Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uztura bagātinātajs svara mazināšanai!

 
Reitings 2
Reģ: 28.01.2016
Sveikas!
Vai kāda ir lietojusi paralēli sportam un uztura korekcijam preparātu Citrus 8complex?Nesen caur kuponiem iegādājos.Vienkārši uzrunāja,ka ļoti daudz aktīvu pircēju bija,bet reālas atsauksmes neesmu dzirdējusi!
Paldies
28.01.2016 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
neviens uztura bagatinatajs nav nekads brinumlidzeklis, tie pasi pa sevi neko nededzianb tiaki veicina procesu.,. labakaja gadijuma tie palidz lidz ~10% no kopeja trezultata.. parejie 90% ir un paliek uztura un trenina rezultats
28.01.2016 11:04 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.01.2016
Protams,ka es to zinu.I netaisos uz to paļauties.Mani interesē reālas atsauksmes par pašsajūtu un blakusefektiem.Jo nu tomēr nav lietots nekad tāds ,bet bara instiknts darīja savu:-D citi pirka un es ar:-D
28.01.2016 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
visai interesanta pieeja - noperk un tiaki tad doma cik tas labs vai slikts, kadas blaknes utt....
Personigi kad es perku kadu uztura bagatinataju es jau esu izpetijis kas tam sastavaa, kads razojums, cik maksa attieciba pret citiem , vai tas nepieciesams manam merkim, utt..... lai gan man bija savlaik pirmsakumos ari amnija pirkt pec reklamas lozungiem nevis prakstiskiem ieskatiem. (bet nu lai praktsikaja zinja izvertetu ir ari labi japarzin si joma)
30.01.2016 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits