Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karstie sushi mājās!

 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Sveikas,

Vakariņu beztēmā redzēju, ka vairākas meitenes interesējās, kā mājas apstākļos pagatavot Tokyo karstos sushi.
Tā kā dzīvoju ārzemēs un te kartos sushi nepazīst, nācās eksperimentēt mājās. Un ar nelielu palīdzību no pazīstama Tokyo pavāra ( :-D ), recepte rokā!
Visgaršīgākie siltie suši, manuprāt sanāk, kad tin ar rīsiem uz ārpusi. Ja neesat to darījušas, iesitiet ātri youtubē!
Bet lielais noslēpums jeb virsiņa sastāv no siera (es izmantoju parasto krievijas vai Jong), nedaudz majonēzes un nedaudz sarkanās, asās tobasko mērces. Tokyo arī pievieno mazos lidojošās zivs ikrus, bet veikalā tas būs dārgs pasākums, tāpēc mierīgi var iztikt. Man ļoti garšo mērcītei pievienot mazās garnelītes vai sagrieztas krabju nūjiņas. Tikpat labi, tas var būt smalki sagriezts kalmārs vai mīdijas, vai bekons, kas vien jums garšo.
Satin suši ar ko vien vēlas iekšā, liek lazanjas tipa traukā un mērcīti pa virsu. Nosedz ar foliju un liek uz 10 min sakarsētā cepeškrāsnī. Un- vualā! Nekas pārlieku veselīgs, bet garšīgs bez gala. :-)
10.02.2016 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Lidojošās zivs ikri ir lēti :) bet paaaldies par recepti!
10.02.2016 16:12 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Vau! Nemaz nezināju. Kaut kā pat nebiju iedomājusies meklēt, jo laikam ekskluzīvais nosaukums bija mani samulsinājis.
10.02.2016 16:15 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Cukurvāvere- Es gan tikko uzdūros šim- Tāpat tobiko ir īpašs mielasts, turklāt, dārgs, ļoti bieži sastopams kā nekvalitatīvs viltojums. Bieži vien lidojošo zivs ikrus mēģina pārdot kā parastus moivas ikrus. Dažreiz to dara arī piegādes uz mājām darbinieki. Tieši tāpēc japāņu ēdienu pasūtīšanas laikā jābūt uzmanīgam un censties uzzināt vairāk informācijas par pārdevēju. Īstie lidojošo zivs ikri nemēdz būt pārāk lēti, zema cena var izrādīties pat parastu mānīšanos, kas ir vērsta uz naudas iegūšanu.
10.02.2016 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Neredzu nekādu atšķirību garšā, vai tie ir dārgie, vai līdakas ikri :D protams, nerunāsim par kaviāru un kuprlaša ikriem
10.02.2016 16:21 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Meitenes, varbūt kāda karsto suši recepte soli pa solim, kas ir laba? Jo es nekad nessmu taisījuši suši. Man vajag pa solīšiem visu
20.05.2022 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits