ko darīt ar kaimińiem??

 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
wee.
:-D:-D:-D


Uj, Tev tads padzīvojis senjoru senjors, lai veseliba suņam.
07.01.2016 12:25 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Pē wee rakstītā un dzīves uztveres var tik iedomāties kādos sūdos viņa dzīvo..nēēēē vienaldzīgu cūku negribu kaimiņos:-O maitu jā, bet cūku nē ar tām tieši tā jēgas cīnieties un smērēties nav.
07.01.2016 12:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
nu bet lūdzu dzīvo tur un priecajies , kas man daļas gar Norvēģu bērniem


Tieši šādu cilvēku dēļ Latvija nekur tālu nav tikusi. Neviens nevienu neciena un tādas "izaudzina" arī savas atvases.
07.01.2016 12:25 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Wee, es neuzskatu, ka diskutēt nav jēgas, jo Tu būtu briesmīgs cilvēks vai Tavs viedoklis nav pareizs. Es vienkārši sapratu, kā Tu dzīvo un kā skaties uz citiem cilvēkiem, tāpēc arī nav jēgas pārliecināt par kaut ko, ja cilvēka dzīvesstils ir pavisam citādāks un domāšana arīdzan.
07.01.2016 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
raven
nu malacīte (l)
07.01.2016 12:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un atvainojiet, lai arī 7 gadi ir jau saprātīgs vecums, taču nav iespējams bērnu šajā vecumā ieregulēt tā, lai viņš ilgstoši sēdētu mierīgi, staigātu uz pirkstgaliem utt. Kādu brīdi jā, bet spēlējoties tas aizmirsīsies.


Mūsu bērnībā mums neļāva pa māju skraidīt. Mājās mēs spēlējām galda spēles, spēlējāmies ar lellēm, utt, bet skraidījām ārā. Bet tad jau vecāki bērnus audzināja, nevis ignorēja. Staigāt uz pirkstgaliem nevienam neprasa, bet lēkāt uz vietas arī nav gudri.
07.01.2016 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Nespēju saprast tās, kas pukst par mūzikas instrumentu spēlēšanu mājās. Jā, protams, tas var traucēt, bet šaubos, ka bērns to instrumentu spēlē vēlā naktī. Ja vien pukstētājas neguļ diendusu, tad instrumentspēle netraucē. Troksnis droši vien tāpat nespētu pārsist mūziku jūsu mājas, tāpēc tā problēma ir diezgan vienkārši atrisināma. Un par to talanta esamību/neesamību runājot - bērnam IR jāmācās arī pēc mūzikas skolas, ir mājasdarbi, ir uzdevumi, un bez treniņa mājās to spēlētprasmi nekad arī nevarēs attīstīt!

Ja traucē kaimiņbērnu skaļā skriešana un kāju dauzīšana, varbūt iesaki kaimiņiem paklāja iegādes vietā bērniem uzvilkt mīkstas čības vai dubultas vilnas zeķes, tas to troksni varētu absorbēt. :)
Manuprāt visi tie centieni mazu bērnu (zīdaini) uzaudzināt ekstrēmi klusā vidē ar laiku sāks traucēt pašiem vecākiem. Maza bērna klātbūtnē neredzu vajadzību staigāt uz pirkstgaliem un runāt čukstus. Normas robežās bērnam ikdienas troksnīši netraucēs. Bērniņš pieradīs un pēc tam attiecīgā vecumā nebaidīsies no sabiedrības, varēs aizmigt arī kādā ciemošanās un pasākuma laikā. Tas taču nedaudz atvieglos arī vecāku dzīvi. :)

Man pašai ir skaļi kaimiņi, bet apakšējie. Pa dienu man ir vienalga, nepievēršu uzmanību, tajā brīdī uzslēdzu skaļāk mūziku (nevis lai ieriebtu kaimiņiem, bet lai nedzirdētu, ko viņi tur dara). Tomēr vairāk traucē skaļā uzvešanās darbadienu naktīs. Laika posmā no diviem līdz kādiem pieciem naktī, viņi visi bļauj pilnā balsī, bērni raud, vīrietis ārdās, lamājas, sit durvis (cerams tikai durvis) un pēc garajiem konfliktiem lejā skan mūzika uz pilnu klapi. Visa māja trīc un dārd. Brīvdienās visbiežāk ir klusums - laikam nav mājās. Pēc iepriekšējās reizes nosolījos nākamreiz saukt policiju. Lieki piebilst, ka ar lejas kaimiņiem pat nevajadzēja iepazīties, jo viņu vārdus tāpat uzzinu pēc kārtējā konflikta.(t)
07.01.2016 13:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Manuprāt visi tie centieni mazu bērnu (zīdaini) uzaudzināt ekstrēmi klusā vidē ar laiku sāks traucēt pašiem vecākiem. Maza bērna klātbūtnē neredzu vajadzību staigāt uz pirkstgaliem un runāt čukstus.


Ja nevar dzirdēt televizoru, jo kāds lēkā uz vietas dzīvoklī stāvu augstāk, tas nav pielīdzināms staigāšanai uz pirkstgaliem vai čukstēšanai.

Laika posmā no diviem līdz kādiem pieciem naktī, viņi visi bļauj pilnā balsī, bērni raud, vīrietis ārdās, lamājas, sit durvis (cerams tikai durvis) un pēc garajiem konfliktiem lejā skan mūzika uz pilnu klapi.


Un tu nesauci policiju? Iespējams, ka sievieti vai pat bērnus sit, bet tev vairāk traucē trokšņi?
07.01.2016 13:46 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Neviens jau tiem bērniem neliek uz pirkstgaliem staigāt. Bet elementara pieklājība pret kaimiņiem ir normāla,vismaz tā ir kur es dzīvoju. Katram kaimiņam savi mīnusi,bet ir kompromisi ko esam atraduši.
07.01.2016 13:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.01.2013
Es autori ļoti labi saprotu. Patiešām.

Interesanti, ka nez kāpēc vieni kaimiņi praktiski netika dzirdēti (ģim ar bērniem), bet tie pārvācās un ievācās citi. Iet tāpat kā autorei. To var tikai vienā vārdā pasacīt - zvizģec. Nu ja, viņiem pie kājas - pēdējais stāvs un iepūt. Viņiem jau pa galvu neviens nelēkā. Grūti rotaļu zonā kādu tepiķīti ieklāt? Arī lec no dīvāniem un brauc ar kkādām riteņmašīnām pa lamināta grīdu. Forši! Ir runāts un kā pīlei ūdens - popig. Lec vēl vairāk. Maitas.
07.01.2016 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Ja nevar dzirdēt televizoru, jo kāds lēkā uz vietas dzīvoklī stāvu augstāk, tas nav pielīdzināms staigāšanai uz pirkstgaliem vai čukstēšanai

Par zīdaiņiem pieminēju tāpēc, ka daudzas runā par bērnu audzināšanu kā tādu. ;) Vai uz šo situāciju mēs raudzītos citādāk, ja bērnu lēkāšanas vietā kaimiņi taisītu dzīvoklī remontu (tas bieži vien ir skaļāk un traucējošāk nekā bērnu skaļā uzvešanās). Remontu naktī parasti netaisa, arī šie bērni pa nakti neārdās, bet guļ. Protams, mēs varam kaimiņiem aizrādīt, ka remonts traucē ikdienas gaitās, bet tur viņi neko nevar izdarīt, jo remonts taču kaut kad ir jātaisa, un diena ir piemērots laiks remonta darbiem, jo lielākā daļa cilvēku tajā laikā strādā. Arī šajā situācijā, bērni uzvedas skaļi dienas(!) laikā, un bērnu vecāki saka, ka neko tur nevarot izdarīt, jo tie ir bērni. Varbūt diskusijas autori neapmierina fakts, ka bērni audzināti citādāk, nekā viņai pieņemts un, ka kaimiņiene neko nedara lietas labā. Es neaizstāvu kaimiņieni, kuras bērni uzvedas skaļi, bet ir lietas, ar kurām ir jārēķinās, dzīvojot dzīvoklī, un nav nemaz svarīgi, tas ir jauns projekts vai vecs.

Un tu nesauci policiju? Iespējams, ka sievieti vai pat bērnus sit, bet tev vairāk traucē trokšņi?

Jā, es nesaucu policiju, jo viņiem blakusdzīvoklī dzīvojošā sieviete (saprātīga un skaidrā prātā) vienmēr strīdu laikā iet pie viņiem, jaucas pa vidu, lai nekas tāds nenotiktu, un mierina viņu bērnus, tik viņa nesauc policiju, gan jau negrib sagādāt nevienam problēmas. ;-)
07.01.2016 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Neviens jau tiem bērniem neliek uz pirkstgaliem staigāt. Bet elementara pieklājība pret kaimiņiem ir normāla,vismaz tā ir kur es dzīvoju. Katram kaimiņam savi mīnusi,bet ir kompromisi ko esam atraduši.

Es varbūt neuztverami izteicos, bet to runāšanu čukstus un staigāšanu uz pirkstgaliem attiecināju uz paša zīdaiņa vecākiem, nevis kaimiņos esošajiem bērniem. ;)
Ja zīdaiņa vecāki paši mājās uzvedīsies kā pelītes, ar laiku šim bērnam pašam būs grūtāk, modīsies naktīs pie katra troksnīša, nespēs aizmigt braucot automašīnā vai neatrodoties savā gultā, tas attiecīgi var sagādāt problēmas pašiem bērna vecākiem, jo nav noslēpums, ka automašīnas uz ielām arī rada troksni, reizēm spēcīgas lietusgāzes rada neizturamu troksni, kaimiņi reizēm mēdz uzrīkot ballītes un pašiem vecākiem ir vēlme atpūsties pie radiem, draugiem (ja nav auklītes, tad bērnu jāņem līdzi) utt. ;)
07.01.2016 14:28 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Elvaa, zini..remontu netaisa vairāk kā pusgadu no rīta līdz vakaram. Tur viss notiek no 7:30-22:15- vakar ,vakar tieši visu dienu biju mājās.
+ diezgan traki, ka sestdienu, svètdienu rītos mosties 8os no rīta , jo viss iet ņigu ņegu virs galvas.
Es nerunāju par bèrniem kuri spēlējas normāli, bet 10.min.dipināšana nav spēlēšanās, turklāt pēc lūgumua, viss ir palicis tikai trakāk,tāda sajūta , ka viņi paši arī speciāli lāčo, jo iepriekš tā nebija.

Nu tad es saprotu, ka es arī varu uzvesties kā vien man ienāk prātā, mūzika, cilvēki utt. , forša attieksme :D
Man likās, ka civilizētā vidè cilvēki uzvedas normālāk :D

Nez kāpēc manu bērnu lejā nedzird, laikam nestā uz vietas un kājas nesit :D it acīredzot citas aizraušanās,spēles,draugi, pulciņi, kaut kāda audzināšana un galu galā iet ārā, redz debesis , citus bērnus, sniegu, kokus , vasarā vasaras izklaides utt :D Bet acīmredzot katram savs.

Laikam jāuztaisa ballīte, paskatīsimies :D
07.01.2016 14:33 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Viens ir mosties no sava bērna, vai ballītes kur saproti, ka cilvēki periodiskipa retam aizsèdējušies un SANĀK tā skaļāk, nav jau katru dienu, bet te ir KATRU dienu :)
07.01.2016 14:35 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Kad dēls bija maziņš,nekad negulēja klusumā,bija gan Tv trokšņi,gan āra trokšņi,bet ir starpība ja augšā nenormālīgi lēkā, bļaustās. Agrāk mums bija cita kaimiņiene,viņai ar 2 bērni,palieli,un reti gāja ārā,praktiski tikai pa mājām dzīvoja,izrādījās ka diez gan lielas problēmas ar veselību bērniem. Jo ja nav veselības problēmas neizprotu kāpēc bērnus tur mājās. Manējais pat pie lieliem mīnusiem skrien ārā ar ragavām.
07.01.2016 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
oneOne, es saprotu Tavu situāciju, tas nav patīkami, protams, to mēs visi saprotam, bet redzi, ar ņigu ņegu attieksmi pret viņiem taču arī neko lādzīgu nepanāksi, būs tikai naids ar kaimiņiem, ja jau vienkārša, laipna aizrādīšana ir izsaukusi pastiprinātu troksni, respektīvi, pretēju reakciju, kādu Tu gaidīji. Kādu reizi, kad uzrīkosi pasēdēšanu ar saviem draugiem, kaimiņi gribēs atriebties, izsauks policiju un Tu būsi tā, kuru beigu beigas apvainos par trokšņošanu.
Varbūt atstāj laipnu zīmīti ar lūgumu uzvesties klusāk un aicini citus kaimiņus arī iesaistīties, informē apsaimniekotāju. Ja tas troksnis tiešām ir tik skaļš, Tev ir tiesības izsaukt policiju. Diezgan izsmeļoša informācija pieejama te: http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/249997-kaimins-troksno-ko-darit/ ;-)
07.01.2016 14:46 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Yasmin, nu nezinu kāpèc, neizskatās ka problēmas ir, ja tā var lēkāt, ja tomēr ne fizioloğiskas problēmas,es atvainojos, bet bērns šā vai tā IR jāved ārā. Bet nu lai jau.
07.01.2016 14:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai uz šo situāciju mēs raudzītos citādāk, ja bērnu lēkāšanas vietā kaimiņi taisītu dzīvoklī remontu (tas bieži vien ir skaļāk un traucējošāk nekā bērnu skaļā uzvešanās). Remontu naktī parasti netaisa, arī šie bērni pa nakti neārdās, bet guļ.


Normāli kaimiņi informētu par remonta plāniem, varētu sarunāt laikus, kad tiek remontēts. Ir taču arī cilvēki, kas strādā naktīs. Tas ir tikai cilvēcīgi.

laikā, un bērnu vecāki saka, ka neko tur nevarot izdarīt, jo tie ir bērni. Varbūt diskusijas autori neapmierina fakts, ka bērni audzināti citādāk, nekā viņai pieņemts un, ka kaimiņiene neko nedara lietas labā.


Vecāku pienākums ir bērnus audzināt. Mūsdienās ir tādi vecāku, kas uztver visatļautību par audzināšanas "veidu". Mums bērnībā neļāva pa māju skraidīt vai lēkāt uz vietas, vai bļaut.

Jā, es nesaucu policiju, jo viņiem blakusdzīvoklī dzīvojošā sieviete (saprātīga un skaidrā prātā) vienmēr strīdu laikā iet pie viņiem, jaucas pa vidu, lai nekas tāds nenotiktu, un mierina viņu bērnus, tik viņa nesauc policiju, gan jau negrib sagādāt nevienam problēmas.


Bērnu psiholoģiska traumēšana nepavisam neizklausās pēc problēmas.. Siev
07.01.2016 14:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vai uz šo situāciju mēs raudzītos citādāk, ja bērnu lēkāšanas vietā kaimiņi taisītu dzīvoklī remontu (tas bieži vien ir skaļāk un traucējošāk nekā bērnu skaļā uzvešanās). Remontu naktī parasti netaisa, arī šie bērni pa nakti neārdās, bet guļ.


Normāli kaimiņi informētu par remonta plāniem, varētu sarunāt laikus, kad tiek remontēts. Ir taču arī cilvēki, kas strādā naktīs. Tas ir tikai cilvēcīgi.

laikā, un bērnu vecāki saka, ka neko tur nevarot izdarīt, jo tie ir bērni. Varbūt diskusijas autori neapmierina fakts, ka bērni audzināti citādāk, nekā viņai pieņemts un, ka kaimiņiene neko nedara lietas labā.


Vecāku pienākums ir bērnus audzināt. Mūsdienās ir tādi vecāku, kas uztver visatļautību par audzināšanas "veidu". Mums bērnībā neļāva pa māju skraidīt vai lēkāt uz vietas, vai bļaut.

Jā, es nesaucu policiju, jo viņiem blakusdzīvoklī dzīvojošā sieviete (saprātīga un skaidrā prātā) vienmēr strīdu laikā iet pie viņiem, jaucas pa vidu, lai nekas tāds nenotiktu, un mierina viņu bērnus, tik viņa nesauc policiju, gan jau negrib sagādāt nevienam problēmas.


Bērnu psiholoģiska traumēšana nepavisam neizklausās pēc problēmas.. Sievietes, kas dzīvo ar vardarbīgiem (emocionāli un/vai fiziski) vīriem neiedomājas, kādu traumu tas veido bērnos.
07.01.2016 14:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
začeits tu visp sajeedz , ko noziimee vaards normaali ?
Nu nav visiem jaaklausaas tavu stulbo beernu dripeleeshanaa ! (t) Besij taadas mammeles , kuras iedomaajushaas , ka ir pasaules nabas un nesajeedz , ka uzvesties normaali nenoziimee staigaat uz pirkstgaliniem vai seedeet kaa piemineklim . Var pakliegt , var bumbu pret sienu padauziit , bet normas robezhaas . Sajeedz , kas ir normas robezhas jebshu tevi arii taa audzinaaja , ka "ko gribu , to daru, man po?" (t)(t)(t)
07.01.2016 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!