Vīrietis ar auto

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man agrāk bija vienalga ir vai nav vīrietim mašīna, pēc tā cilvēku nevērtēju, nevērtēju joprojām, bet, ja skatos uz vīriešiem ar ko satikties, tomēr noteicu kritēriju - ar auto.
Man pašai ir mašina, tādēļ tas nav, lai mani vizinātu, bet, manuprāt, tas parāda vīrieša attieksmi un mērķtiecīgumu, nav jau vairs padsmit, kad uz to pievērt acis.

Kā ir ar Jums? Jums svarīgi, ka potencālajam vīrietim tomēr ir auto, vai tomēr vienalga?
13.03.2016 18:40 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Durik! Problēma tak ne jau tajā, ka pašas nevar, bet gan tajā, ka vērtību sistēma pakaļā.
15.03.2016 14:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Tā vien izskatās ja cosmietes ir kaut kādas zīdaines nevarīgas, ne normālas paspietiekamas sievietes. Viss jamaksa un vel visur javadā un dazam pat vel ar JAUNU auto savadak pat ieksa nekaps :-D:-D Tas ir psc un skumji reize ka tadas loses eksistē!!! :-P
15.03.2016 14:48 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Nu, re, cik labi, ka salikās punkti uz visiem I. ;-) (l)
15.03.2016 14:41 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Viņa jau negrib to mašīnu sev dabūt, viņa vienkārši grib lai tā mašīna būtu lai varētu kur kopā braukt vai vienkārši ērtāk varētu pārvietoties..

Ja viņa grib tādas ērtības, kāpēc nenopelna, bet meklē pie citiem?
15.03.2016 14:41 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Es apzināti izvēlējos šādu piemēru, jo cilvēkam, kurš ir ieciklējies uz to, ka sievietes vēlme pēc tā, ka vīrietim ir auto, ir 100% mantkārība un aprobežotība, dzīvo tajā stereotipu pasaulē, kurā visdrīzāk viņam būs saprotams tikai un vienīgi tāds pats piemērs no otras puses.

Te nav nekādas loģikas, dura. Tavuprāt tas, ka cilvēks nepiekrīt 1 stereotipam, ir tiešs pierādījums, ka viņš piekritīs otram konsekventam stereotipam no tieši tās pašas tēmas :D :D :D Vecis, kurš neuzskata, ka īsta veča mēraukla ir autiņš, noteikti uzskatīs, ka īstas vecenes mēraukla ir pupi :D :D Akd, atkal jau 0 loģikas tavā kuprainā prāta dzemdētajā diskursā. Tādēļ tu arī nespēj tieši uzrakstīt savus uskatus, jo tie ir pārāk nesakarīgi, lai ietvertu teikumā.

Ja Tu esi cilvēks, kurš skaidro, kāpēc viņa pasaules stereotips ir pamatots

pasaules stereotips, wtf? Tu vispār zini, kas ir stereotips?

Nīče ir teicis, ka ar Kuprainajiem jārunā Kupraniski. Un es patiesi esmu droša, ka tā arī ir.

Labi gan, ka esi atradusi veci, kurš tev pasaka priekšā, ko domāt un kā runāt.
15.03.2016 14:37 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Miss joker- Bet tas jau arī ir debīli! Ja vajag mašīnu- lai strada, nopelna un brauc. Ja meklē cali kas vinai visu pasniegs uz paplates,tadas ir tikai nozelojamas mantrauses. Nirmala sieviete to komfortu sagadas sev pati nevis gaidis no viriesa!!
15.03.2016 14:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā jau ari ir mantkariba.


Ne obligāti, drīzāk vienkārši ērtību meklēšana. Viņa jau negrib to mašīnu sev dabūt, viņa vienkārši grib lai tā mašīna būtu lai varētu kur kopā braukt vai vienkārši ērtāk varētu pārvietoties..
15.03.2016 14:28 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Es tev neprasu, lai tu man liec justies tāpat, bet lai tu uzraksti savus uzskatus, kurus visu laiku piemini, bet nekad tā arī nepasaki, kas tie ir par uzskatiem!


Es caur vairākiem piemēriem minēju savas sajūtas, no kā man tādas rodas un kāda tām ir saistība ar manis pašas ikdienu.

Saprotu to, ka esi ārišķīga durene, jo kā līdzvērtīgu piemēru vecim ar auto mini slaidu sievieti.

Es apzināti izvēlējos šādu piemēru, jo cilvēkam, kurš ir ieciklējies uz to, ka sievietes vēlme pēc tā, ka vīrietim ir auto, ir 100% mantkārība un aprobežotība, dzīvo tajā stereotipu pasaulē, kurā visdrīzāk viņam būs saprotams tikai un vienīgi tāds pats piemērs no otras puses.
*
Vīrieši uzskata, ka sievietēm vajag tikai naudu un mēģina it visā ieraudzīt pierādījumus tam (par ko te arī peras šajā diskusijā).
Sievietes domā, ka vīriešiem vajag tikai izskatu un seksu.
*
Ja Tu esi cilvēks, kurš skaidro, kāpēc viņa pasaules stereotips ir pamatots, tad Tu esi cilvēks, kurš saprot tikai vispārinājumus. Attiecīgi es piemeklēju Tev saprotamu piemēru.

Nīče ir teicis, ka ar Kuprainajiem jārunā Kupraniski. Un es patiesi esmu droša, ka tā arī ir.
Es neuzskatu, ne, ka visas sievietes ir mantkārīgas (arī tad, ja ir pilns ar tām, kuras pašas ir nekas, bet sēž un cer, ka atnāks un apbērs ar zeltu). Ne arī, ka visi vīrieši skatās tikai uz sejiņu, krūtīm, dibenu un grib tikai seksu (pat, ja ir pilns ar tādiem, kuriem vajag taisni to).
Jāpieņem, ka ir arī stulbi cilvēki pasaulē. Un viņu ir daudz. Bet tas nepadara visus tādus.
15.03.2016 14:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nē, nekad tas nav bijis svarīgi. Man ir svarīga kopīgā izaugsme attiecībās, kopīgi mērķi un plāni.
15.03.2016 14:27 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Elmo, arī domāju, ka nē, speciāli nemeklētu, iepriekš izmeklēšanu neveiktu :)
15.03.2016 14:25 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
ka starp katrām 10 sievietēm, kuras apgalvo, ka auto NAV svarīgi, atrodas 2, kuras apgalvo, ka priekš viņām ir.

Ar matemātiku Tev arī ir slikti. Vairs nebrīnos, ka Tev vajag veci ar auto.
15.03.2016 14:21 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Drostala- Bet speciāli virieti ar auto meklētu? :-D Tā jau ari ir mantkariba.
15.03.2016 14:20 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Jā un man piemēram patīk apalīgas meitenes. Vinas ari parasti ir daudz jaukakas par tievajam kas parasti ir nez ko no sevis sadomajusas. Uz tievajam pat nestav. Ta ka atkal debils stereotips tapat ka tas ka visiem chaliem patik cacas :-D:-D ak aprobezotas cosmoses.
15.03.2016 14:17 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Elmo, es domāju, ja samīlētos, tad neatšūtu.
Protams, speciāli vīrieti bez auto nemeklētu.
Bet, ja nu tā būtu sagadījies, tad ko nu, tad arī meklētu risinājumus.
Jebkurā gadījumā, protams, ka pats cilvēks tāpat vienmēr būs prioritāte pār lietām.
15.03.2016 14:15 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Nu, bet kāda jēga man skaidrot savas personīgās sajūtas, kuras man rodas no fakta, ka es ikdienā braucu ar auto, bet vīrietis tajā pašā laikā ar sabiedrisko? Ja jau Tu sākotnēji neatpazīsti situāciju kā jocīgu, tad Tavā uzskatu un sajūtu pasaulē tā ir normāli. No tā, ka es paskaidrošu, kāpēc manī rodas tādas izjūtas, Tu nesāksi justies tāpat.

Es tev neprasu, lai tu man liec justies tāpat, bet lai tu uzraksti savus uzskatus, kurus visu laiku piemini, bet nekad tā arī nepasaki, kas tie ir par uzskatiem!

Esot kopā ar tādu, cerot, ka viņa kādreiz beigs rīt un sāks nākt skriet un sportot kopā ar Tevi, Tu taču jutīsies jocīgi katrreiz, kad Tu uzvilksi sporta apavus un dosies ārā skriet, bet viņa izvelsies līdz Maķītim. Nejutīsies jocīgi? Paskaidro, kāpēc jutīsies. Paskaidro man kā cilvēkam, kurš neko jocīgu tajā nesaskata.
Saproti par ko runāju?

Saprotu to, ka esi ārišķīga durene, jo kā līdzvērtīgu piemēru vecim ar auto mini slaidu sievieti. Divi izplatītākie stereotipi par to, kas ir pareizi vecim, un kas pareizi vecenei. Tā arī ir visa tava ''uzskatu un sajūtu pasaule,'' pilnīgs stereotips.
15.03.2016 14:14 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Bet man vēljoprojām negribas ticēt ka te tiešām kāda atšutu čali kas pašai patiktu tikai tapēc ka vinam nebūtu nedz auto nedz tiesību :-D Nu negribas ticēt ka kāda varētu tik mantkārīga un stulba būt :-D
15.03.2016 14:12 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Un tu man joprojām nepaskaidroji, kas tur jocīgs, ja vecis brauc autobusā.


Nu, bet kāda jēga man skaidrot savas personīgās sajūtas, kuras man rodas no fakta, ka es ikdienā braucu ar auto, bet vīrietis tajā pašā laikā ar sabiedrisko? Ja jau Tu sākotnēji neatpazīsti situāciju kā jocīgu, tad Tavā uzskatu un sajūtu pasaulē tā ir normāli. No tā, ka es paskaidrošu, kāpēc manī rodas tādas izjūtas, Tu nesāksi justies tāpat.

Ja, piemēram, Tev nepatīk resnas meitenes, jo Tavuprāt tas liecina par slinkumu un nolaidību, tad Tu primāri meklēsi tādu, kas ir tieviņa un Tavam priekšstatam atbilstoša, nevis starp visām vienlīdz feinajām meitenēm izvēlēsies resno, jo viņa taču kādreiz var notievēt.
Esot kopā ar tādu, cerot, ka viņa kādreiz beigs rīt un sāks nākt skriet un sportot kopā ar Tevi, Tu taču jutīsies jocīgi katrreiz, kad Tu uzvilksi sporta apavus un dosies ārā skriet, bet viņa izvelsies līdz Maķītim. Nejutīsies jocīgi? Paskaidro, kāpēc jutīsies. Paskaidro man kā cilvēkam, kurš neko jocīgu tajā nesaskata.
Saproti par ko runāju?
:-D
15.03.2016 14:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pieņemu ka vienkārši cilvēkiem kuriem tas lai gan viņiem, gn viņu parterim ir mašīna ir svarīgi dēļ tā ka vienkārši dēļ tājo iznāk vai nu vienam, vai atkal abiem ļoti daudz pārvietotiesun saorganizēt īsos laika posmos kas braukājot ar sabiedrisko vairs nebūtu tik ātri izdarāms.

Protams ja sievietei pašai ir mašīna, bet vīrietim nav, tajā pašā laikā pilnībā pietiek ar to vienu mašīnu lai paspētu visus darbus padarīt, tad tiešām neredzu vajadzību lai vīrietim būtu mašīna, drīzāk lai tiesības ir jo tad varētu abi ar to mašīnu braukāt un pārvietoties.
15.03.2016 13:59 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Kaut vai šī te pati diskusija. Vai procentuāli lielākā daļa neapgalvo, ka auto NAV svarīgs vēl piedevām nepašūmējoties par to, kā var vispār kāda būt tik aprobežota, domādama, ka tas ir svarīgi?(t)
15.03.2016 13:54 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
R116

Nē, man nevajag, lai braucam viens aiz otra. Kaut kad ar manu, kaut kad ar viņa auto. Es negribētu, ka tā esmu tikai es, kas viņu vadā ar auto ārpuspilsētas izbraukumos.

Tāpat kā es negirbētu, ka esmu vienīgā, kas vadā bērnus uz bērnudārzu, skolu, pulciņiem utt. Tomēr šie pienākumi ir jādala un jāmenedžē arī ar otru.
15.03.2016 13:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits