Gribu bērnu

 
Reitings 61
Reģ: 18.12.2015
Man ir tādas interesantas domas pēdējā laikā par bērniem,pašai ir tikai 21 gads,nopietnas attiecības ir,studijas un karjera itkā ir vissvarīgākais man pašlaik,bet tā gribās mazulīti. Jā,zinu,rūpes ir milzīgas,apvienot ar pārējo ir smagi utt,bet man tik ļoti gribās :( bet nevar. Ir jāgaida tas laiks,kad beidzot būšu pilnīgi patstāvìga un spēšu nodrošināt ar visu nepieciešamo. Pēdējā laikā katru mīļu brīdi domāju par bērniņu,kleitiņu pat esmu nopirkusi.Nezinu no kurienes man ir tā lielā gribēšana. Kādai vēl tā ir bijis?

p.s.pati bērnu plānoju vismaz pēc 4 gadiem
27.01.2016 00:45 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu, wee, story un leo_leo. Man arī kaut kā nav nācies saskarties ar kolikām, negulētām naktīm u.c. it kā tipiskām bēbīšu lietām. Vienīgais ar ko man nācies saskarties ir neizsakāma laime. Es tiešām neesmu nekāda dzejniece un piepušķotāja. Tā vienkārši ir.
Vismaz pagaidām es arī pilnīgi visu varu paspēt izdarīt gan mājā, gan sevi savest kārtībā. Man tik daudz enerğijas nebija pat pirms bērna ienākšanas manā dzīvē. Tā kā domāju, ka esmu pozitīvs piemērs. Visi draugi arī brīnās un cerams arī slepus iedrošinās. :-D
28.01.2016 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazo var plānot jebkurā brīdī, kad emocionāli jūties stabili un +/- ar finansēm viss ok. Man ir bijis līdzīgi 23 gados :) vispār dievinu bērnus (l)
28.01.2016 11:44 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
BĒRNI IR DAŽĀDI!!! Varbūt lielākā daļa ir tas prieks un laime (t.sk. arī mana Dūda), kas no mammas neprasa pārcilvēcīgas pūles un ļauj pa naktīm pilnvērtīgi izgulēties. Zinu vienu 3 bērnu mammu, uz kuru tiešām ir žēl skatīties, jo jaunākais ir rūpju bērns - naktīs ik pa stundai ceļas, raud un nav nomierināms, bieži slimo, pa dienām prasa nepārtrauktu uzmanību. Viņa tikai tagad pēc 1.5 gada var pagulēt 5 stundas no vietas un ir kaut cik atkopusies. Šādi stāsti arī ir ne mazums. Bet mēs gribot un plānojot bērniņu nekad jau nevaram zināt, kāds viņš būs. Es morāli jau sagatavojos ļaunākajam, bet tiku pie labākā.
28.01.2016 12:00 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Thanksforthe - Bērnu uztaisīt nav minūšu jautājums, tā teikt, hmm, diezgan vieglprātīgi, jo jūs vēl pat nezinat kā jums veiksies. Un tu nezini cik perfekts tēvs viņš būs, jūs pat drošvien neapjēdzat, kad tas tiešām mainīs jūsu attiecības, vai nu uz labo, vai slikto, kas zin... 21 gadu vecumā domāt jau par bērniem, wow, sava dzīve knapi ko sākusies, lai uzņemtos rūpes par mazuli;-).. Bet nu labi, tā jau nav mana dzīve, veiksmi jums. Bet nu nevajag arī tik naivi domāt.. mazliet jāskatās reālāk, lai pēc tam nav jāaplaužās..
28.01.2016 13:59 |
 
Reitings 61
Reģ: 18.12.2015
Jonce-man ir 21,vinam28
28.01.2016 14:14 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
ā nu ja puisis ir vecāks, tad tomēr tas kko maina :)) bet jā, tas ko tu domā, kad labāk pa priekšu izdarīt, tas ir izmācīties, pastrādāt savā nozarē, ir daudzas reizes labāk, tomēr drošak varēsi justies par savu nākotni un būsi vizmaz vairāk kko redzējusi no dzīves(l) Tpc veiksmi tev sasniegt visu ko vēlies ;-)
28.01.2016 17:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kā 21 gadā var gribēt bērnu? Vecumā, kad brīvība ir galvenā jaunieša bagātība. Bet es vienkārši esmu cita tipa sieviete.
28.01.2016 17:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pff, es tagad atskatoties labprāt dzemdētu bērnu 21 gada vecumā un tagad būtu jau pilnībā brīva, jo bērns jau sen kā skolā ietu. Labākie gadi sākas tieši pēc 30!!!
28.01.2016 17:33 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Es tev piekrītu Nerea... bet tā tgd ir tik bieža parādība, kur jaunas meitenes plāno uzreiz pēc augstskolas bēbjus, tas tac nekas, kad nav pat pieredze iegūtajā sfērā, tas ir tiešām muļķīgi, tas kad tgd ir tas otrs cilvēks un ideālākajā gadījumā labi pelna, tas nenozīmē, kad viņš arī būs vēlāk, diemžēl.. tpc mazliet ir jāpameklē sevi un jāsaprot sevi labāk, lai varētu dot vairāk savam bērnam, tās vērtības, visu ko vēlētos, lai bērns no tevis var iegūt, nevis tā, kad jauniņas, ne šis ne tas, nav vrbt vēl īsti sapratne par kkādām lietām, stingri uzskati un tad blakus esošie cilvēki var tev mācīt kā tev audzināt un tu tik tam pakļaujies, tam spiedienam.. Tpc jau nav jābrīnās, kad tajā tēmā blakus, par tām augstskolām jautā vai nav par vēlu, tas ir tieši tpc, jo visi uzreiz pēc vidusskolas skrien kko mācīties, protams, ir citi kas zin ko grib, bet ļoti daudz ne bū ne bē nezin, bet tikuntā iet, jo tā tač visi dara un tad ir nepabeigtās augstākās, kredīti un viss kas cits :) Bet nu nenoliedzami ir citas, kas zin, kad grib jaunā vecumā ap 20 gadiem bērnus un ir laimīgas, protams, katram jau sava laime :)
28.01.2016 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits