Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sūtījuma iepakojums

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas, meitenes!
Ir sanācis tā, ka ir izveidojies ļoti superīgs kontakts ar meiteni no Brazīlijas un ir vēlme aizsūtīt šādus, tādus nieciņus no Latvijas,bet nav ne jausmas kā ir jāiepako, jo ir bijusi pieredze tikai ar vēstulēm, kuras Tu iemet vienkārši kastītē.

1) Man šie nieciņi pašai jāiepako? Piemēram, kurpju kaste der? Un ja der, tad vienkārši ej ar kurpju kasti uz pastu? :-D
VAI
2) Manas nopirktās lietiņas jāaiznes uz pastu un viņi paši iepakos?

Paldies, jauku dienu! :-)
28.01.2016 08:51 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vari izmantot kurpju kasti, bet tikai nelīmē to kasti ciet, jo pastā saturs jāpārbauda, viņi paši aizlīmēs. Ja nav savas kastes, pastā uz vietas arī var nopirkt.
28.01.2016 08:57 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka labāk aizej uz Baltijas papīru un izvēlies kādu no kastītēm tur - būs smuki, ērti un viegli aiztaisāms un aizlīmējams tas iepakojums. Vari arī pastā pirkt kasti, bet tas būs dārgāk.
28.01.2016 09:06 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Aizej uz pastu un tur nopērc kasti. Saliec visu iekšā ko sūtīt gribi, uzraksti virsū adresi, aizver un nes uz pastu. Ir pasti, kuros pārbauda un met ārā kko, ir pasti, kuros nepārbauda vispār un uzreiz aizlīmē ciet.
Esmu viskautko sūtījusi, arī alkoholu, zāles. Manā pilsētā ir 2 pasti, vienā cilā visu saturu, otrā pat neuzprasa, kas iekšā. Redzēju kā vienai sievietei neļāva to uj to sūtīt, bija galīgi sašauta. Tas ir kā paveiksies ar pastu un tā darbiniecēm.
28.01.2016 09:25 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Ja pērc kasti pirms tam tajā pastā, visu sakrāmē un tad vēlreiz ej, tad, lūdzu, pie pirmās iešanas paķer līdzi arī to lapiņu, kas jāaizpilda. Man liekas, ka paku sūtītāji visbiežāk nobloķē visu pasta rindu, jo vēl uz vietas to lapu raksta utt. :-D

Jā, ir gan jau pastnieces, kurām vienalga, kas iekšā, bet standartā viņas pārbauda, kas tur ir, tāpēc labāk nelīmē ciet. Un tajā lapā arī Tev ir jāraksta, kas un cik daudz tur ir. Es pirktu kasti uz vietas, neliekas, ka ir tik dārga, lai mēģinātu baigi kaut kā ieekonomēt (ja vien nesūti baigi bieži).
28.01.2016 11:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)