Grūtniecība - Vemšana

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Šobrīd rit jau 14.nedēļa un neesmu vēl tikusi vaļā no nelabumiem. Tie mani piemeklē jebkurā dienas laikā, no 2x līdz 5x dienā. Nevaru paredzēt pat kad un kur man paliks slikti. Esmu zaudējusi svaru, klāt nekas nav nācis. Cik normāli tas ir? Dakteris saka, ka tas viss ir Ok, un lai tik uztveru ikdienu kā ikdienu un daru visu ko parasti. Bet es jau esmu izmisumā. Tas atņem visus spēkus, plus darbs vēl un smakas man vsp visu to vēl pastiprina...
Kā jums ar to visu?
Priecājos par meitenēm, kurām slikto dūšu nav vispār vai vemt var 1x dienā. Es esmu neprognozējama. :-/
08.01.2016 08:03 |
 
Reitings 128
Reģ: 28.12.2015
Man nebija nelabi. Šad tad uzsita slikti, kad skatījāmies kādu šausmu filmu. No dažiem skatiem savēmos, lai arī neizjutu nekādas emocijas. Bija melnie reiboņi pēc ēšanas. Tiklīdz paēdu, ta pēkšņi sāku justies vāja un vajadzēja apgulties. Man paskaidroja, ka pēc ēšanas bērns kaut ko vieglāk var saspiest un tāpēc ta ir. Bija tiešām grūti iznēsāt. Slimnīcā nevienu reizi līdz dzemdībām nepabiju, bet viegli arī nebija. Tagad esam ķērušies pie otra bērniņa ieņemšanas. Nez kā būs, cerams vieglāk un varēšu izbaudīt gaidības.
08.01.2016 13:36 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Man grūtniecības laikā bija slikti,kādas 6x un visas no tām man tiešām arī bija slikti un vēmu. Bet tas nebija tā līdz 12ned., tas bija neregulāri un bija viena no reizēm arī pāri 20nedēļai. Man ļooti šķebināja no gaļas smakas un visiem ceptajiem ēdieniem. Sakritība vai nē, piedzima man meitiņa! Un arī, tas ticējums, ka, ja pumpas metas tad meita, ja nē, tad puišelis. Man tas galīgi nesakrita. Man visas pumpas,prišiki pazuda gan no sejas,gan muguras. Nu neteiktu,ka pa dzīvi esmu pumpaina, bet man ir retas,taču sāpīgas.
08.01.2016 13:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits