Vīrieša nepamatotā greizsirdība.

 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2015
Es mīlu savu vīrieti, bet viņš ir ļoti greizsirdīgs. Sākumā likās pat interesanti, bet jo dienas iet, jo vairāk mani sadusmo viņa nepamatotās greizsirdības scēnas. Liekas, jo vairāk mēģinu viņu nomierināt un izdabāt viņa kaprīzēm, jo vairāk viņā rodas aizdomas un neuzticamība. Kā atrisināt šo jezgu un likt saprast, ka esmu un būšu viņam vienīgā? Ir kādi padomi?
07.01.2016 16:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es nebūtu ar Tādu kopā .
Man arī izbesītu-kur iesi,kāpēc nokavēji 10minūtes?aaaa.....
Kā varbūt ar vīrieti,kurš jau domā,ka esi mauka un staigā apkārt un dēļ tā ir pastiprināta kontrole. Ja man netic, tāpat ,tad...Man arī nav vajadzīgs vīrietis,kuram ir zema pašapziņa un dreb katru reizi kā izeju pa durvīm ,ka tik viņai veikalā ,kamēr liek groziņā tomātus kāds skaits vīrietis nesāk mēģināt iepazīties! tas ir vnk slimi!
Tā pat nav mīlestības izpausme ,bet bet manis iepriekš nosauktais un vēl gadās,ka tādi paši ir krāpuši, vai arī krāpj un tāpēc tā uztraucas katru.
07.01.2016 17:39 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
jā ši ir traka padarīšana. Mans brālis ir tāds. Skatos ar šausmām uz viņu un kā tiek runāts ar viņa meiteni. Viņš visur saskata "pamatu" taisīt scēnu. Pa Tv rāda hokejistu,viņa meitene saka,O ,Šis man liekas ir labākais spēlētājs. Brālis ,pilnīgi nopietni saka- kas ir? Tev viņš patīk? viss tas skan dusmīgi.
Neviens nedrīkst laikot viņas bildes,kontrolē telefonā visu,FB,kur ir,ar ko. Ja aizbraukusi likt nagus pie citas meistares,tad triecās uz jauno adresi pārbaudīt ,vai tiešām liek nagus utt. Meitene ir mierīga un vienmēr mierīgi atbild,visu izskaidro.visu parāda,cenšās lieki ne ar vienu nerunāt.
Manā slatijumā tā ir tiešām slimīga greizsirdība,un vairs nav normāli,un es tai situācijai neredzu galu.
07.01.2016 17:43 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Grāfiene, tiešām citrez liekas, ka es ar Tavu brāli tiekos :-D Par laimi, manējais gan nav Fb, bet ir stalkojis no draugu profiliem. Un tad pāris dienas nerunāja, jo man Fb bildes, kur es peldkostīmā (t)

Greizsirdībai var būt dažādi iemesli, galvenais to izrunāt. Tādu paranoiķu gadījum[a gan īsti nekas nelīdzēs :-D
07.01.2016 17:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nedomāju, ka manam vīram ir zema pašapziņa, it kā nav, bet viņam gribas mani tikai sev, visu tikai sev, tajā pašā laikā, ja es būtu tāda-tikai viņam-neticu, ka viņam būtu interesanti ar mani, jo tā vairs nebūtu tā sieviete, kuru viņš tā mīl, kuru apprecēja. Nezinu. Man dažreiz šķiet, ka, ja varētu, viņš mani ieliktu kabatā un nēsātu sev līdzi.
07.01.2016 17:48 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
marissa, bet tas taču forši :-) Ok, kādos brīžos kaitinoši, bet nu - izskatās, ka jums sapas :-)
07.01.2016 17:51 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
tādu paranoiķu gadījum[a gan īsti nekas nelīdzēs


Tieši tā. Un, ja nav īstas pārliecības, ka samierināšanās ar to visu ir tā visa vērta, tad..nu vienkārši nav vērts, jo jāapzinās, ka iespēja, ka tas kaut kad mainīsies līdzinās nullei.
07.01.2016 17:51 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Sisley- :D
ir bijis tā,ka viņi jau ir uz šķiršanās robežās,pats nobloķē viņu soc. tīklos,un tad dīc man,lai iedodu pastīties,kas viņai ir ielikts,no mana profila.
Bet vispār traki,jo tiešām esmu redzējusi kā viņš pārmet,pat ja veikalā pagriež galvu uz kādu vīrieti,vai nedod Dievs ,sāk runāt ar kādu pazīstamo. Ir licis izdzēst un nesazināties ar visiem bijušajiem.
Nepatīk man jaukties,bet es pat esmu runājusi ar viņu par šo tēmu.
07.01.2016 17:55 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Grāfiene, ja Tu nebūtu no Liepājas, domātu, ka Tu rinā par manējo :-D:-D Mēs jau kādas 5x esma šķirušies noteikti :-D Bet nu ir tāda suga, un tur tik 2 varianti - pieņemt vai šķirties..
07.01.2016 17:58 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
ja Tu nebūtu no Liepājas,
- es nedzīvoju Liepājā. :D

Bet nu ir tāda suga, un tur tik 2 varianti - pieņemt vai šķirties..
- +
07.01.2016 18:03 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
marissa, bet tas taču forši Ok, kādos brīžos kaitinoši, bet nu - izskatās, ka jums sapas


Kaut kur jau mums sapas, citādi droši vien nebūtu kopā. Nav tikai kaitinoši, ir arī reāli briesmīgi, pirms kāda laika man darbā sāka strādāt jauns kolēģis, kas pastiprināti sāka man pievērst uzmanību, nu gadās, es zinu, ka man ir vīrs un nepievēršu tam īpašu uzmanību, bet pietika, ka vienu reizi vīrs atbrauca man pretī uz darbu un uznāca uz biroju, viņš to pamanīja kādas sekundes simtdaļā un tad dabūju klausīties. Izplēsāmies, salīgām, it kā viss ok, bet tik un tā spriedze ap manu darbu un to čali no vīra puses nezūd, kaut gan esmu teikusi, ja viņš būs tāds idiots, palūgšu, lai mani saliek vienā kabinetā ar to vīrieti.

Mums tiešām viena suga. Arī esam šķīrušies un atkal sagājuši kopā, vairākas reizes pirms laulībām, vienu reizi šķīrām laulību. Attiecību vēsture kā kardiogramma.
07.01.2016 18:27 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
marissa, lasot Tavus stāstus, redzu savas attiecības un tad domāju, vai gribu to pašu - es esmu pārāk emocionāla, lai paciestu katru dienu nepamatotu greizsirdību, mani tas pārāk uzvelk (t)Un, jā - mums arī attiecības kā kardiogramma, cik reizes neesam šķīrušies.

Izskatās, ka Tu stāvi tam visam pāri, un tas ir drusku savādāk - man atkal tas nervus bojā un traki pārdzīvoju.
Ir jau tā mīlestība - vai drīzīzāk pieķeršanās, bet nu - ne vienmērar to pietiek..
07.01.2016 18:35 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ai, cik reizes man nav bijis tā, kā viss, es to vairs nevaru izturēt. Mēdzu skriet prom, viņš tāpat. Kad apprecējāmies otro reizi, no sākuma viss šķita, kā sapnī, abi esam mainījušies, pieauguši, kaut ko sapratuši...pilnīgas iedomas! Cilvēki nemainās, mēs esam tie paši, ar tiem pašiem dēmoniem, kašķiem, ārdīšanos, nejēdzīgu greizsirdību, vienīgā atšķirība, ka viņš daudz vairāk baidās mani pazaudēt, es daudz vairāk saprotu, ka gribu, lai šī laulība ir ilgstoša, lai esam kopā, tāpēc paciešu daudz vairāk kā es ieteiktu paciest jebkurai citai sievietei. Es viņu vienkārši ļoti mīlu, tāpēc pieciešu faktu, ka viņš ir greizsirdīgs, spītīgs, dumjš, paštaisns auns.
07.01.2016 18:49 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
marissa, bet Tu jūties laimīga?
Es zinu, ka es arī daudz ko varētu paciest, bet, vai es būtu laimīga - es nezinu.. Es gaidu kko citu no attiecībām. Es ļoti daudz dodu un gribu dot, un, kad pretī nrko nrdaņrmu, ir kā ir.
Manējais ir auns pēc gada un arī dzīvē :-D es to saprotu, bet nu..
07.01.2016 18:56 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Manās attiecībās es esmu tā "nenormālā greizsirdīgā bez iemesla", tā vismaz varētu izskatīties no malas, bet iemesls ir. Domāju, ka ļoti iespējams arī jums ir iemesls, tikai tu a) to nezini (ja saistīts ar viņa iepriekšējām attiecībām, traumām) b) to nepamani (piem, flirtējoši uzvedies ar visiem vīriešiem, bet tev tā šķiet parasta draudzīga uzvedība, lai gan no malas tas izskatās pēc flirta) c) ir bijis jums kāds gadījums pagātnē, kad tu kaut ko esi nogrēkojusies, tu to aizmirsi, bet viņš nē un tur sevī to aizvainojumu, šaubas.

Par to piemēru par telefonu, tev grūti bija viņam iedot kaut vai mīļa miera labad, ja jau neko neslēp? Kaut kā slēpšana noved pie aizdomām, ka tur kaut kas slikts ir.
07.01.2016 20:17 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Draugs pašā attiecību sākumā bija ļoti greizsirdīgs, bet laikam esmu pierādījusi ,ka esmu uzticīga, jo tagad viņš saka, ka ir greizsirdīgs tikai tad ja ir iemesls, ne tādēļ, ka kāds ne tā uz mani paskatījās :-D
07.01.2016 20:31 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Kā atrisināt šo jezgu un likt saprast, ka esmu un būšu viņam vienīgā?

Nekādi, izklausās pēc hroniskas greizsirdības, beigsies ar to, ka nevarēsi pat uz veikalu aiziet, scēnas par nokavētu pusstundu garantētas. Un labi, ja tikai scēnas, sliktākais scenārijs varētu būt zils fingāls. Ieteikums, met mieru šīm neauglīgajām attiecībām.
Otrs variants, ka jau minēja, pats nav uzticīgs, tādēļ arī pieļauj iespēju, ka tu viņam varētu uzlikt ragus. Anyway, paranoja attiecības nav veselīga.
07.01.2016 20:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka tādam cilvēkam jāiet pie psihoterapeita, jo tarakānu paurī ir pietiekami, un tādas attiecības tikai saēd otru cilvēku. Ja viņš nepiekrīt, tad lai iet... (izdomājiet, pašas, kur :D) Šādi cilvēki var arī kļūt bīstami un vardarbīgi.
07.01.2016 20:58 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Esmu tā dabūjusi nopietnu zilumu no vīrieša..
Un iemesla nudien nebija! :-/
Viss, protams, beidzās ar šķiršanos un policijas iejaukšanu..
07.01.2016 21:04 |
 
Reitings 168
Reģ: 30.11.2013
Man arii ir pienemami ka virietis var sarunaties, sarakstities ar savaam pazinam, ilgstosi zinosaam draudzenem, no bernibas utt, bet kaa uztvert no viiriesa puses aciimredzamu patikas izradiisanu pret citam sievietem kaut vai taja pasaa feisbukaa?? Ar ne vien tikai to pasu like
07.01.2016 21:36 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Tā ir viņa problēma. Ja viņš nespēj ar viņu tikt galā, tad es šķirtos. Tev nav jārisina viņa neatrisinātās lietas. Ļaunākais, ko tu vari darīt, izdabāt viņa greizsirdībai.
07.01.2016 22:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits