Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

paliksim draugi?

 
Reitings 3
Reģ: 26.08.2013
Jā, jā, šis būs kārtējais "netieku pāri" ieraksts. Bet ziniet to brīdi, kad pati sev vairs neko ieteikt nevari, bet sūdzēties draudzenēm arī vairs negribas?
Izšķīrāmies pirms pāris mēnešiem. Es par to domāju jau krietnu laiku, biju teikusi arī skaļi, bet tad izrunājāmies un secinājām, ka viss tomēr ir ok. Līdz vienā reizē viņš ierosināja paņemt pauzi. Pēc divām dienām arī viņam bija skaidrs, ka attiecības jāizbeidz.
Mazliet paraudāju, pārdzīvoju, bet uzreiz ieplūdu sabiedrībā, iesaistījos visādos pasākumos un teju nesāpēja.
Ar viņu turpinājām sazināties, jo bijām norunājuši, ka paliksim draugi. Un tagad šī "palikšana par draugiem" ir nonākusi līdz tam, ka man stāsta par saviem plānotajiem randiņiem.
Es tiešām gribu palikt draugos, jo uzticēties un stāstīt tik ļoti kā viņam, es nekad neesmu varējusi nevienam, viņš vienmēr (pirms attiecību sākšanas, to laikā un pēc tām) ir bijis lielisks klausītājs un atbalsts. Bet tagad.. Mani moka divējādas sajūtas. Turpināt sazināties? Vai tomēr visu nogriezt kā ar nazi. Teorētiski es negribu zināt par viņa randiņiem. Praktiski es visdrīzāk tāpat droši vien kaut kad to uzzinātu.
Iespējams, ka, ja man kādreiz būs citas attiecības, man šī draudzība kļūs nesvarīga. Bet šobrīd man it kā to gribas saglabāt. Bet..
Ko ar šo visu es gribu pateikt? Īsti neko, izlikt sāpi un varbūt dzirdēt kādus atbalstošus vārdus.
12.01.2016 00:36 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Bet kāds bija iemesls, kāpēc tu gribēji attiecības pārtraukt? Ja man kāds pateiktu, ka nevēlas attiecības ar mani, tad es sāktu izvērtēt, vai tādu cilvēku man blakus vajag. Tāpēc var saprast puisi. Iespējams tev viņu tagad vajag, jo viņš pateica, ka neko nevēlas ar tevi un neskrien tev pakaļ. Tā mēdz gadīties, un galu galā ne jau bez iemesla tu gribēji šķirties.. Ir jāspēj aiziet no attiecībām. Tas nav viegli. Internetā ir pieejami daudz raksti un video par to, kā tikt pāri izjukušām attiecībām, kas arī palīdz! Ko no savas pieredzes varu pateikt, pats galvenais man bijusi tā apziņa, ka viss ir cauri, nekad nekas vairs nebūs un to pieņemt, nedrīkst pieļaut pat mazāko cerību. Līdz ko ir cerība, grūtāk tikt pāri. Ja saproti, ka viss, tad ar laiku viss kļūst vieglāk. Un paliek taču labas atmiņas un pieredze, un pasaulē ir daudz foršu cilvēku, satiksi kādu citu. Zinu, ka tas skan neiespējami, bet tu nekad nevari zināt, ko rītdiena atnesīs. (l)
12.01.2016 00:58 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Ja cik ir zināms tad palikšana draugos līdz galam tikai dažiem izdodas.
Bet ja jau jūs tiešām savā starpā jau no laika gala varat izrunāties par visu utt. Tad kāpēc šoreiz nevari ar viņu izrunāties un pastāstīt kā jūties?
Pateikt ka varam būt draugi utt varam par visu runāt tikai lūdzu šo konkrēto informāciju paturi pie sevis jo tas ir pārāk sāpīgi.
12.01.2016 00:59 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Un ja tiešām jūs esat tik saskanīgi ka varat runāt par visu vienīgā uzticības persona utt tad kādēļ jāšķiras bija?
12.01.2016 01:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas Tu par draudzeni, ja nespēj priecāties līdzi savam ''draugam''.. :)

Iesaku tikt ar sevi galā.. izskatās, ka šajā gadījumā draudzība nāk tikai par sliktu..
Nevajag vismaz sevi mānīt ar neveselīgām attiecībām.
12.01.2016 01:02 |
 
Reitings 22
Reģ: 17.09.2015
No savas pieredzes varu teikt, ka tas nestrādā. Ar bijušo nav iespējams nodibināt patiesu draudzību, tādu lai visu stāstītu. Agri vai vēlu kaut kas liks justies slikti šādās attiecībās.
12.01.2016 08:30 |
 
Reitings 22
Reģ: 17.09.2015
Un, jo ātrāk tu to sapratīsi, jo vieglāk pašai būs. Man pagāja trīs gadi, lai to saprastu. Bieži vien nākas arī vilties bijušajā draugā arī kā draugā, jo attiecībās esi iedomājusies viņu savādāku..
12.01.2016 08:31 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kaut kāda nežēlestība pret sevi.

Nu kādi vēl draugi? Ja esi pret šo vīrieti jutusi romantiskas jūtas, tagad sāp sirds, nu kā gan nāk par labu stāsti par randiņiem? Nē! Sadziedē sevi, brūces, distancējies no viņa, jo tu taču nevari aizmirst, kamēr viņš ir blakus. Turies, šī pieredze tev bija nepieciešama, pavisam noteikti un vēl skaidrs, ka pēc laika būsi ar jaunu draugu. :)
12.01.2016 08:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nekādā lielā draudzība nesanāks un labāk nevajag. Vecie apvainojumi un kašķi ik mirkli līdīs ārā.
Un ja sāksies jaunas attiecības tad vecais draugs vēl var iegriezt par to.
12.01.2016 08:53 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
"Paliksim draugi" ir laba lieta, BET - nejau tuvākie, labākie draugi.. Var pieklājīgi kafiju kopā padzert, saskrieties uz suši, bet kāpēc jābūt tik labiem draugiem, ka otram savi gultasprieki jāstāsta?...
Tas ir neveselīgi..
12.01.2016 09:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja tu pati ierosināji šķirties, ko tad tu gribēji?!
Ja tev sāp viņa randiņi, tātad joprojām mīli. Varbūt to vajag viņam pateikt?
Ja viss tiešām beidzies, tad viņa stāsti par randiņiem būs tikai interesants sarunu temats.
12.01.2016 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
ja nespēj vienaldzīgi noskatīties viņa randiņos, tad tu neesi tikusi pāri un draudzība nav iespējama.
p.s. vispār nesaprotu šito draudzēšanos ar bijušajiem- kam to vajag? apkārt cilvēku maz?
12.01.2016 09:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.12.2015
Draudzība ir skaista, ja to nejauc ar spēli Pincis Mincis!
Es ar savām ex esmu attiecības draugi, bet tam vajag laiku, laiku, kad viens otru neredz, lai izdzīvotu mīlas naidu, dusmas un aizvainojumu. Viss ir vienkārši, tikai ne tev šobrīd. Aizmirsti viņu, bet ja atceries, tad pozitīva nozīmē un NESAPŅO par mīlu, labākā gadījumā spēle Pincis Mincis ;)
12.01.2016 09:43 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Tas ir galīgi greizi un Tev viņam ir jāpasaka, ka randiņu stāstus nevēlies dzirdēt.
Pieļauju arī domu, ka viņš Tev stāsta par saviem randiņiem, lai sāpinātu.
12.01.2016 12:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
vispār nesaprotu šito draudzēšanos ar bijušajiem- kam to vajag? apkārt cilvēku maz?

+++

Neesmu bijusi situācijā, kad par randiņiem stāsta pēc attiecībām, bet varu teikt, ka arī pirms, to visu klausīties nav baigi forši :D ;)
12.01.2016 12:05 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Manuprāt, patiešām netiec pāri, ja negribi klausīties viņas nostāstos par jauniem randiņiem. Greizsirdību neviens nav atcēlis. Kā jau minēja, šāda draudzība ir nežēlastība pret sevi.
vispār nesaprotu šito draudzēšanos ar bijušajiem- kam to vajag? apkārt cilvēku maz?
Es arī nesaprotu. Parasti jau šķiras atškirīgu dzīves uzskatu dēļ vai kkā tamlīdzīgi.. kas palīdz noturēties kā draugiem tādā gadījumā?(t)
12.01.2016 12:12 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
vispār nesaprotu šito draudzēšanos ar bijušajiem- kam to vajag? apkārt cilvēku maz?

+++ Ok, pieklājīga papļāpāšana, bet tāda draudzība kā ar labāko draugu... Priekš kam?(t)
12.01.2016 12:28 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
vispār nesaprotu šito draudzēšanos ar bijušajiem- kam to vajag? apkārt cilvēku maz?


Nu acīmredzot vajag :) Es arī nespēju bijušo izslēgt no savas dzīves. Man patīk ar viņu runāt, stāstīt, klausīties. Jautāt pēc padoma. Kapēc nevar? Par citiem randiņiem un attiecībām gan īsti nerunājam. Tas būtu dīvaini.

Bet tas strādā tad, ja tiešam apzinies, ka jums nav nekā vairak emocionāli. Ja Tu vel ceri, tad tas nestrādās..
12.01.2016 12:41 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Man ir laba draudzība ar bijušo. Tas ir iespējams :)
17.01.2016 21:55 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
ja nespēj vienaldzīgi noskatīties viņa randiņos, tad tu neesi tikusi pāri un draudzība nav iespējama

++++.
draudzība pēc izjukušām attiecībām iespējama tikai tad,ja ABI ir sapratuši,ka kopā bija labi,bet nekas vairāks nebūs nekad un jāver jauna lapa grāmatā. ja kāds no "draugiem" vēl tomēr pāršķirsta ik pa laikam iepriešējās lapas-nu nebūs nekāda draudzība.
17.01.2016 22:02 |
 
Reitings 395
Reģ: 11.01.2016
Bet ir gadījumi kad ižškīries pāris, kaut abiem jau ir citas attiecības,atkal saiet kopā. Un tadu gadījumu nav maz.
17.01.2016 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits