Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pasniedzēji

 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 20.09.2012
Jautājums esošajām, bijušajām studentēm. Vai jūs esat apmierinātas ar pasniedzējiem jūsu a-skolās, ar viņu izmantotajām metodēm?
Savā skolā esmu novērojusi, ka lielākā daļa pasniedzēju uzspiež savu viedokli studentiem - Redz,tev ir jādomā un jārunā to, ko gribu dzirdēt es. Gan novērojot to attieksmē pret pārējiem kursabiedriem, gan arī ir nācies izbaudīt uz savas ādas. Bieži vien no viņiem dzirdu - runājiet,izsakiet savu viedokli. Bet tiklīdz tas tiek izteikts, un ja vēl atšķirīgs no pasniedzēja viedokļa, tad tiek bez maz izsmiets un vēl seko piebilde - tā nu nevajadzētu domāt.

Kā ir ar jums? :)
28.02.2016 17:54 |
 
Reitings 2104
Reģ: 22.03.2015
Jā, esmu apmierināta. Manās lekcijās tiek sniegta informācija, nevis uzspiests viedoklis. Studentiem tiek rīkoti īpaši tutorials, kuros ir jāizsakās, jāstrādā grupās. Izteikšanās ir ne tikai vēlama, bet arī obligāta. Jāpiebilst, ka izteikšanās gan nav balstīta uz kaut kādu nez kur sagrābstītu viedokli, bet izlasītajiem materiāliem un to analīzi.
28.02.2016 19:23 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Jā, esmu apmierināta. Manās lekcijās tiek sniegta informācija, nevis uzspiests viedoklis. Studentiem tiek rīkoti īpaši tutorials, kuros ir jāizsakās, jāstrādā grupās.

+++

Es iepriekš domāju, ka man riebsies filosofija, taču pasniedzēja Ē. Lanka ir tik superīga!(l) Tikai tās labākās domas par viņu.
28.02.2016 19:36 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Pasniedzēji ir dažādi, bet pārsvarā viņi ir atvērti un mudina mūs izteikt savas domas, kritiku, kā arī pamatot to. Semināros tas ir obligāti. Nekad neesmu dzirdējusi nievājošas frāzes/izteikumus par studenta viedokli.
28.02.2016 19:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits