Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ticat Dieva/likteņa/utt. zīmēm?

 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vai ticat, ka Dievs/ liktenis / ... (kam nu mēs katrs ticam vairāk) dod mums zīmes, kuras mums jāmāk iztulkot sev par labu? Neviļus sanāca aizdomāties par šo tēmu...

Mans tā jau "graujošais" jaunais gads pirms neilga laika atnesa vēl vienu lielu pārdzīvojumu. Īsumā - slimnīca, steidzama operācija, komplikācijas un liela varbūtība, ka operācija jāatkārto. Ar trīcošām kājām un asarām acīs gaidot kārtējo pārbaudi, izmisuma brīdī lūdzos Dievu (kaut sevi pie pārlieku ticīgiem cilvēkiem noteikti nevaru pieskaitīt), lai viņš izdara tā, ka viss būtu labi. Pie sevis klusām teicu, ka pateicībā izdarīšu jebko, ko viņš gribēs, lai tikai dod man zīmi. Un... gandrīz vai jāsaka, ka tiešām notika brīnums...


Pāris dienas pēc atgriešanās mājās no slimnīcas pamanīju, ka gar manu māju staigā liels pinkains suns. Vēl pēc pāris dienām suns sāka gulēt tieši pie mūsu mājas, sākumā augļu dārzā, pēc tam arvien tuvāk un tuvāk mājai. Vēl citu vakaru pamodāmies no tā, ka suns gaudoja tieši zem mūsu loga. Mani nepamet sajūta, ka tas, kurš man slimnīcā palīdzēja un paveica gluži vai brīnumu, tagad dod man zīmi, ka laiks pildīt savu norunas daļu. Dzīvoju ciemā, kurā ir daudz māju, kāpēc suns dzīvojas tieši pie mūsu mājas? Mēģinot pieiet tuvāk, suns bēg - baidās no cilvēkiem, bet šorīt izdevās tikt viņam tuvāk un redzējām, ka sunim ir savainota kāja, kā arī viņš izskatās izsalcis un nobijies. No mašīnām bēg (iespējams, kāds viņu te netālu uz ceļa ir izmetis no mašīnas...). Šobrīd dzīvojam pusuzceltā mājā, kurā turpinās būvdarbi un šobrīd ir vien pāris apdzīvojamas telpas. Sētas mums nav un katru dienu mājās esam vēlu vakarā. Mums nav ne mazāko iespēju paņemt suni... Turklāt šis suns ir milzīgs... :-/ Kā arī kaimiņu suņi jau paspējuši uzbrukt šim sunim, bet viņš joprojām turpina apciemot mūsu pagalmu... Šorīt neizturējām un aizvedām tā patālāk no mājas meža malā, kurā suns vairākkārt redzēts, nolikām sunim bļodu ar ēdienu. Bet - ko tālāk?
Vai jums šādā situācijā neliktos, ka tā ir kāda augstākstāvoša spēka zīme? Vai vienkārši sakritība? Vai jums kādreiz dzīvē kas līdzīgs ir gadījies?
Atkāpjoties no filozofijas par Dieva/likteņa/utt. zīmēm - ko šādā situācija iesākt? Pilsētās klaiņojošus suņus mēdz izķert, bet mēs nedzīvojam pilsētā, te nevienam neinteresēs klaiņojošs suns. Pat ja es zvanītu policijai - suns bēg no cilvēkiem, apšaubu, ka ir kaut mazākā iespēja ar varu viņu dabūt rokā... :-(
15.02.2016 15:00 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Varbūt suns ir vnk apmaldījies, mēģini ar to sadraudzēties, piebaro, lauj gulēt savā pagalmā, tad izliec bildes facebook, savā reģionā, varbūt sameklēsi saimnieku.
15.02.2016 15:09 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Vai arī tas ir Hellhound, tad psc vnk!!!
15.02.2016 15:12 |
 
Reitings 328
Reģ: 21.01.2013
Tevi uzklausīja, kad tu solīji darīt jebko, lai viss beigtos labi. Un tagad meklē attaisnojumus, lai to nedarītu?
Bet, jā, tavā situācijā es to uztvertu kā zīmi un ja pati nevarētu pieņemt, tad izārstētu sunīti un atrastu jaunas mājas.
15.02.2016 15:13 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es bez visām tām likteņzīmēm.
Turpini piedāvāt sunim ēst, ar laiku paradīs, sāk uzticēties. Par vietas trūkumu vispār neuztraucies, dzīvnieks, suns tik ļoooti bagātina dzīvi, suns vispār mīl tā, kā neviens. Un, kad viņu iemīļosi, nekādus kvadrātmetrus vai ko tml vispār neskaitīsi. Ja suns ir atnācis, pieņem. Gan jau jūt, kur būs mājas. Un pie pirmās iespējas dabū viņam dakteri.
15.02.2016 15:14 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Ieliec bildes fb.

Nav nekādas likteņa zīmes! Sakritība.
15.02.2016 15:16 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Es ticu zīmēm, saviem solījumiem pret visiem utt.

Tavā gadījumā - kam gribi tam tici. Ja tici, ka Tev tādā veidā jāpilda savs solījums, tad dari to. Galvenais ir neiet pašai pret sevi.
15.02.2016 15:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Lai varētu suni tuvplānā safotografēt, noteikti vajadzēs vairākas dienas - varbūt izdosies iegūt suņa uzticību, ja turpināsim vest viņam ēdienu, bet, godīgi sakot, neizskatās pēc suņa, kuru kāds ļoti meklētu - siksniņa ap kaklu nav. Sunim spalvas sapinkojušās, tātad ilgu laiku neviens nav viņu kopis... Bet tas skatiens tik skumjš..
15.02.2016 15:30 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Paldies ,ka padalijies ar savu staastu.:-)Veselojies!Galvenais neiecikleejies domaas,ka kaut kas var nesanaakt,slimiiba atgriezties utt.
Es ticu siim visaam lietaaam-iipasi paliidziibai iistaa momentaa-tiesi taa es to nosauktu.
Vienmeer esmu teikusi,cik vesela esmu utt ,un te peeksni vienu riitu pamostos ar loti sliktu sajuutu-galva reiba tik nezeeliigi,ka nespeeju nostaaveet uz kaajaam uttTeicu viiram,ka guleesu ,kameer paaries-meeginaasu saviem speekiem savaakties , tad veelaak redzees...Tiesi tajaa briidii mums zvanija mana draudzene no Pariizes un teica,ka tiesi tagad jaaskataas Braco-dziednieks.Mans viirs uzstaadija programmu un teica,lai es noteikti naaku.Teicu-nevaru aiziet,tomer saneemos ,pieseedos pie datora un ieskatijos Braco aciis!Atceros tikai to,ka saaku raudaat gandriiz uzreiz,nespeeju apstaaties visa seansa laikaa.Peec seansa jutos kaa no jauna piedzimusi.
Runaajaam veelaak ar draudzeni ,un vina teica,ka jutusi kaut ko,ka man ir jaaskataas tas Braco utt.
Ir lietas ,ko mees kaadreiz nespeejam izskaidrot.Ar mani taadas ir notikusas loti daudz!
Esmu dabujusi arii maaciibu,ja esmu izdarijusi ko neapdomigu-apvainojusi kaadu cilveeku neapdomiigi utt
Gruuti pateikt,vai visiem cilveekiem paliidzeetu "ziime",dziednieka energija,bet man paliidzeejusas vairaakas reizes savaakties!
15.02.2016 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Teikšu atklāti neesmu īšti dieva cilvēks, liekas, ka visu, kas notiek ir vnk dzīve, kurā jāsaskaras ar dažādām situācijām un likteņa izliktajām lamatām, bet šajā gadījumā piekrītu šim komentam :

Tevi uzklausīja, kad tu solīji darīt jebko, lai viss beigtos labi. Un tagad meklē attaisnojumus, lai to nedarītu?
Bet, jā, tavā situācijā es to uztvertu kā zīmi un ja pati nevarētu pieņemt, tad izārstētu sunīti un atrastu jaunas mājas.


Godīgi sakot, es pat nemeklētu nekādas zīmes, es vnk palīzētu dzīvniekam, bet tā jau tevis pašas izvēle, palīdzēt grūtības nonākošajam (īpaši ja pati esi bijusi tādā situācijā) vai atstāt novārtā.
15.02.2016 15:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Runaajot par dziivniekiem-es atceros Hawaii Popkornu-es te arii rakstiju par so minku!Visu to meensei,cik dziivojaam maajinaa ,naaca katru riitu eest-izskatijaas sausmiigs saakumaa.Es so Popkornu baroju katru riitu-klaat nenaaca,nelaava samiilot utt.Seedeeja uz terases un skatijaas uz mani vienmeer ,kad es tur biju.Neviens nesaprata-kaapeec?Kaut kas tomeer bija taads diivains visaa!Tad kad aizbraucaam ,peec laicina uzzzinaaju ,ka Popkorns miris!
15.02.2016 15:42 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Es ticu tam, ka mēs pasauli redzam, nevis kāda tā ir, bet kādi esam mēs paši. Ja cilvēks savu dzīvi uztic Dievam, tad savas veiksmes/neveiksmes saista ar Dieva gribu, ja netic, tad pats esi atbildīgs par savām veiksmēm/neveiksmēm. Tas pats ar likteni. Es ticu veiksmīgāk sakritībām un brīnumiem, bet vēl vairāk tam, ka iekšēji sev piesaistam lietas, kas ar mums dzīvē notiek!!
15.02.2016 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ļoti iespējams, ka es to uztvertu kā zīmi. Un, ja vēl aizdomājamies par to, ka suņi nāk no dieva, tad tiešām ir ļoti iespējams, ka šis suns ir tavs uzdevums. Vai nu ņemsi vai neņemsi viņu pie sevis, bet tikai nepamet viņu, centies palīdzēt, kā vari, tas arī būs labi.
Konkrētas zīmes man dzīvē nav bijušas, ja nu vienīgi sapņos, tiem arī ticu.
Lai veicas savest kārtībā veselību un izglābt sunīti! :-)
15.02.2016 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Vai tiešām ir jāmeklē zīmes, sakritības, 'Dieva pirksts', lai palīdzētu dzīvai būtnei, kurai ,acīmredzot, IR NEPIECIEŠAMA palīdzība? Nabaga suns klīst pa pasauli viens un nevienam nevajadzīgs, sāpēs, badā, bez spējas ko teikt, bez patvēruma, bez mīļuma, bez aprūpes... bet, Tu, cilvēk, saprātīgā būtne, tikai uz to noraugies (jā, jā, izlasīju par bļodas atstāšanu meža malā, zini, tas ir mazākais, ko varēji izdarīt).
Par savām lūgšanām slimnīcā... galvenaokārt, Tu devi solījumu ne jau Dievam, bet patiesībā pati sev. Tu pati šo suņa uzrašanos esi uztvērusi par zīmi. Tad turi vismaz solījumu pati sev, neesi garā vāja un izdari to, ko pati labi saproti, ka būtu jādara! Parūpējies par to, novārtā atstāto dvēseli! Ja arī nepieņem pie sevis suni uz palikšanu, tad dari visu, lai atrastu dzīvniekam pienācīgas mājas un gādīgus saimniekus!
15.02.2016 16:59 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neiekarotaa Pilseeta-Hawaii cilveeki uzskata,ka minkas ir arii ar speciaalu ziimi-tie naak ar iipasu energiju.
15.02.2016 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Favel +++
15.02.2016 17:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai tiešām ir jāmeklē zīmes, sakritības, 'Dieva pirksts', lai palīdzētu dzīvai būtnei, kurai ,acīmredzot, IR NEPIECIEŠAMA palīdzība? Nabaga suns klīst pa pasauli viens un nevienam nevajadzīgs, sāpēs, badā, bez spējas ko teikt, bez patvēruma, bez mīļuma, bez aprūpes... bet, Tu, cilvēk, saprātīgā būtne, tikai uz to noraugies (jā, jā, izlasīju par bļodas atstāšanu meža malā, zini, tas ir mazākais, ko varēji izdarīt).
Par savām lūgšanām slimnīcā... galvenaokārt, Tu devi solījumu ne jau Dievam, bet patiesībā pati sev. Tu pati šo suņa uzrašanos esi uztvērusi par zīmi. Tad turi vismaz solījumu pati sev, neesi garā vāja un izdari to, ko pati labi saproti, ka būtu jādara! Parūpējies par to, novārtā atstāto dvēseli! Ja arī nepieņem pie sevis suni uz palikšanu, tad dari visu, lai atrastu dzīvniekam pienācīgas mājas un gādīgus saimniekus!

+++++++
15.02.2016 17:21 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Zīmes vai ne-zīmes, bet, lūdzu, parūpējies par suni!!


Ēdis nav, gaudo pie loga, kājai arī kaut kas noticis, cilvēki pāri darījuši - bet tā vietā, lai parūpētos par nabaga dzīvnieku, tu veido diskusiju forumā, kur velc paralēles ar "Dieva zīmēm".
Tu pati raksti, ka nesen biji līdzīgā situācijā, kad būtībā paliki atkarīga no augstākiem spēkiem. Forša sajūta? Palīdzi taču dzīvniekam - tas nenozīmē, ka viņš tev jāņem pie sevis, bet nu sameklē - būs kas palīdzēs.
15.02.2016 17:31 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
ticu zīmēm, kā arī cenšos palīdzēt citiem, tai skaitā dzīvniekiem
15.02.2016 17:33 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Favel jau būtībā uzrakstīja to pašu, ko es biju domājusi.
15.02.2016 17:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Pievienojos Kaķim.:-)
15.02.2016 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits