Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atgūties un kļūt par iepriekšējo "es"?

 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Labs vakars!

Man ir nu jau 4 mēnešus vecs zīdainis protams pirmais mēnesis miglā tīts, biju gan zombijs gan iedzivojos depresijā gan beigās vēl dabūju VD pilnai laimei, bet tas tādēļ ka naktis negulēju, pa dienu nevarēju vispār aizmigt un plusā vēl centos uzturēt māju un vakariņas lai būtu. Vīrs palīdzēja arī, bet naktis necelās tā kā baroju ar krūti. Nu jā bija traki un visi teica lai atslabstu un nekas ka mājās bardaks virs teica ka lai par vakariņām neuztraucos un eju dienā gulēt centos bet drīzāk gūlšņāju nekā gulēju, bet ne par to ir stāsts .
Es sāku atslābt un izlaidos tagad man galvā un apkārt ir bardaks un grūti ieviest kādu kārtību un arī ar sportu nodarboties atsākt kaut kas man traucē, bērnam arī nav tāds stingrs režīms kā gribētos .
Negribētos, lai mani nopeļ vai pažēlo, vienkārši gribētu palasīt citu stiprāku sieviešu par sevi stāstus kā savākties un un savest visu sev apkart kārtībā un dzīvot nevis eksistēt jo redz man ir zīdainis? :-/
01.01.2016 23:38 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Pacelšu, varbūt tomēr. .. :-/
02.01.2016 12:41 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
.
02.01.2016 12:42 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Tev bērns nemierīgs? No kā mājās rodas tāda nekārtība? Vīrs nevar mājās vest jau gatavu ēdienu? Nav neviena palīga?
Noteikti nebūšu labākais padomdevējs,bet es ar savu bērnu mierīgi varu dzīvot viena dienām ilgi un nemaz nenogurstu. Arī mājas darbiņus pārsvarā paspēju apdarīt un ja ko nepaspēju, tad nešaustu sevi un izdaru nākamajā dienā.
02.01.2016 12:53 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka režīma - dienas ritma ieviešana bērnam varētu palīdzēt. Vienā laikā celt, vienos un tajos pašos laikos likt gulēt un barot. Tad varēsi saplānot sev gan miegu, gan sportu.
02.01.2016 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man vēl nav pieredze ar zīdaini. Bet, lai vīrietis ved tiešām vakariņas mājās, vai pats taisa. Tā vietā ieej dušā. Varbūt tev trūkst laika tikai sev? 1h bez mazuļa? Ja tā ir, varbūt sarunā ar vīru , aizej pie friziera, vai vienkārši iedzer tēju kādā kafejnīcā! Varbūt uzraksti ko pa nedēļu vēlies izdarīt un tad sāc, piespied sevi. Galvenais ir sākt, tad arī aizies. Grūti jau piespiest sevi, ja ir tāds noskaņojums, bet kaut kā jau ir jāsāk. Padomā ko ļoti vēlies, parunā ar vīru, skatos, ka viņš tev ļoti palīdz un vēlas visu to labāko tev, viņš sapratīs. Galvenais, esi laimīga.
02.01.2016 12:58 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Ko tavs bērns dara kad ir nomodā? Manējais,piemēram, var arī stundu spēlēties un runāties ar saviem grabuļiem. Tāpēc es varu gan kaut ko mājās padarīt, gan sevi sakopt pa to laiku. Vakarā pārsvarā mums tētis ar bēbi spēlējas un tad atkal man vakars brīvs (nu,nosacīti,jo vēl ar krūti baroju).
Varbūt vajag izdomāt kaut ko kā tavu bēbuku nodarbināt starp gulēšanām?
02.01.2016 13:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
sastādi grafiku , ar lietām ko vēlies padarit + aptuveno laiku :)
02.01.2016 13:05 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Varbūt tev pēcdzemdību depresija? Ir atbalsta grupa šādām māmiņām.
Man pēc bēbja piedzimšanas bija ļoti grūti (viss mainījās), bet nu jau ir daaudz vieglāk.
02.01.2016 13:06 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Es laikam esmu iesligusi kaut kādā apatijā un negribas vispār neko .
Bērns noguļ nu jau visu nakti ar to viss kārtībā, bet mēs pamostamies tad baroju bērnu, nolieku viņu spēlēties pašam sava nodabā un eju taisīt sev kafiju , paspēju tikai sataisīt un mazais jau čīkst un īd lai izklaidēju viņu līdz ar to brokastis man ir sasteigtas un pabrokastojusi spēlējos un tad midzinu, lai varētu padarīt ko citu . Izdodas aizmidzinat bērnu uz kādu pusstundu ja paveicas , viņš man nav dienas gulētājs un arī aizmirt mazajam ir grūti aizmigt viņš var mētāties no vienas puses uz otru kamēr aizmieg . Nu jā līdz ar to mana visa diena paiet ar bērnu jo viņš māk pats paspēlēties tikai 15 max20 min ja paveicas un guļ pa pusstundai max.
Varbūt ir robs manā audzināšanā un es esmu ko izdarījuši nepareizi ja jau viņam ik pēc 15 min jādomā kas jauns?
02.01.2016 13:14 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Tagad viņš var tikai velties no muguras uz punča un griezties ap savu asi. Es it kā ceru ka tad kad viņš sāks sēdēt un rāpot nu māces pārvietoties pa telpu viņam būs interesantāk un es nodrošinot viņam drošu apkārtējo vidi viņš varēs ņemties pa istabu un viņam būs interesantāk un es varēšu darīties ar sevi.
02.01.2016 13:19 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Varbūt līdzēs ja teikšu, ka man bija vēl trakāk, es vispār neko nevarēju izdarīt, jo bēbis visu laiku karājās pupā, ja nē, tad šausmīgi bļāva.
Ja ir draudzenes- izej ārā. Ievies režīmu. Pamēģini kontrastdušas, moš pret apātiju līdzēs.
Man izskatās gan, ka pati nezini ko gribi. Bet pēc bērna piedzimšanas tas tā var būt, tagad tev ir nopietns darbs jādara. :)
02.01.2016 13:20 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
hmm..
Es nesaprotu. Jābūt gatavai, tu dzīvē esi beidzot tikusi pie atbildības. Tpc gan jau streso.

Izdevās pabūt vienās attiecībās, aktīvi iesaistīties tādā kā ģimenes dzīvē. Meitene, ar meitiņu, bet jau kādi 4 gadi meitiņai.. Tās dienas naktis, kuras pavadījām kopā , nu es apbrīnoju.. kā jāucinās un jāņemās.. Bet viņa to ar tādu mīlestību darīja, bez mazākā apgrūtinājuma, tik dabiski.. Es vienīgi biju pikts, ja nakts vidū sīkais sāk bļaut, un es netieku māmiņai pie grožiem. :-/
Reāli viņa paspēja man brokastis uztaisīt, izucināties ar sīko, sataisīties uz darbu, sapucēties. visu paspēja.. un bija viens pozitīvs cilvēks, kaut gan reāli, vientuļā māmiņa, tiesa, seksīga vientuļā māmi[na, un gudra.
02.01.2016 13:26 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Kaut kā jau ar kaut ko jāsāk, bet es it kā gribētu tas 2-3 h lai varētu pati sevi savākt, mājas darbus padarīt un papusdienot, varbūt ne vienā rāvienā bet vismaz pa stundai .
Es tiešām mīlu savu bērniņu un vēlos ar viņu pavadīt laiku bet ne visu 100% savu laiku . Protams vakarā virs atnāk un cenšas palīdzēt un brīvdienās arī viņš ir liels palīgs, bet darbadienās gan es gaidu kaut ātrāk beigtos ... :-)
02.01.2016 13:28 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
nē.. lkm 2 vai tuvu 3 gadiem bija viņas sīcim.
02.01.2016 13:29 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Vai kāds radinieks, draudzenes, kas palīdzētu pieskatīt uz pāris stundām, nav?
02.01.2016 13:34 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
šķiet Tev būs grūti ;) es nezinu kā bija manai māsai, neesam par to runājuši. Bet tas ko es redzēju, ka ir grūti, ka ir apkārt mazs haoss. Un visa viņas dzīve pakārtota bērniem. Tagad ir savādāk, skola, dārziņš. Tad lkm var mazliet uzelpot. pirms tam bija aukles, mēģinājumi izrauties no dienas, kura sastāv tikai no ucināšanās .. Reāli forši būtu, ja Tev vecāki palīdzētu, vai kāds kurš ir jau audzinājis sīkos .8-)
02.01.2016 13:35 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Tija_mija tur jau tā bēda ka nav neviena kas varētu palīdzēt esmu viena pati, visi strādā arī vecmāmiņas strādā.
It kā jau citām ir vēl grūtāk un tiek galā un es rēķinājos ar to ka bērns ir bērns utt
Bet nu jā kaut pilna 1-2h dienā būtu zelta vērtas :-)
Un līdz bērnam man visur bija pilnīga kārtībā un māja spīdēja un laistījās tagad man ir visu laiku kaut kas ne izdarīts tas arī tā kā grauž mani nost .
Un gribētos ar sportu nodarboties agrāk es varēju būt sporta zālē 2-3h tagad vispār rokas necelās pat mēģināt. ..
Zināju ka viss mainīsies un būs daudz kas jāziedo bērniņa dēļ bet es nesaprotu kāpēc ja es ar to rēķinājos tagad tas ir tik ļoti savādāk. .. grūtāk praksē
02.01.2016 13:42 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Arī tašo ka man visi teica ka zīdainis tas ir tik viegli un zīdaini tikai guļ ēd un viss praktiski visu dienu guļot, bet realitātē tas tā nav manējais maz gulēja un tagad vēl mazāk vismaz tagad nebļauj visu laiku bet varu viņu izklaidēt ar mantiņām un tā. ..
02.01.2016 13:45 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Varbūt pajautā, kaut arī visi strādā. Ja neesat sveši cilvēki, būtu tomēr jāpalīdz, vismaz es tā darītu. Nav jau bērns tik mazs mūžīgi un drīz vien, nepamanīsi, jau būs liels un ies uz bērnudaŗzu, kad jau paliks daudz vieglāk :)
02.01.2016 13:47 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mana meita arī prasa ļoti daudz manas uzmanības, visu laiku kā pielipusi. Nu kaut kā savācos un atrodu laiku arī sev gan manikīru savākt, gan matus nokrāsot un savākt, gan katru dienu uzkrāsoties. Pēc bērna vēl vairāk gribas būt sievietei. Un arī mājas tīru katru dienu. Un vakariņas taisu. Vienkārši neļauju sev atslābt.
02.01.2016 13:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)