Kā lai neuztraucās? Bail

 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Sveikas!
Es nespēju vairs klusēt. Pirms četrām dienām bija sekss. Ar savu vīrieti kopā esam vairāk kā 1.5 gadu. No tā - gadu jau dzīvojam kopā. Man - gandrīz 25, viņam - 30. gadi .

Viņš jau sen ''čīkstēja'' ka ļoti vēlās bēbīti. Viņam ļoti patīk bērni - ar tiem var ucināties ilgi. Prot kaut kā atrast kopīgu valodu. Man ir pretēja nostāja - esmu pārāk jauna (es tā uzskatu) lai dzemdētu, jo dzīvē vēl nav nokārtotas dažas lietas - karjera , savs uzņēmums.. tas viss karājās kaut kur astē.

Tad nu tajā liktenīgajā vakarā, protams mans vīrietis beidza manī. Prezervatīvu neizmantojām.
Par to ka beidza - to pateica tikai pēc tam. Man bija šoks, asaras, histērija. Teicu, ka es bērnu nepaturēšu (ja iekritīšu) , būs aborts. Viņš teica, ka ja es tā izdarīšu - šķirsimies.

Bet viņš - mierināja mani un teica, ka sen jau bija laiks bērnam. Un ka tas nav nekas šausmīgs un viņš ļoti vēlās mazuli. Būt tētis. Galu galā viņam ''gadi'' un grib būt jauns tētis.
Un par cik mani nekādīgi ieprieks nebija sanācis mani ''pierunāt'' uz ģimenes pieaugumu, tad izrīkojās šādi.

Man ir panika joprojām. Šķiet viss ir sabrucis - nākotnes plāni, viss. Uztaisīšu testu pēc pāris dienām. Vēl par agru. Ko es sasodīts teikšu saviem vecākiem? Man ir tāds kauns, bāc par to ka meita, kas vienmēr ir bijusi centīga, gājusi pretī saviem mērķiem, īsts paraugbērns - pēkšņi savos teju 25. gados kļūs par mammu. Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt. Mans ideālais laiks kad kļūt par mammu būtu 30 gados. Ne ātrāk. Bet tik ilgi draugs gaidīt negrib.

Es piedzimu vecākiem, kad viņiem bija 21. gads. Bet tie bija citi laiki, tad vecmeitas skaitījās jau no 22. gadu vecuma.

Es draugam teicu, ka maniem vecākiem viņš pats lai paziņo. Man tas vienkārši nebūs ''iekšās''.
Mani vecāki arī ir sasodīti par jaunu. Viņiem - 47. gadi. Kāds opis, kāda ome???!!! Es to nespēju vnk tā iedomāties. Viņi pucējās, izklaidējās, atpūšās , ceļo pēdējo gadu kopš esmu prom no vecāku mājām.

Tētis man ir stingrs raksturā, ļoti bail to būtu paziņot viņam it īpaši.
Un darbā - uzņēmumā strādāju 1.2 gadus - kad stājos darbā, intervijā uzņēmuma vadītājs teica, ka lai neplānoju bēbi divus gadus vismaz. Es teicu, jā apstiprinoši - es neplānojumu nemaz, man būtiska ir karjera un izglītība.

Un tagad, kad tests (ja uzrādīsies kā pozitīvs) - tad ir autā.
Es vairs nezinu, man ir sasodīti bail. Man bērni ne visai patīk. Es par tiem NEKO nezinu un neinteresējos - jo nav manu interešu lauciņš.

Ko es gribu, es nezinu. Izkratīt sirdi un varbūt nedaudz mierinājuma...
Padomus, kā rīkoties gadījumā ja tests būs pozitīvs. Kā to ''pasniegt'' vecākiem..

Vienreiz kad bijām manu vecāku mājās - panesās kaut kāda tēma par bērniem. Draugs izspļāva, ka es negribot. Mamma smejoties ar joku teica - ''A Tu viņai nejautā, vai viņa grib, vai nē.. )
16.02.2016 14:02 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Par tiem 20 eur tev visi piekasās tikai tāpēc, ka esi muļke. Draugs grib tevi bez maz vai piespiest uz bērnu. Tu nenopērc AK, bet tai pašā laikā raudi forumā par to, cik briesmīgi būtu palikt stāvoklī. Ja nav naudas, tad būtu kaut vai aizņēmusies no kāda.
16.02.2016 18:02 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
''un tās 17g māmiņas, viņas ir sevi norakušas ok, pa lielam , viņas ir neglītenes. un dzīvi tā arī īpaši nebaudītu.''

Ģirt- nezini kur plastisko ķirugu sameklēt-steidzami? :D :D

Autore, tev gan tā uztvere tāda jancīga,mērķus var sasniegt ,ja ir gribasspēks šā vai tā!
'
nestreso, liela iespēja jau arī ir ka nēesi stāvoklī!! :)
16.02.2016 18:26 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
;D' ;d

es to rakstot , tieši iedomājos par Tevi :D :D :D
16.02.2016 18:32 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pirmkārt tieši 14 dienas pirms MR ir vislabākais laiks palikt stāvoklī..


Tas ir vidējais ilgums, bet patiesībā tas var variēt no 12 līdz 16 dienām. Kā arī - atkarībā no stresa, dzīvesveida, utt, ovulācija var notikt ātrāk vai vēlāk ciklā. Gan ilgums pirms, gan pēc ovulācijas var mainīties katru mēnesi, tāpēc pateikt, kad tieši tā notiek, nav tik viegli.

Tas, ka viņš vienu reizi tevī beidza, nenozīmē, ka automātiski paliksi stāvoklī. Ja arī tiktu apaugļota olšūna, tā nav garantija grūtniecībai. Ja apaugļotā olšūna neieligzdojas, grūtniecība neiestājas. Daudzas grūtniecības pārtrūkst pirms paredzamajām mēnešreizēm.

Kā tas ir iespējams nepamanīt, ka viņš beidzis tevī iekšā? (t)
16.02.2016 18:33 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
tādā veidā, ka ir arī savādāk :p ka ir skaistas un laimīgas māmiņas. 17g tiekot pie mazuļa :D

bet tas ir retums, pati taču zini.. parasti viņas ir vientuļās māmiņas, un ugly bitches.. kuras kauns atdzīt tēvam būtu, ka viņu drāzis :D un padarījis grūtu.. no tādām mūk, kā no meža ugunsgrēka to dara dzīvnieki
16.02.2016 18:36 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
sorry.. es te nedomājot rakstu.. nu ir tā.. ka čalis izjādelē kaut kādu sīko, pa flaķim. padara grūtu. .tad ierauga to gotiņu, un mūk asti kājstarpē iežmeidzis :D
16.02.2016 18:38 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Man nešķiet, ka tas būtu dikti agri-25 gados, bet nu.. Katram savs.. Nu tev pašai jāizdomā, ja negribi to bērnu un atbalsti abortu, tad jātaisa.. Ideālā variantā, protams, atstāj bēbīti, ja būsi stāvoklī. Bet, domā pati, neprasi tam "vīrietim".
To vīrieti triec ratā nekavējoties, ja šādi var izrīkoties, viņam nav tiesību izlemt tavā vietā! Ja šādi viņš izdarās, tātad viņam nerūp tavas domas un jūtas. Egoists!
16.02.2016 19:13 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
es tā nemaz i aizdomājusies līdz šim neēsmu. bet nu laikam taisnība jau ir visas manas paziņas ,kurām bērns ir zem 18 ir vienas;/
16.02.2016 19:16 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Baidās no bērna, kā no kaut kāda briesmoņa.
Nevajag būt tādai ņuņņai.

Arī ar bērnu var visu izdarīt un paspēt.

Ātrāk piedzims, ātrāk izaugs.
Ap 40 varēsi baudīt dzīvi un veltīt laiku sev.
16.02.2016 19:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
ap 40 :D :D
reti kurai būs kaifs dzīvot ap 40... ir jābūt izcili skaistai no dabas, + labi nodrošinātai. lai sevi iepriecinātu, justos lieliski arī 40 gados
16.02.2016 19:22 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
viņai pēc tam nebūs 25-30 gadi.. kad ir īstais sievietes laiks... sievietes bez bērniem, attiecībām.. skaistas, seksīgas..
pēcēk lai pievēršas tādām lietām, kā ģimene.. ja daba to prasa, un ir dabiska vajadzība jūtama.

Bet tos gadus viņai neviens atpakaļ neatdos, kuri būs pavadīti ar čīkstošu smurguli. un kaut kādu apšaubāmu tētuku
16.02.2016 19:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
ap 40
reti kurai būs kaifs dzīvot ap 40... ir jābūt izcili skaistai no dabas, + labi nodrošinātai. lai sevi iepriecinātu, justos lieliski arī 40 gados


Es tādas sievietes zinu, ir foršas.
Un nav nekādas bagātās...

Paaudzies un tad spried par to kādi cilvēki ir 40 gados.
16.02.2016 19:27 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
es arī nepaaugoties tādas zinu. Ļoti maz tādu.. tās kuras ir kaut cik skaistas, smalkas, iekārojumas. tādas vēl ir ok..

Ne visas ir uz ģimeni, bērniem tendētas, Tev to derētu saprast. Un nenosaukt sievieti par ņuņņu , ja viņa nevēlās neplānotu grūtniecību savās attiecībās.
16.02.2016 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Es tādas sievietes zinu, ir foršas.
Un nav nekādas bagātās...

Paaudzies un tad spried par to kādi cilvēki ir 40 gados


Lūdzu neprasi viņam paaugties, tas nozīmēs vēl lielāku trolli šajā forumā.

Nesaprotu kapēc viņš te vispār izsaka savus stulbos, rupjos un nekam nederīgos komentus un piesārņo diskusiju, runādams pats ar sevi
16.02.2016 19:31 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Man ir tikai viens sakāmais- izvlc to puļķi sev no pēcpuses un sāc baudīt dzīvi! Pārāk daudz stresa tavu seju ar rievām sabojās vairāk nekā grūtniecība augumu. Un, ja ir tik pareizi uzskati, tad p*sienam jābūt pēc kāzām.
16.02.2016 19:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ne visas ir uz ģimeni, bērniem tendētas, Tev to derētu saprast. Un nenosaukt sievieti par ņuņņu , ja viņa nevēlās neplānotu grūtniecību savās attiecībās.


Dzīve bieži vien daudz kas nesanāk tā kā plānots.
U reti kad izdodas visu pareizi saplānot, kā ir izsapņots jaunībā.
Ir situācijas kad plāni ir jāmaina un jāpielāgojas jaunajai situācijai.

Bieži vien tas kas šķita kā katastrofa sākumā, pēc laika izrādījās pareizais lēmums.
Un vērtības ar gadiem var daudz mainīties.
16.02.2016 19:36 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
Jā, tā ir. Un tā saucās zināma mēra pašplūsma ;) Ir meitenes kuras ļoti mērķtiecīgi iziet uz savu, ir ar principiem.. ļoti rūpīgi pieturās pie visa.. Un sasniedz ļoti daudz, ar šo pieturēšanos pie sava viedokļa. Ja viņa zināja ka nevēlās palikt stāvoklī, un čalis to zinādams speciāli beidz viņā. Tad šāda meitene neatskatoties aizietu.
Bet citi, jā, nu sanāca.. Dzīvojam tālāk, mīlam tālā.. Te ir runa , par vērtībām. Ja viņa sevi nodēvēja par karjeristi, kurai darbs, izglītība, bizness ir Nr1.. Tad ir jāsaprot viena lieta, šādas neplānotas lietas nedrīkst notikt.
16.02.2016 19:40 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
visi ir spiesti pielāgoties, bet cik lielā mērā.. Dažreiz ir labāk neliekties, ja ir iespēja to nedarīt.
Ir ļoti daudzas meitenes, kurām tas nebūtu pieņemams. Kuras pat necepjoties, un bez pārmetumiem.. Vienkārši pārtrauktu būt ar cilvēku, kuru mīl, bet kurš viņas vēlmes nav ņēmis vērā.. Tas ir fakts.
Ģimene ir vērtība. Bet ģimene pēc 30, arī ir ģimene. Un cilvēks galu galā, dzīvo sev. Varbūt viņa saredz piepildījumu, sasniedzot kādu konkrētu mērķi, nevis uzaudzinot bērnu.

Viennozīmīgi, sieviete ir jārespektē, un dažreiz sievietes tiešām nezin ko grib, bet zinās ko Negrib!
Un šis negrib, ir ļoti jāņem vērā.. Uzspiedst grūtniecību.. Tas ir vāks ! ja godīgi! Murgs.
16.02.2016 19:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā, tā ir. Un tā saucās zināma mēra pašplūsma Ir meitenes kuras ļoti mērķtiecīgi iziet uz savu, ir ar principiem.. ļoti rūpīgi pieturās pie visa.. Un sasniedz ļoti daudz, ar šo pieturēšanos pie sava viedokļa. Ja viņa zināja ka nevēlās palikt stāvoklī, un čalis to zinādams speciāli beidz viņā. Tad šāda meitene neatskatoties aizietu.


Ja visi bērni dzimtu plānoti tad pie mums būtu uz pusi mazāk cilvēku.

Karjera, bizness, sasniegumi - to visu var izdarīt arī ar bērnu, vai bērniem..
Un tas ir vēl viens liels iemesls to visu sasniegt.

Kam tad tu cilvēks esi visvairāk vajadzīgs, ja ne savai ģimenei.
16.02.2016 19:48 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Palasīju komentārus - sapratu , ka daudz rupjību un vietām tik briesmīgi sarakstits, ka lasot acis deg. Šausmas. Tapēc arī savu komentu neliku, jo nu .. .- šausmas!!!

Savu vīrieti es nepametīšu. Un vairs neatkārtošos. Un kurš to izdomāja, ka es it kā nebiju pamanījusi, ka viņš manī beidza? Es to pamanīju, redzēju ka nu slapjš.. un tad viņš pateica.
NE VISI MĒS ESAM IDEĀLI. NEVIENA NO JUMS NAV PERFEKCIONISTE NE VIENĀ DZĪVES SITUĀCIJĀ,starpcitu. Kļūdīties ir cilvēcīgi.

Izgāju laukā pastaigāt, izvēdināt galvu, padomāt. Bez stresa.
Pēc dabas esmu ļoti emocināla un garastāvoklis mainās man ik pa 5 minūtēm (tipisks dvīnis)
Viss ko es vēlējos pateikt, pateicu šeit forumā un man palika par pāris gramiem vieglāk. Ar draudzenēm par tādām tēmām nerunāju un nerunāšu. Viņas ir tipiskas vecmeitas.

Man vienkārši to vajadzēja laikam izteikt kādam anonīmā veidā, bet pretī es šeit saņēmu protams KAUDZI žults. Nu nekas,es tāpat to pierē neņemu.

Varbūt tā nav ne mana kļūda, ne viņa. Tā varbūt vajag.
Mazliet dzīvi iesist citās sliedēs. Jo tas no kā dzīvē visvairāk baidies - tas arī tevi piemeklē, lai pierādītu pretējo, ka nav nemaz tik melns tas velns, cik ļoti to mālē.
16.02.2016 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits