Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga ģimene...

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sveikas!
Mēģināšu savu garo stāstu kaut kā sāīsinātāk izstāstīt.
Abiem ar draugu ir pirmās nopietnās attiecības ar kopdzīvi,drīz būs gads kā esam kopā.Draugam vecāki šķīrušies.Tēvam ir cita ģimene.Mamma viena.Ir māsa.Ar māsu iepzinos pirmo,esam draudzenes.Viņa mūs abus iepazīstināja.
Kopumā es ne par ko nevaru sūdzēties.Ja vien drauga ģimene.Viņa ir īpatnēja.Tēvs ir jauks,sirsnīgs, bet izskatās,ka brīžiem nezina ko man teikt.Draugam brauc augumā,ka vajag vairāk sasniegt un salīdzina ar māsu.Zsvētkos gan pateica,ka draugs esot audzis un viss skaisti.
Mamma arī jauka, bet tuvu sev nelaiž.Lietas kārto caur manu draugu,nevis piezvana man.Kaut gan es esmu teikusi,ka var droši man pa taisno.Manam draugam nav pateikusi nevienu labu vārdu (draugam 25).Labā visur un vienmēr ir viņa māsa.Man ir ļoti skumji uz to noskatīties,jo zinu,ka viņa māsu mīl vairāk.Es protams viņu abu (mammas un māsas draudzīgajā lociņā netieku ielaista).
Māsa šodien sarakstās ar savu draugu.Pa fikso izdomāja,tikai ģimene, tas ir asinsradinieki.Vecmāmiņas nav uzaicinātas es arī neesmu.Par to esmu ļoti aizvainota.Jo viņu es uzskatu par savu ģimeni.Pie tam esam draudzenes.Viņa man ne vārda par savu sarakstīšanos nav teikusi.Ok,kāzas lielas taisīs vasarā.Lai jau.Draugs zināja,ka man tas nepatiks,ka neesmu uzaicināta.Ir aizbraucis viens pats.Es neesmu no tām,kura par katru cenu uzprasīsies.It kā varēju pateikt,uz zagsu jau varēji uzaicināt.Tomēr to neizdarīju.
Noteikti domāju ar viņu šo visu izrunāt.
Zinu,ka man nav jādzīvo ne ar drauga tēti,ne mammu, ne māsu.Bet kaut kā sirdī nav siltuma.Kaut gan Ziemassvētki mums visiem kopā bija jauki,skaisti un silti.
30.12.2015 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Pa fikso izdomāja,tikai ģimene, tas ir asinsradinieki

Ko tu cepies? Tā ir viņas diena. Ja tur būtu aicinātas citas draudzenes, tad vēl saprastu cepienu, bet pat vecmāmiņas nav aicinātas!
Un, ja es būtu tās māsas vietā, un tu vēlētos ar mani kaut ko vēl izrunāt, tad nākošo diskusiju varētu veidot: drauga ģimene mani nepieņem.
30.12.2015 15:03 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Joselyn - Man ir sāpīgi.
30.12.2015 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Nu tev ir sāpīgi. Un?
Bet tā ir VIŅAS diena! Un viņas izvēle, pie tam, atkārtošos, formāts kāzām arī tāds, manuprāt, lai neapvainotos (ja nu vienīgi vecmāmiņas varētu apvainoties un šīm varētu būt sāpīgi).
30.12.2015 15:15 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Tu nekad nebūsi visiem mīļa, lai kā arī to negribētu. Varbūt kādreiz, pēc ilgāka laika lietas mainīsies, bet pašreiz samierinies ar situāciju kāda tā ir.
30.12.2015 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
viltigalapsa
nu, dīvaini tas ir.

Mana vīra māsīca arī pagājšgad precējās (baznīca+ pēc tam pusdienas) ģimenes lokā, aicinātas nebija neviena radinieka otras puses, pat sava brāļa nē.

NU, man tas likās ļoti dīvaini, nē- pat debili.
30.12.2015 15:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cik labi, ka man nav ne veelmes un nemaz tik cieshas attiecibas ar vira gimeni. Nee, sazvanamies, sutam jaukas sms, bet neko vairaak. Nemaz negribas. Ja gribas kadu milestibas apliecinaajumu - pazvanu savai mammai vai tetim.
30.12.2015 15:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mana vīra māsīca arī pagājšgad precējās (baznīca+ pēc tam pusdienas) ģimenes lokā, aicinātas nebija neviena radinieka otras puses, pat sava brāļa nē.


Varbuut tur "nospeeleeja" finanses, jo tad viss butu x2?
30.12.2015 15:23 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
Ko tu cepies? Tā ir viņas diena. Ja tur būtu aicinātas citas draudzenes, tad vēl saprastu cepienu, bet pat vecmāmiņas nav aicinātas!
Un, ja es būtu tās māsas vietā, un tu vēlētos ar mani kaut ko vēl izrunāt, tad nākošo diskusiju varētu veidot: drauga ģimene mani nepieņem.


Es problēmu nesaprotu :-D Pat vecmāmiņas nav aicinātas. Saprastu, ja tās būtu lielas kāzas, kur pat paziņas aicinātu, bet Tevi kā draudzeni nē - tad jau būtu tāda savāda sajūta. Bet te - nemeklē problēmas tur, kur to nav :)
30.12.2015 15:26 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
kāzas lielas taisīs vasarā

Uz tām lielajām kāzām tevi ielūgs?
Domāju, tu par daudz gribi "iefiltrēties" drauga ģimenē. Iesaku saglabāt neitrālas, vairāk lietišķas attiecības, būs vēlāk vieglāk.
30.12.2015 15:26 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja kādreiz man būs kāzas,tad arī aicināšu pašus tuvākos neviss visus iespējamos,ko vien var uzaicināt.Ne visi grib rīkot lielās pasēdēšanas ,tērēt naudu banketu rīkošanai...un noteikti viņai bija neērti Tevi vnk pasaukt uz sarakstīšanos,ja negrib par Tevi tērēt naudu ēdināšai (nesauks jau vienīgi brāli ,ja abi būtu kopā gājuši), vai arī Tu nemaz viņai neesi tik laba draudzene kā iedomājies un viņa vnk negrib Tevi redzēt blakus šai dienā.
Manuprāt, Tu uzpūt no mušas ziloni. Mammai vnk neērti Tevi traucēt un ,protams,ka paša dēlam ir vieglāk piezvanīt nekā dēla draudzenei.
Kas tur tāds,ja tēvs ne vienmēr atrod sarunu tematus ar Tevi?Viņš gan jau ir kautrīgs, introverts un nespēj ar visiem rast kontaktu un izdomāt par ko visu laiku vārīties. Citreiz mēģini atrast
30.12.2015 15:27 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Piparene - Skatos,ka Tu arī esi bijusi līdzīgā situācijā.Jā,ir gan interesanti.
Es nezinu, es vienkārši esmu audzināta citādāk.Ja es sarakstītos es viņas puisi aicinātu vai ja mana māsa sarakstītos viņa manu draugu aicinātu.


flyflyhighup - Tā man arī šķiet.Kad vel nebiju kopā ar savu draugu man ar viņu bija lieliskas attiecības. Tagad es redzu aizvien vairāk viņas tumšās puses.Viss notiek pēc viņas prāta tajā ģimenē un jau no pašas bērnības.Vecāki arī mums neprasa kā mums iet. Turpretim mana mamma katru reizi,kad mani satiek prasa kā mums iet.Draugs gan to ir pamanījis un ir teicis,ka man esot taisnība.Viņa vecāki neuzplijas.Nezinu nu man tās atsaldētās attiecības ne ocenj.

Joselyn - Es jūtos piečakarēta. Man apkārt cilvēki tā nedara.Visi aicina visus ar otrajām pusītēm.Zinu,ka tas pa kluso un tā, nekas īpašs un neskaitās,jo tas bērna dēļ tiek taisīts šobrīd.Es vismaz cerēju,ka viņa man piezvanīs un to visu izstāstīs.Uzzinu no drauga, kurš man varēja arī neteikt.
30.12.2015 15:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vienīgais nepareizais šai situācijā liekas,ka vienu bērnu visu laiku liela,bet otram bāž acīs- Tu neesi sasniedzies pietiekami daudz.
30.12.2015 15:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es teikšu tā - labāk turi muti ciet. Tas, ka mīl māsu vairāk nekā tavu draugu - nav tava daļa un nejaucies tajā nemaz, ja nevēlies skandālu. Tas, ka risina visu caur tavu draugu - vai tas kāds noziegums?
Uz sarakstīšanos neuzaicināja? Lai draugs risina šo neērto situāciju.
Īsāk sakot - ja nevēlies liekas problèmas - nemāci drauga ģimenei pareizi dzīvot. Pieņem visu tā, kā tas ir.
30.12.2015 15:31 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es neredzu probleemu. Pirmkaart, tu neesi vinju gimene, esi ar draugu tikai gadu kopaa.
kapee tai maasai vispar tevi buutu jaaaicina, ar ko tu esi iipashaaka par vecmaaminjaam? vina gribeeja tikai ar pashiem tuvaakajiem.

Tēvs ir jauks,sirsnīgs, bet izskatās,ka brīžiem nezina ko man teikt.Draugam brauc augumā,ka vajag vairāk sasniegt un salīdzina ar māsu.


visi cilveki nav tik atklaati pret svesiem cilveekiem,lai runaatu stundaam par visu ko. un varbuut maasa tieshaam sasniegusi daudz ko un teevs deelam arii veelas labaaku dziivi. Nekas slikts tur nav, varbuut vienkaarshi cilveeks tieshaam nav no tiem atveertaakajiem, tapec izveleejies neiistos vaardus, tapec izklausaas peec uzbraucieniem

Man ir ļoti skumji uz to noskatīties,jo zinu,ka viņa māsu mīl vairāk.Es protams viņu abu (mammas un māsas draudzīgajā lociņā netieku ielaista).


tas,ka vina ar maasu vairaak laika pavada, nenoziimee,ka vina savu deelu nemiil, vinaam varbuut vnk vairaak ko paarrunaat kaa jau meitenem. un kaada velna peec vinjaam tevi buutu jaapienjem savaa locinjaa. Vinas ir maate ar meitu, neviss tavas klasesbiedreniites, draudzeniites,kas tevi nepienjem.
30.12.2015 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Joselyn - Es jūtos piečakarēta. Man apkārt cilvēki tā nedara.Visi aicina visus ar otrajām pusītēm.

Nu bet par ko tu jūties piečakarēta? Par to, ka iedomājies, ka jums ir labākas attiecības nekā īstenībā ir? Par to, ka, redz, aicina asisnradiniekus? Par to, ka šī ģimene nav tāda kā tavējā un dara savādāk nekā tu to vēlētos?
Un vēljovairāk, ja gaidāms bēbis, tad iespējams māsa pati slikti jūtas, ka nevar uztaisīt tās foršās kāzas, kādas pati vēlas, bet ir jāsarakstās tagad, tāpēc to dara tik šaurā ģimenes lokā. Ja neaicinās uz kāzām vasarā, tad varēsi cepties. Bet tagad- sagaidi labāk priecīga savu draugu mājās, novēli visiem laimīgu jauno gadu, pati labi nosvini un dzīvo tālāk :) Nekas slikts nav noticis un gan jau ar laiku būsi pilntiesīga ģimenes locekle (dažām ģimenēm tas vnk aizņem vairāk laika).
30.12.2015 15:37 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Tu nevari gribēt, lai mamma un māsa tevi pieņem
mammas un māsas draudzīgajā lociņā
Iemesls elementārs - viņas ir māte un meita, jo vairāk, ja vecāki ir šķīrušies un mammai jaunas attiecības nav.
Kāzas katrs taisa kādas grib. Nevienam nav tiesību jaunajam pārim pārmest to, kādā veidā un cik plašā lokā viņi ir izvēlējušies apprecēties, tā ir tikai viņu pašu darīšana. Pilnīgi ticams, ka nospēlējis finansiālais moments - ja nāk otras puses, tad viss ir x2. Galu galā tu vēl neesi sieva, bet gan tikai draudzene.
Ar vīra ģimeni satieku ļoti labi, tomēr nekādas sirsnīgās attiecības starp mums nemaz neesmu mēģinājusi izveidot. Tam man ir mana "vecā" ģimene un "jaunā" ģimene - vīrs un mūsu dēliņš.
30.12.2015 15:37 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Mana vīra māsīca arī pagājšgad precējās (baznīca+ pēc tam pusdienas) ģimenes lokā, aicinātas nebija neviena radinieka otras puses, pat sava brāļa nē.

NU, man tas likās ļoti dīvaini, nē- pat debili.


Man gan tas šķiet normāli, ar atrunu, ka ar radinieku otrajām pusēm ir neitrālas, sliktas attiecības. Kāpēc viņu īpašajā dienā būtu jāpacieš kāds cilvēks, kas nav sirdij tuvs? :) Kāzu mērķis nav izdabāt visiem.
30.12.2015 15:47 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
mammas un māsas draudzīgajā lociņā netieku ielaista

Nu bet ko tu gaidīji? Tā ir māte un meita! Tu neesi ne māsa, ne meita, ne cita radiniece un, lai vai kā tev gribētos tās tuvās attiecības, tās nekad taču nebūs tādas, kādas ir mammai ar meitu. Manuprāt, tas ir tikai loģiski.
Vispār piekrītu, ka par daudz mēģini ģimenē iefiltrēties. Ja attiecības ir daudz maz normālas, kāpēc vajag par spīti taisīt utji-putji variantus? Ja tavā ģimenē tā ir pieņemts - ļoti jauki un apsveicami, bet der saprast, ka tā nenotiek visās ģimenēs.
Par kāzām gan es arī laikam lūpu nedaudz uzmestu, bet no otras puses - it kā jau nekas traks, jo, ja uzaicina vienu draudzeni, ko tad teiks pārējās utt. Tāpēc vieglāk ir salasīt visus tikai savējos un miers.
30.12.2015 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Story

nu, iespējams, ka tie 40euro iešām bija izšķiroši.

Es nebiju apvainojusies, bet nu dīvaini tas likās gan.
30.12.2015 15:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
nu, iespējams, ka tie 40euro iešām bija izšķiroši.

Es nebiju apvainojusies, bet nu dīvaini tas likās gan.


bet tu jau neesi vienigaa otraa pusite kaadam. Tad nu taa ir vai nu aicina visus, vai neaicina nevienu. un 40 x kaut 5 otras pusites, ir diez gan, varbut kadam izshkjiroshi :)
30.12.2015 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits