Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrs grib,es nē...

 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Pēdeja laika vīrs grib mazuli,bet es esmu kategoriski pret...
Mums jau ir 3bērni un vairak negribu,it īpaši pec pēdejam dzemdībam...gaja ļoti grūti..vīrs visu redzēja,bet tik un ta uzstaj uz vēlvienu mazuli...
Esam jau runajuši,bet tik un ta nekas nemainās...grib un viss..ka lai vēl pasaka ka bērnus negribu vairak?
25.02.2016 22:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es arī nesaprotu, kāpēc jātērē savs nu tik dārgs laiks, runājot ar trolli (jau jau tāda pilnīga pārliecība, ka autore ir trollis), nevis tai vietā darītu ko noderīgu..

Un kur garantija, ka jūsuprāt dalībniece, kura runā kā pēc grāmatas, nav reāla personība un dodot tādai savus zelta vērtus padomus, netērējat savu laiku? :D

Ja ir kas sakāms - jādalās pieredzē, padomos, neanalizējot, vai padoms noderēs vai nē.. Tāda sajūta, ka ar varu pieķēdē pie kompja un liek konsultēt visus.

Autorei: manuprāt, te var līdzēt tikai runāšana. Un pilnīgi saprotu, ka negribās vairs bērnu. Nu, negribās un viss. Manuprāt, 3 bērni pilnīgi pietiek, ja kādai no pusēm vairs nav vēlēšanās radīt pēcnācējus. Galu galā gala vārds pieder tieši Tev, jo ķermenis ir TAVS un vienīgi! Ja otra puse iespītējusies un tik var teikt, ka gribu-gribu-gribu, neklausoties Ta'vos argumentos, nezinu.. neizklausās nopietni.
26.02.2016 19:56 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
ja pasam butu jadzemde, tad diezvai gribetu vel vienu sici:-D
tev par so visu ir velreiz japaruna ar vinu , ja nesaprot, tad prieks kam tev vajag tadu virieti, kad neatbalsta tavu izveli, tu tacu esi siviete, nevis kaut kada dzemdejama masina
26.02.2016 16:07 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Zinu vairākas 3 vai 3+ bērnu mammas, visu paspēj. :) Man vēl jāmācās to darīt. :D
26.02.2016 15:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Šarlote_


Var atrast laiku 1 un 5 berniem, var pabarot 5 bernus arii, viss ir iespejams, es shausminos, jo ar vienu beernu, un tulit man bus otrs, jutos pietiekoshi nodarbinaata, kaa nekaa es neesmu tikai maate, kura ved bernu uz pulcinjiem 3 x nedeljaa, kura gatavo 3 x dienaa bernam svaigu edienu, kura brauc uz vietejo tirdzinju, lai nopirktu no lauku tirgotaajiem svaigu brokoli, bet es esmu arii sieviete sev - man vajag laiku sev, vannai, baseinam, man vajag vienai aiziet padzert kafiju, es esmu sieva savam viiram, kursh arii grib aprunaaties, kursh arii grib eest, kuram arii jagatavo, kaut tas nav obligaati... tad man veel majas visam jabut tiiram, nee, nee neviens man neliek gludinaat un mazgaat, taa ir mana veelme un kapriize... kaa arii es esmu draudzene un man gribas aiziet paklachoties, bez beerna... un beigu beigas man gribas atpusties un nebut izsmeltai. Tadelj mana shausminashanas par 4 berniem ir tik liela, jo ne tikai finansiaali tas maksaa daudz, bet arii laika zinjaa...
26.02.2016 13:02 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
kakenite11, te absolūti neviena netiek nosodīta un neviena Tavu dzīvi netiecas kārtot pirms savējās. ;-)
Te pilns ir ar galvā slimiem cilvēkiem, kas troļļojas, dzīvo fantāziju pasaulē un piedomā savai dzīvei neesošus notikumus uz kuriem balstoties "prasa padomus". Nevienam saprātīgam cilvēkam negribas ielaisties diskusijās ar kādu, kam "nav visi mājās". Dažreiz tādus var atpazīt uzreiz un aizvērt diskusiju nemaz nelasot un netērējot laiku, bet dažreiz Tu izlasi un saproti, ka esi pilnīgi bezjēdzīgi mēģinājis iedziļināties kāda cilvēka problēmā, kurš beigās izrādās tikai grib sev pievērst uzmanību ar izdomātām situācijām. Vienkārši rodas sajūta, ka esi apmelots. Arī tad gribas aizvērt diskusiju un tālāk neiedziļināties.
Tu pēdējo dienu laikā izveidoji divas dažādas tēmas, kur vienā Tev bija viens bērns un nākamajā jau trīs. Palasot sīkāk, atklājās, ka Tava dzīve sastāv no vēl vairāk neloģismiem, kur Tu nemitīgi nonāc pretrunās, bet par muļķiem uzskati tos, kas šīs pretrunas ierauga. Tāpēc arī rodas dabīga vēlme uzlikt uz delnas šos neloģismus, nevis lai sakārtotu Tavu dzīvi, bet gan lai pārējās, kuras nedzīvo pasakās, pabrīdinātu par personu, kuras problēmai nav vērts pievērst uzmanību, jo situācija par kuru tiek prasīts padoms, visdrīzāk ir fantāzija.
Te sievietes sēž, lai paklačotos, lai iegūtu kādu jaunu informāciju, padalītos ar ieteikumiem - aizpildītu savu brīvo laiku "nedarot neko". Tāpat kā cilvēki skatās TV, sēž sociālajos tīklos, spēlē spēlītes, utt. Un tik un tā šo neko nedarīšanu gribas aizpildīt jēdzīgāk par bezjēdzīgu diskusiju lasīšanu.
Šī bija pirmā reize, kad es neaizvēru ciet un nenoignorēju tikai un vienīgi tāpēc, ka Tu pati atteicies redzēt sevis teikto un turpināji spēlēt savas lomas. ;)
26.02.2016 12:23 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Esmu noverojusi ka negatīvie komentāri parasti nāk no nelaimīgām sievietēm,kā arī visā tā piesiešanas utt....
Mans jautājums bija par to kā labāk pateikt nē... Nevis sākt iztirzāt manas bijušās tēmas un sākt piesieties gadiem utt...
Sievietes-damas esat laimīgās (l) un sakārtoja savu dzīvi(l):-)pirms nosodat citas it īpaši attiecas uz Kubieti ;-)
26.02.2016 11:58 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nevis shae matemātika klibo, bet Tu pati savu pasaku līdz galam neesi izdomājusi.
26.02.2016 11:57 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Shae kas tev liek tērēt savu laiku mana diskusija?
Shae varu apgalvot kā tev matemātikā stipri kliboej mācies labāk nekā sēdi bezjēdzīgi cosmo foruma


Iespējams tas pats iemesls, kādēļ vispār te jebkura sieviete tērē savu laiku jebkurā diskusijā. ;-)
26.02.2016 11:51 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Shae varu apgalvot kā tev matemātikā stipri klibo:-Dej mācies labāk nekā sēdi bezjēdzīgi cosmo foruma;-)
26.02.2016 11:44 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Shae kas tev liek tērēt savu laiku mana diskusija? Un vēl meklēt kādas likumsakarības?
Labāk dzīvo savā mazajā pasaulē :-P
26.02.2016 11:42 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Beidzam šo muļķīgo tēmu un miers.

Vairāk kā skaidrs ir tas, ka autore dzīvo kosmosā un mēs visas citas, kas tam pievērš uzmanību - bezdarbībā.
:-D
26.02.2016 11:31 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Tā kā šajā bezjēdzīgajā diskusijā jau esmu patērējusi drusku sava laika, tad iztērēšu vēl vienu piecminūti. :-D Varbūt situāciju un sašutumu atrisināšu Tavā vietā :-D

vari iekopet manu tekstu kur es saku ka mums ir 3KOPIGi berni?


Mums jau ir 3bērni un vairak negribu,it īpaši pec pēdejam dzemdībam


Tātad - pēdējās dzemdības NAV Tavas vienīgās dzemdības. Tas ļauj domāt, ka jūsu trīs bērni nav viens jūsējais un divi viņējie.

10 un 12 gadus veci, jaunākajam 2gadini


Tā kā esat kopā 5 gadus, tad 10 un 12 gadus veco bērnu neizskaidrojamā mistika izskaidrojas ar to, ka 10 un 12 gadus vecie bērni ir Tavi iepriekšējo attiecību bērni. Tavi - jo pēdējās nebija Tavas pirmās dzemdības un Tavi, jo vīram esošie 2 bērni ir vēl pavisam citi.

mazais 5gadnieks bija ciemos kā parasti un pateica mums kā mamma gribot precēt manu vīru
Sieviete dzīvo viena...
Domājat man vajadzētu būt uzzmanigakai vai tomēr ne? Piebildisu kā ir regulārās tiksanas.. Bērns tomēr...
/
Viņi aprecējās kad viņa bija gaidībās pēdējās nedēļas(tā teikt lai sikais dzimtu laulība) un mēs iepazīdamies gadu pēc viņu šķiršanās.
/
Karoch viņi aprecējās un pēc 2 ned piedzima puika,vēl pēc pus gadā ši atrada jaunu draugu palika stāvokli no tā jauna... Tā luk


Pēc tam apgalvoji, ka tas bērns tiek piešūts Tavam vīram un, ka viņš nemaz nav vispār reģistrēts, ir bez dokumentiem, utt.

No šiem tekstiem izriet, ka Tavam vīram ir vēl 2 bērni (no kuriem viens "karājas gaisā").

Vēl var saprast, ka kopā, tomēr, esat daudz mazāk kā 5 gadus. Jo, divas nedēļas pirms piecgadnieks piedzima, Tavs vīrs apprecējās ar piecgadnieka māti. Gan jau nebija arī tā, ka viņš uzreiz pēc 2 nedēļām izšķīrās (tiklīdz mazulis piedzima). Pat, ja 2 nedēļas pēc bērna piedzimšanas viņi izšķīrās, jūs satikāties tikai gadu pēc viņu šķiršanās, kas nozīmē, ka neesat kopā vairāk par 4 gadiem.


Tas viss ir sīkumi un štrunts un mēs VISAS kā viena te bezjēdzīgi izšķiežam savu laiku, bet dažreiz rodas āķis lūpā šādām neloģiskām sievietēm nolikt priekšā spoguli.
26.02.2016 11:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
mes vismaz sanemam izklaiditi :-D ari autorei labi, var turpinat minhauzena stila.
26.02.2016 11:00 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Galvenais, ka mees paareejaas, kas te tupam ikdienaaa vai taas, kas zibeniigi paraadaas kaadaa teema ar ironiskajaam dzeeliibaam-neesam nozheelojamas:-D:-D
Man patiik, ka teemas autore taadaa chillaa atbild uz "atmaskeejoshajiem" komentiem:-D
Un ko Juus briinaties par konkreeto situaaciju kaa mezha diivainiishi, dziivee dazhkaart viss ir daudz sparigaak par dazhu labu seriaalu)
26.02.2016 10:56 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Kubiet nu nesaprotu tavu domu:-D
Kubiet kur irbparejas atbildes? Man butu loti interesanti....
26.02.2016 10:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu izlasiji Minhauzens, jo pamainiji momenta stastinu.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
26.02.2016 10:45 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
bet tad laikam nakti nebija ko darit un izlasija manu komentaru par dzemdejamo masinu. Un ...
26.02.2016 10:41 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Ja Kubitiet tu mani neparsteidz... Tas ka tev ir tik garlaiciga dzive,tas nenozime ka visiem(lielakai dalai) tada ir:-P

Kapec nozhelojami? Vai tad cosmo,nav sievieshu forums kur var rakstit ko vien grib?
26.02.2016 10:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kur tu ravi ka mans virs varetu lasit cosmo? 2)
?????????? Kur tu sito izraki?:-O:-D
26.02.2016 10:35 |
 
Reitings 80
Reģ: 02.09.2015
Sasmejos par dedejiem komentariem :-D
Kubiet man tev paris jautajumi..,1) kur tu ravi ka mans virs varetu lasit cosmo? 2)vari iekopet manu tekstu kur es saku ka mums ir 3KOPIGi berni?
3) kas vainas grafikamm?
26.02.2016 10:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits