kā lai iepazīstas uz ielas?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Divas reizes uzskrēju puišiem virsū un nekas nebij, ir bijushas saruna kur paprasa kko tas ari viss. Kā iesakt sarunu vai ko tamlīdzīgu. :D
18.02.2016 11:54 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
man uz ielas viens ārzemnieks piegaja klāt, piedāvāja panest lietussargu, es atteicu, domaju ka aiztisies ar visu lietussargu.

ta vel viens melnadainais piegaja klat kko pajautaja, nesapratu neko un aizgaju prom.
18.02.2016 16:58 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Es sen, sen atpakaļ iepazinos sabiedriskajā transportā ar puisi, viņš pienāca klāt, kad beidzu runāt pa telefonu, sarunā minēju, ka dodos mājās no viena pasākuma, un viņš uzsāka sarunu par to, vārds pa vārdam, beigās pajautāja nr. Kādu laiku satikāmies (l)
Tad vēl ik pa laikam slāvu vīrieši nāk uz ielas klāt un tā arī jautā - vai var iepazīties :-D reiz viens pajautāja, cik ir pulkstens, kaut gan uz rokas viņam bija pulkstens. :-D
18.02.2016 17:21 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man ir gadījies tā, ka nāk klāt un piedāvā iedzert kafiju. Un vēl reiz man gadījās tā, ka uz ielas uzreiz bildināja svešinieks. :D

Manai mammai bija smieklīgs gadījums, kad viņa gāja pa ielu, un viens vīrietis uzrunāja. Piedāvāja iepazīties, iedzert kafiju utt. Mamma teica, ka vīram tas diez vai patiks, uz ko tas vīrietis atbildēja - nu, vīru var paņemt līdzi. Gan jau mums netraucēs. :D
18.02.2016 20:58 |
 
Reitings 108
Reģ: 07.09.2011
Man arī bijuši gadījumi, kad vīrieši nākt klāt uz ielas un nekautrējoties iepazīstas. Ir gadījies arī darbā iepazīties ar klientu, visādi gadās. :-)
18.02.2016 21:14 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Man ar visādi bijis. Transportā iedod lapiņu ar telefona numuru un vārdu :D
Pienāca čilli picā vasarā un pajautāja vai nevēlos iedzert kafiju ar viņu :D

Es savus nopīkstinātos e-talonus kāpjot ārā vienmēr kādam atdodu, bet man gan neviens neatdod, bāc :D
18.02.2016 21:54 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nezinu, kādēļ, man parasti kaut kādi intelektuāļi piesakās :D ir jautājuši, kur atrodas kāda izstāžu zāle, teātris, ministru kabinets :D kad pastāstīju, tad visi jautāja, vai varu pavadīt un parādīt. Laikam kaut kāds standarta variants. Ir arī jautāts veikalā, kā es domāju, kurš ir garšīgākais jogurts. Puisis tiešām ļoti pieklājīgs un labs izskatījās, bet man bija draugs toreiz un pie tam neveiksmīga diena, un es nepiedomājot atcirtu, ka jogurtus neēdu. Bieži var mēģināt iepazīties rindās - rindā uz VID, UR, bankā u.tml. :-D
18.02.2016 21:56 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Smiekli sanāca par dažiem variantiem :D
Nesaprotu, ko tur tā sarežģīt. Man neliekas nekas traks iepazīties uz ielas, sabiedriskajā transportā, veikalā, kafeinīcā, darbā.
Labāk nekā internetā un iet uz aklajiem randiņiem.

Ar mani ir vēlējušies iepazīties daudzreiz. Daudzi ir dīvaini, no kuriem ātri vien gribas tikt vaļā. Ir izskanējušas smieklīgas frāzes, ka vēl kādas 30 min pēc tam smaidu, jo jautrs garstāvoklis, vissakarīgākais man liekas, ka kaut ko +/- neitrālu vai uzjautrinošu pasaka un tad uzaicina iedzert kafiju. Bijuši arī daži gadījumi, kad pēc dažiem teikumiem jau precēt grib vai zvaigznes pie kājām nonest, bet tos pieskaitu pie frīkainajiem :-D

Pati neesmu mēģinājusi īsti iepazīties, jo nav bijis vajadzības + man patīk to atstāt vīriešu pārziņā.
Vienu reizi tik atceros, ka biju klubā, sagribējās lielāku jautrību, tad nu vērsu skatienus, tad pie viena piegāju un pateicu - čau, ejam dejot?
Un otru pēc dažiem apmaiņu smaidiem, paķēru aiz rokas un aizvilku uz deju grīdas.
Mani nodomi gan nebija iepazīties, bet padarīt sev un draudzenēm jautrāku vakaru un izdejoties :-D
19.02.2016 10:29 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Darba dēļ biju Helsinkos, un pēc darba pie manis pienāca sieviete un iedeva rokās mazu lapiņu. To atverot ieraudzīju jaukus vārdus par darbu un viņas telefona nr :-D Es pat nebiju ar viņu runājusi vai vispār pat pamanījusi.
Pilnīgi palika žēl,ka nebiju savādāk orientēta, jo viņa nu tiešām kā Penelope Krūza bija! :-D:-D Vīrs gan pēc šī stāsta bija ļoti sašutis :-D:-D
19.02.2016 10:40 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man visvairāk iespiedies atmiņā gadījums - braucu tramvajā, viens onkulītis dikti skatās uz mani. Tad uzsāk sarunu - meitenīt, jūs gan simpātiska un jauka izskatāties, ziniet, man mazdēls ir Jūsu vecumā, varbūt es varu viņam nodot Jūsu numuru? :-D:-D Pēctam vēl ilgi par šo smaidīju :-)

Vasarā bieži eju peldēties viena. Tad nu pie mantām puisis bija atstājis lapiņu ar to, kā viņu FB atrast. Vēl bijuši visādi gadījumi, tie paši precēt gribētāji utt. Iespējas ir, ja nesēž mājās, īpaši ,kad sāksies pavasaris :-)
19.02.2016 11:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es visspilgtaak atceros gadijumu, kad gaaju pa ielu un man virietis piestaaj ar mashinu (parasti tadus ignoreeju) un sauc - devochka nepodskazhete gde nahoditsa ulitsa... un tajaa bridi es apstajos, domaju, tak japalidz cilvekam, tad sekoja... gde nahoditsa ulitsa gde mozhna svami poznokomoitsa...
19.02.2016 11:45 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Tiiiiiik daudz iespēju ir iepazīties uz ielas utt. :-) Daži gadījumi no manas dzīves.
Viendien gāju pa kādu Rīgas ielu pēc darba ar nereāli foršu noskaņojumu ar austiņām ausīs, kāds puisis pajautāja ko klausos un piemeta, ka forši izskatos. Tajā pašā dienā iegāju kosmētikas veikalā, dikti iepriecināju sevi ar jaunumiem un tad, izejot no veikala garām pagāja puisis, un pēc pāris sekundēm tas atpakaļgaitā pieskrēja un pajautāja vai nevēlos ar viņu un viņa draugiem aiziet uz pasākumu vakarā. Es abiem atteicu iepazīšanos un pateicu, ka neesmu brīva meitene. Eju tālāk smaidīga uz tramvaju un pieturā sanāca netīšām iepazīties ar meiteni, kura pasauca uz to pašu pasākumu. Ar meiteni gan aizgāju un tagad esam ļoti labas draudzenes. :-D Bija arī gadījumi, kad uz ielas apjautājās kur atrodas kāda iela, kaut arī paši zina. Tad vēl CSDD pie kafijas aparāta puisis vienkārši sāk runāties un piedāvā kopā parunāt un padzert karsto šokolādi. Ir daudz dažādu iespēju. Protams, puisim to vieglāk realizēt, bet, ja smaidīga meitene, tad ir vieglāk arī pašai ko uzsākt. Piemēram, mana smaidīgā draudzene ar kuru pieturā iepazināmies, viņa var sabiedriskajā braukt un korķa laikā caur logu sasmaidīties ar puisi, sabīdīt kontaktus un jau vakarā aiziet uz randiņu.:-D Vai vēl viens gadījums, sasmaidās sabiedriskajā ar puisi un tad izkāpj ārā ar viņu vienā pieturā. Un tā ļoti bieži, mēģina sameklēt savu īsto. :-D:-D:-D
19.02.2016 12:12 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.01.2016
Nu, man jau liekas, ka vīrietim, ja ir interese pašam jānāk klāt iepazīties, nevis sievietei pašai virsū jāuzplijas
19.02.2016 14:46 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Uz ielas vismaz ir iespēja notīties. :D
Atceros, ka braucu ar starppilsētu autobusu no mājām uz Rīgu. Pēc kādas stundas blakus sēdošais vīrietis sāka sist klaču, bet ne pa manai gaumei ārēji, ne sarunu līmenī (bija ar draugiem dzert, u.tml.) Tajā vakarā laikam visi brauca uz Rīgu, nebija kur pārsēsties. Šķita, ka ausis man sarullēsies kādā brīdī no viņa sarunu IQ.
19.02.2016 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
bibliotēkās! :D joks, protams, bet LNB visu laiku dežūrē puiši, kas tur ne jau grāmatu dēļ aizgājuši.
brīvlaikā arī man skolas bibliotēkā pienāca puisis, kuram rokā lapa ar uzrakstu "ejam iedzert tēju"? es, protams, atteicu, jo biju aizņemta. mans puisis toreiz neticēja, jo bija 1. aprīlis. :D
19.02.2016 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 4934
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas ka visi tgd netā iepazīstas, tajā pašā Tinderā/Tinderī... :)
19.02.2016 17:46 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
dodies uz Turciju un pastaigājies pa piemēram Kemeras ielām, gribot negribot vismaz reizes 20 ar kādu iepazīsies uz ielas :-D
19.02.2016 17:58 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Kāpēc jāmēģina pašai iepazīties? Man jau liekas, ka tas tomēr jāatstāj puišu/vīriešu ziņā. Kas gribēs iepazīties ar tevi, tas pienāks klāt i uz ielas i visur citur :) Starpcitu dažus pat neattur gredzens pirkstā, kā manā gadījumā ir bijis un nav tā ka tas gredzens man nav bijis redzams :D
19.02.2016 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!