Kā lai neuztraucās? Bail

 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Sveikas!
Es nespēju vairs klusēt. Pirms četrām dienām bija sekss. Ar savu vīrieti kopā esam vairāk kā 1.5 gadu. No tā - gadu jau dzīvojam kopā. Man - gandrīz 25, viņam - 30. gadi .

Viņš jau sen ''čīkstēja'' ka ļoti vēlās bēbīti. Viņam ļoti patīk bērni - ar tiem var ucināties ilgi. Prot kaut kā atrast kopīgu valodu. Man ir pretēja nostāja - esmu pārāk jauna (es tā uzskatu) lai dzemdētu, jo dzīvē vēl nav nokārtotas dažas lietas - karjera , savs uzņēmums.. tas viss karājās kaut kur astē.

Tad nu tajā liktenīgajā vakarā, protams mans vīrietis beidza manī. Prezervatīvu neizmantojām.
Par to ka beidza - to pateica tikai pēc tam. Man bija šoks, asaras, histērija. Teicu, ka es bērnu nepaturēšu (ja iekritīšu) , būs aborts. Viņš teica, ka ja es tā izdarīšu - šķirsimies.

Bet viņš - mierināja mani un teica, ka sen jau bija laiks bērnam. Un ka tas nav nekas šausmīgs un viņš ļoti vēlās mazuli. Būt tētis. Galu galā viņam ''gadi'' un grib būt jauns tētis.
Un par cik mani nekādīgi ieprieks nebija sanācis mani ''pierunāt'' uz ģimenes pieaugumu, tad izrīkojās šādi.

Man ir panika joprojām. Šķiet viss ir sabrucis - nākotnes plāni, viss. Uztaisīšu testu pēc pāris dienām. Vēl par agru. Ko es sasodīts teikšu saviem vecākiem? Man ir tāds kauns, bāc par to ka meita, kas vienmēr ir bijusi centīga, gājusi pretī saviem mērķiem, īsts paraugbērns - pēkšņi savos teju 25. gados kļūs par mammu. Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt. Mans ideālais laiks kad kļūt par mammu būtu 30 gados. Ne ātrāk. Bet tik ilgi draugs gaidīt negrib.

Es piedzimu vecākiem, kad viņiem bija 21. gads. Bet tie bija citi laiki, tad vecmeitas skaitījās jau no 22. gadu vecuma.

Es draugam teicu, ka maniem vecākiem viņš pats lai paziņo. Man tas vienkārši nebūs ''iekšās''.
Mani vecāki arī ir sasodīti par jaunu. Viņiem - 47. gadi. Kāds opis, kāda ome???!!! Es to nespēju vnk tā iedomāties. Viņi pucējās, izklaidējās, atpūšās , ceļo pēdējo gadu kopš esmu prom no vecāku mājām.

Tētis man ir stingrs raksturā, ļoti bail to būtu paziņot viņam it īpaši.
Un darbā - uzņēmumā strādāju 1.2 gadus - kad stājos darbā, intervijā uzņēmuma vadītājs teica, ka lai neplānoju bēbi divus gadus vismaz. Es teicu, jā apstiprinoši - es neplānojumu nemaz, man būtiska ir karjera un izglītība.

Un tagad, kad tests (ja uzrādīsies kā pozitīvs) - tad ir autā.
Es vairs nezinu, man ir sasodīti bail. Man bērni ne visai patīk. Es par tiem NEKO nezinu un neinteresējos - jo nav manu interešu lauciņš.

Ko es gribu, es nezinu. Izkratīt sirdi un varbūt nedaudz mierinājuma...
Padomus, kā rīkoties gadījumā ja tests būs pozitīvs. Kā to ''pasniegt'' vecākiem..

Vienreiz kad bijām manu vecāku mājās - panesās kaut kāda tēma par bērniem. Draugs izspļāva, ka es negribot. Mamma smejoties ar joku teica - ''A Tu viņai nejautā, vai viņa grib, vai nē.. )
16.02.2016 14:02 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
viss ir jauki, bet man liekas cūciski no vīrieša puses tā izrīkoties. mans vīrs ir vecāks par mani arī, lielāka gadu starpība kā jums abiem. un arī ļoooti vēlējās būt tēvs, un man līdzīgi, bija savi "must do". viņš gaidīja, jo cienīja. tas ir kaut kāds...egoisms.

viss pārējais būtu pufelis. ja vnk "iekristu", nu neko, abi vainīgi, bet šādi...c-ū-c-ī-b-a. Jo uzskatu, ka abiem jābūt gataviem, nevis- vecis gatavs, vecis "uzcep". pats sēdēs mājās ar bēbi? tad aber lūdzu. Iznēsā mazo, dzemdē, biku atpūtini organismu un aidā atpakaļ uz darbu, tikai bēbukam mammu vairāk vajag.
16.02.2016 14:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kapeec tik daudzas domaa, ja ir berns, tad viss - dziivei beigas? Nee, nu nopietni? Tas, ka tu esi mamma, nenozimee, ka viss, busi netiriem matiem, nolupushiem nagiem, sedesi majas, dzivei beigas! Es, kad paliku stavoklii veel septembrii aizgaju macities, lidz pedejai dienai gaaju uz macibaam un par to biju ljoti laimigaa, jo zinot sevi, ja es sedetu majas - sajuktu praataa. Plus - pabeidzu kaa labakaaa studente!!

Ka ari daudzas sievietes sevi pilnveido tad, kad ir maates - veido savus mazos biznesinjus (mana laba draudzene ir atverusi savu etsy veikalu, pa 2 meneshiem nopelnija sezhot majas ap 1500 euro), jaa ok, taa nav 1000% garanteeta nauda katru menesi.

Mani berns tieshi vairaak motivee kaut ko darit, braukt, raadit, macit. Vairaak paklausies wee, vinjai ir ljoti labs viedoklis par sho visu.
16.02.2016 14:36 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
wee
un + der atcerēties, ka ne visi bērni kliedz nemaņā un neguļ naktīs
jā, bet Tu nekad nevari zināt, kāds tiks tev. man šajā ziņā bija 'vāks"...joprojām ( 1gads 3 mēneši) es neesmu naktī visu miegu gulējusi. :(
16.02.2016 14:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
un par auguma bojashanu - es peec nedeljas biju tieshi tada pashaa formaa, ne jaunas strijas nekaa. Viss kaa pirms berna!
16.02.2016 14:38 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Jēzus :-O Izklausās pēc galīgas trakas tīnes, nevis 25 gadīgas sievietes un tas vecis ar "labais". Pirmkārt tieši 14 dienas pirms MR ir vislabākais laiks palikt stāvoklī.. Otrkārt nelietosi redz ne AK, ne OK, bet aborts, nu jā tā jau tikai tāda nekaitīga procedūra, kuru var veikt cik grib, bet AK iedzert, ak šausmas to gan nē. Attopies meitene! Sadot pa mizu savam "gudrajam" vecim, tas itin nemaz nav normāli šādi izdarīties un padomā par kontracepciju, ja nevari uzticēties savam vecim (par vīrieti man pat negribas viņu saukt) vai arī nomaini partneri, kuram vari uzticēties. Kā arī nav jau tikai OK, ir arī hormonālais riņķis vai spirāle!
16.02.2016 14:38 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
Kā tā var izdarīt? Tam ir jābūt kopīgam lēmumam,ja mazulis plānots. Viennkārši riebīgi. Gadi atļauj,bet tāda vienpersoniska izlemšana mann laikam atsistu vēlmi bùt ar tādu vīrieti.
Tavā vietā parēķinātu auglīgās dienas. Pačekotu vai visppār kaut kas var būt un izlemtu par kontracepcijas metodi,ko kontrolē tu- OK, Nuvaring. Lai neatkārtotu atkal šādas izdarības,bez tavas piekkrišanas.
16.02.2016 14:39 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
Jā,paties. AK šoreiz un normāla,tevis kontrolēta izsargāšanās metode priekšdienām.
16.02.2016 14:41 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Story neviens nesanaka, ka ar bērniņu ir nekārtīga, nolupušiem nagiem, netīriem matiem u ka neko nespēj izdarīt. Spēj un biezi vien vairāk un labāk nekā bez bērna. Bet šeit ir pavisam cits gadījums, meitene vēl nevēlas bērnu un nevis nejauši "iekrīt", bet gan vecis speciāli izdara CŪCĪBU. Es to vienkārši nesaprotu, kā var tā izrīkoties..
16.02.2016 14:41 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
neviens nesanaka nesaka
16.02.2016 14:42 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Turklāt, ja jūs piekopjat pārtraukto, nevajadzētu tik ļoti šokēties par grūtniecību.
16.02.2016 14:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Turklāt, ja jūs piekopjat pārtraukto, nevajadzētu tik ļoti šokēties par grūtniecību.



++++

Abi divi ar "putniem" galvaa :D
16.02.2016 14:45 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
Debīla tu esii un viss. AK nevari sagrabināt,nausas naav,bērnu vecis uztaiisīs un taa vaarēsi dzīvot.
Prezi visma mākat lietot? Tā neesamību nevar nepamanīt.
Vispār dusmas uznāca. Ko tu te gribi? Papinkšķēt? Dura esi,dura arī paliksi.
16.02.2016 14:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
jā, bet Tu nekad nevari zināt, kāds tiks tev. man šajā ziņā bija 'vāks"...joprojām ( 1gads 3 mēneši) es neesmu naktī visu miegu gulējusi.


es tiešām negribu nevienu aizvainot un lūdzu neuztver to personīgi , bet mani novērojumi rāda , ka emocionāli mierīgiem vecākiem ir emocionāli mierīgi un stabili bērni , mums visiem protams var būt labās un sliktās dienas , bet mans subjektīvais uzskats , ka neapmierinātība var iet pa apli starp bērnu un māti , bet tie ir mani putni un mana pārliecība. Man un manām draudzenēm tas strādā ...
16.02.2016 14:45 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
O bože! :D
Paliec vecmeitās ar savu biznesu un atturies no seksa, ja no kontracepcijas bail.
16.02.2016 14:46 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bērniem bērnu problēmas (t)
16.02.2016 14:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Turklāt, ja jūs piekopjat pārtraukto, nevajadzētu tik ļoti šokēties par grūtniecību.


8 gadus piekoju tikai pārtraukto , stāvkolī paliku kad gribēju un ar 1. šāvienu :)
16.02.2016 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
aborts viņai nespīd, ja jau par zālēm atzīst tikai ogli! bez anestēzijas tā lieta neies cauri, bet kā zināms, aktivizētā ogle šādu funkciju neveic.
16.02.2016 14:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
wee, kaa tavs berns guleeja zobu laikaa??

Manai tie zobi vienkarshi aug kaa seenes, smaganas kaa bumbas - 4 jauni zobi naak, nabags sapes kliedz naktiis, protams, zales dodu, bet taa pat, negulj labi... plus pie zobiem mushigie punki un klepus, tad man vinja jatur rokaas, jo tikai rokaas grib pie manis guleet. Virs vakar pa nakti dusmigs - kadlej vinja negrib pie manis bet tikai pie mammas :D?

Bet nu taa patas, nejutos nogurusi, jo gulju ar vinju kopaa pusdienslaikus...
16.02.2016 14:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vispār, ja nu tu tomēr esi stāvoklī un tev gribas parunāties par to kā sadzīvot ar kg kuri no sākuma liks izplīst tavām figūras līnijām u.c tarakāniem , tu vari droši man uzrakstīt , man tā riebās tas viss , ka otreiz es neparko nepiekristu būt grūta
16.02.2016 14:50 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Ā nu tak vēl naudas problēmu neredzēju:-O Ja pat ir tā, ka draugam aizkavējuši algas izmaksu tajā mēnesī, bet ir mēneša vidus, tad sanāk, ka nekādu iekrājumu nav, ka tiek dzīvots no algas līdz algai, ja pat lieki 20 eur neatrodas..:-O Kāds vēl bērns??? Tak galīgs idiots tas tavs vecis, naudas nav, bet redz laiž tik savu sēklu iekšā bez teikšanās! Bāc nu kur tādi idioti rodas. Nekad tā vēl neesmu teikusi, bet meitene, šeit es neredzu normālas attiecības un ja pat tik nopietnā jautājumā nevar uzticēties savam, partnerim, turklāt vēl naudas problēmas (vēl ja abi būtu jauni studentiņi, tas vēl būtu piedodams, bet šausmas, vecim jau 30 gadi un nav lieki 20eur???), tad labāk meklēt normālāku partneri. Un vēl, tik tiešām ja jau piekopjat pārtraukto.. rēķinies ar sekām, pat ja vecis speciāli tevi neapsēklo
16.02.2016 14:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!