Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

i-robot.

 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
čau.

izlasīju lielu daļu te un vispār atrodamās diskusijas par i-robot'iem un pieredzi to lietošanā. esmu nonākusi pie lēmuma, ka man tādu vajag. 8-)

tad nu ar lielu prieku jau uzklausītu jūsu pieredzi, komentārus par konkrētiem modeļiem.
+/- kāpēc šo vai labāk citu!

mana uzkopjamā telpa ir 90 kv.m. vienā stāvā, parkets & lamināts bez sliekšņiem. nav mājdzīvnieku, bet ir divi sušķīgi pieaugušie (t.sk. viens ar gariem matiem :D) + mazulis.
16.01.2016 13:22 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nez, neko labu neesu dzirdējusi par i robotiem.
Ka tikai elektrību rij un māja tā pat netīra :D

Man ir doma pirkt lādējamo putekļu sūcēju, bez vadiem.
Jo tā ērtāk būs tīrīt māju bez vadiem.
16.01.2016 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
ja vajag savākt putekļus un gružus, tad ir labi, bet, piemēram, egles sabirušās skujas viņs man nevāca, stūrus arī mans neiztīra. ā, un visu laiku jāskatās vai uz grīdas kkas nemētājas, rotaļlietas, zeķes, jo viņš tādus ieraus birstēs, apstāsies un māja paliks netīrīta.
vispār mani interesē modeļi, kuri arī mazgā.
16.01.2016 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 2350
Reģ: 09.07.2011
Man ir iRobot Roomba 630, un esmu ļoti apmierināta. Ātrā laikā kārtīgi iztīra visu dzīvokli un atgriežas savā vietā. Tāds gandrīz neredzamais palīgs :-D Citus modeļus neesmu ne mēģinājusi, ne arī skatījusies, jo pagaidām šis ļoti apmierina. Paklāju man nav, tikai flīzes un parkets. Manuprāt, izmēģināt noteikti ir vērts.
16.01.2016 14:03 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
ņemot vērā, ka ar īpašu tīrību-kārtību neaizraujos un vienlaikus īpaša netīrība/putekļainums mums mājās nav novērota (kā jau minēju, mājdzīvnieku nav & paklāju arī nē), tad i-robot vajadzētu nodrošināt mums pieņemamu grīdu tīrības līmeni. :-)

paranoid, kāds Tev modelis? varbūt kāds jaunāks modelis to stūru problēmu mācētu atrisināt? garsigs_persiks - kā Tev ar tīrību stūros? :D
16.01.2016 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 2350
Reģ: 09.07.2011
Arī ar stūriem, šķiet, viss ir kārtībā :-D Vienīgi grūti aizsniedzamās vietas, protams, tāpat ik pa laikam ir jāiztīra manuāli. Arī mati mēdz saķerties birstēs un riteņos, tāpēc pēdējā laikā vannas istabā robutu vairs nelaižu, jo slinkums tik bieži viņu tīrīt, bet kopumā par tīrību dzīvoklī noteikti nevaru sūdzēties. Arī visas skujas un citus lielākus netīrums viņš labi savāc. Protams, jāskatās, lai pa grīdu nemētājas kaut kas vērtīgs vai kādi vadi kaut kur nav palikuši, jo to visu iRobot raus iekšā un iespējams sabojās + vēl pats iestrēgs tajā vietā.
16.01.2016 14:19 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Mammai nopirkām Roomba 630. Vińa arī łoti apmierināta, protams visus stūrus neiztīra, jo nevar visur piekłūt bet savu darbu veic godam, suńu spalvas tiek savaktas łoti labi.Protams, ka ir ari maja pa reizei jauzkopj ar putekłusuceju, bet tas ir pašsaprotams jo Irobots nav domats generaltirisanai bet ikdienas gridu izkopšanai.

Ja ńemsi vel jaudigaku vai no 700. serijas vispar nebus problemu ar netiru grīdu :)
16.01.2016 14:25 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Esmu dzirdējis tikai sūdzības...
Bakstās pa istabu, uz paklāja sprūst, sitās pret mēbelēm, stenderēm, tā ka gandrīz buktes paliek.

To ko robots izdara pa 24 stundām, cilvēks var izdarīt pa 10 minūtēm.
16.01.2016 14:52 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man kolēģi 2 nopirk Roombas 600tās sērijas ar iepriekš iestatāmo laiku, abi apmierināti - uzliek, lai tīra kamēr nav mājās.
Pati arī domāju par iegādi, tajā pašā youtube redzami komentāri kā "nopiru Roombu, putekļu sūcēju neesmu ieslēdzis 2 gadus" utml.
16.01.2016 15:14 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Mana draudzene arī ļoti apmierināta!
Viņai gan ir dzīvnieki mājās - suns un kaķis. Vēl arī mazs bērns, kuram bieži gadās ēdiena drupačas atstāt aiz sevis.
Taisnība pa mantām! Tās uz grīdas nevar atstāt, tad ierauj un apstājas.
Ciemos būdama, es pati aizkarus noliku uz krēsla,kuri karājās arī uz grīdas! Skats bija labs, kad mazais robots mēģināja to visu iesūkt sevī! :D:-D:-D
16.01.2016 16:45 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Arī kad ar parasto putekļu sūcēju sūcat, tad nevar būt mantas uz zemes, ne tā??

trakākais gan ir, ka mati birstēs satinās, visādi citādi esmu apmierināta
16.01.2016 16:52 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man bija iRobot un man nepatika.
1) Skaļš
2) Visu laiku uzdūrās un ieklemmējās uz šķēršļiem kā sliekšņi, galdu kājas, vadi, veļas žāvētāja kājas, nokritusi papīra lapa utml., kā dēļ vienu pašu to mājās atstāt nevarēja, bet tas troksnis bija neciešams, gandrīz kā parastam putekļu sūcējam. Sliekšņus es pacelt un nolikt citur tomēr nevaru.
3) Tīra nereāli ilgi. 40min to, ko ar parastu putekļu sūcēju var iztīrīt 5min.
4) Reāli nepatika to tīrīt: izjauc putekļu sūcēju un tad ar pirkstiem ķimerē ārā katru matu, katru putekli un iepazīsties ar savu drazu īpaši smalkā detalizācijas pakāpē.

Ja nu tomēr ĻOTI gribas, ieteiktu pirkt Roomba 800 sēriju, jo, spriežot pēc mājaslapas info, tieši 800 ir pavisam cita rullīšu sistēma, kas, iespējams, novērsīs manu 4) nepatikas punktu. Iespējams, ka tas ir klusāks, lai gan nezinu.
16.01.2016 16:53 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
Daenerys1 - kāda modelis Tev bija? interesanti, kādēļ Tev neizdevās "atstāt mājās vienu" & ķērās, kamēr citiem šāda problēma nav.

par to laikietilpīgo tīrīšanu man raižu nav - lai ņemas cik ilgi vajag, ka tik man pašai tas nav jādara :D

vēl kādas atsauksmes par konkrētiem modeļiem? ;-)
16.01.2016 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mums ir iRobot Roomba 651, it kā paveca versija, bet neko daudz no citām neatšķiras. Galvenā atšķirība bij kvadratūrā, ja Tev tik m2, tad gan jau 700. vai 800.sērija derēs.
Pašlaik gan baigi ērti liekas jaunais, ko var ar iPhonu palaist, tas gan būtu ērti, bet tad iepriekš grīdai jābūt iespējami novāktai, lai nesarauj iekšā mantas.

Nu, man jau baigi patīk, kā viņš izpucē grīdu-spīd un laistās :)

Sākumā gribēju tādu, kas mazgā, bet nu iepriekš jābūt perfekti izslaucītai gīdia, tad tikai uzmazgās- abus kopā nemāk. Un tas gan man šķiet ne tik forši.

Stulbākais visā tajā ir mantu sacelšana no grīdas, bet kopumā man ļoti patīk.
16.01.2016 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits