīnu izlaizīt.
Diez līdz dzemdei tava mēle arī sniedzas?
:-O:-O:-O
15.03.2016 18:33 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Gandrīz izkorķējos :-/
15.03.2016 18:39 |
 
jā.. mēle ir diezgan pagara :) jūs pat pabrīnītos cik gara, kad tā ir griboša.. un ļoti bieži.. pēc tādām lietām, mēle pāris dienas sāp. Tur arī ir muskuļi.. un kad gribās par kaut vai milimetru dziļāk iebāzt mēli, par katru varīti. tas prasa piepūli :D
bbw..

nu tu izcelies tikai ar stulbumu, diemžēl.
neatbildēšu par to, vai līdz dzemdei tiek ar mēli..



bet , šķiet tev ir jaunums. ka vagīnā var iebāzt to :D :D un , pat padziļi.. :D
15.03.2016 18:45 |
 
mana mēle ir spējīga piekust tikai no laizīšanas :) jums to nesaprast :D :D

bet mēle tā nogurst dažreiz. :D un tai ir +, tā ir lokana, un spēcīga ;)
15.03.2016 18:49 |
 
un vsp.. uz mēles taču ir visas garšas kārpiņas :) gandrīz visas.

Es saku, es labāk atsakos no peņa, nevis no mēles :D un ne jau lai runātu man mēle būtu izvēle, vai ne jau lai ēdienu baudītu.. bet vāverīti, gan asiņojošu, gan nē :)
15.03.2016 18:52 |
 
un esmu 100% pārliecināts.. ka ar mēli varu tikt vagīnā tik dziļi, kā piemēram 12 cm garš penis :D :D papētīju savu mēli :D un nonācu pie šāda secinājuma.. ņemot vērā lo.. ja atverot muti, un spiežoties vagīnā ar mēli.. domāju ir sasniedzams tas pats dziļums, kas ar kkādu 10-12cm peni. :D
15.03.2016 19:00 |
 
jo.. mēle jau nav tikai tā.. kura iznāk ārā no mutes .. muti var plaši atvērt arī , un mēli arī padabūt vairāk ārā, ja sevi piespiež ;) ir tā vēlme.. tad arī ir rezultāts ;)
15.03.2016 19:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tas nevienu šeit neinteresē, beidz ar savam stulbībām piedrazot forumu. Tas, ka Tev ar galvu nav kkas kārtība jau visiem ir skaidrs. Domāju, ka ir citas vietas kur savas fantāzijas izpaust. |-);-)
15.03.2016 19:41 |
 
piekritīšu kritikai :D jā, šo tēmu man nevajadzēja veidot. ;) Un ne jau tāpēc, ka nevienu tas neinteresē.. pa lielam, nekas ko rakstu nevienu neinteresē :D
pilnīgi garām kā saka :) un, tāpat jums to nesaprast.


vispār, šķiet esmu te izteicis sen visu :D ko vajadzēja , un ko nevajadzēja :)

Un pats sāku nojaust, ka ir vajadzīga kāda jauna vēsma, savādāka pieredze. Kaut gan, labās lietas vienmēr būs labas.. tas ir .. vagīna, un asiņojoša vagīna. tas man patīk.. vienīgi tas ka to pastāstu šādi..

Un šoreiz es ņemšu vērā to ko saki.. tādā ziņā, ka paturēšu pie sevis šīs leitas.. jo tās cila'jot netā, un stāstot kaut ko, es tikai zaudēju. līdz šim nebiju to sapratis :p
15.03.2016 19:54 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
atkal jau jelibas raksti neapnika? beidz spamot forumu
15.03.2016 20:06 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.03.2016
Sens mnk laikā, manuprāt ir riebīgi! Un domāju, ka nepatīkamak ir pašai meitenei.
15.03.2016 20:56 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Man gan vienmēr ir interesanti palasīt ko šis raksta.
15.03.2016 21:17 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu vai ir jēga viņam atgādināt un teikt, ka viņš ir dīvains un ka viņam ar galvu viss nav kārtībā?
Ja godīgi, es tomēr piekrītu tam, ka forumā nav priviliģētāku vai mazāk priviliģētu lietotāju. Katram ir tiesības izteikties, lai cik lieli putni viņam galvā arī darītos.
Un ja viņam ir tāds viedoklis? Kur ir problēma? Šī tēma nekādā veidā nav vairāk stulba par neskaitāmajām tēmām iz sērijas "Nevaru gulēt, viņš man neatbild uz sms. Varbūt man uzrakstīt pirmajai?"
Ir vīrieši, kam patiesi nav iebildumu nodarboties ar seksu MR laikā un ir sievietes, kam nav iebildumu. Un tas nav noslēmums, ka ķermenis tajā laikā ir jūtīgāks. Ar ko šī tēma ir pretīgāka par slaveno tamponu un poda tēmu?
Lai viņš izsakās. Kamēr viņš nepiespamo visu forumu ar gifiem, man viņa veidoklis netraucē.
Jo vairāk jūs viņu kacināsiet, jo lielāka vēlme viņam būs piespamot visu ar drāziengifiem.

Un vipsār, ja vien ķirsis mācētu smukāk rakstīt, dažas viņa tēmas varētu būt pat interesanti lasīt.
Iedvesmai, ķirsi, palasi Agotas Kristofas "Lielo burtnīcu", lasot tevis uzrakstīto, to atcerējos. Tev patiks.

Nu ko, jāiet uzēst kaviārs... :D
15.03.2016 21:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kas te sodien daras???Kaut kaads mr fetiss???? Fujj Kirsit, girtin beidz maitaat forumu!!!!!!!!!
15.03.2016 21:43 |
 
Reitings 55
Reģ: 30.01.2016
izskatas ka shizo sodien atkal nav iedzeris zales... ta nevar, masinja ir jaklausa!!!
15.03.2016 22:17 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.03.2016
Ir kāds sens un patiess sakāmvārds:
Ja sūdu aiztiek, sūds smird. Ja sūdu neaiztiek, sūds nesmird.
15.03.2016 22:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu esi laikam vienīgais vīrietis ,kuram patīk tādas "ekstrēmas" sajūtas. Es vēl var būt saprastu tradicionālo seksu, bet ka tur ar mēli ņemās tādās dienās - nē.
15.03.2016 22:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)