Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 3
Reģ: 05.01.2016
Centiishos iisumaa izskaidrot, jo pazuda viss garais teksts, ko sarakstiiju.
Lai kaa izlasot liktos, neesmu trollis.

Manupraat, man ir VD. Ir kaada lieta, par ko nepaartraukti uztraucos, kas noved liidz panikas leekmeem. Turklaat uztraukums ir tieshi esot darbaa, kas, starp citu, nemaz nav stresains, vienkaarshi jaatrodas noteiktu laiku starp cilveekiem, nevarot taa peekshnji tikt prom. Un tas uztraukums ir tik liels, ka reaali uznaak panikas leekmes. Dauzaas sirds, sviistu, reibst galva, melns gar aciim, slikta duusha. Shodien uznaaca kaarteejaa leekme, kuras deelj aizgaaju maajaas.

Shii ir vieta, kur var saakt smieties- man ir bail, ka peekshnji saaksies meeneshreizes. Tas ir mazticami, stulbi, neracionaali, bet man reaali nepaartraukti ir uztraukums. Peedeejos paaris meeneshus. Straadaatu biksees, vel ok, bet jaabuut svaarkos. Saakumaa saaku vilkt zekjubikses. nepietika. Saaku katru dienu lietot tamponus. Nepietika. Pievienoju klaat paketes. Veeljoprojaam. Shobriid nemaz nerunaajot par to, ko shis nodara veseliibai- pat tas nepaliidz. Man visu laiku bail, ka tuuliit, visu priekshaa, buus uudenskritums uz griidas.

Es ar praatu saprotu, ka viss ir galvaa, jaabeidz uztraukties un miers, bet nevaru. Kautkas vienkaarshi aizgaajis chupaa. Es saprotu visus logjiskos iemeslus- nu nebuus cikla viduu gaaziens, tas viss ir galvaa, ka jaanomierinaas. Bet nevaru. Turklaat darbaa arii esmu bezjeedziiga, nevaru koncentreeties, tikai uztraucos. Pat nezinu, ko gaidu, lai kaads ieskaidro, varbuut ka esmu stulba, nomierinos un palieku normaala.

Neesmu no tiem, kas maak labi izteikties, pavadiiju stundu, censhoties saprotami izskaidrot savas smadzenes. Paldies, ja kaads izlasiija sho penteri, un priecaashos, ja kaadam buus ko pateikt. Doshos guleet, lai riit vareetu visu paarlasiit, jo- kaa nekaa- man ir slimiibas lapa deelj iedomaam savaa praataa. :(

Jauku vakaru.
05.01.2016 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Man tas pats, tikai man bail, ka man var apstāties sirds. :) jautri!
05.01.2016 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Un man pat nav jāuztraucas un jānervozē - pietiek miera stāvoklī aizdomāties par sirds ritmu..
05.01.2016 22:28 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
VD tev noteica ārsts? Vai pati?
05.01.2016 22:28 |
 
Reitings 93
Reģ: 05.01.2016
Kas ir VD - venereal disease?

Iesaku pieteikties uz vizīti pie ginekologa. :)
05.01.2016 22:29 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.01.2016
Traki, cukurvaaver. :(

Cupakabra, neviens man to nav noteicis, es arii nesaku, ka ir. Tas, ko es zinu, ka taas ir panikas leekmes, un deelj kaa taas rodas, iztaastiiju. Es gribu vienkaarshi lai man smadzenees dalec, ka tas viss ir galvaalai palieku normaala un beidzu chakareet kjermeni.

doubtfulvegjetatiivaa distonija.
05.01.2016 22:35 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2012
nav jābūt psihoterapeitam vai psihiatram, lai sev novērotu šādas pazīmes un uzstādītu diagnozi. Vari būt diezgan droša, ka tev ir VD. Man arī ir šī kaite, sākās panikas lēkmes tieši no tā, ka nevaru TIKT PROM- slēgta telpa, kino, lekcija auditorijā, lifts, par lidmašīnu vispār nerunājot, bet jā, tas ir ne tikai slēgtas telpas izpratnē, bet arī kādā konkrētā situācijā- no kuras nevar tā vnk aiziet vai iziet.

Vienīgais normālais veids kā no tā tikt vaļā ir darbs ar sevi- jo "iestāstot" neko sev neiestāstīsi. Protams, ka ar galvu saproti, ka nevajadzētu satraukties. Jāatrod veidi kā mazināt lēkmes, vieglāk tikt tām pāri- ar elpošanu, koncentrēšanos uz kaut ko citu, vizualizāciju. Ja pašai neizdodas un maciņš atļauj- psihoterapeits atradīs VD cēloņus un līdz ar to varēs risināt jau kapitālāk šo problēmu. Ir vērts!
05.01.2016 22:41 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
http://common-phobias.com/Meno/phobia.htm Man smiekli nenāk. Problēma diezgan izplatīta.
Cardiophobia - bailes no sirds apstāšanās.
05.01.2016 22:58 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.01.2016
Oho. Wow. Paldies par linku, lollipop. Pirmaa dzirdeeshana.

Paldies par komentaaru, Lieniit. Tas, kas mani attur no psihoterapeitiem- dzirdeets, ka peec tam esi kautkur uzskaitee un kkaa taa, neesmu gan izpeetiijusi sho ibformaaciju.
05.01.2016 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits