Vai jūs piekristu tam?

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Sveikas!:-)

Vai jūsu draugs kaut kad attiecību sākumā, vai arī pēctam ir prasījis, lai maksājat par benzīnu uz pusēm, ja kaut kur gribat kopīgi doties, vai par visu ir maksājis pats?

Manējais man ir teicis, ka ja mēs kaut kur kopīgi braucam, tad kopīgi ir jāmaksā par benzīnu, jo kāpēc viņam vienam ir jāmaksā, ja mēs braucam abi. Tāpēc tagad vienmēr maksāju par benzīnu arī es, ja braucam kautkur kopā.

Vai jūs piekristu kam tādam?
02.03.2016 19:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man nepatīk ideja par ultimātu.

Visādi citādi, par finansēm var vienoties dažādi.
03.03.2016 11:48 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu nez, mans draugs apmaksā visu degvielu neatkarīgi no tā, cik viņam uz to brīdi naudas vai no tā, cik daudz un tālu braucam, un mēs bieži kkur izbraucam tāpat vien un paliekam kkur, visu apmaksā vinš, pat runas par to, lai es maksātu par degvielu vai tml, nav bijis nekad, es nebūtu mierā toč, tāpat arī pat ar vnk draugiem kkur braucot, maksā tas, kurš brauc un viss, bet nu ok, draugi cits stāsts, bet nu vnk pierasts man tā, nekad neviens neko par ceļu nav prasījis, neviens bijušais un neviens no draugiem.
03.03.2016 13:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 04.02.2016
piekrist? Prom no viņa! kāda piekrišana/nepiekrišana var būt.. ja viņš ir ko tādu piedāvājis, tālāk būs sliktāk
03.03.2016 15:29 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Pareiz te viena diskusijas sākumā minēja. Liela daļa no meitenēm ir reālas "Gold diggres". Šeit parādās reālās meiteņu attieksmes "braucam kopā, bet maksā tu. Ja kaut kas nepatīk tad esi skopulis un "čau".
03.03.2016 15:42 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Pareiz te viena diskusijas sākumā minēja. Liela daļa no meitenēm ir reālas "Gold diggres". Šeit parādās reālās meiteņu attieksmes "braucam kopā, bet maksā tu. Ja kaut kas nepatīk tad esi skopulis un "čau".

Protams, izdaram secinājums no viena teikuma par to, ka vīrietis maksā vienmēr par benzīnu. Cik tipiski cosmo. Bet jūs jau nezināt, kā pārējais ir sadalīts tajās konkrētājās attiecībās, varbūt sieviete viena pati visu laiku taisa ēst un tīra māju un pērk pārtiku. Bet ja vīrietis apmaksā benzīnu, viņa tik un tā ir gold diggere:-D Ah šie secinājumi.. Sāk jau tiešām reali kaitināt šīs nebeidzamās tēmas par naudas sadali, jo ir tikai 2 grāvji, vai nu sieviete gold diggere vai viss skrupulozi tiek dalīts uz pusēm:-D Itkā nepastāvētu citi normāli varianti.
03.03.2016 15:50 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.01.2016
Neviens sevis cienošs vīrietis nekad neko tādu neprasītu, izņemot latviešu bāleliņus, protams :)
03.03.2016 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)