Beztēma OKTOBRA/NOVEMBRA 2016 bēbjiem

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Eksperimentālā kārtā izdomāju, ka varētu punčbēbju mammas pulcēties pa termiņiem. Tad nu redzēs, kas mums sanāks (l)

Apspriežam visu, kas uz sirds-kā jūtamies,kā ar pārbaudēm, arī attiecībām utml.

Nu tad sākam....(l)
11.03.2016 15:55 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.07.2009
Pievienojos novembra māminām! (l) Šobrīd ir 9. nedēlas beigas. Pirmā vizite pie dakteres bija 8.nedēlas sākumā - tur uztriepe, USG un nosūtījums uz asins un urīna analīzēm. Atklājās pazemināts dzelzs līmenis, pārējais ok. Loti gaidu nākamo vizīti, kas būs jau 14. nedēlā :-) P.S. Un laicīgi atvainojos par dažiem burtiem trūkstošajām garumzīmēm
28.04.2016 15:25 |
 
Reitings 624
Reģ: 08.11.2011
Pievienojos Jūsu pulciņam. :)

Man 23.g., gaidu savu pirmo brīnumiņu, kurš ir plānots un gaidīts, rīt mums apritēs 14.nedēļas. (l)
Gaidāms uz 28.oktobri.

Dzelzs līmenis mums arī ir zems.. :-/
28.04.2016 19:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris;
UVA - septembra beigas, oktobra sākums;
Kukuruza - 5. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus;
mistalee_ - 17. oktobris;
Sonrisa - 18. - 21. oktobris;
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
Kristīne,* - 28. oktobris;
raven - 14. novembris;
Brazil - 19. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - ...
28.04.2016 21:12 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Līdz pat 2. Usg domāju, ka būs puika. Vienkārši nevarēju iedomāties, ka man varētu būt meitene. Padsmitajā nedēļā redzēju sapni, kurā mans vīrietis man nāca virsū ar pārmetumiem: "Kāpēc tu man meloji? Kāpēc neteici, ka būs meitene?". Es, protams, toreiz neņēmu šo sapni vērā un tik pasmējos. A viņš gribēja meitiņu ļoti, šodien 3. Usg vēl joprojām ir meitene. :-D
28.04.2016 22:06 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man sirds uzreiz teica, ka būs puika. Par spīti tam, ka es ļoti gribēju meitenīti :D Vienkārši zināju, varbūt tāpēc šodien nemaz nejūtos pārsteigta, drīzāk bija tāds kā lielāks apstiprinājums gan citu teiktajam, gan savai sirdsbalsij, gan citām zīmēm, kas norādīja uz puisīti. Daudz lielāks pārsteigums būtu par meiteni, lai arī meitenei jau bija izdomāts vārdiņš :)
28.04.2016 22:14 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Ahhhh, tik jauki palasīt kā jums te iet. :-)
Tikmēr es mokos ar darba stresiem un slodzi.
Man šīsdienas darbadiena beidzās pirms 15 minūtēm.
Ceru, ka mazuļukam viss labi un šīs darba nebūšanas viņu neskar.
28.04.2016 23:49 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Sonrisa, kas tev par drastisku darba grafiku? :-O Saudzē sevi!
28.04.2016 23:55 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
mistalee_ Šobrīd darbā saspringtākais laiks - atskaites, klientu daudz, visiem vajag atskaites, termiņi spiež un līdz ar to nākas strādāk ilgāk, ne katru dienu, bet tomēr.
Nu neko, gaidu brīvdienas, tad gulēšu un nekā nedarīšu, tulīt jau brīvdienas klāt. :-):-)
29.04.2016 08:28 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
vakar biju pie dateres. pastāstīju, ka ğimenes ārsts liek uz slimības lapas no šodienas uz visu nākamo nedēļu.Atpūtīšos...
Šajā apskatē usg nebija, klausijāmies sirdstoņus un izrnājām interesējošus jautājumus.
24.maijā usg un tad noteikti vajadzētu saprast dzimumu...būs jau 21.nedēļa tad.:-)
29.04.2016 08:36 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Palasījos ko šeit esat piepļāpājušas. :-)
Es arī cīnos ar tarakāniem. :-D Jūtos labi, enerğijas daudz, punci velk ļoti minimāli, es jau mammai teicu, ka bebītis mani lutina, ļaujot labi justies. (l) Bet tikuntā ir nelis nemiers un jau atkal skaitu dienas līdz nākošajai vizītei pie ārstes un ļoti gaidu USG, kad atkal ieraudzīšu savu mazo brīnumiņu.(l)
Nedaudz ir satraukums par tām darba lietām, par stresiem darbā un šī brīža ikdienas režīmu, darbs ļoti izsūc un šobrīd nerada nekādu prieku. :-/ Gaidu rītdienu, kad varēs atvilkt elpu. :-) Gandrīz vai gribas pēc atskaišu nodošanas prasīt dakterei, lai liek mani uz slimības lapas uz kādu nedēļu, bet varbūt tas man tikai tagad tāds mirkļa vājums.

Ko jūs ēdat? :-D Tikai visu veselīgo vai pagrēkojat?
29.04.2016 08:41 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Sonrisa, protams, grēkoju. Es nemāku ēst tikai veselīgi - ne pirms grūtniecības, ne tagad. Sanāk gan čipsus uzgrauzt, gan kaut kādas končiņas uzēst. Protams, visu ar mēru :)
Par darbu - tev vadība zina, ka esi stāvoklī? Mani kaut kā darbā baigi žēlo, neļauj pārstrādāties, katru dienu vadītāja dzen pusdienās, jo man ir jāēd :D Ja esi iztukšota, apdomā slimības lapu. Pārpūle nav ne tev, ne bēbim vajadzīga!
29.04.2016 08:48 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
mistalee_ Nomierināji nedaudz. :-D Es pati arī mēdzu grēkot. (t) Parasti tas notiek šādi - ēdu kaut ko "grēcīgu", izbaudot ēdienu un priecājoties, ka beidzot varu to apēst, jo jau ilgi kārojās, bet tai pat laikā ir arī sirdsapziņas pārmetumi, ka neēdu veselīgi. :-D

Darbā principā visi zina, ka esmu stāvoklī, bet tāpēc jau mani te neviens nežēlos. Jā, priekšniece nedaudz saudzīgāk izturas, bet kas attiecas uz darbu izpildi - visus interesē tikai rezultāts - ja nevari paspēt darbalaika ietvaros, tad sēdi pa vakariem/naktīm, jo darbam jābūt izdarītam līdz tādam un tādam datumam. Viss. Nekādas atlaides. Nevienu te neinteresē vai es paspēju paēst, cik nogurusi esmu vai ka man dažubrīd ir ļoti grūti koncentrēties darbam.
+man jau sen vajadzēja mainīt darbavietu, bet visu laiku piecietu visas nebūšanas, jo baidījos no pārmaiņām, baidījos, ka uzreiz neatradīšu citu darbu utt., lai gan draugs teica, ka tas arī nekas traks nebūtu.
++ar kolēģēm attiecības arī nekādas tuvās, draudzīgās un mīļās nekad nav bijušas
29.04.2016 09:20 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es gan nejūtu sirdsapziņas pārmetumus, kad esmu našķojusies :D Nu ja organisms prasa, tad es ēdu! Agrāk varēju miera vējos izēst čipšu paku, tagad nevaru, bet saujiņu mēdzu apēst. Kolu dzēru, kad mocījos ar nelabumiem. Gāzētu ūdeni dzeru, kas gan jau arī nav veselīgs, bet es tikai tādu varu iedzert. Daudz ēdu ceptus ēdienus, bet, paliekot stāvoklī, taču nevaru pilnībā izmainīt ēdienkarti. Pa lielam, bērns pats regulē, ko man ēst, jo gaļu vairs neēdu kā iepriekš, tagad vairāk pievēršos augļiem un dārzeņiem, zivju ēdieniem, ko agrāk ēdu ļoti minimāli, jo nepatika. Ir vēl daudz citu lietu no kurām negribu atteikties, jo man labi paēst nozīmē ļoti daudz :D
29.04.2016 10:04 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.07.2009
Raven - man novembra beigas. Šodien škersoju 10. nedēlas atzīmi un kā pēc pulksteńa, klāt ir slikta dūša ko līdz šim vispār nebiju jutusi nevienu dienu...esmu arī apaukstējusies, tāpēc naivi ceru, ka nelabums ir organisma reakcija uz slimību, nevis toksikoze. Temperatūras nav, bet visu laiku tik karsti, tik karsti:-/
29.04.2016 10:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris;
UVA - septembra beigas, oktobra sākums;
Kukuruza - 5. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus;
mistalee_ - 17. oktobris;
Sonrisa - 18. - 21. oktobris;
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
Kristīne,* - 28. oktobris;
raven - 14. novembris;
Brazil - 19. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
29.04.2016 11:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Aizvakar sanāca lidot. Pirms tam man bija vieglas iesnas, bet vakar parādījās klepus, šodien jau ir trakāk. Iešu pie ārsta.
Vakardien no sākuma dzēru tējas un tad vienkārši siltu ūdeni. Rezultātā naktī modos ik pēc 1-2 stundām :-(
Nez kā ies pie ārsta... (t)
29.04.2016 11:17 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Iesnām var iepilināt jūras ūdeni, ir pilieni, kurus var lietot arī grūtnieces. Man gan vieni pilieni pilnībā sabeidza ožu, kādas divas nedēļas mocījos ar to,ka iesnu nav, bet ožas arī nē, viss smaržoja pēc tā jūras ūdens, fui :D Trakāk ir ja klepus, tad gan jāmēģina izlīdzēties ar tējām, jo man aptiekā nedeva nevienu sīrupu, teica, lai dzeru tējas, citronu, medu. Es dzēru kumelīšu + medus. Divas krūzes izdzēru, izsvīdu un slimība atkāpās.
29.04.2016 11:47 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
meitenes, ka jums ar svara pieaugumu un apkartmeriem!??

visu laiku svas klat nenace, biju pat nokritusies, tagad ir ok, esmu sava normalaja svara un izskatas, ka saks iet uz augsu, bet veders aug, ta ir normali, krutis man patik, ka aug, bet dibens- ne, esmu kategoriski pret!!!! jus vingrojat!? kada varetu ieteikt save excercises prieks grutniecem, bet tiesi dibenam, lai to dabutu atpakal bikses!?

paldies!:-P
29.04.2016 11:55 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man tagad ir aizliegts fiziski darboties un pārpūlēties, bet arī pirms tam es nevingroju. Man šķiet tikai loģiski, ka iepriekšējās bikses nederēs un man tur maz sakara ar dibenu, jo vēders aug ar katru dienu un man spiež jostas vieta. Vispār jau neiesaka vilkt apspīlētu apģērbu, kas varētu spiest punci vai jebko citu. Varbūt vienkārši jāskatās, ko ēst? Zinu, ka daudzas grūtnieces sēdina uz diētām un daudzas vispār ļoti seko tam, ko ēd, jo ātri vien pieņemas svarā. Gan jau internetā var atrast kādus vingrinājumus, bet nu... Cerēt, ka tie nodzīs kaut kādus apkārtmērus laikā, kad viss aug, manuprāt, ir naivi :D
29.04.2016 12:07 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Havaju,
Varu Tevi neiepriecināt, dupsis augs, man bija kā riktīgs persiks :D, bet pēc grūtniecības pazuda, ehh, to es gribēju atstāt :D
29.04.2016 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits