Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss aizgājis šķērsām

 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Gribu izkratīt sirdi. Šodien uzzināju, ka ar nākošo mēnesi likvidējas drauga darba vieta. Es savā pašreizējā darba vietā strādāju nepilnus 3 mēnešus. Esmu pabeigusi universitāti, ieguvusi bakalaura grādu un mana pašreizējā nodarbošanās ir visciešāk saistīta ar to, ko studēju. Ar draugu esam kopā 5 gadus. Iepriekš nedzīvojām kopā, jo +/- tikāmies tikai nedēļas nogalē, kamēr es studēju Rīgā bet viņš mācījās un strādāja citā pilsētā, kurā abi dzīvojam. Ļoti gaidījām to brīdi, kad beidzot varēsim uzsākt kopdzīvi jo nu kad tad vēl, bet bāc - draugam darba vairāk nav. Dzīvojam diezgan mazā pilsētā, darba iespējas ir 'loti ierobežotas. Principā draugs strādāja vienā no labākajiem uzņēmumiem šeit, saņēma pieklājīgu algu priekš tādas pilsētiņas. Tagad sēžu un birdinu asaras. Apnicis dzīvoties te pie viena vecākiem, te otra, gribās to savu telpu un savu dzīvi sākt kārtot. Abiem 22 gadi. Kā lai saņemas, vismaz drauga dēļ jo jūtu ka sāku uzvilkties un viņu kaut kādā mērā vainot(t) Meģinu izrādīt atbalstu, jo pats jau arī pārdzīvo, bet tikk grūti saņemties. Kamēr atkal atradīs darbu, kamēr atradīsim dzīvesvietu, iekārtosimies, vismaz 3-6 mēneši. Pati sevi arī graužu ka esmu slikta draudzene bet sirds ārprātā pilna:'-( Kamēr visiem apkart tā dzīve kaut kā sakārtojas, mums viss iet uz otru galu...
14.01.2016 17:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
neticēsi, bet tie ir reāli sīkumi, kas ir pus gads vai pat gads uz 5 gadu fona ?
14.01.2016 17:41 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
neticēsi, bet tie ir reāli sīkumi, kas ir pus gads vai pat gads uz 5 gadu fona ?


++

Sievietes. Kad sadomājas un iegribas vajag tagad un tulīt :) nomierinies, padomā ar vēsu galvu un palīdzi draugam ar darba meklējumiem :)
14.01.2016 17:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Tieši tas jau grauž. Liekas ka muļļājam visu uz vietas. RUnājam kko par ģimeni, bērniem, kāzām, bet kad tas viss būs, ja pat tādas īstas kopdzīves nav. Nekad nedomāju, ka kopdzīvi sāksim tik vēlu(t) Saprotu ka arī es varēju kko darīt savādāk attiecībā uz darbu, bet pašlaik redzu visu slikto tikai tajā, ka draugam vairs tā darba nebūs un tas ir sabojājis man visu. Tāpēc arī jūtos slikti jo vrb nesanāk atbalstīt draugu tā, kā vajadzētu:-/
14.01.2016 17:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lai sāk ar to ka vienkārši ņem tos pašus lētos darbus ko var atrast jūsu ciemā. Lai piestrādā kur var, meklē darbu tuvākajās pilsētās/ciemos. Ja mašīna ir tad tik traki nebūtu jo izbraukāt varētu.

Sakožiet zobusun kādu laiku paciešaties kamēr draugs atrod labāku darbu. Šodien pat sākiet meklēt un domāt, gan jau ka kas izdosies.
14.01.2016 17:46 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Ja pieklājīgā alga bija oficiāla, tad būs arī pieklājīgs pabalsts. Tavs uzdevums ir atbalstīt draugu, lai viņam nenolaižas rokas. Parunā ar paziņām, draugiem, varbūt ir nepieciešams kāds darbinieks.
14.01.2016 17:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dzīvojam diezgan mazā pilsētā, darba iespējas ir 'loti ierobežotas.


Ar visu to, ka saprotu mīlestību pret dzimto pilsētu, mans ieteikums būs - pie iespējas drīz pārcelties uz pilsētu, kur ir cik necik normālas darba iespējas. No darba zaudējuma nav pasargāts neviens un nekur, un mazpilsētā darba zaudējums ir lielāka trauma, nekā citur.
14.01.2016 17:48 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Bija, bija oficiāla. Pabalstu jau esam izrēķinājuši,naudiņa būs laba, bet tas jau nav nekas. Ok, varētu jau ņemt to dzīvokli un sākt dzīvot, bet tā nauda kādreiz beigsies un nav garantijas, ka pa to laiku tas darbs būs atrasts. Bet es ar savu algu nevarēšu nosegt pilnīgi visus izdevumus
14.01.2016 17:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ka draugam vairs tā darba nebūs un tas ir sabojājis man visu.


Pirmkārt nevis TEV, bet JUMS! Beidz domāt par savām sapņu iedomām kā viss tagad būs un atgriezes realitātē. 22 gadi nav pasaules gals! Visa dzīve vel priekšā lai bērnus uzceptu un nostabilizētos dzīvē!
Labāk domā kā palīdzēt draugam nevis par saviem sapņiem ko esi galviņā izplānojusi jau.
14.01.2016 17:50 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
kāda tev darīšana kā dzīvo citi? kāpēc salīdzini? katram ir sava dzīve, savi kāpumi un kritumi, ja gribat ģimeni, nu, tad ejat uz to, nevis muļājaties un raudi, 99%, ka ar šo puisi kopā nepaliksi līdz mūža galam, jo jau tagad par niekiem nespēj savākties un dzīvi noorganizēt kopistiski, tas ir abu lēmumus un rīcība, nevis tikai viena!
14.01.2016 17:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pabalstu jau esam izrēķinājuši,naudiņa būs laba, bet tas jau nav nekas.


Nu ta ko, lai draugs meklē darbu pilsētā un tad pārvācieties kamēr variet to vel atļauties!
14.01.2016 17:52 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Neviens darbs nav 100 % drošs, notikt var daudz kas ar katru.
Daudzi cilvēki ir tikuši pāri tam, ka zaudēja labas algas un labus darbus.

Jāprot dzīvot tālāk, jums dzīve tikai sakās.
Ja nav nekādu lielu kredītu un saistību, tad nav arī daudz ko kreņķēties.
Paspēsiet gan apprecēties, gan izveidot ģimeni
14.01.2016 17:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
57days, es jau pati arī strādāju citā pilsēta, vnk braukāju katru dienu turp un atpakaļ. Iespējamība ka draugs atradīs darbu tajā pilsētā , kur strādāju es, arī ir visai niecīga, diemžēl. Lai gan draugs jau skatās , domā un interesējas, vrb kaut kas uzpeld, kas patiesībā ir mana lielākā cerība! Uz citu, vēl lielāku pilsētu neesmu gatava pārcelties es, jo manā nozarē arī darba iespējas ir visai ierobežotas un tagadējais darbs man tiešām ir kā veiksmes stāsts.
14.01.2016 17:54 |
 
Reitings 87
Reģ: 21.12.2015
Saņemies! Dzīvē tā notiek, nāk pārbaudījumi ar ko jātiek galā. Visvieglāk ir ļauties izmisumam un krist panikā. Bet tas jau neko nedod.
Šobrīd tavs atbalsts ļoti nepieciešams tavam draugam. Kopā tiksiet ar visu galā! Varbūt tas prasīs zināmu laiku, bet galvenais, ka šobrīd esiet viens otram. Cīnieties, darbojieties. Veiksmi!
14.01.2016 17:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es tā aizdomājos, bet ja jūs būtu uz šo brīdi precējušies un jau dzīvotu kopā - ko nu? Atkal pašķirtos un katrs pie saviem vecākiem atgrieztos?... Manuprāt, darba zaudējums nav nekāda traģēdija, kuras dēļ vajadzētu vainot otru un bendēt attiecības. Vienmēr ir izeja, varianti.
14.01.2016 17:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja pieklājīgā alga bija oficiāla, tad būs arī pieklājīgs pabalsts.
tiesi ta. Lai piesakas kadiem kursiem , neiesunos un klat stipendija.
14.01.2016 17:54 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
lasot tavus tekstus rodas vēlme uzrakstīt - tā ir tava problēma, jo tu dzīvo ar savām iedomām, cerībām, kuras tagad ir pieviltas, tad varbūt sākotnēji nevajadzēja jau sapņot, bet dzīvot realitātē? tu pati sevi pievīli un neviens cits!
14.01.2016 17:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Uz citu, vēl lielāku pilsētu neesmu gatava pārcelties es, jo manā nozarē arī darba iespējas ir visai ierobežotas un tagadējais darbs man tiešām ir kā veiksmes stāsts.


Karoče draugam ir 100% jāpielāgojas tev un tavām iegribām?
14.01.2016 17:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
kāda tev darīšana kā dzīvo citi? kāpēc salīdzini? katram ir sava dzīve, savi kāpumi un kritumi, ja gribat ģimeni, nu, tad ejat uz to, nevis muļājaties un raudi, 99%, ka ar šo puisi kopā nepaliksi līdz mūža galam, jo jau tagad par niekiem nespēj savākties un dzīvi noorganizēt kopistiski, tas ir abu lēmumus un rīcība, nevis tikai viena!

Katrs, vairāk vai mazāk tomēr salīdzina kko. Protams ka es redzu, ka manas draudzenes dzīvo ar saviem draugiem un arī man to gribāš, es nedomāju ka tas ir kāds noziegums.
Mums ir bijuši daudzi kāpumi un kritumi, nav runa par to, ka šo mēs nepārdzīvosim, nav jau pirmaa reize, kad kaut kas viņam pamainās ar darbu, bet tad tas nebija tik svarīģi, jo es pati vēl studēju un kopdzīve īsti nebija primārais par ko reāli domāt.
14.01.2016 17:57 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
es ieteik šķirties, un meklēt puisi, kurš spēs nodrošināt vismaz ar dzīvesvietu, pārtiku, un palutinās Tevi ;) no mīlestības diemžēl izdzīvot nevar mūsdienās, tas ir ļoti neiespējami.
14.01.2016 17:59 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Vīriešiem darbu atrast ir vieglāk, nekā sievietēm... Kāpēc esi ieciklējusies uz to, ka viņš tagad sēdēs mājās? Es saprastu, ja viņam šodien jau darba nebūtu, pa mēnesi noteikti kaut ko varēs atrast.
14.01.2016 17:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits