ko darīt ar kaimińiem??

 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Ar to griestu izolēšanu ir tā, ka skaņa pārvietojas ne tikai pa tiešo caur griestiem, bet arī pa vertikāli caur sienām, tāpēc citreiz var dzirdēt arī kaimiņus kas pa diagonāli uz augšu vai leju dzīvo..
Tā ka ideāls variants tas nebūs, bet labāk tā nekā nekā, kko jau dos.
Un jā, jūtu līdzi autorei..
07.01.2016 00:03 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Vispār, cik pēdējo reiz lasīju, līdz 23:00 gan viss nav atļauts, pat pa dienu, ja kaimiņi nežēlīgi traucē, var saukt mentus. Bet uz bērniem jau to nav jēga darīt. Jāpiekrīt, pasmiesies tik par tevi.

Neuzskatu, ka bērnam būtu jāsēž mierīgi vienā vietā vairākas stundas. Viņiem tomēr tā enerģija ir kaut kur jāizliek, lai vakarā varētu gulēt. Izremontē griestus. Neko labāku neizdarīsi. Man virs galvas ap pusnakti bieži sākas cūkas kaušana, fitnesa treniņi un orģijas. Nu vismaz to es no skaņām secinu, bet nu jā. Vienīgi neticās, ka bērni 24/7 sēž istabā. Ir tak bērnudārzs, skola, pulciņi. Varbūt tev nevajag sēdēt visu dienu mājās? Varbūt tu mājās esi no rīta un vakarā, un brīvdienās - arī tajā laikā bērni ir mājās. Un nevajag uzskatīt, ka bērni slikti, izlaisti. Tie ir BĒRNI.
07.01.2016 00:05 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Mums paliels dzīvoklis, daudz tâ darbińa visur būs saizolēt, jo skańa jau visur :D Bet nu nāksies laikam.

Bet nu jā, laikam aktīvāk arī kāda balle jāuzorganizē :D
07.01.2016 00:05 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
L. Es katru dienu nesēžu mājâs, bet kad sanāk ar bērnu vai iekrīt brīva darba diena, tad jā, vińi netrokšńo labi ja ar pusstundas intervâlu. nez kur gan vasarā pa tik mazu brītińu varētu aizdoties :)

Nu bērnu vecumi nenosakāmi, bet nu pišelim robežās no 5-7 gadi +-, katrs bērns tomēr izskatās individuāli, cits garāks, cits lielāks utt., un nepētu jau es arī vińu stundām ;)
07.01.2016 00:08 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
*puišelim, sorry.
07.01.2016 00:09 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Pieskrūvéjiet lielo skandu pie grieztiem. Mans ex tā izmācija kaimiņus. Tur bija bars ar bérniem. Nevarèja saprast, visi viņas vai no kkurienes savākusi. Kad zināja, ka eam majas, viņi speciāl skréja un ar visu svaru leca. Izmācîja :-D
07.01.2016 00:16 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Wendy1, kas ir skanda?
07.01.2016 00:19 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Man st citu reiz bija AUGŠĒJĀ stāva kaimiņiene, kura dauzīja pa radiatoriem, ja pēc 20iem dušā gāju. Un nekad negāju ap pusnakti vai kkā tā, bet dažkārt sanāca ap 20iem, 21iem. Stulbi jau man likās tik traka jūtība, bet nu pacenstos to darīt pēc iespējas retāk.
Man tomēr šķiet, ka dzīvoklī dzīvojot jārēķinās arī ar apkārtējiem. Tas nenozīmē, ka nedrīkst ne skaņu izdvest savās mājās, bet tādu elementāru pieklājību gan vajadzētu ievērot.
07.01.2016 00:22 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Mariee, es jau par to pašu.. Paši arī čukstus nerunājam, bet nu pēc 21, max 22 tiešām piedomājam ko daram. Nesūcu naktī ne grīdas, , nespēlējam klavieres :D utt.
07.01.2016 00:25 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Skanda droši vien ir latviskojums tumbai ne?
07.01.2016 00:26 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Mariee, tad mums pa visu dzīvokli jāizliek :D bērnu istabā negribētos, žēl gan viñu, gan savu bērnu :-)
07.01.2016 00:28 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Nesaprotu tās, kas uzbrūk autorei - es arī bērnībā dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, mums bija iemācīts, ko drīkst, ko nē - kas traucē kaimiņiem. Ir taču vesela kaudze spēļu un aktivitāšu, ar ko var mājās normāli nodarboties - nav bērns jāiesaldē dīvānā, bet zinājām, ka basketbola bumbu driblēt nedrīkst, ar skritulenēm pa dzīvokli braukāties nedrīkst utt., jo tas kaimiņiem traucēs. Bērns pēc pāris atgādinājumiem to lieliski saprot. Nav jau jaaudzina kaut kādi mežoņi ar pilnīgu visatļautību, kas nedomā par citiem. Cik nu līdz šim ir nācies saskarties pašai un paziņām, ar mierīgo parunāšanos viss daudzmaz nokārtojas, jo traucējošā puse vienkārši nav zinājusi, ka tik ļoti skan, ka traucē un savu izturēšanos pamaina.

Tā kā šī pieeja tavā gadījumā ir pilnīgi izgāzusies, vienīgais man patika šeit minētais variants par mūziku 22-23. Tai laikā tas ir pilnīgi normāli un atļauts. Vienīgi man liekas, ka ir diezgan grūti traucēt saviem augšējiem kaimiņiem. No visiem dzīvokļiem vairāk skan uz apakšu, tu arī ar tomūziku vairāk traucēsi saviem apakšējiem.
07.01.2016 00:35 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Var saukt mentus arī pa dienu, ja traucē. Bija taču tepat LV gadījums, kad pensis pa dienu izsauca mentus, jo viņam traucēja, kā kaimiņu bērns mācās spēlēt mūzikas instrumentu. Rezultātā bērna tēvam piemēroja naudas sodu. Lūk tas jau ir absurdi, tā ka diez vai menti smiesies, ja izsauks, kā te dažas rakstīja
07.01.2016 00:39 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Man liekas, tās uzbrucējas vnk nav saskārušās ar tādu problēmu un nezin cik ļoti konstanta trokšņošana, trakas ēdiena smakas, smēķēšana kāpņutelpā utt var ietekmēt kaimiņu ikdienu.
Nu vai viņas pašas tādas un uztver tādas tēmas par personīgās dzīves ierobežošanu.
07.01.2016 00:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es arī, ja godīgi, nesaprotu, kāpēc uzbrūk autorei sakot, ka viņa nedzīvo privātmājā, kur būtu kluss visu laiku. Tie augšējie kaimiņi, taču arī nedzīvo privātmājā - arī viņiem un viņu bērniem būtu jārēķinās ar kaimiņiem, īpaši tad, ja cilvēki jau gājuši sūdzēties sakot, ka tas troksnis traucē. Vismaz mans uzskats ir tāds - ja nedzīvo pats savā privātmājā un tomēr blakus dzīvokļos ir citi cilvēki, par spīti tam, ka tas dzīvoklis ir tavs, ir jārēķinās ar citiem, jo ļoti iespējams, ka skaļa mūzika kādam mazulim traucē diendusu, bļaustīšanās kaimiņu pensionāram vakara Panorāmu, bet bērnu ārdīšanās kaimiņienes Vaļas naktsmieru. Ja ir vēlme pēc pilnīga miera un klusuma, vai tieši pretēji - iespējas saviem bērniem ārdīties 24 stundas diennaktī, jādzīvo vietā, kur nav kaimiņu. Atvainojos, varbūt izklausās skarbi, taču tās ir tikai manas domas. Es neuzskatu, ka sievietei vajadzētu 14 stundas no vietas paciest bērnu ārdīšanos sev virs galvas, kamēr pašu bērnu māte uzskata, ka tas ir tikai normāli - traucēt kaimiņiem. Tikpat labi es varētu 14 stundas no vietas urbt sienas vai ar āmuru dauzīt pa tām, taču to nedaru, jo domāju par cilvēkiem, kuriem tas var traucēt.
07.01.2016 00:44 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Jāsamainās ar vińu augšējiem kaimińiem ar dzīvokłiem, un jāsaka savam bērnam, zakjīt, dari VISU kas ienāk prātā :D
Nu re, mazais jaukais bērnińš jau kopš 7:50 augšā un itin nemaz netaisās uz bērnudārzu.. Netaisītos arī ja nebūtu -20 ārā :D
07.01.2016 08:31 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Jūs tikai padomājiet, kā jutīsies, piemēram, autores apakšējie kaimiņi, kad šī ierubīs to mūziku ap 22-23. Viņi jau tos augšējos bērnus nedzird! :-D

Vispār neatbilstu šitādu starp-kaimiņu kašķēšanos un iespēju robežās tomēr labāk ir piekāpties - jo parasti tas beidzas ar ilgstošu savstarpēju nervu čakarēšanu, no kuras ieguvējs nav neviens. Ne jau tā kaimiņiene speciāli tos bērnus apkārt dzenā. Dažas man te šķiet tik pārjūtīgas, ka vispār varbūt labāk jāiet klosterī dzīvot, kur visiem mūkiem pieņemts klusēšanas zvērests. :-D Turklāt visa tā iespītēšanās ar mūziku ir tāds stipri bērnišķīgs problēmu (ne)risināšanas veids.
07.01.2016 08:42 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
katra, es jau to netaisos darīt, pasmējos. Man pašai bērns ir un netaisos basus mocīties stundām ilgi.
07.01.2016 08:46 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Kurā projektā dzīvojat?
Tas , lai zinātu ar kuru neiegrābdies iegādājoties īpāšūmu!

Kopumā...bērniem ir jāskrien, jādauzās- tie ir bērni!
Stulbi, ka eka štruntiga gadījusies.
07.01.2016 08:49 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Favim, es domāju, ka bērniem arī jāiet uz bd, ārā vai pulciñiem :)
07.01.2016 08:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits