10.03.16. beztēma :)

 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labs rīts, dāmas. :) Atklāju garšīgu un veselīgu dzērienu- zaļā tēja ar kanēli, mmm (l)
Šorīt labs noskaņojums- uzkāpu uz svariem, šie man rāda par 2kg mazāk nekā pirms 2 dienām. Ledus ir sakustējies :D

Lai burvīga diena Jums :)
10.03.2016 08:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Elmo, Tu kad lasi, Tu lasīto arī izproti? (t) Vispār kumu raudāja par to, ka RĪDZINIECE viņai uzbrauca, kāds tur vispār sakars ar mani vai Selīnu? Ak, jā, mēs vienkārši Tev nepatīkam un tāpēc visās pasaules nelaimēs esam vainīgas mēs :D Bet paldies, Tu kārtējo reizi pierādīji, ka māki tikai mēli trīt kā tāda tirgus bāba un ar argumentiem, tāpat kā ar loģiku, Tev pilnīga 0. Jā, dažreiz mēdzu būt asa, bet kaut kur esmu ierakstījusi, ka esmu eņģelis? Kaut kā neatceros, ka būtu kādai braukusi virsū vai daru to 24/7. Bet kā jau minēju Tu un tas psihopāts meitenes neesat (Tu aizvualēti savu apvainojumu projicē uz mani, it kā aizstāvot apbižotās meitenes). Tāpēc arī prasu - KURAS IR TAS MEITENES? Bet nu pirms ko raksti, padomā, bezmaksas padoms no manis!
10.03.2016 18:08 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
karoč, te dīvaini briņi ir nolasījušies :D

un normālās, tiešām riktīgi sakarīgās.. te ir 1 vai 2 šobrīd .. nu par tām , kuras zinu.. parasti viņas nekomentē beztēmu :D jo beztēma, pa lielam pieder sīkām smerdelēm, kuras te ienāk pastāstīt cik viss šorīt ir foršu, un kā draugam uzcepusi pankūkas vai tmldz..
ar dažiem izņēmumiem.. kur tiešām ienāk pozitīva meitene, un vienkārši ar pāris vārdiem padaļās priekā, un novēl citām juku dienu..
un tās citas tad te dīdās visu dienu.. ..
ok, viens ir garlaicība, kura ir arī man :D otrs ir ieradums, kurš arī ir man.. netā kko pamuldēt. vai kā.. un ir trešais - idiotisms kaut kādu baigo meiču te mētāt, esot kkādai durai .:D
un tās te baigi plosās, jo atrodās cita dura dialogm :D
10.03.2016 18:10 |
 
Reitings 158
Reģ: 15.08.2015
Varbut kada zinaas? Kaa ir izdevigak man? Vispirms iestaties bezdarbniekos un tad iet uz vid( gribu iesniegt medicinas cekus un ir ari parmaksatie nodokli) vai esot vel darba attiecibas iet uz vid. Jeb tur nekas nemainisies?
10.03.2016 18:11 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
jāiet ēst. un jāuzzvanai tai kucei , kuru šonakt izdrāzu.. pieklājība tomēr prasa .. :/
10.03.2016 18:13 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
es vsp atvainojos pats sev tagad.. mazliet kauns sametās :/ tā meitene ne tuvu nebija kuce. bet ļoti jauka, sirsnīga un mīļa meitene.. ar kuru bija patīkami pavadīt laiku.
kaut kā aizrunājos par daudz...
negribēju vispār būt rupjš. es neuzskatu sievietes par kucēm vai tamlīdzīgi, kā dažreiz uzrakstu. ne tuvu.. un meksikāne pēc būtības man arī neko sliktu neizsaka. vnk gribās lai viņa pati saņemās, un ir normāla sieviete, kura kādam vvar būt patīkama un interesanta.
ok, jauku vakaru. man sametās kauns par to kā runāju par sievietēm ;/
10.03.2016 18:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
vnk gribās lai viņa pati saņemās, un ir normāla sieviete, kura kādam vvar būt patīkama un interesanta


Vispār nesaprotu, kāpēc Tu domā, ka ar mani kaut kas a) nav kārtībā b) nevienam neesmu interesanta utt. utp.

Izlasot visas Tavas domas par sevi, kur puse neatbilst patiesībai, turklāt lasot šo jau vairākus mēnešus, man tiešām uzpeldējis tāds jautājums.. Es protams saprotu, ka esi no tiem, kas ieņem ko galvā un domā, ka tā ir realitāte. Katram savi tarakāni, bet nevajag TIK daudz savas uzmanības veltīt man, tādai pāķenei un neglītenei, labāk uzplijies tām foršajām un smukajām, kuras Tu te piemini visu laiku, ne mani atceries katrā savā teikumā.
10.03.2016 18:30 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Meksihanka- Nesauksi vārdā, pati zini ;-) Bet lai paliek. Vienkārsi neapvainos viens otru un cienisim otra viedokli. Vari man nepiekrist, bet meitenes tadel neapvaino. (Turklat rakstiji ka nekad neko rupji ari man neesi rakstijusi, bet tikko tava iepriekseja komentara bija neglaimojusi vardi par manu logiku:-D Neviens nav ideals bet labak biezak but labam neka sliktam ;-)
10.03.2016 18:31 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Vispar mazliet smiekligi ka te anonimi skukītēm patik uzvesties ka tadiem maziem velniniem :-D
10.03.2016 18:33 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
un es nenāku te ar centienu kādu aizvainot, tiešām nē ;) ienāku, ja gribās ko rakstīt.. senāk tas bija sportacentrs.. tad oho.lv.. kaut kāda virtuāla saziņa gandrīz vienmēr manā dzīvē ir bijusi, izteikšanās, prātošana , ja tam ir brīvais laiks.
tas ko es rakstu forumā, tas arī nekad nav mans vienīgais viedoklis.. drīzāk ironija, noskaņojums kādā esmu utt. Sievietes vienmēr cienu, ļoti apbrīnoju un jūsmoju. Tas ja atļaujos forumā rakstīt rupjības, nosaukt kādu par kuci, stulbeni vai tmldz. Nu tas tā reāli nav :) ja kāda arī manā uztverē patiešām ir kuce, tad viņa tāda ir bijusi pēc pašas vēlēšanās, un ar savu atļauju.
nu tas tā :D
10.03.2016 18:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Elmo, nekad neesmu rakstījusi, ka brūku virsū..meitenēm.. jo Tu raksti, ka es apvainoju kaut kādas mistiskas meitenes. Tāpēc man tiešām tīri interesanti - KURAI? Tu tikai teici, ka kumu.. tikai tiešām man interesanti, ĶUR Tu to izlasīji? Nē, nu tiešām.. Un es cienu jebkuru viedokli, arī Tavu starp citu, kad Tu nesauc mani par izlutinātu tikai tāpēc, ka izmantoju redz takša pakalpojumus.. Karoče, izskatās bezjēdzīga runāšana
10.03.2016 18:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Meksihanka- Nesauksi vārdā, pati zini


Redz, nezinu. Un pateikt, ka esmu asa, agresīva un sazin kāda. Un tad krūmos. Infantīli.. Tīri interesanti, varbūt Tu mani apgaismosi un es atvainošos, ko var zināt.. Maybe neesmu tāds dēmons :-D
10.03.2016 18:40 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
meksikāne..

es ideāli apzinos kāds esmu.. neesmu akls ;) un tik debīls kā izklausos arī neesmu.
piekasos tev šodien, jo tu te nāc pārāk uzkrītoši zīmēties. + zinot nostāstus. Tu ļoti attālināti vari būt tā, kurai jāzīmējas . nezinu kā ir .. un man nav svarīgi :) vnk krīt acīs tas, ko te centies pavēstīt, un kādā manierē ;D
10.03.2016 18:44 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Meksihanka- Par naudas lietām tēmās tu bieži izcelies ar asiem komentariem taupigakam meitenem. Bet lai paliek. Es tevi nekad neesmu saucis par izlutinatu ja kas ;-) Nezinu par kadiem takšiem tu runa. Pats medzu izmantot taxi kad ta sanak ertak un atrak. Jauc mani ar kadu meiteni citu. Man nav sakara ar to ;-)

Un nekados krumos nebiju. Redzi ir cilveki kas strada vai stude un personigas darisanas kad nav laika 24/7 sedet beztemas un runat neprko;-)
10.03.2016 18:46 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
kā teikt, viena tante teica- tu esi nelaimīga un dzīvē appista . krieviski man būtu precīzāki vārdi sakāmi. bet tu nesaprastu. Pieņem zaudējumu, nestaigā kā uzvarētāja kādu laiciņu ;)
un iespējams viss pāries. Tev tik grūti atdzīt sakāvi ? :D Un kādu dienu, Tu sapratīsi ka nevis kruta ir vnk būt gribētai sīkajai, kura var atšūt ja grib utt, jo to ko vajag, nav dabūjusi.. kruta ir kaut kas cits :)
10.03.2016 18:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Elmo, viss ar Tevi skaidrs. Kādās naudas lietās? Es svešas finanses vispār nekomentēju.

Ģirt, zīmēties? Ja es uzrakstu, ka dzeru kafiju vai nopirku jaunu somu, tā ir zīmēšanās? Mani tiešām tas izbrīna. Un kādus nostāstus Tu zini? Neturi sveci zem pūra. Tāpēc arī saku, Tu par mani NEKO, pilnīgi NEKO nezini, līdz ar to savus sacerējumus aiztaupi. Es Tev riebjos, OK, bet nevajag fantazēt un censties piešūt man kaut kādus kompleksus, jo jābūt pilnīgi par sevi nepārliecinātai, lai tiešām klausītos Tevi
10.03.2016 18:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu par kadiem takšiem tu runa. Pats medzu izmantot taxi kad ta sanak ertak un atrak. Jauc mani ar kadu meiteni citu. Man nav sakara ar to ;-)



Ai, Bruno, Bruno. Nu, seriously? Es domāju, ne viena es atceros šo leģendāro diskusiju ;) Bet Tu kārtējo reizi izgāzies.. pat neinteresanti
10.03.2016 19:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Brūni, tu tas esi zābaks :-D melo vienā melošana! :-D visas tevi te jauc un tu neesi nekad neko teicis :-D kā var būt tāds mīkstais? Moz horoskops pie vainas? :-D
10.03.2016 19:03 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Meksikanka, man rodas jautājums, kādēļ Tu ar šiem indivīdiem te peries? Būtu parādījusi savu intelektu, kuru te centies pierādīt, nekomentējot slimiķa un viņa, mazā troļļu palīga, komentārus.
10.03.2016 19:04 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
Tu man neriebies, man ar tevi nav bijusi darīšana. Man riebjas dažas lietas ko raksti.
Un Tu arī par mani neko nezini, lai komentētu mani. vēl pateiktu , ka ir jābūt aprobežotai, lai manī klausītos. Kā Tu atļaujies vispār ko tādu pateikt par cilvēku, kuru nezini.
10.03.2016 19:11 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
redz, un kā grib kaut ko jēdzīgi saprast.. tā viena iedirš, ka saruna ar slimo, un trolli ir zema intelekta pazīme. :D
Tikai, ja mēs nopietni mēģinātu nonākt pie kaut kāda rezultāta, ļoti ticams, tu pati saprastu, ka nav dūmu bez uguns.. Jeb, Tevi ne tikai tāpat vien, aiz gara laika te nodēvē par nejauku meiteni.
10.03.2016 19:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits