Vīrietis ar auto

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man agrāk bija vienalga ir vai nav vīrietim mašīna, pēc tā cilvēku nevērtēju, nevērtēju joprojām, bet, ja skatos uz vīriešiem ar ko satikties, tomēr noteicu kritēriju - ar auto.
Man pašai ir mašina, tādēļ tas nav, lai mani vizinātu, bet, manuprāt, tas parāda vīrieša attieksmi un mērķtiecīgumu, nav jau vairs padsmit, kad uz to pievērt acis.

Kā ir ar Jums? Jums svarīgi, ka potencālajam vīrietim tomēr ir auto, vai tomēr vienalga?
13.03.2016 18:40 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Drostala, bet ja auto svarīgs, kur nahuj problēma sakrāt naudu un nopirkt? Man daudz kas ir svarīgs, tāpēc es krāju naudu un tās lietas pērku, nevis domāju, ka īsta bāba ir tā bāba, kura man šīs lietas nopirks, pārējās bezatbildīgas duras. Dzimumu vienlīdzība mļe. Manās acīs katra vecene, kura no veča pieprasa vairāk, nekā pati var pavilkt un pārējos uzskata par memļakiem = nulle.
15.03.2016 12:48 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
a auto svarīgs, kur nahuj problēma sakrāt naudu un nopirkt?


Ja auto ir svarīgs, tad tas nenozīmē, ka auto nav. Ne? Jeb tas ir kaut kas, kas ir pārāk tālu no loģikas?
Ja man ir auto, tad man ir svarīgi, lai arī vīrietim būtu. Ja es braucu uz darbu ar auto, tad man liksies jocīgi, ka tikmēr mans vīrietis kāpj autobusā. Un tikpat jocīgi, ja man viņš būs jāvadā. :-D
15.03.2016 12:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
shae Viss būtu ok un saprotams, ja vienkārši arī pateiktu cilvēks "Es meklēju tādus vīriešus kuriem ir ne vecāka mašīna par tādu un tādu gadu jo vienkārši man tā tīk" nevis kad sāk parādīties drusku neloģiski salīdzinājumi kā " Es meklēju sev vīriešus kuriem ir vismaz 2006 g. mašīna jo lūk tie vīrieši ir uzņēmīgāki, nav slinki utt. un visi ar vecākām mašīnām ir neveiksminieku bomži", lai gan kā jau minēju, mašīnas vecums, nenosaka tā īpašnieka raksturu.
15.03.2016 12:56 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Varbūt labāk parunāt par velosipēdiem?
15.03.2016 12:58 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Elmo, bet tas nenozīmē, ka auto svarīgāks par cilvēku!
15.03.2016 12:58 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Visions,

Drostala, bet ja auto svarīgs, kur nahuj problēma sakrāt naudu un nopirkt?


Tās meitenes, kas teica, ka viņām svarīgs, lai vīrietim ir auto - arī PAŠĀM IR AUTO
15.03.2016 13:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
mašīnas vecums, nenosaka tā īpašnieka raksturu.

Nenosaka gan. Varbūt viņš ir zinātnieks vai biznesmenis, kam nav laika ķēpāties ar auto modeļu izvēli. Viņš visu laiku domā par savām idejām, nevis tērē laiku, meklējot arvien jaunāku auto modeli. Vēl var būt arī tā, ka cilvēks tā pieķēries savai vecajai mašīnai, ka žēl to nomainīt pret jaunu. Ir arī tāds uzskats, ka jaunās mašīnas ir sūds. Ir daudz variantu, kas nenorāda uz nabadzību vai slinkumu, bet gan citiem apsvērumiem - praktiskumu, taupīgumu, gaumi utt.
15.03.2016 13:01 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Ja auto ir svarīgs, tad tas nenozīmē, ka auto nav. Ne? Jeb tas ir kaut kas, kas ir pārāk tālu no loģikas?
Ja man ir auto, tad man ir svarīgi, lai arī vīrietim būtu. Ja es braucu uz darbu ar auto, tad man liksies jocīgi, ka tikmēr mans vīrietis kāpj autobusā. Un tikpat jocīgi, ja man viņš būs jāvadā.

a kas tur jocīgs?

vecis iekāpj autobusā. katru dienu redzu šo skatu, tādēļ jau autobusi radīti, lai veči un vecenes viņos kāptu. kas tur nahuj jocīgs?
15.03.2016 13:01 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Bet ja meitene uzraksta ka netiktos ar vīrieti kuram nav auto,ka te dzas rakstija? Tas jau ir TIEŠI tas pats!


Jo te ir runa par auto kā kritēriju. Vienu no kritērijiem, nevis vienīgo.

Ja būtu izveidota diskusija par to vai jums ir svarīgi, lai vīrietis ir ar tīrām drēbēm un nestaigā ar caurām zeķēm, tad tieši tāpat - diskusija turpinātos par tīrām drēbēm un nesaplēstām zeķēm.
Vienas teiktu, ka man ir svarīgi, lai vīrieša apģērbs būtu tīrs, citas teiktu - nē, nē, man liekas, ka arī puiši ar netīrām drēbēm un saplēstām zeķēm ir ok.
Vienas teiktu, ka cauras zeķes ir nolaidība un nevērība pret sevi, citas skaidrotu, ka nē - miljonāriem arī mēdz saplīst zeķes un vispār netīras drēbes liecina, ka cilvēks nav ārišķīgs narciss.

Un pirmās, kam ir svarīgas tīras drēbes, tiktu pārvērstas par aprobežotām muļķēm, kuras gatavas precēt katru, kam tīras drēbes, jo tas, redz, ir PATS GALVENAIS. :-D


Te ir runa par mašīnām! Tikai tādā pašā stilā, ko minēju caur netīro drēbju un zeķu piemēru.
15.03.2016 13:02 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
vecis iekāpj autobusā. katru dienu redzu šo skatu, tādēļ jau autobusi radīti, lai veči un vecenes viņos kāptu. kas tur nahuj jocīgs?


Nu, nedemonstrē, lūdzu, muļķību caur spītu. Lasi domu, nevis pieķeries pie burtiem.
Nevis fakts, ka kāds kāpj autobusā ir jocīgs ir pats par sevi. Bet gan fakts, ka es ar savu vīrieti kopā pavadu nakti (vienalga pie sevis, viņa vai arī mums ir kopīga dzīvesvieta), no rīta abi dodamies katrs savās dienas gaitās, es aizeju uz mašīnu, bet viņš soļo uz pieturu. Un tā katru dienu.
Piedod, ja Tu nejustos jocīgi, tad es justos gan. Nevis vienreiz, divreiz vai trīsreiz, bet vispār.
15.03.2016 13:09 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Runājot lar velosipēdiem- Man 2vās iepriekšējās darba vietās bosi brauca uz darbu ar velosipēdiem (arī ziemā) jo tā ir ātrāk un veselīgāk. Laikam memlaki kas nevar atlauties mašīnu pēc cosmo "LOGIKAS" :-D:-D:-D
15.03.2016 13:09 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Nu, nedemonstrē, lūdzu, muļķību caur spītu. Lasi domu, nevis pieķeries pie burtiem.
Nevis fakts, ka kāds kāpj autobusā ir jocīgs ir pats par sevi. Bet gan fakts, ka es ar savu vīrieti kopā pavadu nakti (vienalga pie sevis, viņa vai arī mums ir kopīga dzīvesvieta), no rīta abi dodamies katrs savās dienas gaitās, es aizeju uz mašīnu, bet viņš soļo uz pieturu. Un tā katru dienu.
Piedod, ja Tu nejustos jocīgi, tad es justos gan. Nevis vienreiz, divreiz vai trīsreiz, bet vispār.

es nepieķeros vārdiem, es tev reāli jautāju, kas tur jocīgs? jo es neko jocīgu tur neredzu. paskaidro man, idiotam, kas tieši tev tur liek justies jocīgi!

Runājot lar velosipēdiem- Man 2vās iepriekšējās darba vietās bosi brauca uz darbu ar velosipēdiem (arī ziemā) jo tā ir ātrāk un veselīgāk. Laikam memlaki kas nevar atlauties mašīnu pēc cosmo "LOGIKAS"

Londonas mērs tak arī ar velīti braukā, nu tāds nevīrišķīgs ubags vien ir :D zem jebkuras kosmietes standartiem!
15.03.2016 13:14 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Elmo, paanalizē savu LOĢIKU un to, kādā ceļā Tu nonāc pie šādiem apgalvojumiem. :-D Tā ir daudz vairāk vērta analīzes. ;-)
15.03.2016 13:14 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Varbūt viņš ir zinātnieks vai biznesmenis, kam nav laika ķēpāties ar auto modeļu izvēli. Viņš visu laiku domā par savām idejām, nevis tērē laiku, meklējot arvien jaunāku auto modeli. Vēl var būt arī tā, ka cilvēks tā pieķēries savai vecajai mašīnai, ka žēl to nomainīt pret jaunu. Ir arī tāds uzskats, ka jaunās mašīnas ir sūds. Ir daudz variantu, kas nenorāda uz nabadzību vai slinkumu, bet gan citiem apsvērumiem - praktiskumu, taupīgumu, gaumi utt.

Šim es piekrītu.

Man pašam ir 3 mašīnas. Katra savam mērķim. Ir dažus gadus vecs BMW, kas te noteikti lielākajai daļai liktos baigi pieņemams un labs rādītājs manam stāvoklim sabiedrībā, bet es to bembi ikdienā netrenkāju, braucu, ja ir kādas tikšanās, kad obligāti jāizskatās zolīdam. Ikdienā es braukāju ar gadus 10 vecu Wolksvagen busu, jo viņš ir ietilpīgs un ērts, kas ir galvenais priekšnosacījums darba mašīnai. Bembim salonā kraut visu to drazu, ko metu busā? Trešais ir pilnīgs hlams, kas noteikti spēj atbiedēt nekam nederīgas interesentes. Tas ir mans hobijs, es viņu lēnā garā laboju un atjaunoju.
15.03.2016 13:14 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Kad sievietes sevi raksturo(nosauc 3 savas labākās īpašības!), tad visas apgalvo, ka ir saprotošas. Te es secinu, ka visas namaz nav tik saprotošas. Te pārvarā visas ir ļoti aizpriedumanas, daudzām daudzkas šķiet dīvains, nepieņemams.

Jeb jūs aizpriedumanas un nesaprotošas tikai atiecībā pret saviem vīriešiem?
15.03.2016 13:17 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Jo te ir runa par auto kā kritēriju. Vienu no kritērijiem, nevis vienīgo.

Nav ienācis prātā, ka kandidātam naudas gana, lai potenciālo sievu uzturētu kā princesi, bet auto nav pircis, jo pašam nevajag? Stāvvieta pie manas mājas maksā 35€ mēnesī vienai mašīnai. Pašai automašīnai vajag apkopi, apdrošināšanu un skati pat tad, ja tā tur tikai stāv, jo bez skates to izkustināt nedrīkst, bet nekustināt nedrīkst, jo par to mašīna var nonākt policijas placī. Ja darbs ir 5 min gājienā, kāda banāna pēc tērēt lieku naudu par to, ko nelieto? Summa gadā nemaz tik maza nav, tur noteikti sanāk kāda no tām jūsu modes somām vai kas nu te ir aktuāli, ko pieprasīt dāvanās.
15.03.2016 13:18 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
R116, izlasi tak visu diskusiju, jau sen tika iztirzāti šitie hipsterveidīgie, kas dzīvo centrā un nekur ārā no pilsētas nebrauc.
15.03.2016 13:24 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
drostala, es izlasīju. Sanāk, ka cilvēkam ir jātur pie mājas mašīna, kas ir totāli nerentabli, ja grib izpatikt tukšpaurainām golddigerēm, kam nedalec, ka mēnesī ir vidēji 22 darba dienas, kad to rūsas krājēju nevajag un 8, kad tas varētu noderēt. Rentablitātes ziņa te jau ir vinnējis nomas auto, bet tas tādiem paurīšiem, kam ir svarīgi pazīmēties ar svešu īpašumu, nepieleks. Nu i labi, ka nepieleks, ilgi tāds pārītis, kur viens ir racionāls, bet otrs ārišķīgs un tukšpaurains, tāpat neizdzīvos.
15.03.2016 13:29 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Lai izbrauktu ārpus pilsētas,nebajag obligāti mašīnu. To tik cosmo ir iespējams izlasīt :-D
15.03.2016 13:29 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Es domāju, ka patiesībā jau šī tēma ir vien tādēļ, ka letiņi ir postpadomijai un austrumeiropai raksturīgā ārišķības fāzē, kur vajag pirkt lietas, jo lietas nozīmē statusu un pārākumu par citiem. Bābu prātā pieticīgi ģērbies vecis ar 100k iekrājumiem kontā < halturščiks celtnieks ar zelta ķēdi ap kaklu un 90'o gadu audi. Tāpēc arī ir kauns, ja vecis brauc ar autobusu.
15.03.2016 13:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!