Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
No šī foruma uzzināju, ka ir tāds blogs:
http://www.carolinebergeriksen.no/page/2/

Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir. Uz stikla galdiņa stāv vāze ar ziediem, interjerā ir visādi bērnam interesanti štruntiņi, kas savā veidā ir bīstami. Pat bērnistaba ir pedantiskā kārtībā. Izskatās kā no veikala skatloga, kurā neviens nespēlējas. Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu? Bērns ir izdresēts nekam nepieskarties, tiek turēts kādā spec. nožogojumā, kuru foto neiekļauj vai ir nopirkts cilvēks, kurš vislaik staigā aiz muguras un vāc to visu. Varbūt uz bildēšanās brīdi pievāc, ikdienā tā nemaz nav. Varu tikai pafilosofēt par šo tēmu. Kā Jums liekas?
Ikdienā bērns tomēr ir ziņkārīgs, visu skatās, lien, izpēta. Durtiņas mājās ir aizbultētas, lai makaroni un milti netiktu izspēlēti. Arī katru mīļu brīdi nav iespējams vākt.
26.01.2016 23:41 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
up
26.01.2016 23:42 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Pacelšu :)
26.01.2016 23:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es balsoju par cilvēku, kurš visu laiku vāc visu (drīzāk vairāk par vienu cilvēku - piemēram, gan auklīte, gan apkopēja), un ka visas bērna kustības tiek uzmanītas, tāpēc viņš nelien, kur nevajag.
26.01.2016 23:49 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Ļoti ideāli varbūt nevar,bet domāju,ka mājās var būt viss vietās un tīrs,bet kādas bērna mantas pa grīdu vairāk neuzskatu par nekārtību :D
Un par tām mantām,ja ar mazo spēlējies ar kādām mantām,tad pirms ņem citas iepriekšējās var savākt,lai gan nezinu cik tas reāli,kā sakārtoju,tā atkal lieli prieki visu izmētāt :D
26.01.2016 23:50 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Es domāju, ka arī ikdienā viņai ir tāda kārtība, bērnam var iemācīt, lai visu neaiztiek, tikai ir jābūt stingram.
Mums, kad mazais bija, nekas nebija jābultē ciet, klausīgs bija, neko neatļautu neaiztika.
26.01.2016 23:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja pareizi atceros, tad es biju tā, kas uzrakstīja toreiz to komentāru... :D
Jā, bērns ir un tik tiešām - kārtība arī ir saglabājusies un tas man neliekas normāli. Jāsaka, ka tomēr arī blogeres dzīve ir mainījusies - viņa ļoti daudz ceļo un biži nav mājās (cik nu varu spriest), līdz ar to, bērns noteikti ir vai nu pie aukles, vai nu tiek ņemts līdzi un tad jau attiecīgi ir nodrošinātas izklaides un mājā bardaka nav. Nezislēdzu arī iespēju, ka pirms bildēm tiek viss sakārtots. Nu un pats galvenais - viņiem ir gana naudas noalgot mājkalpotāju un aukli vienā personā. Kaut kā es maz bildes esmu redzējusi ar kaut kādām kopīgām rotaļām vai bērnu izklaidēm. Pastaigas, bildes no ceļojumiem viesnīcās, pie draugiem, un daži profesionālās sessijas kadri. Pavisam nedaudz kaut kādi momenti no mājas dzīves - bērns skatās TV, bērns ēd no pudelītes, viss. Izbrīnīja viena vienīgā bilde, kurs viņas kaut ko zīmēja ar krāsām, un pat tad, likās pārāk inscinēts tas viss. Vispār tā skatoties uz to visu, neliekas, bērns ir vairāk kā moderna lellīte, nevis dzīvs cilvēcinš.

Vēl viens variants - meitenīte vēl ir pārāk maziņa, nekādus lielos nedarbus tāda knīpa nevar sadarīt un pat, ja dara, to noteikti nerādīs plašai publikai.

Tā vispārīgi, man pat ar diviem bērniem ir +/- kārtīga māja, tā ka tas nav gluži neiespējams, bet šoreiz tur noteikti piedalās aukles, mājkalpotājas un citi palīgi.
26.01.2016 23:52 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
un cik veseelīgi ir aizgligt 100 un 1 lietu...?
26.01.2016 23:52 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es, bildējot, cenšos savākt visu tā, lai izskatās smuki un kārtīgi, lai gan, protams, ne vienmēr tā tas ir. :D :)
Nav jau tik grūti uzturēt kārtību, kā arī mans bērns, piemēram, neko apkārt negāž, vienīgi traukus dažas reizes ir saplēsusi (es arī). Vienīgā nekārtība pārsvarā ir izmētātas mantiņas, ko regulāri vācam abas kopā.
26.01.2016 23:54 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
es neonam piekritu par visiem 100 procentiem. ari domaju, ka tas nav diez ko veseligi, normali...tas viss. ne vienmer to bagato vecaku berni ir laimigi. meitene izskatas uz 2 gadiem. man pasai ir berns 2+ gadi, un mums visa iedzive ir parkartota, jo nereali ir pieskatit, ja ir 100 aizliegto obejektu, kur, piemeram, berns var sarities velaspulveri vai ar nazi paspeleties, nav kaut kadu aksesuaru ar sikam detalam, kuras varetu salauzt un mute iebazt.
laikam jau vinai berns ir kartejais aksesuars pdantiskaja un perfektaja dzivite.varbut ari ne. kas to lai zin
26.01.2016 23:57 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
vina pat kafejnica sez rami pie galdina. man berns paed atri ko un viss,kadam jaiet ir staigaties. var jau but, ka vienkarsi mirklis ir labs nokerts.
26.01.2016 23:58 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nedomāju, ka bērna veselīgai attīstībai būtu nepieciešams izrakņāt visus stūrus. Plus nevajadzētu par kāda dzīvi spriest pēc viņa paša inscinētajām un izvēlētajām bildēm.
27.01.2016 00:01 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ak jē! :-P Pirmkārt, tas blogs ir nevis Karolīnes reālās dzīves atspoguļojums, bet gan viņas darbs un ienākumu avots. Tas, ko viņa dara "pa īstam" blogā nekad nenonāks, tur viss ir inscinēts. Otrkārt, ja bērns iet dārziņā, tad mājās neko savandīt nepaspēj, jo mājās paēd, bišķi paspēlējas un iet čučēt (jā, Skandināvu bērni iet dārziņā no gada vecuma un 7 vakarā jau ir gultā). Treškārt, iemācīt bērnu, ka viss nav jāgrābj un jārauj nost no galda un plauktiem nav sarežģīti un tam ir mazs sakars ar aizliegšanu (tieši otrādi). Ceturtkārt, lielajās norvēģu mājās mēdz būt 2 viesistabas, viena parādes un otra sev ;-)
Nesekoju es Karolīnei īpaši līdzi, bet šitas te "vai, man pēc bildēm liekas, ka viņa nav laba mamma" arī nav īsti forši :-/
27.01.2016 00:01 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Nesaskatu tur neko sliktu, ka bērns ir stingri audzināts, ļoti labi, ka kārtīgi sēž pie galda.
Atļaut visu arī nav labi, tad var notikt arī nelaime...
27.01.2016 00:02 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Butu interesanti, ja jūs pierakstitu komentejot, vai jums pasam ir bernu? zinu,ka seit apgrozas ari skolnieces, kuram visticmak nav bernu vai ari siev. bez berniem, jo cosmo tomer nav mammu forums.
27.01.2016 00:06 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ilgi nebiju ielūkojusies viņas blogā, forši viņai tie īsie mati izskatās.
Par to kārtību un bildēm, man liekas vispār, ka reāli nedēļas bildes ir sabildētas, teiksim vienā dienā. Kārtīgi pastrādā, sakārto visu un smuki sabildē un tad pārējās dienās var atvilkt elpu :D
27.01.2016 00:08 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Man nav bērnu, taču esmu aukle ar pieredzi, ir auklēti dažādu vecumu bērni, no dzimšanas.
27.01.2016 00:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neviens neapgalvo, ka viņa ir slikta māte. Blogs ir viņas darbs, jā, bet manā uztverē blogam būtu jāatspoguļo pēc iespējas reālistiskāku ikdienu, taču šīs blogeres blogs ir kļuvis pārāk samākslots. Nu neticu es tam, ko redzu bildēs. Nav iespējams daudz sportot, ceļot, strādāt, būt perfekti sakrāsotai un saģērbtai, pavadīt daudz laika virtuvē un pastaigās, vakaros skatīties kopā ar ģimeni kino un bieži tusēt un audzināt/pavadīt kvalitatīvi daudz laika ar bērnu - visu to vienlīdz labi un perfekti! Tas nav reāli. Līdz ar to, kaut kur tiek kārtīgi piemelots...
27.01.2016 00:15 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
hah, tieši gribēju teikti ko NordicBelle jau minēja, blogs ir ienākumu avots.
nevar pārmest, ka cilvēks nefočē un nepublicē savas ikdienas daļu, kas ir ārpus bloga koncepta. tas, ka bildēs ir perfekti sakārtota viesistaba nenozīmē, ka citā stāvā nav radoši nekārtīga bērnistaba ;)
27.01.2016 00:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man liekas ka viņa tieši visu sāk fočēt kad sakārto. Apmēram tā "Sakārtoju bērnu istabu un tagad nolikšu tur mazo lai paspēlējas un tad nofočēšu".
Neiedziļinoties šajā tēmā es pamanīju diva lietas. Sieveite visu laiku pozē kad tiek fotogrāfēta tāpēc tas viss nav nopietni un ir samāksloti jo tā ir kā foto sesija. Otra lieta ko ievēroju ir, ka lai cik bildes nebūtu(fb skatījos), nevienā nav tomēr meitiņa riktīgi smaidīga kas liekas tā īpatnēji.
27.01.2016 00:24 |
 
Reitings 37
Reģ: 16.04.2015
Ar miskasti fonā sekotājus nepiesaistīsi. Turklāt ar vienu bērnu reti kad pietiek, lai apgrieztu māju kājām gaisā. It īpaši, ja tam bērnam visu laiku pakaļ seko pieaugušā acs.
27.01.2016 00:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits