Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga draugi

 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Sveikas!

Mana problēma ir ar drauga draugiem. Viņa draugu kompānija ir sena - visi no vienas klases, kaimiņos uzauguši, kopīgās izklaides, piedzīvojumi tīņu gados utt. Arī otras pusītes viņi ir atraduši šajā kompānijā, tai skaitā mans draugs bija kopā ar meiteni no šīs kompānijas. Tā teikt "visi no vienas ābeles". Bet kā nu tas dzīvē mēdz notikt, tagad draugam esmu es (jau trešo gadu, kā arī gatavojamies precēties). Mūsu attiecībās viss ir labi. Bet diemžēl viņa draugi mani nepieņem, īpaši labākais draugs un viņa draudzene. Es pilnīgi jūtu, kā viņi grib, lai viņš ir kopā ar viņa bijušo draudzeni. Viss ir sakritis tā, ka laikā, kad iepazināmies viņš sāka attīstīt savu biznesu, t.i. daudz strādā, brīvā laika maz un reizēm vienkārši liels nogurums, proti, ar draugiem satikties laika un vēlēšanās nav tik daudz kā agrāk. Viņa draugi visi strādā "no - līdz", t.i. brīvā laika daudz vairāk. Un tad nu attiecības ļoti sašķobījušās, īpaši ar labāko draugu, kurš nespēj pieņemt to, ka viņi vairs nav "brothers from the other mother" utt. Un, protams, viņš visā vaino mani, ka esmu viņu palikusi zem tupeles utt., bet tā nav. Es ne tikai ļauju, bet arī veicinu viņu tikšanos. Bet draugs pats nevēlas, jo ir citas prioritātes, kā arī, kā pats saka, nav īsti vairāk par ko ar viņiem runāt un pluss vēl viņa labākā drauga attieksme ir bērnišķīga. Piemērām, pirms pāris dienām bija visu viņu tikšanās. Lai gan nejūtos viņu sabiedrībā komfortabli, kā arī ne pārāk patīk satikt viņa bijušo, piekritu doties līdzi, jo draugs lūdza. Bet atmosfēra tikšanās laikā bija nokaitēta, t.i. mani vispār ignorēja, kaut gan es centos būt pieklājīga, uzsākt sarunu. Bet viņa labākais draugs, izteica dzēlīgas piezīmes mana drauga virzienā. Rezultātā, protams, garastāvoklis sabojāts... un man ļoti žēl, ka attiecības viņiem ir tādas, kādas ir. Draugs arī jūtami nelaimīgs.... Un neesam mēs nekādi pusaudži, bet gan jau tuvu 30.
Varbūt ir kādas idejas, pieredze, kā šo situāciju risināt.. ? Domāju, ka viņiem vajadzētu izrunāties.. bet nevar jau piespiest viņiem pieņemt mani, jo acīmredzami, to nevēlas....(t)
07.01.2016 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
neej uz viņu tusiņiem
07.01.2016 12:38 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja jau tavam draugam pašam vairs neinteresē savi vecie draugi, tad es tavā vietā pat neiespringtu, ka viņiem nepatīku.
07.01.2016 12:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es varbūt vēl pacenstos un sarīkotu mājas ballītes, aicinātu visu ābeli ciemos.. izrādītu savu viesmīlību un atvērto sirdi. Varbūt viņi sāks pārvērtēt savus uzskatus.. :) Arī puisis redzēs, ka Tu ļoti centies darīt visu, lai situāciju vērstu par labu.

Ja attieksme nemainās vai kļūst sliktāka.. tad vienkārši puisim vajadzēs samierināties ar zaudējumu (agrāk vai vēlāk), manuprāt. Īsts draugs centīsies pieņemt otro pusīti, tādējādi izrādot respektu pret savu draugu..
Šāda attieksme pret Tevi netieši atspoguļo arī attieksmi draugu starpā.

Katrā ziņā.. laiks un pārmaiņas dzīvē mēdz pamainīt apkārt esošo cilvēku loku. Ja šī draudzība iznīks, joprojām paveras iespēja jauniem kontaktiem :)
07.01.2016 12:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Īsts draugs centīsies pieņemt otro pusīti, tādējādi izrādot respektu pret savu draugu..
Šāda attieksme pret Tevi netieši atspoguļo arī attieksmi draugu starpā.


++
07.01.2016 12:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un neesam mēs nekādi pusaudži, bet gan jau tuvu 30.


Spriežot pēc izgājieniem izskatās ka ne vairāk par 20.

Vispār tie "sirdsdraugi" attiecībām tikai būs par nastu. Mūžīgā atkarība no kompānijas, kur visi tur viņam arī jāiet u.t.t
Jāsāk saprast, ka attiecības prioritātei jābūt ģimenei, citādi. Un ja attiecības ir labas tad ar draugiem visas padarīšanas paliek ne tik svarīgas un saistošas.
07.01.2016 12:54 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Man liekas, ka vairāk būtu jāsatraucas, ja otra ģimene nepieņem, bet draugi, tas ir kaut kas cits. Tos vēl var izvēlēties. Un ja jums ir tuvu 30 tur visiem, tad manuprāt, bērnišķīga attieksme, ka jauno draudzeni nicina, kaut taisaties precēties, bet viņi vēlas, lai saiet kopā ar bijušo, un visdrīzāk tavs vīrietis ar to ex nejustos laimīgs. Tad tie nav draugi.

Manas draudzenes zina, ka man vienalga ar ko viņas ir kopā, bet lai tikai jūtas laimīgas! :) tā rīkojas draugi, nevis "brother from another mother" tavā gadījumā.
07.01.2016 12:55 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Dionysus- Var redzet ka tev nekad nav bijusi draugi, ja tā runā. Ja pats necenšas satikt savus draugis, tātad nekādi īstie draugi tur nav. Īsti draugi vienmer gribes viens otru biezi satikt un atradis viens otram laiku un nekāda sieviete tam nebus skerslis. Saku no pieredzes. Draugiem jabut tikpat svarigiem ka milotajai sievietei, ja tie ir isti draugi, nevis tadi fake ka autores dzeks.
07.01.2016 13:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Pozitīvais
Var redzēt, ka Tev ir ne vairāk kā "20 ar astīti" gadi, nav ģimenes (sievietes un bērna), nav darba vai sava biznesa, kurā vēlies gūt panākumus. ;)

Mona
Jā, ar viņa ģimeni man ir ļoti labas attiecības (l)

Cormeum
Jā, bija ideja par ballīti, bet draugs šobrīd ir apvainojies un dusmīgs uz labāko draugo. Bet varbūt jāpagaida, kad emocijas pierims un tad jau var kaut kas izdoties :)

Bet nu jā, ar varu mīļš nekļūs. (t) Bet man ir svarīgi, lai draugs būtu laimīgs, redzot viņu noskumušu pēc tās tikšanās, biju gatava iet pati parunāt ar to draugu, bet nav viņš man nevienā soc. tīklā draugos, un diez vai jaukties viņu attiecībās būtu prāta darbs. (s)
Bet vispār jau ar laiku ģimene tomēr ieņem galveno vietu dzīvē. Draugi vairāk galveno lomu spēlē pirms ģimenes nodibināšanas, manuprāt.
Eh, sarežģīti :D

Mīļs paldies par viedokļiem. :-) Gaidīšu vēl.
07.01.2016 13:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja draugi ir bijuši kā brāļi.. viņiem, manuprāt, vajadzētu izrunāties.

Tavs puisis varētu paskaidrot, ka viņam darbs aizņem lielu daļu laika, kas ietekmē tikšanās biežumu.. arī to, ka uz Tevi ir skaisti nākotnes plāni.. bet viņš ir pamanījis auksto attieksmi no draugu puses. Ka viņš būtu priecīgs, ja draugi vismaz mēģinātu pieņemt, palīdzēt iejusties. Jo viņu attieksme citādi vairāk ietekmē attiecības ar draugiem.. ne mīļoto :)

Draugiem vajadzētu vismaz mēģināt šīs lietas izrunāt :)
07.01.2016 13:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nez, man šķiet, ka Tev tur baigi pa visu nevajag jaukties, lai kārtotu vīrieša un viņa draugu attiecības. Paši pieauguši cilvēki, paši tiks skaidrībā. Vismaz es nevaru iedomāties, ka mana otrā puse baigi kaut ko jauktos manās un draudzeņu savstarpējās attiecībās.

Par to nepieņemšanu īsti ieteikt neko nevarēšu. Saprotu, ja jūs būtu neilgu laiku kopā, bet ja 3 gadu laikā nav pieņēmuši, tad es nez kā kaut ko mainīt.
07.01.2016 13:39 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nu, tu viņu attiecības ietekmēt nevari. Vienīgi dot padomu savam līgavainim, bet attiecības ar draugiem jārisina pašam. Un tur atkal tava līgavaiņa draugu attieksme arī svarīga. Ja viņu dzīves prioritātes atšķiras, kāds sāk pieaugt, bet cits nevēlās, tad tā ir viņu pašu daļa. Lai draugi izrunājas savā starpā un mēģina savas problēmas izrunāt.
07.01.2016 13:43 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
draugs šobrīd ir apvainojies un dusmīgs uz labāko draugo

lai padusmojas un padomā, vai vispār grib tādu draugu, kurš nespēj pieņemt sava "brāļa" otro pusīti. :-/
07.01.2016 13:43 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nez, man šķiet, ka Tev tur baigi pa visu nevajag jaukties, lai kārtotu vīrieša un viņa draugu attiecības. Paši pieauguši cilvēki, paši tiks skaidrībā.

+

Par to nepieņemšanu īsti ieteikt neko nevarēšu. Saprotu, ja jūs būtu neilgu laiku kopā, bet ja 3 gadu laikā nav pieņēmuši, tad es nez kā kaut ko mainīt.

+
07.01.2016 13:46 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Izabella1- Pasaki kā draugi tam var būt traucēklis? Nejau visu brīvo laiku tu pavadi ar otru pusiti un nejau 24/7 tu strādā. Neiet runa par tiksanos katru denu, bet reizi nedela vai divas kaut vai es domaju mierigi var atrast ja tomer tie ir isti draugi kas grib Viens otru satikt. Kad biju attiecibas es loti biezi saucu lidzi ari draugus, lai jautrak un darbs ari nav skerslis. Ok, retak del darba vel var saprast, bet nejau ka vispar vairs negrib tikties. Tad ari tur ista draudziba nav bijusi, tikai tada draudzesanas kamer nav otras puses, jo savadak otra pusite nu nebus nekad skerslis. Es pilnigi saprotu to draugu, jo nu nav ta ista draudziba ja peksni esot attiecibas nevar atradt laiku draugiem. Manuprat tas ir loti skumji.
07.01.2016 13:46 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Īsts draugs centīsies pieņemt otro pusīti, tādējādi izrādot respektu pret savu draugu..


Šajā situācijā izskatās, ka draugi nevēlas pieņemt, ka tavs puisis ir mainījies un vēlas tevi pataisīt par vainīgu šajās pārmaiņās.
07.01.2016 13:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Izabella1- Pasaki kā draugi tam var būt traucēklis? Nejau visu brīvo laiku tu pavadi ar otru pusiti un nejau 24/7 tu strādā.


Patiesībā, ja sāk savu uzņēmumu, sākumā darbs varētu aizņemt tuvu 24/7. Un tad brīvo laiku pirmkārt pavada vienkārši guļot vai atpūšoties mājās, relaksēties, jo nekam citam laika nav. Sākot uzņēmumu ir ikdienā ir jātiekas ar visādiem cilvēkiem darba sakarā, ne visi ir patīkami un dienas beigās ir vēlme pēc miera. Īsi draugi atbalstītu centienos attīstīties profesionālajā jomā.

Es pilnigi saprotu to draugu, jo nu nav ta ista draudziba ja peksni esot attiecibas nevar atradt laiku draugiem.


Jo vainīgas automātiski ir attiecības, nevis darbs. kas aizņem gandrīz visu laiku?
07.01.2016 13:56 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Pozitīvais
Nu dzīvē tā mēdz notikt, ka darbs, ģimene, hobiji paņem daudz laika. Piemēram, savs bizness ir darbs 24/7, varbūt grūti to saprast, bet tā ir. Tu esi par visu atbildīgs ne tikai darba laikā, bet arī vakaros, brīvdienās un pat naktīs. Bet, ja Tu mīli to, ko dari un nodrošini sev ar to labklājību, tad tas ir tikai apsveicami.

Raven
Jā, tā ir. Viņa draugiem nekas daudz nav mainījies. Lielākā daļa dzīvo tanī pašā rajonā, tikai citā mājā, strādā no 8-17, bērni ies tanī pašā skolā, kurā savlaik viņi paši. Visi draugi un radi ir rokas stiepiena attālumā, viss kā senāk, tikai vecums cits. Bet mans draugs ir mainījies, izaudzis citā virzienā. Un arī es esmu "pilnīgi cita opera", ar viņa draugiem man nav īsti nekā kopīga, kaut arī cenšos.
07.01.2016 14:00 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es pieļauju, ka Tavam draugam vienkārši dzīvē ir mainījušās prioritātes, ko viņa vecā kompānija nesaprot, jo viņiem tās ir palikušas tādas pašas vai mainījušās citā virzienā. Ir normāli, ka tā notiek un līdz ar to mainās arī draugu loks. Ja draugs tiešām vēlas saglabāt draudzību, tad viņam ir jārunā ar savu labāko draugu un visiem pārējiem, jāpaskaidro situācija, ka tas ir viņš pats, kam vienkārši šobrīd dzīvē ir jāpadomā pašam par sevi un otro pusīti vairāk, bet tas nenozīmē atrašanos zem tupeles. Draugi saprot tādas lietas.
Bet, zinot vīriešus, šāda saruna visdrīzāk nenotiks un, ja draugi līdz šim nav vēl spējuši izprast Tava drauga motīvus, tad šai draudzībai ir gaidām gals.
07.01.2016 14:08 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Izabella1- Nav tāda darba, kurs butu tik aiznemts lai nevaretu satikt draugus utt. Vienkarsi nav! Tas ir tikai atrunas. Es redzu ka mana brala labakais draugs strada katru dienu no agra rita lidz velam vakaram un vel svetku dienas un pat brivdienas, bet tapst vienmer atrod to vienu reizi nedela vai divas nedelas lai satiktos un pats piedava parasti. Un vinam ir nopietnas atriecibas ari. Ar to es gribu teikt ka isti draugi vienmer atradis sev laiku lai satiktos. Vienmer! Man pasam ir bijusi tadi draugi ar kuriem saista tikai dzersana un vecenu kolisana un ejot laikam ar vieniem esmu partraucis kontaktu, bet ir tie 2-3 draugi kuriem saista netikai dzersana un laiku atradisu vienmer lai cik aiznemts vai nopietnas attiecibas ari nebutu.
07.01.2016 14:42 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Kā jau Tu pati saki - Tavs draugs ir mainījies, izaudzis citā virzienā. Tā notiek diezgan bieži, ka cilvēki, izaug, mainās un ar bērnības draugiem vairs nav nekā kopīga, un šādas draudzības vienkārši izbeidzas. Tāpat runa ir par prioritātēm, ir pilnīgi normāli, ka pieaugušam vīrietim prioritāte ir ģimene un darbs, un tam tiek veltīts visvairāk laika.
Bet tie drauga draugi gan izklausās tādi neizauguši un bērnišķīgi. Droši vien vislabāk Tev ar viņiem vispār nekontaktēties, ja jau viņi Tevi negrib pieņemt, kāpēc censties.
07.01.2016 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits