Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rižais tonis matos

 
Reitings 80
Reģ: 18.10.2013
Sveikas!
Problēma šāda - kā tikt vaļā no rižā/vara toņa matos? Vidēji reizi 1,5 mēnesī krāsoju brūnus, gaišākus, tumšākus, kā kuru reizi, bet... Krāsa izbalē/izmazgājas ātri, tā tas bijis vienmēr. Līdz ar to, mati vienmēr paliek ar sarkanīgu, rižu nokrāsu. Šķiet, ka pigments vienkārši ieēdies matos, lai gan krāsots ar krāsām, kurām pat nokrāsa nav ar sarkano/kastani. Krāso pārsvarā friziere ar frizētavas krāsām, mēģinātas arī garnier, syoss, l'oreal utml.

Balināt un pārkrāsot? :-/
04.01.2016 20:35 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tas sarkanais pigments nāk no savas matu krāsas. Ja mati no dabas brūni, tad jebkura krāsa ar laiku paliks sarkanāka.
04.01.2016 21:52 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Esmu brunete un,pirms kādiem 5 gadiem tā bija mana lielākā problēma:-D Beigās tā arī izdarīju balināju un......iekrāsoja man kaut kādu naturālo brūno toni,izskatījās briesmīgi mai nespodri izskatījās nedzīvi,bet tikk ļoti gribējās smuku spīdīgu brūnu toni(l).(Jāpiebilst ka izstaigāju daudzas frizētavas un samocīju savus matus pamatīgi ):'-(
Tad pati nopirku brūno krāsu, galvenais jāskatās lai cipariņš būtu viens pats;-) un tagad smuks brūns tonis lai arī tomēr ir arī sarkanais pigments, izskatās dabīgi smuki, mati spīdīgi un vairs par to nepardzīvoju:-)Jo ja gribi brūnus matus no sarkanā pigmenta neaizmuksi:-P
05.01.2016 10:15 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man arī tāda pati problēma, bet friziere pateica, ka tā vienkārši ir, ka manai dabīgajai matu krāsai ir tas oranžais apakštonis un es varu krāsot ko gribu, tāpat viņš izlīdīs ar laiku...nu ja nu vienīgi melnos matos to nevarēja redzēt :D esmu samierinājusies, lai gan šad tad tiešām sagribas smuku brūnu krāsu... :-P
05.01.2016 10:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 18.10.2013
Ok, variants par balināšanu atkrīt, man jau tā likās slikta ideja :-D

Varbūt padalaties, kādas krāsas izmantojat? Varbūt ir kāda sastāvdaļa, pigmenta nosaukums, no kā jāizvairās?

Savi mati ir pelēki, pilnīgi. Bija reiz ideālais vēlamais tonis, gribu ticēt, ka var no tā tikt vaļā. :-) krāsas izņemšana ir tikpat drastiska kā balināšana?
05.01.2016 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 977
Reģ: 30.04.2011
diva_diva, kādā tonī krāso matus? Nespēšu palīdzēt ar Tavu problēmu,bet gribu zināt cik gaiši brūnus Tu spēj matus nokrāsot,ja dabīgā ir pelēka!?:-)
05.01.2016 17:45 |
 
Reitings 80
Reģ: 18.10.2013
klusums variē no piena šokolādes, pat drusku gaišākas līdz dark chocolate. Atkarībā no sezonas :-D tā kā mati krāsu ilgi nesaglabā, tas ir iespējams. Bet tas vara spīdums sit cauri.
05.01.2016 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 977
Reģ: 30.04.2011
Nu skaidrs. Tādi man jau bijuši sen. Domāju,ka Tu gribi gaišākus. Es vnk pati šobrīd gribu gaišākus,tādus kā kafija ar pienu (nezinu kā savādāks lai pasaka :D). Šobrīd ir jau liels gabals savējiem atauguši,nelielas balinātas šķipsnas matos un gali nedaudz tumšāki,no tā ka ņēmu pirms gada krāsu ārā. Negribās vairs balināt,do.āju ko citu. Ja neko neizdomāsu,tad padošu un ķeršos pie brūnās krāsas :D
05.01.2016 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits