Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spēlēšanās

 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Sveiki!Pastāstiet lūdzu kā spēlējaties ar saviem bērniņiem?Vairāk interesē vecumā nedaudz virs gada..gribētos interesantāku ikdienu savām bērniņam :)
14.01.2016 19:39 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
šis izskatās jautri :)

14.01.2016 21:33 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Manam ļoti patīk,kad ar viņu padejoju,pavingroju,spēlējam paslēpes,sunīšus,grāmatiņas skatamies,ar mašīnām braukājamies. Nu tā. Vispār mans bērns ļoti daudz viens pats spēlējas.
14.01.2016 21:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Spelejamies ar moon sand ( milti+olivella vai milti +baby ella), krasainie risi + metala virtuves trauki, makaroni un metala trauki, patik vinai ar piltspalvaam uz papira zimet, man ir lielas pogas un mazi virtuves traucini parliekam no viena otraa, bumbas no bumbu baseina - tas parkartojam no viena trauka otraa.
14.01.2016 21:55 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Strādāju dārziņā ar tāda vecuma bērniem. Populāras ir vienkāršas lomu spēles, piemēram, "iešana uz veikalu", "kafijas dzeršana", "māja" zem ēdamgalda vai Ikea rotaļu teltī. Lasām grāmatiņas, dziedam dziesmiņas. Bērniem ļoti patīk dažādi skaitāmpaņtiņi, īpaši tie, kuri apvienoti ar kustībām vai balss toņu maiņām. Tāpat arī stāstu klausīšanās (pasakas, stāsti bērniem utt), kas tiek stāstīti teatrālā manierē. Dejošana, lēkāšana un šūpošanās ir populāras nodarbes. Pēdējais jaunums ir kad bērns uzsēžas uz pleda un es viņu aiz pleda stūra velku kā ragaviņās - ļoti populāri. :-D
No rotaļlietām - vienkāršas mašīnas, lielie Lego kluči, parastie kluči (torņu būvēšana), dažas lelles (bēbji), kuras tiek ģērbtas un liktas gulēt, lāči mīļošanai, papīrs un zīmuļi. Smalkās motorikas attīstībai forši ir arī dažādi mājās gatavoti plastelīni, kinētiskās smiltis (vienkārši pagatavot no miltiem un bēbju eļļiņas), krāsainie rīsi, ko ar karotīti krāmē no vienas bļodiņas otrā, utt.
Labas idejas un iedvesma ir http://www.darbotiesmajas.lv
14.01.2016 22:02 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Mīļš paldies,meitenes(l)
Man bērniņš arī daudz patstāvīgi spēlējas,viņam ļoti patīk virtuves lietas un kluči,piramīdas..vairāk interesēja lietas ,kas pašiem sataisāmas ,piem. jūsu pieminētie mājās gatavoties plastilīni ,krāsainie rīsi...līdz šim esmu bijusi pārāk piesardzīga ar mazām lietiņām ,kuras var apēst,bet lkm no rīsiem viņam nekas nenotiks,īpaši,ja būšu blakus:-D
Par ragaviņām-šobrīd tētis ir kā ragaviņas,bērns laimīgs:-D
15.01.2016 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits