īpašības

 
Reitings 33
Reģ: 30.05.2015
Kā lai sevī piekopj šīs īpašības, lai tās kļūtu par manu ikdienu - kā savaldība, inteliģence, izsmalcinātību un eleganci?
01.01.2016 21:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jūs kāds man varbūt varat likt izprast, kā lai tās lietas es sevī dabūnu, kuras būtu tieši tās ipašibas, kas raksturo šo visu.



Izklausas, ka tev kads ir aizradijis, ka neesi inteligenta, neesi tada vai taada un tagad megini to visu sevii "dabut iekshaa". Nu taa tas nestrada. Tev japaskatas uz sevi no malas - kas tevi nepatik? Kas patik? Kads vispaar merkis tev ir mainities? Patiks sev? Kadam citam?

Man ljoti patik sevi attiistiit, mainit sevi, tas nenotiek vienaa dienaa, bet laika gaitaa. Ja paskatos, kada biju pirms 7 gadiem un kada tagad, uhh... pilnigi 2 dazadi cilveki, protams arii dzives pieredze daudz ko dod, cilveki ar kadiem satiecies, kaa izklaidejies, bet pamataa ir apzinaties ko tu no sevis gribi un kadelj? un tad lenam uz to tiekties. Pagaidaam izskatas, ka pati nezini ko gribi...
02.01.2016 19:16 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.06.2015
Vatson, dokumentālās filmas ir ļoti labs informācijas avots un veids kā paplašināt redzesloku nevis muļķu mēģinājums izlikties gudrākiem. Noskatīties dokumentālo filmu nenozīmē ielikt ķeksīti savai inteliģencei, pieņemt redzēto kā vienīgo iespējamo patiesību un skriet apkārt, stāstot, ko es zinu šajā vai tajā jomā.
02.01.2016 19:21 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
dokumentaalas filmas ir labas, bet tas nenoziimee,ka nedriikst skatiities kaadu seriaalu ,ja gribas. tas automatiski neparveidos tevi par mulki :D
02.01.2016 19:30 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Es iesaku izlasi grāmatu-''Elegance''. :-)
02.01.2016 21:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits