Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sasit mašīnu un aizlaižas!

 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Kāds nelietis kārtīgi ir sadragājis manas mašīnas šofera puses aizmugures durvis un aizlaidies no notikuma vietas. Bukte drausmīga. Liecinieki diemžēl nav un novērošanas kameras no tuvējās degvielas uzpildes stacijas un pāri ielai esošās spēļu zāles tik tālu neķer. Diemžēl mašīnai ir tikai OCTA. Kasko nav. Apdrošinātāji var palīdzēt tikai, ja ir vainīgais, taču vainīgais, protams, aizlaidies, jo saprata, ka nepatikšanas lielas. Policija arī nevar palīdzēt, jo ir neiespējami tagad pārbaudīt visas Rīgā esošās mašīnas. Un nav arī garantija, ka vainīgās personas automašīnai ir sasists lukturis, buktes vai skrāpējumi. Es nesaprotu, kā var būt tik zemiski cilvēki. Kaut kāda, atvainojos, kretīna dēļ man tagad būs jāmaksā 300 EUR, lai nomainītu durvis. Kā vispār tādiem nejēgām dod tiesības?! Tiešām nevarēja atstāt kaut zīmīti, būtu saskaņoto uzrakstījuši un miers. Vai kāda ir saskārusies ar līdzīgu situāciju un kā šādā gadījumā rīkoties?
04.02.2016 17:26 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Diemžēl nekā. Cerams, karma savu darbu padarīs. :-( ļoti žēl, ka Tev tāda pieredze :-/
04.02.2016 17:28 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Tā jau likās, ļoti nepatīkami, ka Latvijā atsevišķi cilvēki ir tik negodīgi. Man pat prātā nekad neienāktu aizlaisties, ja es būtu vainīga šādā atgadījumā. Nesaprotu, kā sirdsapziņa ļauj tik mierīgi aizlaisties. :-(
04.02.2016 17:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits