Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

13.janvāra beztēma.

 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
Tātad sveikas! ;-)
Esmu tādā izmisumā ar savu puisi.. nu jau bijušo puisi. Aizvakar izšķīrāmies, bet nevaru to nekādi uztvert nopietni. :'-(
Visu laiku saejam kopā un tad šķiramies, bet vienmēr tas ir uz kādām 3 nedēļām. (Esam kopā 2 gadus ar 5 mēnešiem) Nevaram bez strīdiem, kurus ļoti bieži uzsāku es, jo bieži nepatīk kaut kas, ko viņš dara ne pa manam prātam. Esam mēģinājuši to izrunāt, bet tiklīdz pienāk nākamā reize, tā viss sākas no gala, viņš nedara neko lietas labā, lai kas mainītos. :-/ Ko darīt?(t)
13.01.2016 02:18 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
:/ psihologs ieteiktu šķirties noteikti.. man vismaz ieteica līdzīgā gadījumā :d
es ieteiktu padzīvot šķirti, vienam otru netraucējot, ne ar ziņām, ne zvaniem. to var sarunāt. ja ir vēlme, pamēģini dažus viena vakara sakarus, tusiņus utt. paskaties kā tas tev patiks.
kad jutīsi ka vajag tikties, tiekaties, un domāju būs cita attieksme vienam pret otru, tas kāda būs viņa reakcija, ka esi piemēram kniebusies ar citu, vai tusējusi, iedzērusi par mēru utt. ja to būsi darījusi.. daudz ko pateiks. vsp.. tās pauzes ļoti noder.. vēlāk ar vēsu prātu var.
ir gadījies, ka konkrēta love, neatceros cik mēnešu pauze bija.. kādi 3 iespējams.. satiekot atkal.. bija auksts , vēss.. viss.
so, viss sakārtosies :) 8-)8-)
13.01.2016 02:43 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
ir tādas attiecības, kurās cilvēki viens otru morāli moka.. kur ir ļoti grūti sadzīvot, praktiski neiespējami :D bet turās kopā. vajag vienam otru utt.
gribētu zināt vai tas ir iespējams ilgtermiņā. :D pagaidām nav sanācis.
pauze ir vienīgais kas var glābt.. un ne tāda īsā.. ir jābūt drošam, ka nekas starp jums vairs nav drošs, un ka katrs var iet savu ceļu, ja vēlās. ja
ir jau pāri, kuri šķirās, saiet kopā, šķirās, atkal kopā . tur der ņemt vērā veselo saprātu un savas vajadzības, atmetot sentimentālas atmiņas, jūtas. parasti tā ir ar pirmajām lovēm.. kur paliek kaut kas īpašs. bet reāli dzīvē , pieaugot. tas čalis nespēj sniegt to, kas sievietei vajadzīgs. un ar katru gadu kļūst svarīgāks.
13.01.2016 02:48 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
ja gaidi kad mainīsies :D tas nenotiks, vien tāpēc ka to gaidi . :D neviens nelokās uz cita iegribām. lai kā arī mīl. nemainīsies tāpēc. :D kad būsiet nobružāti, piekusuši , tad pastāv iespēja kompromisiem :D sarīvēties, un pielāgoties. :D un kag gribēsies ģimeni, kuri nav sick no malas. :D :-P

who knows :D ja godīgi. es šādas attiecības atbalstu :D dzīve krāsaināka. poh, labāk tāda pieredze. ja nervi neiet grīztē . saudzē sevi, savus nervus .. tad būs ok :D
13.01.2016 02:54 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
p.s

kā iet ņujorkā ?? zelta karaliene, un kā māsai ar miežagraudu ?? :D 8-)8-)
13.01.2016 02:56 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Esmu patīkami pārsteigta, veikalā atrodot Latvijā ražotu rudzu maizi. Ar meža zemeņu zapti un glāzi piena. Esmu sajūsmā :) Bērnības garša.

Esmu pārsteigta FB lasot brīdinājumu, par jaunu noziedznieku taktiku. Ja uz ielas sastopiet mazu, noklīdušu bērnu, ar adresi uz lapiņas, iesaka bērnu uzreiz vest uz policiju, nekādā gadījumā uz norādīto adresi, jo tur sagaida varmākas, un izvarotāji. Drausmas, ka vispār kaut ko tādu izdomā un vēl tajā tiek iesaistīti bērni :(..
Jāpasporto nedaudz, un jāizlādē enerģijas un jāizvēdina galva :)
Nevaram bez strīdiem, kurus ļoti bieži uzsāku es, jo bieži nepatīk kaut kas, ko viņš dara ne pa manam prātam.

Par ko tik daudz strīdi?
Manuprāt, attiecībās nevajag censties otru izmainīt pilnīgi pēc sava prāta, par daudzām lietām var vienoties un atrast vidusceļu. Ja ir lietas, ar kurām nevar sadzīvot un ir traucējoši, varbūt nevajag mocīt sevi un otru. Neskatoties uz to, ka kāds ir attiecībās, tāpat katrs ir indivīds, un jājūtas saskaņā ar sevi, un sevi lauzt, tikai, lai kādam izpatiktu, ilgtermiņā tāpat nebūs nekas labs. Cerams, jūs izrunāsieties un sapratīsiet, vai kopīgi variet sadzīvot un pielāgoties viens otra raksturam un vajadzībām.
13.01.2016 05:36 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Atvēru beztēmu un kaut kāda viena čīkstēšana, nu fui. Problēmām savam atsevišķu diskusiju varēji taisīt.
13.01.2016 06:57 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Atvēru beztēmu un kaut kāda viena čīkstēšana, nu fui. Problēmām savam atsevišķu diskusiju varēji taisīt.


++++ Man arī šitā nepatīk.

Labrīt!

Vakar vakarā atnāca brālis ciemos, šorīt tādas paģiras, ka uz darbu jābrauc ar sabiedrisko, nejūtos tā, ka pie stūres varētu sēsties.
Tātad tikai viens sapnis-ātrāk tikt mājās un likties gultā.

Lai laba diena!

13.01.2016 07:20 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labrīt!

Gribēju šodien ilgāk pagulēt, bet vīrs devās pie zobārsta nesen un pamodos, vairs nevaru iemigt.
Tā nu tagad gulšņāju pa gultu un nevaru saprast, pagulēt vēl vai nē.
No vakardienas TRX nodarbības knapi šorīt pakustēties varu, rokas un kājas ļoti sāp, ceru, ka mana apņēmība uz sportošanu nepazudīs.
Vakar braucu pie stūres un man aizmugurē ieslīdēja viena mašīna, labi, ka vīrs bija blakus un trieciens nebija liels, nekāda skāde nebija ne mums, ne otrai mašīnai, paveicās. Pats interesantākais, ka šādi jau 2 reizes man mācību procesā aizmugurē ietriecās mašīnas, un šī ir jau 3. reize, bet vienmēr viss veiksmīgi, bez bojājumiem.
Vispār ļoti izbaudu stūrēšanu un vairs vīram negribu dot braukt :D Sāku apsvērt domu nopirkt savu mašīnu, varbūt ņemšu uz uzņēmuma, būs izdevīgāk, ļoti jau gribu savu, ar ko nevajag dalīties, kaut būtībā lielas nepieciešamības nav, bet es gribu un viss :D

Jauku dienu, meitenes :)
13.01.2016 07:48 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man ar šādi beztēmu pieteikumi dikti nepatīk :D (t) Bet nu pati vainīga, ko lai saka, ja nav mācības, tad nav, sen jau vajadzēja triekt viņu ratā :D

Kā man patīk trešdienas! Var ilgāk pagulēt :) Laikam.pilnmēness vai kas, bet vakar vispār aizmigt nevarēju vismaz stundu, sen tā nebija bijis :(

Vēl domāju, ka nu jau laiks eglīti likvidēt, bet tā pat birt vēl sākusi :D
13.01.2016 07:53 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Labrīt!
Ēdu brokastīs koteletes. Man garšo tādas brokastis, jo tad pusdienas ir viegli sagaidīt. :)
Šodien drauga mašīnai TA. Ir tiešām liela cerība, ka izies ar pismo reizi. Vienīgi, vai izpūtējs nav pārāk skaļš. Pārāk vēlu izdomājām, ka es varētu braukt uz TA, varbūt ne tik bargi vērtētu. :D Skatās jau savādāk, jo BMW, citiem jau ir aizspriedumi...
13.01.2016 08:16 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
Labrīt,
labi, jau ka 3diena. vakar par savu papildus darbu pamatdarba laikā uzzināju, ka vismaz par to dabūšu kaut kādu atlīdzību klāt pie algas, tas laikam ir vienīgais iemesls kāpēc to daru, jo savādāk diezin vai mājās pēc darba līdz 21 to darītu, galvā maļas doma par naudu un dolāru zīmītes :D laigan vajadzētu eiro :D

Jauku!
13.01.2016 08:30 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
Labrīt! Šorīt nobruka plāni, jo izrādās, ka manā telefonā saglabājas tikai zvanu vēsture, bet sms vēsture nē. Pašas sms vairs nav, kaut kā paļāvos, ka vēsturē būs nummurs. Kā lai tagad dabūju rokā vajadzīgo cilvēku un numuru- nezinu. :'-(
Varbūt ir kādai ideja, kā lai parādās arī sms vēsture?
13.01.2016 08:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
13.01.2016 08:32 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Labrīt! Sildos ar tēju un baudu skaisto snigšanu (l)
13.01.2016 08:33 |
 
Reitings 75
Reģ: 06.10.2015
* samsung telefons
13.01.2016 08:33 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
LaLaLa-mums ar paskatījās, ka bmw, pateica, izpūtējs par skaļu. Tajā pašā dienā aizbraucu uz Rīgu un Rīgā izgāju :-D
13.01.2016 08:37 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labrīt, smukās!

Klau, šeit esošās Jelgavnieces - kāda nezina labu frizieri Jelgavā, kurš nokrāsotu smuku balayage? Mincim vajag pārmaiņas! :D
13.01.2016 08:44 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Labrīt :)

Es arī priecājos, ka veidzot ir trešdiena. Vienīgais par ko domāju - lai atrāk paskrien darba diena,
Lai varu pievērsties savām interesēm, jāaiziet arī uz treniņu 8-)

Sēžu darbā un domāju par saviem projektiem un to, cik ļoti darbs tam visam traucē. Kāda ir uz sitienu aizgājusi no darba un sākusi darīt savas lietas?
13.01.2016 08:46 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
Mincis- es gan neesmu Jelgavā, bet, kad izlasīju kādus matus gribi, protams, iemetu google :D man pēc ombres drīzāk izskatās.
13.01.2016 08:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Diamonda, jā, man šķiet, ka abi ir baigi līdzīgie, bet es gribu balayage, jo viņš ir tādas kā gaišākas šķipsnas. Mazliet sāk apnikt tumšie, esmu jau gadu šitāda nostaigājusi, īsti latviski sakot - "inaf iz inaf" :D

Protams, labprāt arī uzklausītu kādu foršu frizieri Rīgā (Winterra? :D), bet man liekas, ka cenu atšķirība ir diezgan jūtama.
13.01.2016 09:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits