Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tiem, kas iet bēgļu atbalsta gājienā vajadzētu likt pieņemt bēgļus savās mājās?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja jau viņi tos atbalsta, varbūt lai piedalītos gājienā būtu jāiesniedz sava adrese, uz kuru arī vēlāk tiktu nosūtīti bēgļi? Un tad viņi varētu arī praktiski šos bēgļus atbalstīt 8-)
26.02.2016 23:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik var pērties?
26.02.2016 23:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 08.08.2015
nedomāju, ka piektdiena, plkst. 23:45 ir baigi atbilstošais laiks diskusijām par bēgļiem
26.02.2016 23:44 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
raven, atslabsti nedaudz, piektdiena tak:-P
26.02.2016 23:47 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Lieliska ideja!
26.02.2016 23:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
raven, ej labāk iedzer kafiju ar kādu savu tautieti un nomierinies! :D
26.02.2016 23:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
raven, ej labāk iedzer kafiju ar kādu savu tautieti un nomierinies!

Diemžēl Latvijas ziņas to vien dara, kā bojā garastāvokli.
27.02.2016 00:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Diemžēl Latvijas ziņas to vien dara, kā bojā garastāvokli.


Tad nelasi tās piektdienas naktī..
27.02.2016 00:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
raven, ej labāk iedzer kafiju ar kādu savu tautieti un nomierinies!
:D :D :D
27.02.2016 00:42 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Vai tiem, kas iet gājienos PRET bēgļiem, nav neviena radinieka ārzemēs (tā saucamie - ekonomiskie bēgļi, latviešu viesstrādnieki Anglijā, Īrijā un citur)?
Nu nekas, drīz Anglija visus latviešu viesstrādniekus padzīs prom, redzēs ko tad teiks visi latvieši-patrioti, kuri uzskata, ka "sava zeme saviem tautiešiem"... dzīvojot Anglijā. :D

P.S. Neatceros, no kuras valsts nāk Raven, bet Angliju vari aizstāt ar savu valsti.
27.02.2016 01:18 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Bez visiem sarkasmiem, tā grupa, kas veido to gājienu, reāli palīdz bēgļiem Muceniekos ar dažādām mantām.

Neesmu redzējusi, ko reālu, taustāmu dara cilvēki, kas iet gājienos pret bēgļiem, izņemot indīgus komentārus internetā un tizliem uzrakstiem uz plakātiem. Gribat mainīt politiku? Nu tad ejat politikā, ja domājat, ka to varat. :D Runāt internetā, cik viss slikti, valdība tizla, jo piekrita bēgļus uzņemt, ir nu tā kā nedaudz bezjēdzīgi.
27.02.2016 01:24 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
http://www.irlv.lv/2015/9/9/egils-grasmanis-izveidojis-grupu-gribu-palidzet-begliem
«Pirms kāda laika prātā iešāvās doma - kā būtu, ja mēs ģimenē uzņemtu bēgli,» par grupas tapšanas priekšvēsturi Skype sarunā no Berlīnes, kurp devies komandējumā, stāsta Egils ..... Lai gan Latvijā nav tādas situācijas kā, piemēram, Vidusjūras valstīs, kur cilvēki dzīvo uz ielām, Egils un viņa domubiedri ir gatavi pie sevis izmitināt tos, kuri Muceniekus atstās ar bēgļa statusu kabatā. Vai šie cilvēki vēlēsies dzīvot Latvijā, Egils neņemas spriest, tas atkarīgs no mūsu attieksmes.
27.02.2016 01:26 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Varbūt nebūšu tik skarba, taču visā visumā piekrītu KitijaK viedoklim. Pati grasos pamest valsti, man ir radinieki, kuri jau sen dzīvo ārpus Latvijas, tāpēc es nespētu nosodīt cilvēkus, kuri dodas uz Eiropu labākas dzīves meklējumos, ja pati daru tieši to pašu. Gājienu atbalstu, jo neuzskatu, ka gājienos drīkst atļauties iet tikai tie, kuri ir pret bēgļiem, kamēr otra puse nedrīkst izteikt savu viedokli. Nebūšu oriģināla - man ir pilnīgi vienalga no kurienes ierodas cilvēki un kāda ir to tautība, ja vien viņi ir mierīgi noskaņoti, gatavi iemācīties valodu un pieņemt valsts kultūru. Kā rāda mana pieredze, nereti ārzemnieki (jā, arī tie paši melnie) ir daudz jaukāki, sirsnīgāki, brīnišķīgāki cilvēki nekā dažs labs latvietis.
27.02.2016 01:33 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Neesmu redzējusi, ko reālu, taustāmu dara cilvēki, kas iet gājienos pret bēgļiem, izņemot indīgus komentārus internetā un tizliem uzrakstiem uz plakātiem.

Jā, šim piekrītu. Tagad aizvien biežāk lasāmi komentāri par to, ka bēgļiem tiks dots tas un tas, kamēr mūsu pašu pensionāriem vai bērniem nav nekā. Tad man jājautā - kur bija visi tie lielie bļāvēji pirms vēl vispār sākās kaut kādas runas par bēgļiem? Kāpēc jau senāk, vairākus gadus atpakaļ, nesāka cīnīties par to, lai algas būtu liekākas, pabalsti augstāki, pensijas lielākas? Kāpēc visi pēkšņi attopas tikai tagad, kad runa iet par bēgļiem? Diezgan skumji, ka tauta (respektīvi - anonīmie komentētāji) pēkšņi atceras par nabaga pensionāriem un bērniem tikai tagad, lai gan par to visu cīnīties vajadzēja jau daudz senāk.
27.02.2016 01:36 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Neon!!!! :D
27.02.2016 02:06 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Klau Kitija, cik R-eiropas valstīs dēļ a-eiropiešiem ir izveidoti kursi, kur tiek mācīts, ka izvarot nav ok un sievietēm ir tiesības? 21. gadsimta Eiropā tagad dēļ imigrantiem šādi kursi ir nepieciešami gan Dānijā, gan Austrijā, gan Vācijā, gan Beļģijā, gan Nīderlandē, gan Norvēģijā....sarakstu var turpināt.

Lūk, piemēram, statistika no Dānijas, kura lieliski atspulguļo situāciju un attiecīgās proporcijas valstī, kur skaidri parādīts, ka imigranti pastrādā ~3x vairāk izvarošanu nekā vietējie iedzīvotāji un Linda, kura strādā Hero Norge un pārvalda 30+ bēgļu centrus par galveno iemeslu uzskata šo cilvēku „kultūru” un uztveri par sabiedriskajām normām.

http://www.thelocal.dk/20151028/denmark-to-teach-foreigners-about-sexual-morals

Tavs salīdzinājums ar to, ka latvieši atrodas Anglija vai kaut kur citur Eiropas savienībā liecina par to, ka Tev trūkst vai nu zināšanas vai argumentu, lai pamatotu savu viedokli. Latvija ir Eiropas Savienības valsts un LV pilsoņi var strādāt jebkurā ES valstī, tāpat, kā cilvēks no Liepājas var strādāt Rīgā. Neviens nebrauc nelegāli. ASV, piemēram, cilvēks no Arizonas var dzīvot Floridā....redzi nedaudz atšķirību, ja salīdzina ar nelegālo imigrāciju? Nedomā, ka ES lielvalstīm LV/LT/EE vai citās valstīs mūsu reģionā nav savu interešu. Vācijā trūkst 600 000(vismaz pirms kāda laika) darbinieku, tāpēc viņi nemaz neprotestēja lielos daudzumos, ka pie viņiem brauca, piemēram, igauņi vai latvieši. AdF partija, kas ir pret imigrāciju/Islamizāciju Vācijā parādījās „mainstreamā” tikai pagājušo gadu un dotajā brīdi, jau vairākās vietās konkurē ar Merkeli(kurai popularitāte strauji krītās). Šīs partijas popularitāte sāka augt nevis dēļ a-eiropiešiem, bet gan dēļ šiem saucamajiem bēgļiem un viņu uzvedības valstī. +Par mums šo valstu varas iestādēm ir informācija kopējā datubāzē, atšķirībā no XYZ „migranta”, kurš paceļam ir „pazaudējis” pasi un atsakās no pirkstu nospiedumu noņemšanas. Nemaz nerunājot, ka par 600 000 cilvēkiem Vācijā nemaz nav nekādas informācijas, ne kas viņš ir, ne arī no kurienas ir nācis un kur atrodas uz doto brīdi:

http://www.express.co.uk/news/world/636997/Germany-where-asylum-seekers
27.02.2016 03:40 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Sīrieši pēc Donalda Tuska(Eiropadomes prezidenta) sacītā ir tikai 30%, pārējie ir Marokieši, Alžīrieši utt., kuriem, ja vēlas strādāt ES, ir vienmēr bijis jāiziet noteikts process, lai saņemtu atļauju....citiem vārdiem sakot, no nekāda kara nebēg. Man sanāk bieži braukt uz ASV....es braucot uz šo valsti, dodos uz vēstniecību, lai dabūtu attiecīgo vīzu.... es nevaru vienkārši ierasties LAX lidostā un pieprasīt, lai man laiž iekšā.... ja nelaidīs....tad es badošos, aizšūšu sev lūpas vai citādi māžoties, kā tas notiek uz ES saucamajām „robežām”.

Tu „uzbrauci” „bēgļu” pretiniekiem, ka šie neko nedara. Kas Tavuprāt mums būtu jādara? Viss, kam bija jānotiek jau pamazām ES sāk notikt, demokrātiskā veidā. Nacionālistu partijas gūst aizvien labākus rezultātus praktiski visās ES valstīs, pat liberālāja Zviedrijā, Zviedru demokrāti , pēc vairākām aptaujām spriežot tagad ir #1 partija(pāris gadu laikā viņu popularitāte ir augusi 10x+ reižu!) + ES valstis robežās beidzot sāk sargāt un migrantus arī vairs nelaiž visus iekšā. Tieši tādas naivās sirsiņas, kuras tik redz visur varavīksnes un ponijus, ir vainojamas pie tā, ka tagad uz ES dodās no visurienas, jo redz, ka ES robežas neviens nesargā. Domā šie cilvēki pēkšņi pamodās un izdomāja, ka ir jābalso par „nacionālistiem”, jeb tomēr viņu izvēle ir balstīta uz ikdienas pieredzi?

Iepriekš rakstīju: 2015. gads Eiropā ieies vēsturē, kā gads, kurā pilsētās pēc ļoti ilga laika vai vispār pirmo reizi vēsturē patrulē policisti ar ieročiem, publiskos pasākumos tiek ieviestas bezprecedenta drošības normas, jaunā gada svinības un citi publiski pasākumi tika ierobežoti vai vispār atcelti drošības risku dēļ + jau minētie izvarotāju uzbrukumi, rekorda liels daudzums anti-Islāmistu pret-terorisma reidu un pirmo reizi Šengenas vēsturē starp Šengenas zonas valstīm tika ieviesta robežkontrole.


Neaizmirsti, ka liela daļa no šiem imigrantiem nemaz nav atvērti “brīvās rietumu sievietes” dzīves veidam, par to šogad vienā no Itālijas TV bija lielisks sižēts, kur reportiere apstaigāja vairākas mošejas Milānā(vienā no ES modes galvaspilsētām) cenšoties noskaidrot, ko šie domā par viņu un rietumu sievietēm, kuras ģērbjas “haram” modes stilā!



https://www.youtube.com/watch?v=V-bJR9cDb6k
27.02.2016 03:48 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Latvija ir Eiropas Savienības valsts un LV pilsoņi var strādāt jebkurā ES valstī, tāpat, kā cilvēks no Liepājas var strādāt Rīgā. Neviens nebrauc nelegāli.
Mēs pašlaik cenšamies likumus VEIDOT, nevis iedomāties tos kā nezin no kurienes pasludinātus. Nav jāspriež no kaut kāda iedomāta likumības viedokļa, bet jāspriež pēc būtības. Ja angļiem latvieši Anglijā ir pieņemami - viss kārtībā. Ja nav - tad latviešiem jābrauc atpakaļ. Tālāk, vai mums ir pieņemami bēgļi no Tuvajiem Austrumiem? Sāksim jau ar to, ka MĒS viņiem neesam pieņemami, jo esam pārlieku lieli nabagi. Bet pieņemsim, ka esam bagāti. Vispirms jāskatās, vai esam ar mieru pieņemt svešas kultūras cilvēkus. Pieļauju, ka visa informācija šai ziņā tiek pārspīlēta, tāpēc atturēšos paust pārliecinošu viedokli šai jautājumā. Bet, ja, gadījumā, šī informācija (ieskaitot to par noziegumiem) ir patiesa, tad šādi bēgļi it kā nebūtu pieņemami. Nākamais jautājums: kam būtu jāizmitina bēgļi - privātpersonām vai valstij? Normālā gadījumā - valstij. Nākamais jautājums: vai Latvijas valsts to var atļauties? Atbilde atkarīga no uzņemto bēgļu daudzuma. Ja nedaudz, tad salīdzinājumā ar to naudu, kas aiziet pie politiskās un ekonomiskās varas esošo cilvēku kabatās, tāds štrunts vien būs. Ja bēgļu būs daudz, tad viņiem vairs nebūs, ko dot. Un šajā situācijā mēs arī esam.
27.02.2016 05:13 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Mēs pašlaik cenšamies likumus VEIDOT, nevis iedomāties tos kā nezin no kurienes pasludinātus. Nav jāspriež no kaut kāda iedomāta likumības viedokļa, bet jāspriež pēc būtības. Ja angļiem latvieši Anglijā ir pieņemami - viss kārtībā. Ja nav - tad latviešiem jābrauc atpakaļ.



Nevis no kaut kurienas pasludinātus vai iedomātus, bet gan Eiropas Savienības “gudrās galvas” šos likumus pieņēma. Lielbritānijas premjers Tonijs Blērs, savulaik, bija tāds kā Lielbritānijas “Merkele” . Piekrītu, ka, ja Lielbritānijas pilsoņi ir pret ES, tad viņiem šogad 23. jūnijā(ja pareizi atceros) būs visas iespējas paust savu pozīciju, kura visiem, ieskaitot latviešus Lielbritānijā, ir jārespektē.



Lielbritānija nebūt nav vienīgā valsts R-Eiropā(un ne tikai), kurā valda līdzīgs noskaņojums. Kā jau minēju ar piemēru no Vācijas, AfD(eiroskeptiska/anti-islamizācijas) partija Vācijā parādījās un sāka gūt lielu atbalstu praktiski tikai 2015. gadā, līdzīgi, kā ar līdzīgām partijām tas pakāpeniski notika pēdējo gadu laikā arī citās valstīs, ieskaitot liberālās Eiropas valstis Nīderlande, Zviedrija, Francija, Austrija, Dānija, utt. AfD savu atbalstu gūst nevis dēļ a-eiropiešiem Vācijā(kuri lielā daudzumā tur dzīvoja līdz 2015.gadam), bet gan tāpēc, ka šodien cilvēki redz, kā viņu pilsētas pārvēršas par vietām, kurās viņi vairs nejūtas omulīgi un vairs neatgādina Eiropu. Un tas nav saistīts ar “rasismu”, R-Eiropā jau ilgu laiku dzīvo lielas kopienas, kuras nav etniski eiropieši, piemērām, miljoniem ķīniešu….bet ar viņiem plašākai sabiedrībai problēmu(reliģisku/ideoloģisku) praktiski nav, tāpēc arī cilvēki neiebilst pret viņiem. Kā jau rakstīju, cilvēki nepamodās vienu dienu un nesāka balsot par nacionālistiem aiz garlaicīgas, bet gan dēļ ikdienas saskarsmes/novērojumiem.
27.02.2016 07:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai tiem, kas iet gājienos PRET bēgļiem, nav neviena radinieka ārzemēs (tā saucamie - ekonomiskie bēgļi, latviešu viesstrādnieki Anglijā, Īrijā un citur)?

Nevienam no viņiem automātiski dzīves vietu, pabalstus un valodas kursus nepiedāvā. Tāda lūk ir atšķirība.
27.02.2016 10:40 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Žēl, ka tie bēgļi ir neglīti pēc velna.
27.02.2016 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits