Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jūs piekristu tam?

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Sveikas!:-)

Vai jūsu draugs kaut kad attiecību sākumā, vai arī pēctam ir prasījis, lai maksājat par benzīnu uz pusēm, ja kaut kur gribat kopīgi doties, vai par visu ir maksājis pats?

Manējais man ir teicis, ka ja mēs kaut kur kopīgi braucam, tad kopīgi ir jāmaksā par benzīnu, jo kāpēc viņam vienam ir jāmaksā, ja mēs braucam abi. Tāpēc tagad vienmēr maksāju par benzīnu arī es, ja braucam kautkur kopā.

Vai jūs piekristu kam tādam?
02.03.2016 19:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.01.2016
Neviens sevis cienošs vīrietis nekad neko tādu neprasītu, izņemot latviešu bāleliņus, protams :)
03.03.2016 22:48 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Pareiz te viena diskusijas sākumā minēja. Liela daļa no meitenēm ir reālas "Gold diggres". Šeit parādās reālās meiteņu attieksmes "braucam kopā, bet maksā tu. Ja kaut kas nepatīk tad esi skopulis un "čau".

Protams, izdaram secinājums no viena teikuma par to, ka vīrietis maksā vienmēr par benzīnu. Cik tipiski cosmo. Bet jūs jau nezināt, kā pārējais ir sadalīts tajās konkrētājās attiecībās, varbūt sieviete viena pati visu laiku taisa ēst un tīra māju un pērk pārtiku. Bet ja vīrietis apmaksā benzīnu, viņa tik un tā ir gold diggere:-D Ah šie secinājumi.. Sāk jau tiešām reali kaitināt šīs nebeidzamās tēmas par naudas sadali, jo ir tikai 2 grāvji, vai nu sieviete gold diggere vai viss skrupulozi tiek dalīts uz pusēm:-D Itkā nepastāvētu citi normāli varianti.
03.03.2016 15:50 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Pareiz te viena diskusijas sākumā minēja. Liela daļa no meitenēm ir reālas "Gold diggres". Šeit parādās reālās meiteņu attieksmes "braucam kopā, bet maksā tu. Ja kaut kas nepatīk tad esi skopulis un "čau".
03.03.2016 15:42 |
 
Reitings 43
Reģ: 04.02.2016
piekrist? Prom no viņa! kāda piekrišana/nepiekrišana var būt.. ja viņš ir ko tādu piedāvājis, tālāk būs sliktāk
03.03.2016 15:29 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu nez, mans draugs apmaksā visu degvielu neatkarīgi no tā, cik viņam uz to brīdi naudas vai no tā, cik daudz un tālu braucam, un mēs bieži kkur izbraucam tāpat vien un paliekam kkur, visu apmaksā vinš, pat runas par to, lai es maksātu par degvielu vai tml, nav bijis nekad, es nebūtu mierā toč, tāpat arī pat ar vnk draugiem kkur braucot, maksā tas, kurš brauc un viss, bet nu ok, draugi cits stāsts, bet nu vnk pierasts man tā, nekad neviens neko par ceļu nav prasījis, neviens bijušais un neviens no draugiem.
03.03.2016 13:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man nepatīk ideja par ultimātu.

Visādi citādi, par finansēm var vienoties dažādi.
03.03.2016 11:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man jau gan šķiet, ka tas viss stipri atkarīgs no situācijas. Ja mēs ar viņa mašīnu braucam no Imantas uz Vecrīgu brančā, tad nē, nekas nav "jāpiemet benžam", bet, ja mēs braucam uz Tallinu kopīgā nedēļas nogalē, tad gan vēlams vienoties - kā dalīsim izmaksas par ceļu, viesnīcu, utt.

Bet es arī piekrītu TalisQualis, ka šitā sēdēšana ar kalkulatoru rokās baigi nokauj romantiku :-P
03.03.2016 11:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja vīrietis pelna mazāk, tad noteikti nedrīkst prasīt sievietei kaut ko piemest, jo tas tak zem goda, kamēr bāba pelna vairāk, bet kaut ko piemest būtu viņas pašas iniciatīva... njā :-D
03.03.2016 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka neviens sevi cienošs vīrietis nekad neprasītu sievietei naudu, jo īpaši tad, ja pats pelna daudzreiz vairāk. Un arī tad, ja pelnītu mazāk. Tas nenozīmē, ka sieviete var vispār ne par ko nemaksāt, bet tai būtu jābūt viņas pašas iniciatīvai.
Kas attiecas uz tādiem skopuļiem kā autores gadījumā, ar tādu es vispār savu laiku netērētu.
03.03.2016 10:59 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Pārsvarā ar mašīnu braucu es, jo ar to ikdienā braucu uz darbu. Tad arī iepildu gāzi pilsētā, kur strādāju, jo te tā ir krietni lētāka. Bet tā kā budžets mums ir vairāk vai mazāk kopīgs, tad nedalām un vispār nekad neesam dalījuši, kurš lej, kurš maksā. Kuram maks pie rokas, tas aiziet samaksāt. Par remontu gan maksā draugs, jo es uz servisu nebraucu, tāpēc attiecīgi viņš arī uzreiz samaksā, bet arī tad nav - mana nauda, tava nauda.

Es piekrītu šim te
taču neuzskatu to par kaut ko pretdabisku. Cita lieta, ja puisim alga ir ok, bet liek Tev piemest. Ja ar naudām ir kā ir, tad jau viss loģiski.

Protams, jāskatās arī kādas ir attiecības. Ja tas ir randiņperiods, tad nu būtu tas savādi, bet, ja ir nopietnas un stabilas attiecības, tad visādi var būt - gan viens, gan otrs var pēkšņi pelnīt mazāk un tad jau nav problēmu kaut kā vienoties par kopējām izmaksām.
03.03.2016 10:54 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Cilvēks parasti iegādājas mašīnu, ja vēlas nokļūt no punkta A uz punktu B savā privātajā komfortā un neatkarībā. Tātad, ir jābūt gatavam arī maksāt to cenu, kas ir degvielas izmaksas, neatkarīgi no tā, vai ir vēl kāds braucējs pasažieru sēdeklī vai nē. Ja negrib maksāt tik daudz par degvielu, jāizvēlas sabiedriskais transports.
Tāds saprotams variants, kad meitene varētu segt degvielu - viņa visu laiku lūdz draugam aizvest uz Munameģi pie trešās pakāpes tēva brāļa māsīcas tantes x iemesla dēļ.

Visbiežāk par degvielu metas draugi, kas kopā brauc, piemēram, uz Positivus.
03.03.2016 10:33 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Te jau nu gan dažām viedokļi... :-D Ja vīrietis pieņem no sievietes naudu, tad uzreiz mīkstais, skopulis vai nabags? Tad jau te divi varianti: vai nu visām te vīrieši pelna mēnesī 5000+ eur (:-D), vai arī sievietes pašas minimālo pelna vai vispār nestrādā, un tad jau loģiski, ka finansiāli nekādu ieguldījumu nespēj dot. Iedomājos, ja mans vīrs pildītu "vīrieša pienākumu" un apmaksātu viens visus rēķinus, degvielu, pārtiku, izklaides, ēšanu ārpus mājas, ceļojumus, tad diez vai viņam no algas daudz kas pāri paliktu saviem hobijiem un lietām, bet man savukārt paliktu visa alga. :-D Tas tā kā skaitās godīgi, tikai tāpēc, ka viņam gadījusies tā nelaime piedzimt par vīrieti? :-D

Piekrītu gan, ka attiecību sākumā, randiņu periodā, parasti tādas dalīšanas vēl nenotiek, un izskatītos mazliet dīvaini, ja trīsreiz vairāk pelnošs vīrietis lūgtu piemest naudu benzīnam.
03.03.2016 10:03 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Ammi cik ilgi esat kopa?
03.03.2016 09:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Amii ja ta skopulis,ja pelna tris reizes vairak ha gudrinieks,ta vins doma mulkiti atradis,lai izspiestu visu no tevis cik var visada zina un pasam vel paliktu :-O
03.03.2016 09:51 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
tas jau ari atakrigs cik ilgi esat kopa,es pati iemetu naudinu masinas kastite,lai gan manejais saka,ka nevajag,bet ir brizi ka ta noder vinam,vai ja man nav vins iedod man ,nezinu kur problema,vienigi taja ja ta uzstaj,ka ultimatu,tad nu nav smuki gan
03.03.2016 09:41 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Un viņš peļņa 3x vairāk? Nu gan.. Ui. Kā atsauc atmiņas par skopuļiem. Pie viena puiša tēva kad abi gājām ciemos, ārā tēvs sagaida un saka, ka iesim uz veikalu, jo viņam nekā ēst nav. Un es pirku rīsus, kotletes un saldo. Bet kad puisis viens ciemojās, stāstīja, kā viņu ar salātiem, lasi utt. pārbarojis...

Kā arī - senča moto bija "sievietēm no manis vajag tikai naudu". Ak jā, ko vēl var gribēt no vīrieša, kurš neko vairāk nav spējīgs dot (galvā tukšums).
03.03.2016 09:25 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Cik tev autore ir nožēlojama dzīve, ka to vien dari kā domā ko, kad un kāpēc maksāt uz pusēm. Un vīrietis arī nav tev labāks, nu tāds tādu atrod ;-):-D
03.03.2016 09:19 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Tas man atgādināja par vienu cilvēku, kuru lai satiktu vidusskolā (kad naudas nebija, jo nebija darbs), es krāju pusdienu naudu autobusa biļetei un badojos, kamēr viņš ne reizi pats neatbrauca, jo vecā māte viņu nelaida bļaujot par to, ka manā pilsētā viņas "dēliņu" uzreiz čigāni apēdīs :D tas jau nekas, ka man uz Rīgu braucot iespējas tikt apēstai bija 10x vairāk, jo bomži uz katra stūra un alkaši.

So... Iesaku pasūtīt d***t tādus mīkstos, kur ja braucat abi, ja uz turieni brauktu viņš viens, tāpat maksātu pats, tad kāpēc tev tur kas jāpiesviež? Vai arī - lepni brauc ar autobusu un saki, lai aizrijas ar naudu. Tāpat to teiksi agri vai vēlu, kad šķirsities (visticamāk). Tādi vīrieši arī par bērnu liks maksāt pašai, jo ne jau viņš viņu piedzemdēja :-D
03.03.2016 09:05 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Tu droši vien esi čalis, kurš no meitenes "skatupunkta" mēģina iestāstīt, ka maksāt par benzīnu ir normāli. Es ar savu pusi Latvijas pārbraucam 2x mēnesī, ne reizi nav prasījis, jo abiem lauku mājas līdzīgā pusē. Nedomāju, ka tas ir normāli, ka meitenei jāmaksā par ceļu uz vietu, kur abi brauc.

Bet ja tavs ir nabadzīgs (drīzāk skops) sure, why not. Ja ar finansēm pašam švaki, nu tad jau jāvienojas. Ja pašā sākumā prasa par tādu lietu maksāt, tad drīz jau ēdienu pirksiet katrs savu un ja tu apēdīsi viņa daļu, piestādīs rēķinu.
03.03.2016 08:55 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
mans, nu jau bijušais, draugs šķiršanās brīdīd pārmeta, ka es nekad neesot izrādījusi iniciatīvu piemest benzīnam :-D to izdzirdot man acis bija kvadrātā. Lieki piebilst, ka viņš ir veiksmīgs uzņēmējs. Vienkārši nebija pie kā piesieties viņam :-D
03.03.2016 08:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!