Tēta nedienas Latvijas stila

 
Reitings 77
Reģ: 16.08.2015
Ka jums šis šovs? Patika?
02.03.2016 23:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
si, jo gan pagalma iekopšana, gan uzturēšana prasa laiku. Diez gan daudz laika.

Neprasa, neprasa, ja ir drāznieks kurš izpilda visas iegribas :-D
01.04.2016 16:46 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Varu tikai apsveikt jūs, meitenes, par to, ka dzīvē nabadzību neesat pieredzējušas, ja šo ģimeni saucat par nabadzīgu. Ne vienmēr tas, ka ģimenē ir daudz bērnu, nozīmē to, ka vecāki ir neizglītoti muļķi, kas nezina, ko nozīmē izsargāšanās. Ģimene likās ļoti jauka un pietiekami labi situēta.
Un jāatzīstas, ka mans vīrs pat pelmeņu-cīsiņu zupu nespētu patstāvīgi uzvārīt. Zupas uzvārīšana viņam ir liels izaicinājums, kurš tiek veiksmīgi pieveikts tikai tad, ja esmu sazvanāma un varu dot visas norādes, ko, kā, kad, kādā secībā. Bet tas viņu nepadara par sliktu vīrieti. Viņš ir ārkārtīgi gudrs un prasmīgs citās dzīves jomās. Man sanāk garšīga zupa, toties es pilnīgi noteikti nevarētu, piemēram, savā mājā ievilkt elektrību, ko, savukārt, ļoti labi izdarīja vīrs. Katram ir savas prasmes un svarīgi, lai pāris ir mierā ar ikdienas mājasdarbu sadalījumu attiecībās.
02.04.2016 10:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Labi, ka ir tāds raidījums, vismaz var apspriest un šausmināties par citu cilvēku dzīves apstākļiem.
02.04.2016 10:56 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Visi tik neparareizi,nabadzīgi,neaudzināti,nepaēdināti un visādi citādi... Pilnīgi prieks lasīt,ka dažām te ideālā dzīve,pareizā audzināšana,gastranomijas izvirtības virtuvē no vīra un NAV 6 bērnu!

Nav ko lieki diskutēt,varbūt aizsūtīt uz šo ģimeni sociālo dienestu? Dzīvo stroikā,ēst nav ko,pat primārās iedzīves nav,jo uz grīdas naglas redzamas un virtuvē dārza krēsli. Pie reizes arī dzīvnieku aizsardzības biedrību varētu pasaukt,varbūt par zivīm tiem arī būs ko teikt...
02.04.2016 11:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patika ģimene no pēdējā raidījuma. Sieviete ļoti pieklājīga, bērni jauki. Vīrietis - interesants, vienā vārdā grūti noraksturot. Sadzīvei liekas, ka īpaši neder, bet ar bērniem saprotas labi, cik nu redzēju. Un visi izskatās apmierināti.

Un es uzskatu, ka mūsu bagātība ir bēni, nevis glauna māja vai mēbeles. Pēc nabagiem viņi neizskatījās, vienkārši viņiem ir citas dzīves vērtības.
02.04.2016 16:44 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
skaya
vai tad tās daudzbērnu mātes kāds regulāri izvaro un tur ieslēgtas pagrabā, ka kontracepcija nav pieejama? Pašas vainīgas, ka ir daudz bērnu un nevar elementāras lietas paveikt/ nodrošināt.


Es ceru Tu esi kaada oligarhinja meitinja preteejaa gadiijuma Tu esi idiote. Kas tad bija taas elementaaraas lietas, kuras netika nodroshinaatas? Akvaarijs nebija iztiiriits??? :-D Tu zini tik elementaaras lietas reizeem nespeej nodroshinaat ne tikai 1-2 beernu vecaaki, bet pat cilveeki kas dziivo vieni. Shai gimenei bija viss elementaarai nodroshinaats un nabadziibaa vinji nedziivoja, turklaat cilveeki ljoti paatiikami. Jaa, dziivesvieta neizskatiijaas kaa no glamuura intagram konta, bet, atklaashu tev nosleepumu, 99,7% miteklju Latvijaa taadi neizskataas. Nolaidies uz zemes skukjeen. Pie taadaam prasiibaam pret dziivi latvieshu tauta butu izmirusi pirms paguutu vispaar rasties.

Pēc šī var saprast, ka tev bērnu nav un tev nav ne mazākā nojausma kāds darbs ir jāiegulda vecākiem mācību procesā un darbojoties kopā ar bērnu.

Ir un praktiski visiem draugiem un pazinam arii ir. Ne visi vecaaki skolu uztver arii kaa savu darbu, muusdienaas jau diezgan daudzi ir pasaakushi uzskatiit, ka vieniigais vecaaku pienaakums pret skolnieku ir vinju finansiaali nodroshinaat, bet maaciibas taa ir skolas un beerna probleema ar kuru vecaaki nav jaatraucee.

Tieši tāpēc daudziem vecākiem arī tik ļoti patīk visu organizēt un turēt kartībā, lai vairāk laika varētu veltīt bērnam.

Lai maaciitos ir vajadziiga gaisma, tiirs galds un maaciibu piederumi un viss, akvaariju tiiriishana, pliits spodrinaashana utml. var pagaidiit.

Par kādiem izsmalcinātiem ēdieniem tu runā - sakņu zupa, sautējums, kotletes, cepta vista krāsnī, griķi, putras utt.?! Piedod, bet ir daudz vienkārši, ātri pagatavojami ēdieni, kuru gatavošanai nevajag pavāra prasmes.

Vispaar ar zupeleem beernus neapeedinaasi un arii lai pagatavot kaut elementaaru putru ir jaazina proporcijas, dazhi gatavoshanas knifi, jaazina sastaavdaljas + bernu gaume. Garshiigu putru ir jaaprot pagatavot. Berniem tomer ir savas prasibas pret edienu, ko visticamaak teevs tik labi nezina it iipashi ja vinsh neprot gatavot. Ar kotleteem, vistu cepeshkraasnii tieshi tas pats- to ir jaaprot uztaisiit nevis tikai novest liidz gataviibas stadijai. Cilveeki kas runaa a la gatavot ir elementaari pashi neprot gatavot vai dara to slikti.
02.04.2016 19:33 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Redz kāda attieksme pret tiem ,kuriem vairāk bērnu. Tie redz neko nezinot par izsargāšanos!:-D tiesām smiekli nāk! Ta ir ģimene , viņi ir precēts pāris. Normāli cilvēki visa visuma. Laikam jau pāris nevar gribēt vairāk ka 2 bērnus ,tad uzreiz jājūtas vainīgam par kaut ko!
02.04.2016 20:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā attieksme pret daudzbērnu ģimenēm ir vienkārši fantastiska. Čot ne ja tev ir 3+ bērni tad vai nu tu dzīvo uz pabalstiem, ubago mantas un naudu, baro bērnus tikai ar pliku maizi un pelmeņiem vai galu galā nekad nevar savilkt galus kopā un atkal aizņemas naudas un dzīvo uz krdedītiem un parādiem utt.

Es tiešām nevaru saprast vai tiem cilvēkiem kam tas tik ļoti traucē, tas ir dēļ tā ka vienkārši ir sadomājušies nez kādus scenārijus vai arī tomēr drusku arī skauž ka redz kā citi arī var lielā ģimenē labi dzīvot un būt laimīgi, pat bez visās kā jau Vatsons teica..
Jaa, dziivesvieta neizskatiijaas kaa no glamuura intagram konta


Goda vārds reizēm liekas ka te ir savākušās dažas papucīša bagātās meitas kuras savu mūžu nav redzējušas to lielāko Latvijas daļu kura cilvēki dzīvo pat ļoti vienkārši un nemaz arī ne nelaimīgi un nav tā ka izdzīvotu tikai, vienkārši viņiem vērtības ir pilnīgi citas dzīvē.
02.04.2016 20:21 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Goda vārds reizēm liekas ka te ir savākušās dažas papucīša bagātās meitas kuras savu mūžu nav redzējušas to lielāko Latvijas daļu kura cilvēki dzīvo pat ļoti vienkārši un nemaz arī ne nelaimīgi un nav tā ka izdzīvotu tikai, vienkārši viņiem vērtības ir pilnīgi citas dzīvē.

+
02.04.2016 20:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Joker, protams. Es pati nāku no ģimenes, kur remonts jau nav bijis desmitiem gadu,daudz ko gribētos, bet mamma vienmēr ir centusies, kā varēja, lai es mācītos, būtu silts ēdiens mājās, būtu apģērbusies. Visā visumā augu normāli. Bet te jau princesēm laikam nesaprast. Murgs.
02.04.2016 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 3073
Reģ: 13.11.2011
Man nehigēniski likās tā zāļu došana, visiem uz riņķi no vienas karotes, gan jau tā arī visi viens otru aplipināja.
Un kāda te teica, ka vīrs pirmo reizi tik ilgi paliekot ar bērniem, bet māte tak teica, ka ar meitu jau kkādas 12 dienas esot bijusi slimnīcā, tākā pirmā reizē tā gluži nav.
02.04.2016 22:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vēlos redzēt nākamo sēriju..:-D
02.04.2016 22:58 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
fifa, to es arī pamanīju un atcerējos, ka mums bērnībā katram bija sava "zāļu karote", kad bijām slimi. Bet mēs tad arī gulējām gultā, bet te bērni skraida apkārt, spēlējas, visi kopā pa vienu dīvānu vārtās, tā ka ar saviem baciļiem tāpat apmainās nepārtraukti un nekādas sterilās kartoles šajā situācijā noteikti nepalīdzētu :)
02.04.2016 23:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par nakamas serijas gimeni cali jau pastastija. Loti aktiva berniem visiem daudz arpusskolas nodarbibu kur vecaki visur izvada. Un ta meitene kas sizeta kliedza ir ar smagam veselibas problemam. Kaut ka ta bija;-)
02.04.2016 23:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kādas veselības problēmas viņai ir? Izskatījās pēc autisma..:-/
02.04.2016 23:03 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
Skataties? Tie bērni tak traki :-D:-D:-D
06.04.2016 22:06 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es neteiktu, ka traki. Vairāk neaudzināti liekas un uzmanības trūkums pamatīgs.
06.04.2016 22:09 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
man ļoti acīs krita tā roku palaišana, gan vienam pret otru gan pret dzīvnieku. Izskatās,ka tā viņiem tāda norma, iekaustīt vienam otru
06.04.2016 22:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vini vienkarsi ir daudz lielaki neka iepriekseja gimene, un ari piedalas dazadas aktivitates .
06.04.2016 22:10 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Skatos. Drausmīgi. Ja man kaut kas tāds darītos mājās, es laikam apģērbtos, izietu no mājas un atpakaļ nenāktu. Nekad. :-D
06.04.2016 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits