Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miega paralīze

 
Reitings 37
Reģ: 16.01.2016
Pati neesmu piedzīvojusi miega paralīzi,bet ja kāda no jums ir -pastāstiet kā bija? Esmu lasījusi,ka redz halucinācijas utt. ,izklausās ļoti baisi.:-/
26.01.2016 19:15 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Bija stresaina nakts gaidāmā notikuma dēļ, modos bezmazvai ik pēc stundas. Ap 6 no rīta mēģināju pēdējo reizi normāli iemigt, apgūlos uz muguras, kad jau sāku dziļi iemigt, tad pēkšņi sāku just dīvainu karstumu pāri ķermenim un bija tāda sajūta, ka kāds ir zem manas muguras un ceļ mani tādā guļus stāvoklī no gultas augšā un nes prom. Es gribēju kliegt, bet neiznāca, es sāku ar nagiem ķerties gultā, lai mani nenestu prom. Es pēc tam pastāstīju to māsai, bet viņa domāja, ka man iet ciet. 😄 Tas bija tik baisi. Pēc tam vairākas naktis es ar bailēm gāju gulēt. Un jau vairākus gadus kopš tā notikuma es NEKAD nepieļauju to, ka es aizmigšu uz muguras.
04.02.2023 01:08 |
 
Reitings 45973
Reģ: 30.01.2023
Sarma1986 @ 03.02.2023 10:07

Nu tak to pašu miega paralīzi senie latvieši arī sauca par lietuvēnu.
Google ir loti labs skaidrojums niega paralizei. Paris komentarus pirms mana ir leni pieredze ka vina ar to tiek gala. Interese vai vel kadas sanak kontrolet.
03.02.2023 22:48 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
debestinaa @ 03.02.2023 09:20
Lietuvēns ?

Nu tak to pašu miega paralīzi senie latvieši arī sauca par lietuvēnu.
03.02.2023 10:07 |
 
Reitings 512
Reģ: 28.01.2023
Lietuvēns ?
03.02.2023 09:20 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Ir bijusi tieši divas reizes īsā laika posmā. Tas gan bija pirms gadiem 3, jorpojām to atceros ļoti spilgti. Nevarēju pakustēties un jutu pie gultas kāda klatbūtni, “atlaida” tad kad ar acs kaktiņu ieraudzīju kādu apsēžamies gultā. Abas reizes notika rīta pusē, ap plkst.6:00 ziemas laikā. Vairs nav bijis.
03.02.2023 07:58 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Ir pieredze, un pēdējā laikā, diezgan bieži gadās. Nekas patīkams tas nav, kontrolēt īsti nesanāk. Ir bijis, ka bail iet gulēt pēctam 🤣
03.02.2023 06:40 |
 
Reitings 45973
Reģ: 30.01.2023
Pēc ilgiem gadiem atkal piedzīvoju. Pagaisnakt 2x. Gribētos kontrolēt ka leni,bet vai izdosies… Kam vēl ir pieredze ar šo nepatīkamo lietu?
03.02.2023 03:26 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.12.2010
Man māsai ir izteikta miega paralīze :-| vismaz vienu reizi nedēļā točna. Kā viņa stāsta, tad nāk visādi mošķi virsū, un tu neko nevari, ne aizskriet ne,pakustēties. Tu esi kā sastindzis, un tas mošķis tik nāk tuvāk, un nāk :-(
30.03.2017 15:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lasu un mati stāvus :D Labi, ka nekad nekas tāds nav gadījies, jo tādās lietās esmu šausmīga zaķpastala. Trakākais, kas ir bijis, vnk pamosties nakts vidū un pašai sevi iebiedēt, iztēlojoties, ka tur tumsā kāds ir :D Bet nu tas ir tīrais nieks salīdzinājumā ar šeit izlasīto.
Atceros, ka viena draudzene stāstīja, ka lauku mājā viņai dzīvo mājas gariņš un nakts vidū pamostoties, viņa sajūt, ka tas gariņš sēž uz kājām, piemēram. Neredz, bet jūt. Un tad piedāvāja pārnakšņot kādu reizi pie viņas. Nemaz nav jāsaka, ka pat ja tīri teorētiski apsvērtu tādu iespēju (patīk gulēt savā gultā), tad pēc tāda ievada nemaz nepiekristu :D
29.03.2017 16:32 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bet visas tās miega paralīzes un astrāli man neasociējas ar neko saprātīgu . Kāda jēga no tā ? Cilvēka psihe miega fāzē nav vēl pilnība izpētīta un pakļaut savu psihi eksperimentiem tikai tāpēc , ka vot jē , esmu kruta , esmu īpaša , jo sanāca iziet astrālā un redzēt savu ķermeni no malas ?

Un kāpēc gan nē? Konkrēti gan apzinātie sapņi, gan astrāli ir pētīti, ar pēdējo nodarbojas tāds Roberta Monro institūts The Monroe Institute® (TMI) is a preeminent leader in human consciousness exploration. TMI is devoted to the premise that focused consciousness contains the answers to humankind’s questions. Through the use of technology, education, research and development, TMI has been advancing the experience of individuals in the exploration of targeted and expanded states of awareness for over 40 years.
utt
29.03.2017 14:24 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Wallee, konkrēti to darīju pirms iemigšanas, parasti jau bērnus atstāj savā gultā un izslēdz gaismu, speciāli netraucē neviens, nemodina.
Kad pamodina ir bijis tikai vienu reizi, sajūta, ka tālumā tevi sauc, vai pēkšņi krīti, bet tas starp citu bija pavisam nesen, ļoti ilgu laiku nebiju piedzīvojusi šo lidošanas sajūtu. Vīram likās, ka es miegā neelpoju. :-D
29.03.2017 12:42 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Jau kādos 5-6 gados apzināti mācēju novest sevi līdz stāvoklim, kad ķermenis paliek guļot, bet jūtu kā to pametu

Kas notiek, jua tajā brīdī kāds pamodina?
29.03.2017 12:32 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Laba tēma.
Piedzīvota ir miega paralīze, pusaudžu gados ļoti bieži. Tad mani parasti apciemoja mazs melns bezformīgs radījums, kas sēdēja uz krūtīm, kājām, otrs bija skaists, gara auguma vīrietis, melniem matiem, viņa klātbūtnē parasti bija spēcīga baiļu sajūta. Konkrēti tas vīrietis vienmēr vilka segu no kājām nost, kaut ko stāstīja, bet neko no stāstītā nesapratu. Sajūtas, tās ko te jau aprakstīja, jūties paralizēta, nespēj pakustēties, parunāt. Tagad ir piedzīvots pāris reizes, bet zinu kā savākties, nomierinos, skatos uz rokām un ar domām cenšos tās izkustināt, otrs variants ir aizturēt elpu un tad ir sajūta, ka no tā stāvokļa tiec burtiski izmests.
Jau kādos 5-6 gados apzināti mācēju novest sevi līdz stāvoklim, kad ķermenis paliek guļot, bet jūtu kā to pametu, paceļos virs ēkām, lidinos, naktī kad viss tumšs, pabiju vietās, kuras krietni vēlāk tikai interneta bildēs redzēju. :-) Atgriežoties vienmēr iekritu atpakaļ savā ķermenī. Man tās sajūtas patika.
Bet man jautājums, vai esat piedzīvojušas sapni sapnī?!
Mans rekords pašlaik ir kādas 4 pakāpes sapņi, it kā pamosties no sapņa, piecelies, darbojies, bet kaut kā viss aiziet neceļos, tad saproti, ka atkal sapņo, nav realitāte, atkal pamosties, bet piemēram citā vietā, centies no šī sapņa pamosties un tā vairākas reizes pēc kārtas. Šajos sapņos parasti jāveic kāds uzdevums, ko nu zemapziņa ir izdomājusi, lai pamostos, reizēm ir tā, ka negribu to uzdevumu veikt, bet nespēju pamosties. Brīžam šis ir ļoti traucējoši, sajūta, ka netiec laukā no sapņu pasaules, biedējoši. Un jā man ir sapņi, kas atkārtojas, jo neizpildu tajos paredzētos uzdevumus.
29.03.2017 12:25 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Starp citu, par miega paralīzi ir dokumentāla filma The Nightmare. Varat noskatīties, ja gribat zināt, kā tas izpaužas.
28.03.2017 20:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Bet vispàr es biju ljoti pàrsteigta, kad uzzinàju, ka citi cilvèki neredz sapnjus katru reizi, kad iemieg.

Patiesībā visi cilvēki redz sapņus , bet ne visi atcerās tos pamostoties , man arī bijis , ka pamostos un tad pat domāju , kas tad bija sapnī , neko nevaru atcerēties :)
Bet visas tās miega paralīzes un astrāli man neasociējas ar neko saprātīgu . Kāda jēga no tā ? Cilvēka psihe miega fāzē nav vēl pilnība izpētīta un pakļaut savu psihi eksperimentiem tikai tāpēc , ka vot jē , esmu kruta , esmu īpaša , jo sanāca iziet astrālā un redzēt savu ķermeni no malas ?
Jums neienāk prātā , ka esot šādā stāvoklī ir arī risks neiziet no astrāla ? Ieteiktu par to palasīt , nevis tik ļoti vēlēties to un būt gandarītām , ka kaut kas tāds sanāca . (t)
28.03.2017 18:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Konkrēti miega paralīze nav bijusi, bet domàju ir bijis tuvu tam vairàkas reizes. Bet vispàr es biju ljoti pàrsteigta, kad uzzinàju, ka citi cilvèki neredz sapnjus katru reizi, kad iemieg. Es pat 5 min pie tv iesnaužoties redzu sapnjus.
Man sapnji ir kà otra realitàte, citreiz vairàkas naktis skatos turpinàjumus. Citreiz varu ietekmèt detaljas, utt.. pàrsvarà sapnji ir interesanti un piedzīvojumiem bagàti, un tur vienmèr ar mani ir vieni un tie paši cilvèki, kurus gan dzīvè neesmu satikusi :D
28.03.2017 18:13 |
 
Reitings 397
Reģ: 28.02.2017
Miega paralīze kā tāda nav bijusi Gandrīz katru nakti esmu interesantā stāvoklī, tas ir jūtu, ka spēju kustēties, bet redzu sapni, ķermenis vēl nav aizmidzis, bet prāts gan. Nākas celties un mēģināt aizmigt normāli. Pati personīgi vēlētos piedzīvot miega paralīzi. Manuprāt, tas ir interesanti, izdzīvot tās dīvainās sajūtas, redzēt halucinācijas, it kā jau varētu sevi pamocīt un aiziet uz to apzināti, bet pagaidām žēl. Tā kā guļu uz vēdera, varbūtība, ka to piedzīvošu ir diezgan niecīga.
Nepiekritīšu, ka miega paralīze ir bieži sastopama, vidēji 4 no 10 cilvēkiem. Neuzskatu, ka tas ir daudz.
28.03.2017 16:45 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Nav par ko. Padalies ar iespaidiem, kad tādi būs. :)
28.03.2017 12:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
paulalala es savas papildus izejas/ieejas uz vasaras periodu noslēdzu ar kukaiņu tīkliņiem, ja godīgi jūtos tā pat drošāk arī (zinu, ka stulbi :D)
Ahh, es jau pati saprotu, ka man jātiek vaļā no saviem rituāliem, bet jo vairāk es par to domāju, jo vairāk gribas visu vēlreiz pārbaudīt. :D
28.03.2017 12:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Juuuu, paldies, Caloo. :)
28.03.2017 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!