Kas notiek Vācijā?

 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Jā, tēma ar lielu potenciālu kašķim, bet, ja jau Hermanis ir paziņojis, ka patiesību tagad labāk meklēt soctīklos, nevis oficiālos medijos, tomēr pajautāšu - tām, kuras uzturas Vācijā:

vai ielas ir pilnas agresīvu migrantu, kuri nevar savākt rokas, kājas un pārējos locekļus?
Vai tas viss ir liels pārspīlējums un patiesībā iebraucēji balti un pūkaini?

Vai arī - kā vienmēr - patiesība meklējama kaut kur pa vidu?


Uzziņai: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/590706-hermanis_cel_trauksmi_par_it_ka_noklusetiem_imigrantu_seksualajiem_uzbrukumiem_vacija

+ Alvja Hermaņa konts Facebook.
05.01.2016 17:45 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Paradoksāli, bet bagāto valstu sabiedrība, vairs nevar justies droši savā pārtikušajā valstī.
Par visu agri vai vēlu nākas maksāt...
05.01.2016 20:58 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.12.2015
Nu, classy, mīļais westboro! Novēlēt sievietei tikt izvarotai, lai sodītu par viņas politiskajiem uzskatiem - jā, tam ir ilgas un spēcīgas tradīcijas. Es ceru, ka tad, kad tava meita pieaugs, tas būs sabiedrībā, kur vīrieši pārstās censties sieviešu ķermeņus un lietot izvarošanas draudus kā ideoloģisku ieroci.

Kāpēc lai ciestu tie kuri ir pret šo nezvēru uzņemšanu savā valstī? Ja kādam ir jācieš, tad lai tas notiek ar tiem, kuri viņus vēlas uzņemt...
05.01.2016 20:58 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Sveikas dāmas!

Biju diezgan ilgi klusais lasītājs, bet pie šīs tēmas nenoturējos nereģistrējoties :)
Pirmkārt jau, man šķiet amizanti, ka meitenē, kura pirmajā lapā teica ka dzīvo Vācijā, neviens pat nevēlas ieklausīties. Bet viņa taču tur ir uz vietas un var pastāstīt un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.
Rīdziniece vispār meiteni tik norej un beigās nonāk pie slēdziena, ka Vācijā viņa nedzīvo (wtf?)
No savas puses varu teikt, ka dzīvoju Minhenē, mums viss +\- mierīgi, nemierus drīzāk izraisa pretējā nometne ar dedzināšanu un demonstrēšanu. Pilsētas centrā esmu katru dienu, vispār nekādas izmaiņas neesmu piefiksējusi.
Pieļauju ka mazos ciemos, kur izvietotas nometnes situācija ir drusku cita. Te jau viena cita teica, ka tur viņi klīst apkārt un bezdarbībā lūr logos..
Iesaku domāt un analizēt ar galvu, nepaļauties uz LV medijiem vai medijiem vispār, jo katrs raksta tā, lai reitingi tiktu kačāti. Par tiem histēriskajiem Facebook postiem vsp neizteikšos.
Un jā. Es dzīvoju Vācijā. Točna :-D
05.01.2016 21:03 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Klau NordicBelle, ko Tu pīpē? Es ESMU PRET šādiem noziegumiem, vienalga kādi ir tavi uzskati.

Tu izvēlies ignorēt realitāti, lielas vīriešu grupas, kuri visu mūžu ir dzīvojuši reliģiski konservatīvā sabiedrībā, kur viņi ir pieraduši pie citādām uzvedības normām un apģērba, kā to minēja bijušais Stavangeras mērs Henrijs Ove Bergs vai Linda Hagen, kuras pārstāvētais Hero Norge darbojās jau palīdzības sniegšanā kopš 1987.gada ....tad muļķīgi ir iedomāties un cerēt, ka šādi notikumi ir tikai izņēmums. Protams es arī grībēt, lai Tavs vēlamais sabiedrības modelis būtu realitāte....
05.01.2016 21:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man savā ziņā paveicies, ziemļos arī ir bēgļi, bet tur kur es dzīvoju un strādāju (kempings tiek izmantots bēgļiem) visi bēgļi ir ieradušies caur Krieviju. Daži tur ir dzimuši un nodzīvojuši 17 gadus, kā arī daži bērni, kas dzimuši Krievijā. Daudzi runā krievu valodā. Viņi ir mierīgi, jo iepriekš ir asimilējušies Krievijā. Kā zināms, Krievijā tādus izlēcienus, kā eiropā, nepacieš..

Bet nometnē blakus pilsētā gan ir traki, tur ir bijuši arī izvarošanas gadījumi.
05.01.2016 21:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es runāju par Norvēģiju..
05.01.2016 21:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet nometnē blakus pilsētā gan ir traki, tur ir bijuši arī izvarošanas gadījumi.
To jau visi saka. Nav tik traki, bet citur beglu bari ka no kedes noravusies. Mana draudzene jau saka ka Berline , to jau sakuma teicu ir miers . Savukart citur vacija nav vairs labi.
05.01.2016 21:13 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
*typo

Henrijs Ove Bergs - Bijušais Stavangeras policijas vadītājs, nevis mērs.


Raven: Uz kāda pamata viņu prasa patvērumu Norvēģijā, ja reiz dzīvojuši Krievijā? Interesanti, jo kara tur nav.
05.01.2016 21:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
westboro, realitāte ir tāda, ka sievietes tiek izvarotas. Pārsvarā gan nevis uz ielas vai parciņā, bet gan mājās, ballītēs un sociālās situācijās. Turklāt lielākajā daļā gadījumu izvarotājs nav nekāds musulmaņu svešinieks. Un tā ir skarbā realitāte gan Vācijā, gan Norvēģijā, gan Latvijā. Kas attiecas uz tevis citētajiem norvēģiem, tad tu varētu izvēlēties labākus avotus. Tie bija pilnīgi no gaisa rauti cipari un citāti, turklāt H.O.Berg ir ex-policists nevis politiķis un lielā krīze ar izvarošanu Stavangarē bija 2009 gadā, par kuru bija atbildīgi atsevišķi indivīdi nevis sabiedrības grupas. Norvēģijā ir ļoti spēcīgi izstrādāta sistēma, kura tiek arvien uzlabota, lai varētu uzņemt pēc iespējas lielāku skaitu cilvēku, tajā pat laikā spējot tos kvalitatīvi integrēt un spējot tiem palīdzēt. Neviens netiek pa taisno no laivas palaists dzīvot blakām naktsklubam :-D
05.01.2016 21:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nevar vairs aizbēgt uz bagātu valsti un justies tur droši un labi.
Problēmas nāk ar kājām un bariem.
05.01.2016 21:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Šitie no Krievijas ieklimtušie bēgļi gan nevienam īsti nepatīk (par spīti tam, ka Raven stāsta, ka esot jauki cilvēki), jo tie būtībā ir "laimes meklētāji", kuri vēl piedevām savos meklējumos ir arī pamatīgi apčakarēti. Krievijā cilvēku kontrabanda iet uz urrrā! :-/
05.01.2016 21:24 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Kādēļ vienmēr ir uzsvars likts uz tautību un bēgļu esamības šādās situācijās? Es uzskatu, ka ir briesmīgi, ka kaut kas tāds ir noticis, tomēr te visi cilvēki liek bēgļus vienā maisā. Tikpat labi ko tādu pastrādāt varēja vietējie.
05.01.2016 21:26 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tikpat labi ko tādu pastrādāt varēja vietējie.


Labs arguments. Visiem musulmaņiem kriminālprocesuālo imunitāti, jo šitā uzbrukt sievietēm varēja arī vietējie! :-D
05.01.2016 21:32 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Schoco, musulmanis nav tautība, bet gan reliģiska piederība. Ir arī, piemēram, somu musulmaņi un kubiešu musulmaņi. :-D Vot tā, nebūs tev tagad pīrādziņš! :-D
05.01.2016 21:35 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Schoco, musulmanis nav tautība, bet gan reliģiska piederība. Ir arī, piemēram, somu musulmaņi un kubiešu musulmaņi. Vot tā, nebūs tev tagad pīrādziņš!


Kur es minēju, ka tā ir tautība? Citē! :-D
05.01.2016 21:37 |
 
Reitings 129
Reģ: 07.09.2015
Paradoksāli, bet bagāto valstu sabiedrība, vairs nevar justies droši savā pārtikušajā valstī.
Par visu agri vai vēlu nākas maksāt...


Tieši tā, interesanti, ka Gadaffi par šo problēmu brīdināja jau 2011. gadā, pirms viņu "nogāza"....

Labs arguments. Visiem musulmaņiem kriminālprocesuālo imunitāti, jo šitā uzbrukt sievietēm varēja arī vietējie!


Labāk vienkārši ignorēt statistiku un visus pataisīt par "vāciešiem"! :)
05.01.2016 21:38 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Tu vispār lasīt proti? :-D ja vietējie ko tādu izdarītu, tad tik liela brēka netiktu sacelta, bet kādam ir jāuzsver, ka tie bija musulmaņi, lai vēl vairāk kurinātu naidu.

Un es nekad neesmu teikusi, ka tādēļ, ka musulmaņi, tad par tādu noziegumu būtu jāattaisno viņi. Neatkarīgi no rases, reliģijas utt cilvēkam ir jāstājas likuma priekšā un jāatbil par to, ko nodarījis, bet es liku uzsvaru uz citu faktu - visi būs vēl neiecietīgāki pret musulmaņiem šo noziedzinieku dēļ.
05.01.2016 21:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši tā. . Neatkarīgi no tautības/izcelsmes visus jāsoda vienādi par smagiem pārkāpumiem, izvarošanām utt. Bēgļi līdz ar to nav izņēmums ja atrodas citā valstī.
Tas ka tik pat daudz tādi notikumi var notikt starp vietējiem nenozīmē ka uz bēgļiem utt. jāpiever acis.
05.01.2016 21:40 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Iemācieties lasīt. Jūs dzirdiet un lasiet to, ko paši vēlaties.
05.01.2016 21:41 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Labāk vienkārši ignorēt statistiku un visus pataisīt par "vāciešiem"!


Nē, labāk pateikt, ka tas viss ir safabricēts, bet, ja neizdodas, pateikt, ka lai nesaista to ar imigrāciju. Vai tad bars ar arābiem nevar valstī uzrasties no zila gaisa? Piemēram, tūristi, ļoti kulturāli cilvēki ieradās apskatīt pilsētu, sievietes sadzērās alko un sāka uzmākties, pat savas mantas piesolīja atdot, lai tikai uzmanību dabūtu. Kad tika atteikts, tad uztaisīja par varmākām. :'-(
05.01.2016 21:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits