viss aizgājis šķērsām

 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Gribu izkratīt sirdi. Šodien uzzināju, ka ar nākošo mēnesi likvidējas drauga darba vieta. Es savā pašreizējā darba vietā strādāju nepilnus 3 mēnešus. Esmu pabeigusi universitāti, ieguvusi bakalaura grādu un mana pašreizējā nodarbošanās ir visciešāk saistīta ar to, ko studēju. Ar draugu esam kopā 5 gadus. Iepriekš nedzīvojām kopā, jo +/- tikāmies tikai nedēļas nogalē, kamēr es studēju Rīgā bet viņš mācījās un strādāja citā pilsētā, kurā abi dzīvojam. Ļoti gaidījām to brīdi, kad beidzot varēsim uzsākt kopdzīvi jo nu kad tad vēl, bet bāc - draugam darba vairāk nav. Dzīvojam diezgan mazā pilsētā, darba iespējas ir 'loti ierobežotas. Principā draugs strādāja vienā no labākajiem uzņēmumiem šeit, saņēma pieklājīgu algu priekš tādas pilsētiņas. Tagad sēžu un birdinu asaras. Apnicis dzīvoties te pie viena vecākiem, te otra, gribās to savu telpu un savu dzīvi sākt kārtot. Abiem 22 gadi. Kā lai saņemas, vismaz drauga dēļ jo jūtu ka sāku uzvilkties un viņu kaut kādā mērā vainot(t) Meģinu izrādīt atbalstu, jo pats jau arī pārdzīvo, bet tikk grūti saņemties. Kamēr atkal atradīs darbu, kamēr atradīsim dzīvesvietu, iekārtosimies, vismaz 3-6 mēneši. Pati sevi arī graužu ka esmu slikta draudzene bet sirds ārprātā pilna:'-( Kamēr visiem apkart tā dzīve kaut kā sakārtojas, mums viss iet uz otru galu...
14.01.2016 17:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Karoče draugam ir 100% jāpielāgojas tev un tavām iegribām?

Neesmu to teikusi :D Vnk pateicu ka nebūtu gatava pārcelties. Ja man piedāvātu tādu pat darbu kā tagad, protams, bet es zinu ka tā nenotiek. Draugs jau pats nebrauc nekur prom, ja gribētu braukt sen aizbrauktu, es taču ar varu nevienu neturu.

Es laikam te pārāk emocionāli visu uzrakstīju. Mums ABIEM bija taa cerība ka tūlit, tuulit sāksim dzīvot kopā. Draugs aktīvi meklēja dzīvokļus, skatījās, ko labāk, domājām par mēbelēm, kuras ņemtu, ko vajadzētu. Tā jau nav tikai mana iegriba, tas viss nāk no mums abiem. Un protams ka viņu pašlaik daudz vairāk uztrauc darba jautājums, bet man iekšā sāp, ka tā kopdzīve atkal jāatceļ. Ne jau es šķirties taisos, vnk nezinu kā tikt galā ar sevi , kā lai vairāk atbalstu draugu jo jūtu, ka pašlaik to īsti labi nedaru(t)
14.01.2016 18:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik tad tu pelni, ka nevarat pat atļauties mazu dzīvoklīti neRīgā? Man jau šķiet, jums tur kas zin kādas prasības pret to kopdzīvi - tik ilgi kaut ko plānojat, bet nekādi nevarat vnk izdarīt.
14.01.2016 18:03 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
un labākie uzņēmumi nelikvidējās.. un ja tomēr, tad izmaksā pieklājīgas kompensācijas. + bezdarbnieka pabalsti ir ok. ja alga bija laba ... laba alga laukos = virs 1200eur .

visticamāk čali vnk atlaida, jo aukstajā periodā būvniecībā nekas nenotiek īpaši :D
nu un tos kurus parasti atlaiž, tie nav nekādi brigadieri vai tmldz.. bet gana īsrokaini rumpīši :D
14.01.2016 18:03 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Man patīk MissJoker viedoklis, vēl nesen pati brāķēja darbus kas nav līmenī, lai gan visi mājās koda pirkstos kā izdzīvot, bet te iesaka no laba darba iet un darīt mazāk kvalificētu darbu (t)
Ja ir bijis ļoti labs darbs nevajag nolaist latiņu, pēc tam nenovērtēs tavu draugu citi, domās, ka bija sūdīgs darbinieks, ka atlaide( likvidēšana ir pieklājīga atlaišana), jāmeklē un viss, atkāpties vienmēr ir iespēja! Cita lieta, ja nav bijis labs darbs, tad darītu ko spētu! ;)
14.01.2016 18:04 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Kas ir svarīgāk - lai ir labas attiecības vai, lai dzīvo kopā ar kādu?

Nav ko salīdzināt ar citiem! Man ir lieliskas draudzenes, dzīvot pa skaisto, es dzīvoju labi, ja skatāmies no finansiālā viedokļa, bet es esmu laimīga, jo mums visi ir veseli un nav nekādu kreņķu ar ko netiekam galā. Cīnies par to ko gribi, nevis skaties un raudi, protams, tas jau ir vieglāk. Smieklīgi ir tas, ka tu raksti, ka tu redz, neko mainīt neesi gatava, bet viņam jāvar, tā ģimenē nenotiek, tas nav nekāds tirgus, kur pērc ko un kad gribi!
14.01.2016 18:04 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Turponiet meklēt gan darbu gan dzīvokli.
Sākumam nepērkiet virtuves iekārtas un istabām jaunas mēbeles, draugs atradīs darbu, kaut mazāk atmaksātu, bet ja abi pelnat, tas vairs nav tik trağiski, lēnā garā uzcelsities un viss būs labi.
Un tādos "ciemos", tak īre nav liela...
14.01.2016 18:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
taureniiis Tu ļoti daudz runā par sevi vienkārši. Tavi plāni izjaukti, tu neesi gatava, tā itkā draugs būtu tikai naudas maks nevis dzīvs cilvēks.

Reāli viņam būs vieglāk atrast pilsētā darbu, pie tam ja rokas no pakaļas neaug tad arī kaut cik normāli atmaksātu darbu. Tu tad varbūt tik ātri to darbu arī neatradīsi, bet pilsētā tomēr iespējas būs DAUDZ lielākas abiem!

Ar ko tavs draugs nodarbojas un no kura Latvijas gala esat?
14.01.2016 18:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man patīk MissJoker viedoklis, vēl nesen pati brāķēja darbus kas nav līmenī, lai gan visi mājās koda pirkstos kā izdzīvot, bet te iesaka no laba darba iet un darīt mazāk kvalificētu darbu


Paga paga kādā sakarā? Es to ko rakstu rakstu dēļ šī
Šodien uzzināju, ka ar nākošo mēnesi likvidējas drauga darba vieta.


Un es neiesaku iet uz sliktāk atmaksātu darbu, es saku lai iet tur kur darbs ir!
14.01.2016 18:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Diezgan dīvaina nostāja.. Pati strādā darbā, kurš nenes visai veiksmīgus ienākumus, bet tajā pat laikā.. nevēlies neko savā dzīvē mainīt, viss uzkrauts uz drauga pleciem.

Sanāk puisim ir jāatrod gana ienesīgs darbs pilsētā, kurā Tu strādā.. tajā pat laikā apzinādamās, ka tas īsti nav reāli.

Man mīļotā dēļ nebūtu problēmas pārcelties kaut vai aiz polārā loka :) Ko esi lietas labā gatava darīt Tu?
14.01.2016 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Ir bezjēdzīgi runāt ar cilvēku, kurai šķiet, ka ar bakalauru kabatā un darbu savā profesijā savos 22 gados ir kaut ko nokavējusi!:)
14.01.2016 18:27 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
cormeum...

sito gan tu greizi pateici :D :D
pārceltos aiz polārā loka.. :D kas tu viņam kaut kāda aste esi ? katram tomēr ir sava dzīve, arī attiecībās :D

sievietei ir jāsaņem tas, ko vīrietis spējīgs dot, un jānovērtē.. kādu reizi esot viņa kucītei, kad pašai gribās.
Sievietei ir jābūt lielākajai motivācijai priekš vīrieša.. nevis motivējot pašai ar vārdiem utt.... bet kā sieviete- motivācija :D
tev nav jādomā par to un jāsatraucās.. paseko līdz, paturi visu prātā , un apdomā vai tev vajag tādu dzīvi kādu viņš piedāvā :D
8-)8-)8-)
14.01.2016 18:28 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Jāpiekīt cormeum, ka ļoti dīvaini. Tu taču strādā, turklāt dzīvojat neRīgā, tātad īrei nav jābūt ļoti dārgai. Cik tu pelni, ka nevarat pat noīrēt dzīvokli? Vel es nesaprotu to dramatizēšanu, nav taču pasaules gals, draugs tikai zaudēja darbu. Ko tad darītu, ja jau dzīvotu kopā? Man liekas tu pārspīlē, jo esi savā galva izsapņojusi savu konkrēto plāniņu un kā ir kaut maza novirze no tā, tā uzreiz katastrofa. Es drīzāk šajā situācija jūtu līdzi vairāk draugam, nevis tev, piedod, bet 22 gadi nav nekāds pēdējais brīdis sākt dzīvot kopā un taisīt bērnus. Tak paspēsiet vēl visu, labāk atbalsti draugu un nepuksti, ja viss nenotiek tieši tā kā plānots. Dzīvē vēl bus tik daudz korekciju taviem plāniem un viss nenotiks tieši tad kad tu vēlēsies.
14.01.2016 18:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
pārceltos aiz polārā loka.. kas tu viņam kaut kāda aste esi ? katram tomēr ir sava dzīve, arī attiecībās
Viss kārtībā, man arī sava dzīve būtu aiz polārā loka :D
14.01.2016 18:34 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
UN JA GALVA SĀP PAR DARBU, NAUDU UN TĀDĀM LIETĀM,.. TAD TĀS ATTIECĪBAS JAU IR nekam īpaši nederīgas...
čalim ir jāpelna piķis. un mājās , esot kopā ar sievieti.. viņam tādas lietas par naudu, darbu utt. ir jātur prom :D tik vienkārši ;)

es personīgi, nekad neesmu atļāvies savai sievietei, kādas nu bijušas. stāstīt ka man grūti, ka man darbā tas un tas.. vai ka kontā īpaši daudz vairs nav. es vnk visu pienesu kas vajadzīgs. un pat vairāk. :P

sievietei savas raizes.. manā skatījumā sievietei nav vsp jāstrādā, ja nevēlās.. lai dara kas pašai sagādā prieku.. ja tas nav darbs, karjera.. ok .. poh.. sievietei nav jābūt pelnītājai..
sievietei ir jābūt kārdinošai, skaistai, sabiedriskai.. laibai māmiņai kādreiz.. ne tai, kura no rīta iet uz darbu.. bet kura laiskojās.. un steidzīgajam čalim pieprasa kafiju gultā .
14.01.2016 18:36 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
cormeum...

drīz tu attapsies.. ka tāda uzticība otram, pieķeršanās nepiekā laba nenoved :D :-P

sievietei ir jābūt nemiera garam attiecībās.. haramonija nekur nav vajadzīga.. pašam ar sevi pat nē ;D

50 over gados.. jā.. tad svarīgs ir miers.. kā mans fāters teica.. lai viss ir ok.. un nav nekādu sūdu , strīdu utt
14.01.2016 18:38 |
 
Reitings 93
Reģ: 05.01.2016
Kādas Tev vēl sievietes, cik skatos katru dienu sēdi šiten te un bārsti savas gudrības, cik tad tev tās sievietes ir bijušas? Labā un kreisā?
14.01.2016 18:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja tu jau brauka uz citu pilsētu uz darbu, tad neredzu iemeslu nebraukāt uz darbu no vel citas, tresās pilsētas.
14.01.2016 18:42 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ķiršu zēns, kāda tev pieredze ir ilgtermiņa attiecībās? lasot tavus komentārtus nekāda, tikai caurumi, ne sievietes rādās..
14.01.2016 18:45 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
ir bijušas arī ilgstošas attiecības. no kurām man sirdī ir palikušas ļoti dziļas rētas, tāpēc es par to izvairos runāt :-P

manuprāt ideālas attiecības ilgst 4-5 mēnešus ;)
14.01.2016 19:10 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tā jau domāju, jo ilgtermiņš neliekas kopā ar to ko slavini!
14.01.2016 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)