Puisis motivē mani pelnīt vairāk

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Ar puisi pelnam apmēram vienādi, taču puisim nav izglītības, bet man ir ļoti laba izglītība. Un ik pa laikam viņš saka, kā tad tā, ka man jāmeklē labāks darbs, ka es varētu pelnīt daudz vairāk ar savu izglītību utt. No vienas puses, jā, varbūt arī varētu ko labāku dabūt. Bet, no otras puses, man liek mulst tādi teksti. Tāpēc ka parasti jau vīrietis grib pelnīt vairāk par sievieti.
Ko jūs par šo domājat?
26.01.2016 07:57 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs mani ar visu laiku motivē pelnīt labāk. Viņš gan pelna krietni vairāk par mani. Mēs abi divi viens otru ķircinam, ka otram jāpelna 2x vairāk, lai viens no mums var slinkot. Tas ir tika normāli - es tā viņam parādu, ka tiešām uzskatu, ka viņš ir pelnījis vairāk un tas pats no viņa puses. Savā veidā tā ir pašapziņas celšana.
26.01.2016 12:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar puisi pelnam apmēram vienādi, taču puisim nav izglītības, bet man ir ļoti laba izglītība. Un ik pa laikam viņš saka, kā tad tā, ka man jāmeklē labāks darbs, ka es varētu pelnīt daudz vairāk ar savu izglītību utt. No vienas puses, jā, varbūt arī varētu ko labāku dabūt. Bet, no otras puses, man liek mulst tādi teksti. Tāpēc ka parasti jau vīrietis grib pelnīt vairāk par sievieti.
Ko jūs par šo domājat?
tatad ci;veks bez proofesijas, jo ja navizglitiba pienemu ka nav ari profesija pelna tapat ka tu? Tad tiesam tev maza alga.;-)
07.06.2017 16:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man uzreiz pirmā doma būtu, ka grib padzīvot uz mana rēķina un pats sevišķi neiespringt Tikpat labi pats ar varētu iet mācīties un ar laiku labāk pelnīt.

Bet tas nozīmē vairāk virsstundu, pārgurumu, stresu, privātās dzīves atbīdīšanu malā.


Pelni nedaudz virs tūkstoša

Dari kā pati vēlies! Protams, būtu labi,ja būtu vairāk naudas, bet ,ja Tev to īsti nevajag un negribi pārslodzi, tad nedari! Galu galā 1000eur uz rokas ,manuprāt, ir laba alga un ja jutīsies kā izpiests citrons, pēc darba vairs neko nevēlēsies darīt, zudīs dzīvesprieks, tad iespējams,ka nevajag!
Mani vnk izbrīna mūsdienu vīrieši ,kuri mēģina visu darīt, lai sieviete sevi izspiestu, pelnītu vairāk ,lai pašiem būtu daudz vieglāk un sievietei būtu vēl vairāk jāiegulda ģim.budžetā, it sevišķi,ja paši pelnītu tādā gadījumā mazāk un nevar jau negrib atrast darbu ar labāku samaksu!
Cosmo sievietes- vai patiešām 1000Eur uz rokas ir maza, niecīga aldziņa?
08.06.2017 08:37 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Rīdziniece Kāpēc Tu velc augšā šīs sievietes vecās diskusijas? Tu taču labi saproti, ka viņai padomu vairs nevajag pusgadu vecai problēmai. Un vienā no jaunākajām viņas diskusijām cepies par to, ka viņa svešu naudu skaita. Tas nozīmē, ka tevi tas kaut kādā veidā traucē, nesaprotu kāpēc ir speciāli jālasa un jācepjas par diskusijām, kuras Tev pašai besī
08.06.2017 09:05 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tev diskusijas par līdzīgām tēmām - neapmierinātība saistībā ar ambīcijām/materiālām lietām. Nav brīnums, ka tev tāds vīrietis gadījās.. liekas ok, ja motivē uz labām un vajadzīgām lietām, bet tad drīzāk ar savu personīgo labo piemēru :)
08.06.2017 11:19 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Cosmo sievietes- vai patiešām 1000Eur uz rokas ir maza, niecīga aldziņa?

Spriežot pēc vidējām algām uzņēmumos un statistikā kopumā - tā ir laba alga.
Savukārt ja cilvēks ir ieguldījies izglītībā, darba pieredzes gūšanā,ilgi un mērķtiecīgi veidojis karjeru tad tā atkal nebūs nekāda labā alga pie kuras ilgtermiņā apstāties.
Bet jaunam skuķim tā ir labu labā ja uz rokas :D man jau liekas, ka te ir tādas kas sev virtuālo algas pielikumu taisa, jo cosmo ir pretrunā ar reālo darba algas situāciju LV :D (arī ja atmetam mazapmaksātos vai mazkvalificētos darbus)
nedaudz pasmīnu, jo mana profesija ir saistīta ar to, ka man visai niansēti šīs lietas jāpārzin :D
08.06.2017 11:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Veel neesat sapratushas, ka trollene vai pavaajaaka psihologjijas studentiite uzdarbojas. Vienaa teemaa shai viirs, otraa-puisis.Tad vienaa-braalis,otraa-maasa.Tizlaa pamuljkje,vismaz ticamaak saceri savus tekstus.
08.06.2017 12:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vispār jā , varbūt tā ir tā pati , kurai patika agrāk kaku tēmas taisīt ? :-D
08.06.2017 12:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vispār jā , varbūt tā ir tā pati , kurai patika agrāk kaku tēmas taisīt ?

Kas tad tās par tēmām? :D
12.06.2017 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits