LaLaLa, es skatītos no šāda aspekta:
1. KUR strādāsiet? Ar lauksaimniecību, cik saprotu, neodarbosieties (tad par govīm un kviešiem nav ko galvu lauzīt, gribēsi burkānu dobi - audzē, ja ne, ne. Toties kaķus - kaut 10). Tātad, cik tālu darbs? Kādas iespējas atrast citu darbu, ja pačabēs esošais?
2. Bērni, tātad. Ja pareizi saplānosi ar nepilna pusotra gada atstarpi, varēsi kādus gadus 4-5 audzināt svaigajā lauku gaisā. Ko pēc tam? Kā ar bērnudārzu? Vai arī vecāki pieslēgsies palīdzēt? Kāda ir tava nostāja par socializēšanos ar vienaudžiem agrīnā vecumā? Kā ar vēlmi vadāt mazuļus uz Montesori nodarbībām, mūzikas terapiju, peldbaseinu u.c. lietām, ko daudzas māmiņas uzskata par baismīgi svarīgu? Kā ar šādu iespēju pieejamību?
3. Joprojām bērni - kā ar skolu? Labi, teiksim par pamatskolu diezgan vienalga, galvenais, lai skolotājas sirsnīgas, bet vēlākās klasēs skolas kvalitāte tomēr jau paliek no svara. Pilns ar pētījumiem par to, ka Rīgas skolās bērni parasti iegūst labāku izglītību, nekā lauku skolās. Vai arī sūtīsi bērnus jau padsmit gadu vecumā uz labu skolu, kurā ir kopmītnes? Vai arī pēc gadiem 10-15 atkal mainīsiet dzīvesvietu?
Laukos neesmu augusi, arī vasaras laukos ir pavadītas maz. Bet nu, ja tavi vecāki jau dzīvo tajā rajonā, neredzu problēmu taviem bērniem pa vasarām tur tusēt un izbaudīt lauku dzīves saulaino daļu.
Atkal jau, ja ir auto, internets un vēlme, tad izbraukāt, saorganizēt, sakomunicēt, uzzināt un visu pārējo var arī no meža vidus.