Drauga draugi

 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Sveikas!

Mana problēma ir ar drauga draugiem. Viņa draugu kompānija ir sena - visi no vienas klases, kaimiņos uzauguši, kopīgās izklaides, piedzīvojumi tīņu gados utt. Arī otras pusītes viņi ir atraduši šajā kompānijā, tai skaitā mans draugs bija kopā ar meiteni no šīs kompānijas. Tā teikt "visi no vienas ābeles". Bet kā nu tas dzīvē mēdz notikt, tagad draugam esmu es (jau trešo gadu, kā arī gatavojamies precēties). Mūsu attiecībās viss ir labi. Bet diemžēl viņa draugi mani nepieņem, īpaši labākais draugs un viņa draudzene. Es pilnīgi jūtu, kā viņi grib, lai viņš ir kopā ar viņa bijušo draudzeni. Viss ir sakritis tā, ka laikā, kad iepazināmies viņš sāka attīstīt savu biznesu, t.i. daudz strādā, brīvā laika maz un reizēm vienkārši liels nogurums, proti, ar draugiem satikties laika un vēlēšanās nav tik daudz kā agrāk. Viņa draugi visi strādā "no - līdz", t.i. brīvā laika daudz vairāk. Un tad nu attiecības ļoti sašķobījušās, īpaši ar labāko draugu, kurš nespēj pieņemt to, ka viņi vairs nav "brothers from the other mother" utt. Un, protams, viņš visā vaino mani, ka esmu viņu palikusi zem tupeles utt., bet tā nav. Es ne tikai ļauju, bet arī veicinu viņu tikšanos. Bet draugs pats nevēlas, jo ir citas prioritātes, kā arī, kā pats saka, nav īsti vairāk par ko ar viņiem runāt un pluss vēl viņa labākā drauga attieksme ir bērnišķīga. Piemērām, pirms pāris dienām bija visu viņu tikšanās. Lai gan nejūtos viņu sabiedrībā komfortabli, kā arī ne pārāk patīk satikt viņa bijušo, piekritu doties līdzi, jo draugs lūdza. Bet atmosfēra tikšanās laikā bija nokaitēta, t.i. mani vispār ignorēja, kaut gan es centos būt pieklājīga, uzsākt sarunu. Bet viņa labākais draugs, izteica dzēlīgas piezīmes mana drauga virzienā. Rezultātā, protams, garastāvoklis sabojāts... un man ļoti žēl, ka attiecības viņiem ir tādas, kādas ir. Draugs arī jūtami nelaimīgs.... Un neesam mēs nekādi pusaudži, bet gan jau tuvu 30.
Varbūt ir kādas idejas, pieredze, kā šo situāciju risināt.. ? Domāju, ka viņiem vajadzētu izrunāties.. bet nevar jau piespiest viņiem pieņemt mani, jo acīmredzami, to nevēlas....(t)
07.01.2016 12:35 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus- Var redzet ka tev nekad nav bijusi draugi, ja tā runā. Ja pats necenšas satikt savus draugis, tātad nekādi īstie draugi tur nav. Īsti draugi vienmer gribes viens otru biezi satikt un atradis viens otram laiku un nekāda sieviete tam nebus skerslis. Saku no pieredzes. Draugiem jabut tikpat svarigiem ka milotajai sievietei, ja tie ir isti draugi, nevis tadi fake ka autores dzeks.


Man bija draugi, skolas laikā un pēc tam.
Bet kad man sākās īstas attiecība - draugi pamazām nogāja malā, prioritāte bija mana mīlestība.
Protams mums bija attiecības ar draugiem, bet vislabāk mums bija divatā.
Un vēlāk kad ir bērni, es 90% sava brīvā laika pavadu ar ģimeni...

Mums pat neprasās meklēt kaut kādas izklaides vai ņemšanās ar draugiem.

Var jau būt ka man nav bijuši "īste" draugi, bet neesmu arī izjutis vajadzību pēc tādiem.
07.01.2016 15:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Īsts draugs centīsies pieņemt otro pusīti, tādējādi izrādot respektu pret savu draugu..
Šāda attieksme pret Tevi netieši atspoguļo arī attieksmi draugu starpā.
tiesi ta! Tavu draugu ta kompanija neciena. Piecies un varbut izmanto.
07.01.2016 15:18 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Dionyus- Protams ka prioritate bus milotais cilveks. Bet aizmirst par draugiem attiecibu vai darba del ir loti nozelojami. Un godigi sakot nezinu nevienu ne manos rados ne pazinu loka, kuriem ta butu. Visi daudz laika pavada gan ar sievu/gimeni gan biezi satiel ari bernibas draugis un biezi uztur kontaktu. Ka ari daudz strada.
07.01.2016 16:30 |
 
Reitings 93
Reģ: 05.01.2016
Teikšu pēc pieredzes, man draugs no sākumskolas laikiem apprecēja resnu zemesvali, centos viņu atrunāt, bet sanāca tikai sliktāk!

Nu, draudzība reizēm ir 2 virzienu satiksme. :-)
07.01.2016 16:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dionyus- Protams ka prioritate bus milotais cilveks. Bet aizmirst par draugiem attiecibu vai darba del ir loti nozelojami.


Ak, mī un žē. Cik var pērties? Nu, autore taču pati uzrakstīja, ka viņas puisis vairs pats īsti nevēlas kontaktēties, jo VIŅAM ir mainījušās prioritātes. Strādā ļooti daudz un vakaros vēlas atpūsties, nevis sūkt alu. Nē, es domāju, ka viņš neplāno uzmest savu labāko draugu, bet labākais draugs uzmet lūpu, ka vairs nav ikvakara aliņu sadzeršanas un pļapāšanas par neko. Ja viņš rīkotos nevis kā egoists, tad kontakts nekur nepazsutu, bet ar tādu attieksmi viņš tiešām veicinās to, ka nebūs pat to tikšanos reizi nedēļā-divās, bet attiecības aizies pa burbuli vispār. Un nē, šajā gadījumā nebūs vainīgs autores puisis, bet egoistiskais labākais draugs, kurš joprojām nevar izaugt no savas smilšu kastes.

Jā, piekrītu, ka ir tāda veču kategorija, kas no sava rajončika smilšu kastēm tā arī neizaug, pat peiklājīgā vecumā turpinot dauzīties pa rajonu, sūkt alu un vaimanāt par dzīvi, tai vietā, lai veidotu ģimenes vai pavadīt laiku ar jau esošo ģimeni
07.01.2016 16:40 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Meksihanka- Nu ja tas vairs nav katru dienu, tad ka tas ir egoistiski, bet ja nevelas vaira vispar satikt pat pats savu draugu, tad ja tas ir loti nozelojami jo kaut reizi divas menesi tomer mierigi var atrast jau draugs ir ists.
Un tu uzskati ka kolidz paradas attiecibas vairs nevar gribet satikt draugus??:-D
07.01.2016 16:47 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Īsti draugi būs tādi arī tad, ja komunikācija notiks reizi mēnesī vai pat retāk. Cilvēki aug, prioritātes mainās un tas ir dabiski, ne vienmēr būs laiks/vēlme pasēdēšanām. Ir cilvēki, kas to saprot un ir tādi, kas nesaprot. Diemžēl nevar būt pa ceļam ar visiem. Arī es izaugu no savas kompānijas un tagad saziņa ar labākajiem draugiem ir reta, bet kad ir, tad patiesa un priekpilna. Mums nevajag katru nedēļu taisīt pasēdēšanas, lieliski pietiek ar apziņu, ka šie cilvēki ir un vienmēr būs mana aizmugure, tāpat kā es viņiem.


Es autores puiša vietā laikam atvērtu muti un tā saucamos draugus noliktu pie vietas. Ja Tu nepieņem manu sievieti, necieni manu izvēli, tad Tu nepieņem arī mani. Patīk - super, čomi, bet ja nepatīk, tad komunikācijai beigas. Viss.
07.01.2016 16:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pieaugusi viriesi medz satikties daudz retak ka reizi vai divas menesi. Paaugsies , bus gimene sapratisi.
07.01.2016 16:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Īsti draugi būs tādi arī tad, ja komunikācija notiks reizi mēnesī vai pat retāk. Cilvēki aug, prioritātes mainās un tas ir dabiski, ne vienmēr būs laiks/vēlme pasēdēšanām.
Tiesi ta! Man ir labaka dreaudzne ar kuru tiekos reizi Paris menesos, sazvanamies biezi gan. Kopa esm vairak ka 40 it gadus. Kadreiz kopa bijam katru dineu, tad paris reizes menesi, tagad vel daudz retak ko patalu dzivijam un ir gimene,m dsarbs, vinai liela zeme un privatmaja kas prasa darbu .
07.01.2016 16:54 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es šajā jautājumā piekrītu Pozitīvajam. Draugiem, ja tie ir draugi, laiku var atrast vienmēr.
Es kaut kā baigi saprotu to vienas ābeles padarīšanu, jo pašai ir tāda draugu kompānija. Vienmēr ir nedaudz nekomfortabli, ja ienāk kāds no malas, bet jāsaka gan, ka tā līdz galam jau neienāk. Un es arī būtu neapmierināta, ja kādam no maniem draugiem, ar kuriem kopā visu mūžu esam pavadījuši, priekš manis vispār vairs nebūtu laika.

Un ar nepatiku pret drauga meiteni, man arī reizēm ir gadījies, ka tam cilvēkam nav nekādas vainas, acīmredzamu trūkumu, bet kaut kā intuitīvi ir grūti šo cilvēku pieņemt un labāk gribas redzēt viņu ejam nekā nākam. Nekā personīga, bet gadās.
07.01.2016 16:54 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Ridziniece- Mulkibas! Mans bralis piemeram bez iznemuma ar savu labako draugu tikas katru nedelu pa vairakam reizem jo dzivoja viena rajona loti netalu no mums. Abi strada, draugam nopietnas attiecibas,daudz strada. Bet nevisiem ta paveicas ka labakais draugs dzivo tik tuvi.
07.01.2016 16:56 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.04.2014
Tiesi ta! Man ir labaka dreaudzne ar kuru tiekos reizi Paris menesos, sazvanamies biezi gan. Kopa esm vairak ka 40 it gadus. Kadreiz kopa bijam katru dineu, tad paris reizes menesi, tagad vel daudz retak ko patalu dzivijam un ir gimene,m dsarbs, vinai liela zeme un privatmaja kas prasa darbu .


Lieliski. Tādas draudzības jāsargā.
07.01.2016 16:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
idziniece- Mulkibas! Mans bralis piemeram bez iznemuma ar savu labako draugu tikas katru nedelu pa vairakam reizem jo dzivoja viena rajona loti netalu no mums. Abi strada, draugam nopietnas attiecibas,daudz strada. Bet nevisiem ta paveicas ka labakais draugs dzivo tik tu
Ticu un zinu tads muzigi berna prata eskemplarus. Es runaju par karjeras un gimenes cilvekiem!
07.01.2016 16:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lieliski. Tādas draudzības jāsargā.
ja, man paveicies. ;-)
07.01.2016 17:01 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Ridziniece- Tu esi tik stulba.:-D vai neproti lasit. Es teicu ka abi strada un tiecas kapt augstak, bracka karto paraddus augstskola lai iegutu diplomu un attiecigi tiktu augstak sava darba vieta, vina draugs ari loti daudz strada un paraleli macas oar automehaniki. Unn ne pavaditais laiks nesastab viniem tikai no dzersanas. Vienkarsi ir svarigi par spiti visam nepazaudet kontaktu un tikties biezi ja ir iespejams.
07.01.2016 17:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionyus- Protams ka prioritate bus milotais cilveks. Bet aizmirst par draugiem attiecibu vai darba del ir loti nozelojami. Un godigi sakot nezinu nevienu ne manos rados ne pazinu loka, kuriem ta butu. Visi daudz laika pavada gan ar sievu/gimeni gan biezi satiel ari bernibas draugis un biezi uztur kontaktu. Ka ari daudz strada.


Nekas jau apzināti netika aizmirsts, laiks gāja un viņi paši kaut kā atsijājas.
Tas mums abiem ar sievu tā ir sanācis. Un mums patīk šāda situācija.

Mums ir daudz radinieku no abām pusēm un daudz ir dažādas kopīgas svinības un pasākumu, tā ka vairāk uzturam radnieciskas saites.
07.01.2016 17:14 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Marissa- +++ Tiesi tā. ;-)
07.01.2016 17:14 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Ridziniece- Tu esi tik stulba. vai neproti lasit. Es teicu ka abi strada un tiecas kapt augstak, bracka karto paraddus augstskola lai iegutu diplomu un attiecigi tiktu augstak sava darba vieta, vina draugs ari loti daudz strada un paraleli macas oar automehaniki. Unn ne pavaditais laiks nesastab viniem tikai no dzersanas. Vienkarsi ir svarigi par spiti visam nepazaudet kontaktu un tikties biezi ja ir iespejams.

Mošk slēptie geji?

Nevaru iedomāties, kādēļ būtu tik vitāli nepieciešama vajadzība satikties ar draugiem katru vai katru otro nedēļu.
Īsta draudzība, manuprāt, ir tā, kura nepazūd, ja nesatiec cilvēku mēnesi un vairāk, kā arī īstā draudzībā cilvēki saprot, ka katram ir savas darīšanas un īstā draudzībā cilvēki pieņem otru pusīti, pat ja kā cilvēks īsti nesimpatizē, tad to neizrāda un izturās ja ne pozitīvi, tad neitrāli.

Bet ko nu es saprotu no draudzības, katru nedēļu neeju dzert ar čomiem.
07.01.2016 17:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es teicu ka abi strada un tiecas kapt augstak, bracka karto paraddus augstskola lai iegutu diplomu un attiecigi tiktu augstak sava darba vieta, vina draugs ari loti daudz strada un paraleli macas oar automehaniki.
bet es runaju par pieaugusiem cilvekiem. Kas beigusi macibas, strada , ir karjera, maja , gimene, berni. :-P
07.01.2016 17:19 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013

Nevaru iedomāties, kādēļ būtu tik vitāli nepieciešama vajadzība satikties ar draugiem katru vai katru otro nedēļu.
Īsta draudzība, manuprāt, ir tā, kura nepazūd, ja nesatiec cilvēku mēnesi un vairāk,


Tad gandrīz sanāk, ka jo retāk tiekas, jo labāki draugi? :-D A varbūt ar vīru tāpat? :-D:-D

Un nav tā, ka ir vajadzība katru nedēļu satikt savus draugus, nav arī pienākuma, bet vienkārši gribas, patīk, jo ir daudz kopīga, kopā ir forši, šie cilvēki ir dārgi.
07.01.2016 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits