Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos iesniegt skenētus čekus par attaisnotajiem ārstniecības izdevumiem

 
Reitings 11
Reģ: 25.12.2015
Labdien! Varbūt ir kāda zinoša šajos jautājumos. Vēlos iesniegt skenētus čekus par attaisnotajiem ārstniecības izdevumiem, bet vienai plānveida operācijai privātpraksē čeku nedeva un man skaidroja, ka VIDam būšot jāiesniedz tikai bankas konta izraksts. Es tomēr gribētu noskaidrot, vai uz atmaksu varu pretendēt ar maksājuma uzdevuma izdruku, ja tur parādās tikai klīnika un summa, bet tur nekas nav minēts par operāciju. Man ir arī līgums par operācijas veikšanu, uz kura ir norādīts ,,Deguna kaulainās daļas korekcija kopā ar LOR operāciju deguna starpsienā'', ir arī LOR ārsta apskates slēdziens pirms operācijas, uz kura ir diagnoze un rakstīts ''Ieteicama deguna starpsienas operācija''. Ja klīnikas man sniegtā atbilde par šo bija patiesa, tad jautājums, kā Jūs nosakāt, cik procentus pacientam atgriezt, ja operācija nav tikai medicīniska, bet arī estētiska, ārste piekrita, ka degunam ir arī vizuāls defekts. Tagad domāju, varbūt braukt jautāt uz vietas, bet var gadīties neatsaucīgs cilvēks un tad sanāks lieka laika tērēšana.
06.03.2016 17:14 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Piezvani uz VID un pajautā
07.03.2016 13:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Droši vien ar visiem papīriem jābrauc uz VIDu. Bet vismaz man vairāk kā jocīgi šķiet tas, ka klīnika neizsniedz čeku vai stingrās uzskaites kvīti par veikto operāciju.
07.03.2016 13:35 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Kura klīnika?
Man ar tika veikta līdzīga operācija - ir i līgums, i čeks, i slēdziens. Viss kā pieklājas. DOmāju, ka Tev no tās klīnikas vajadzētu sarunāt vismaz uz A4 izdrukātu lapu par to, kas un kā tika veikts.
Bet ta man vēl jautājums - uz kāda pamatu Tu viņiem samaksāji? Nebija kaut kāds rēķins? Vienkārši ieskaitīji naudu?
07.03.2016 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits