Vīrietis ar auto

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man agrāk bija vienalga ir vai nav vīrietim mašīna, pēc tā cilvēku nevērtēju, nevērtēju joprojām, bet, ja skatos uz vīriešiem ar ko satikties, tomēr noteicu kritēriju - ar auto.
Man pašai ir mašina, tādēļ tas nav, lai mani vizinātu, bet, manuprāt, tas parāda vīrieša attieksmi un mērķtiecīgumu, nav jau vairs padsmit, kad uz to pievērt acis.

Kā ir ar Jums? Jums svarīgi, ka potencālajam vīrietim tomēr ir auto, vai tomēr vienalga?
13.03.2016 18:40 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Jaa, un ir cilveeki, kuri taa vietaa, lai uzpaseetu savus sarazhotos kneeveljus, tup jaunu skukju forumaa un baarsta "dziives gudriibas". Tas uz v35 attiecas.

Var redzeet, ka cilveekam nav nekaadu viirietim piemeerotu intereshu, kaa arii sava vecuma viirieshu lokaa tiek uzskatiits par diivainiiti. Tad nu ielien sievieshu klachu forumaa un propagandee beernelju razhoshanu, pieticiigu dziivoshanu un gjimeniskaas veetiibas. Tad pasham taads moraals gandariijums, pamaaciijis/iesaistiijies diskusijaa ar kaadu 20 gadiigu skukji. Ar smadzeneem apveltiitaas un 20 gadu vecuma slieksni paarkaapushaas par taadiem dziivesgudraa padomiem var tikai zheeli pasmaidiit.

Taa vietaa, lai te stulbi izpaustos, pastraadaa kaadu lieku stundinju, lai ir par ko savu vieniigo muuzha miilu (ar kuru sekss ir lielaakoties atrazhoshanaas vaardaa) un kneevelju baru uztureet. Bet varbuut shie Optima liinija makaronus rij un humpalaas teerpjas, lai viss atbilstu teeva kunga sagrabeejushajam autinjam no pagaajushaa gadsimta devinjdesmitajiem gadiem.

Sievieshu forumaa seedoshss lupata.


+++
Saprastu, ja vēl vīrietis intereses pēc ienāktu, palasītu, lai varbūt redzētu visu no sieviešu skata punkta, bet lai reģistrētos un kašķētos.. Nu par ko gan tas liecina?!
14.03.2016 13:19 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Par mašīnu.. nē, nav noteicošais, taču ērtība gan! Un arī uzskatu, ka ja cilvēkam ik dienas dzīvē mašīna ir nepieciešama, taču tās nav.. tas par kaut ko liecina! Cita lieta jau ir, ja dzīvesveids to neprasa :)
14.03.2016 13:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
MJ , jā, var noīrēt, bet nu darīt to vairākas reizes mēnesī laikam būtu dīvaini :D
Es esmu pieradusi, ka vismaz katru vai katru otro nedēļu izbraucam ārpus Rīgas kaut kur.
Bet nu katram jau savs dzīvesstils. 20 gados var pieslīpēties, bet ap 30 jau gribās dzīvot tā kā ir pierasts :)
14.03.2016 13:22 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Tās meitenes, kuras sagaida ērtības un braukāšanas (kuras neatbalsta taksi, īrēšanu), kas Jums pašām liedz iegādāties auto un vizināties uz velna paraušanu? :)
14.03.2016 13:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kampanella Nu protams ja bieži kur jābrauc tad tas vairs nav idevīgi īrēt, bet ja ietu run par reizimēnesī, tad gandrīz vai ir izdevīgi braukt ar īrētu mašīnu :D Tas jau atkarīgs no tā cik ļoti ir vajadzība pēc tās mašīnas arī ikdienā.
14.03.2016 13:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
gabij, es pieļauju, ka tās meitenes, kuras uzskata, automobilis nav ekstra, bet ērtums, tomēr ir ar tiesībām un/vai ar mašīnu.

Bet piekrītu arī kampanellai, ja cilvēks ir pieradis pie zināma komforta, viņš negribēs no tā atteikties arī attiecībās. Tāpēc jau katrai ir savi kritēriji, pēc kuriem viņa atlasa kandidātus.
14.03.2016 13:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es visu diskusiju nelasīju, bet pati vairs nevaru iedomāties dzīvi bez mašīnas. Ja tagad nebūtu precējusies, man noteikti būtu savs auto un tad es nevaru iedomāties, ka tad, kad gribētu kaut kur aizbraukt, man būtu jāved vīrietis. Man nevajag lai mani vadā , bet es pati arī negribu vadāt vīrieti, vispār brīvdienās es atpūšos, arī no stūrēšanas, tad parasti vīrs brauc pie stūres. Nevaru iedomāties, ka man būtu kaut kur jāved kāds nesen iepazīts vīrietis brīvdienās, bet arī atteikties no izbraukšanas ārpus Rīgas es negribētu, man gribās pastāvīgi atpūsties no pilsētas un pabaudīt mieru un klusumu.
14.03.2016 13:29 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Tikai ar auto, viennozīmīgi. Man pašai arī vienmēr bijis savs auto.

Un tieši tā - tās, kurām ir svarīgi, lai vīrieitm ir auto, arī pašām ir auto
14.03.2016 13:33 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Man vairs nav tas vecums, kad auto ir mazsvarīgs. Tomēr gribas doties atpūsties, kādā izbraukumā.. Nešķiet pieņemami sēsties autobusā un braukt uz, piemēram, to pašu Siguldu :D
Un, manuprāt, tas lielā mērā parāda vīrieša domāšanu uz nākotni.. Būs sieva, būs bērniņš... kā gan uz pārbaudēm un pie ārsta tiks? nejau zīdainīti sēdinās sabiedriskajā...
14.03.2016 13:35 |
 
Reitings 28460
Reģ: 11.02.2015
Hmm.. tas tā vienkārši sanāca, ka vīram uz iepazīšanās laiku mašīna jau bija. Bet viņam tā bija jau kopš 18 gadu vecuma. Īpaši nepievērsu tam uzmanību, bet zinu viņa paša nostāju, ka, jā - mašīna vīrietim ļauj būt vīrišķīgākam un neatkarīgākam.

Pati vēl līdz 25 gadiem negribēju ne tiesības, ne braukt ar mašīnu ik dienas. Bet, kopš noliku tiesības, jā... bez auto nevaru iedomāties savu ikdienu :) Tomēr tas nav tas pats, kas uzskatīt, ka obligāti vīrietim ir jābūt mašīnai - tas pēc viņa uzskatiem. Galu galā, mašīna ir kustama lieta. Ja pāris grib, var abi kopīgi nopirkt, ja vīrietim vienam pašam šķiet par dārgu/negrib/ir apsvērumi par ikdienas uzturēšanu..
14.03.2016 13:35 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Un, manuprāt, tas lielā mērā parāda vīrieša domāšanu uz nākotni..

nu, šitais gan ir garām- pričom tur nākotne, braucamu auto mūsdienās var nopirkt par mēnešalgu, tad jau domājot par nākotni, vajadzētu trīsstāvu māju un mikroautobusu, jo nāks arī mazbērni utt. :D
14.03.2016 13:49 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Ilmaars , kopš kura laika vecvecāki uztur savus mazbērnus (izmitina, ved pie visiem ārstiem un tā)? Kad pieteiksies bērniņš, būs jādomā par visām mantiņām, gultiņām, drēbītēm, lielāku mājvietu, tad tā viena mēnešalga būs ļoti no svara un būs jūtams, ja vīrietis par to būs padomājis laicīgi.
14.03.2016 13:57 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Ģimenes dzīvē, jā, protams, auto ir nepieciešams, bet ne jau pirmajā randiņā jūs plānosiet kāzas un bērnu radīšanu, lai līdz tam nonāktu cilvēks ir jāiepazīst, un ar laiku tad arī varbūt mašīna nāktu.. BET ja nu vīrietis dzīvo Rīgas centrā, strādā centrā.. ārpus centra var doties ar taksi vai ik pa laikam izīrēt auto? Neuzskatu, ka tas ir slikts variants, bet varbūt arī tāpēc, ka negribu katru nedēļas nogali pavadīt ārpus Rīgas, uz Siguldu varu aizbraukt vienu reizi gadā..

Cita lieta jau ir vīrietis, kuram auto ir nepieciešamība, tas tiešām kaut ko liecina par viņu.. Man ir auto un nē, šis nav mans galvenais kritērijs, lai vērtētu vīrietim bet piekritīšu, ja vīrietis visur prasītu aizvest.. nu neietu tas cauri :D
14.03.2016 13:59 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Piekrītu katram Kampanellas vārdam.
Man bija savs auto, pirms iepazinos ar vīru. Viņam arī bija savs auto.
Ja būtu brīva sieviete tagad savos 30, tad man tomēr būtu svarīgi, lai vīrietim ir auto. Cik ilgi mēs staigātu uz randiņiem uz kino vai pa Rīgas parkiem? Uz kafejnīcu vai restorānu brauktu ar tramvaju? Nē, paldies.
Ziemā vēl tā, bet siltākā sezonā izbraucieni vīkendos ārpus Rīgas (vai vispār - ārpus mājām) ir obligāti.
14.03.2016 14:03 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Kad pieteiksies bērniņš, būs jādomā par visām mantiņām, gultiņām, drēbītēm, lielāku mājvietu, tad tā viena mēnešalga būs ļoti no svara un būs jūtams, ja vīrietis par to būs padomājis laicīgi.

bērniņš ir jāplāno, nevis, "kad pieteiksies"
Nezinu, pašam ir auto jau no 16 gadu vecuma, bet, atceros, kā savā laikā mūs abus ar māsu izvadāja gan pa ārstiem, gan baletiem un operām, gan ekskursijām ārpus LPSR utt. BEZ auto, un nekas, neviens nenomira no sabiedriskā.;-)
14.03.2016 14:06 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
slikti ir, ja nav tiesības, man jau šķiet, ka tas ir dzīvesstila jautājums, vairāk vai mazāk.
man ir bijuši tādi, kam ir vairākas mašīnas, ir bijuši tādi, kam ir tiesības, bet nav mašīnas, ir bijuši tādi, kam pat tiesību nav.
bet man laikam ir vienalga par to, es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas nomā mašīnas, jo man nav pašlaik normālas vietas, kur turēt pašai savu auto, tā kā pašai ir man tiesības un nav problēmas paņemt mašīnu, kad vajag (jo galu galā, tas nemaksā miljonu un ir lētāk, nekā turēt pašai savu auto pa 10 eur dienā pie mājas :D)
14.03.2016 14:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es tikai domāju - a kā jutīsies pats vīrietis, ja es braukšu ar 10x dārgāku mašīnu nekā viņa? Viņam mašīna pa 400EUR, man - pa 4000 EUR (piemēram)? Es nerunāju par tādām ekstrām kā Porsche Cayenne vai BMW X6. Vai arī man vīrietis saka: Aizvedīšu tevi uz darbu! Un es atbildu: paldies, es jau izsaucu taksi...
Man nav bijuši draugi - retro auto mīļi, kuri paši pulē, mazgā, vasko auto. Toties, kad man vēl nebija mašīnas, man bija draugs ar nereāli nodzītu, nesmuku, vecu audi, godīgi sakot, es izvairījos ar viņu kaut kur braukt un pārsvarā braucu ar sabiedrisko. Man bija 20 gadi, un viņš bija ievērojami vecāks par mani, pie kam uzņēmējs.
14.03.2016 15:38 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Man nav bijuši draugi - retro auto mīļi, kuri paši pulē, mazgā, vasko auto.

katrs normāls cilvēks, kas ciena savu braucamrīku to mazgā, vasko un pulē, wtf.
gribi teikt, ka automašīna pēc nobrauktiem 300km pa LV lauku ceļiem, ekskursijā, atgriezīsies kā no salona?
un btw, lielākā daļa cilvēku to tiešām dara paši, jo to nav grūti izdarīt un auto servisos to dara diezgan pavirši un jāmaksā pa darbu.
tu domā, ka jāvasko ir tikai vecas automašīnas? visas automašīnas ir jāvasko un jāmazgā. :D
14.03.2016 15:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man nav bijuši draugi - retro auto mīļi, kuri paši pulē, mazgā, vasko auto.

varbūt tur arī ir tā sāls. Tev vienkārši ir gadījies tas nepatīkamais tipiņš pēc kura tu visus ar līdzīgiem vāgiem liec vienā maisā.
Nez, manējais gan tīra, gan vasko un pulē, kā iekšpusi tā ārpusi. Papildus visu maina, uzlabo, padara labāku, pakāpeniski atjauno mašīnu līdz tai skats būs kā jaunai, neziedojot ielikto naudu un vienkārši priecājoties par to ka viņa labi iet, piefiksējot katru uzlabojumu un kaut vai to kā tas izmaina mašīnas darbību un patēriņu. Papildus atjaunošanas procesā arī pats iemācas daudz ko jaunu par mašīnu, no mehāniķa viedokļa un nav pat tā ka viņš nevarētu atļauties ko labāku, viņš var, bet viņš negrib, jo šī mašīna viņam iet labi un ir tas mērķis viņu tiešām uztaisīt kā jaunu paša spēkiem, ieskaitot tikšanu vaļā no aizdomīgām rūsas vietām, salona sataisīšanu un kaut vai krāsošanu. Varētu teikt ka tas viņam ir vairāk kā hobijs pat :)
14.03.2016 16:09 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
neuzskatu to par galveno pēc kā vērtēt vīrieti.
Jā, auto daudzko atvieglo, jo var kkur izbraukt utt, bet nu mierīgi var dzīvot arī bez.
14.03.2016 16:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)